0 تا 100 کاشت ابرو به روش fit

  1. خانه
  2. بلاگ
  3. 0 تا 100 کاشت ابرو به روش fit
اصلاح فرم ابرو و نازکی آن با کاشت ابرو به روش fit

کاشت ابرو به روش fit یکی از انواع شیوه های کاشت ابرو میباشد که در این مقاله به آن میپردازیم. شاید در مورد اینکه چشمان شما بیانگر احساسات شماست زیاد شنیده باشید و اغلب به این موضوع اشاره شود که چشم ها می تواند راز و افکار را برملا کند زیرا یکی از مهم ترین عوامل احساسات در بدن هستند، اما چشم ها همه چیز نیستند.

در کنار چشم ها عضو دیگری به اسم ابرو نیز وجود دارد که مکمل چشم ها بوده و  می تواند منتقل کننده عواطف و احساسات شما باشد حال فرض کنید به هر دلیل از داشتن این عضو و موهای آن محروم هستید در این صورت شما مجبورید تا نسبت به کاشت ابرو با روشی مانند fit اقدام کنید. البته انتخاب بهترین روش برای کاشت ابرو صرفا به نیاز شما و از آن مهم‌تر به نظر پزشک بستگی دارد. پس برای انتخاب روش کاشت ابرو به روش sut  و fut و fit نیاز است تا در انتخاب بهترین پزشک کاشت ابرو نهایت دقت را به کار گیرید.

اصلاح فرم ابرو و نازکی آن با کاشت ابرو به روش fit

در حقیقت ابروهای ما باعث می شود تا بتوانیم در روابط اجتماعی و روزمره خود و در بیان احساسات اجتماعی عملکرد بهتری داشته باشیم و حال و هوای درونی و صحبت های خود را به دیگران منتقل نماییم. البته نکته مهمی که باید به آن توجه کنید، نقش مراقبت‌ها پس از کاشت ابرو است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

به زبان ساده ابرو یکی از مهم ترین و اساسی ترین عضو هاست که می تواند به بیان احساسات کمک کند که در صورت ریزش آن قطعا به عمل زیبایی پیوند ابرو با روش های مختلفی مانند fit و fut و یا روش نوین تی اس میکروگرافت نیاز خواهد بود.

با کمک حالات مختلف ابرو می توان هیجان زدگی، تاسف، ناراحتی یا خستگی را به طرف مقابل خود منتقل نماییم و این قدرت در حالات ابرو وجود دارد تا بتواند چهره را به صورت کلی تغییر دهد و احساسات افراد را منعکس نماید. مادامی که همه ما فکر می کنیم زنان و مردان به دنبال جذاب شدن هستند اما متاسفانه ریزش مو باعث خواهد شد تا ظاهر خوبی رقم زده نشود و فرد مجبور به استفاده از عمل زیبایی کاشت ابرو با شیوه هایی مانند fit خواهد شد.

تاثیر ابرو بر زیبایی چهره و عمل کاشت ابرو به روش FIT

ابرو ها نقش بسیار مهمی در تشخیص بیماری های ریزش مو دارد و هم چنین می تواند مشخص کند که آیا عمل کاشت ابرو با متد fit می تواند مثمر ثمر باشد یا خیر. معمولا زنان و مردانی که ابروهای متراکم تری دارند نسبت به کسانی که ابرو های نازک تری دارند گزینه های مناسب تری برای انجام عمل جراحی کاشت ابرو به روش fit هستند. اما سوال اینجاست آیا عمل پیوند ابرو به شیوه fit برای کسانی که ابروهای نا متقارن و خارج از فرمی دارند نیز مفید خواهد بود ؟

تاثیر ابرو بر زیبایی چهره و عمل کاشت ابرو به روش fit

همان طور که گفته شد ابرو ها در بیان حالات چهره نقش بسیار مهمی دارند و همین موضوع باعث خواهد شد تا علاوه بر مزایایی مانند محافظت از چشم در زیبایی فرد نیز تاثیر گذار باشد. فرض کنید شما صرفا از طریق کاشت ابرو پهن تا چه حد می‌توانید تاثیر شگرفی در ظاهر خود ایجاد کنید.

فردی که ابروهای بسیار نازکی دارد و یا به طور کلی ابروهای وی از بین رفته است قطعا ظاهر ناخوشایندی خواهد داشت. در چنین شرایطی استفاده از راهکار کاشت ابرو به شیوه های مختلف مانند fit می تواند به عنوان یک راه حل دائمی مورد استفاده قرار گیرد تا برای رسیدن به ابرویی کامل و پر پشت از آن بهره برد. برای عمل جراحی کاشت ابرو با متد fit متخصصان زیبایی از فولیکول های کناره گوش، پشت سر و گردن استفاده خواهند کرد و بتوانند از آن ها برای انجام پیوند مو به ابرو ها استفاده نمایند.

چگونگی انجام عمل کاشت ابرو به روش FIT

یکی از روش های مرسوم برای کاشت ابرو استفاده از فولیکول های استخراج شده به صورت تکی از منطقه اهدا کننده است که به این روش fue یا fit گفته می شود. در کاشت ابرو به روش fit همان طور که گفته شد فولیکول های مو که عامل اصلی رشد هستند به صورت جداگانه و تک به تک از منطقه اهدا کننده استخراج خواهد شد و سپس در عمل جراحی کاشت و پیوند مو در ابرو ها استفاده خواهد شد. هر فولیکول استخراج شده به شیوه fit با دقت بسیار بالایی در جهت و زاویه مناسب کاشت خواهد شد و پس از یک مرحله ریزش مو در دوره ای 8 ماهه به اوج زیبایی خود خواهد رسید و روند طبیعی و عادی به دست خواهد آمد.

چگونگی انجام عمل کاشت ابرو به روش fit

کاشت با متد fit می تواند برای مردان و زنان مورد استفاده قرار گیرد و هیچ محدودیت سنی وجود ندارد اما معمولا پیشنهاد می شود عمل مورد نظر را در سنین 30 تا 50 سالگی انجام دهید. روش انجام کاشت کاملا انتخابی بوده و توسط ارزیابی های پزشک متخصص انجام خواهد شد به عنوان مثال پزشک می تواند از متد fit یا fut و یا روش تی اس میکروگرافت که جدیدترین متد پیوند ابرو و تمام اتوماتیک و بدون درد میباشد استفاده نماید.

عمل جراحی کاشت ابرو به روش fit یک عمل سرپایی و بدون درد است و تنها در ناحیه ابرو ها با بیحسی موضعی موجب کاهش درد در زمان انجام پیوند خواهد شد تا بیمار دردی را حس نکند. پس از اتمام مراحل عمل که معمولا بین 3 تا 5 ساعت طول خواهد کشید موهای جدید قسمت ابرو بلافاصله پس از جلسه پیوند قابل مشاهده هستند اما نتایج قابل مشاهده دائمی و نهایی نیستند و پس از 4 تا 6 ماه نتایج کم کم به صورت دائمی شروع به تغییر خواهد کرد و سپس در 8 ماه پس از عمل می توناید شاهد رویش طبیعی موهای ابروی خود باشید. دلیل طولانی بودن زمان عمل جراحی کاشت ابرو به شیوه fit به دلیل دقت و ظرافت بالایی است که به کار خواهد رفت.

البته به صورت واقع بینانه باید اشاره کنیم که fit و fut به ظرافت و دقت کاشت ابرو با متد تی اس میکروگرافت که یک متد جدید با ظرافت و تراکم بالاتر نسبت به شیوه های قدیمی است نبوده، اما همچنان جز روش های متداول کاشت ابرو به حساب می آیند.

نتایج حاصل از انجام عمل جراحی زیبایی کاشت ابرو به روش FIT

تمامی اصول اولیه و روش های استفاده شده در حین عمل و همچنین زاویه ها و تمامی جزئیات قبل از انجام پیوند ابرو توسط پزشک متخصص مشخص خواهد شد و همین موضوع به صورت تقریبی البته با درصد درستی بالا می تواند نتایج پس از عمل را در اختیار بیمار قرار دهد.

فولیکول هایی که توسط دستگاه و یا به صورت دستی استخراج می شوند در موقعیت مشخص شده از قبل در عمق و زاویه ای مناسب برای رسیدن به نتیجه ای طبیعی استفاده خواهد شد و این روند کاملا تحت نظر پزشک متخصص بوده و با ظرافت بسیار بالایی انجام خواهد شد که همین موضوع باعث افزایش زمان عمل جراحی کاشت ابرو به روش fit شده است.

دوران نقاهت کاشت ابرو به روش FIT

عمل جراحی کاشت ابرو به روش fit کاملا ایمن بوده و به دلیل استفاده از نوین ترین تکنولوژی ها که توسط جراح متخصص زیبایی انجام خواهد شد هیچگونه خطری را به همراه نخواهد داشت.

دوران نقاهت کاشت ابرو به روش fit

دوره نقاهت پس از عمل دارای مقدار ناچیزی درد است و بیمار تنها یک تا دو روز پس از عمل کاشت ابرو درد را به مقدار خیلی کم حس خواهد کرد. در روز های اول پس از عمل پیوند ابرو به شیوه fit برای جلوگیری از تورم استفاده از کمپرس سرد پیشنهاد می شود اما این تورم در ناحیه پیشانی عادی بوده و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. پس از چند روز بیمار می تواند به فعالیت های عادی زندگی خود بازگردد و بدون هیچ مشکلی به زندگی خود بپردازد و حتی به کار خود برگردد و فعالیت های طبیعی مانند ورزش را انجام دهد.

هزینه عمل کاشت ابرو به روش fit معمولا به تعداد جلسات انجام این کار بستگی دارد و عامل دیگری که در این هزینه تاثیر گذار خواهد بود موضوع مقدار موهای پیوند زده شده و ناحیه ای که دچار ریزش است نیز در هزینه تاثیر گذار بوده و میتواند در هر مراجعه کننده ای متفاوت باشد.

مقالات پیشنهادی

کلینیک کاشت ابرو نیل دارای مجوز و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت و درمان، با ارائه متدهای سنتی و البته شیوه نوین کاشت ابرو با متد تی اس میکروگرافت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed