کاشت ابرو

کاشت ابرو طبیعی در بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران

کاشت ابرو یکی از فرآیند های زیبایی پرطرفدار است که بیشتر توسط زنان در سطح جامعه ترجیح داده می شود. یکی از علت های آن این است که بانوان بیش از مردان به آرایش و اصلاح ابرو ها مشغولند در نتیجه این امری بدیهی است که ریشه ابرو ها آسیب ببیند و ابرو ها کم پشت و یا دچار ریزش شود.

پیوند ابرو یک گزینه دائمی جهت جایگزین نمودن مو های ریخته شده ابرو ها می باشد. این روش بدین منظور در نظر گرفته شده است تا زیبایی ظاهری ابرو ها مجددا و به طور دائمی به آن ها بازگردانده شده و سفارشی سازی شود. این متد با عنوان پیوند فولیکولار نیز شناخته می شود و به برداشت فولیکول ها یا گرافت های مو از قسمتی از بدن و پیوند آن ها به نواحی خالی ابرو اشاره دارد.

کاشت ابرو در دختران

همانطور که می دانید در علم زیبایی تقارن به عنوان یکی از اصلی ترین ویژگی های زیبایی شناختی به شمار می رود که مهم ترین آن در صورت انسان و در ابرو و مژه ها نمایان است. در واقع ابرو ها ظاهر و زیبایی صورت یک فرد را تعریف می کنند به همین دلیل است که عمل پیوند ابرو در عصر حاضر جهت بازسازی و ترمیم ابرو های از دست رفته طرفداران زیادی دارد. در واقع اگر فردی بدون ابرو و مژه تصور شود این شخص بیشتر اعتماد بنفس خود را از دست داده است.

چه کسی برای کاشت ابرو کاندیدای مناسبی است؟

نازکی و ریزش ابرو می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که بهتر است در خصوص آن با پزشک خود مشورت کنید. اما چه کسانی کاندیدای مناسب این عمل هستند؟ در صورتی که بخشی از ابرو خود را به دلیل یک حادثه مانند شکستگی، سوختگی، جراحی و بخیه از دست داده باشید یا به صورت ژنتیکی ابروهای نازک و کم پشت داشته باشید یا به علت یک بیماری پوستی ابروهای طبیعی خود را از دست داده باشید. همچنین کسانی که بر اثر اصلاح، بخشی از ابروهای خود را از دست دادند، از انجام تاتو نیز ناراضی هستند و تمایل به ایجاد تغییر دارند همگی از کاندیداهای مناسب برای انجام این عمل هستند.

علل ریزش کاشت ابرو در افراد مختلف

 1. با توجه به اینکه برخی از افراد نیازی به پیوند ابرو یا مژه ندارند اما به دلایل زیبایی به دنبال افزایش آن ها می باشند تا شکل و ظاهر ابرو یا مژه هایشان بهتر و جذاب تر شود.
 2. مبتلا شدن به برخی از بیماری های سیستمیک سبب از بین رفتن ابرو ها می شود.
 3. ریزش موی ابرو ها به علل ژنتیکی و ارثی
 4. ترومای وارد بر ناحیه ابرو که سبب ریزش مو های آن می شود مانند تصادف، سوختگی یا …
 5. انجام درمان های پزشکی مانند پرتو درمانی و شیمی درمانی سبب ریزش مو های ابرو شود.

فرآیند کاشت ابرو به چه صورت است؟

طی این فرآیند که با اعمال بی حسی موضعی انجام می گیرد از دستگاه های خاصی استفاده می شود که با داشتن سوزن هایی نازک و دقیق برای اجرای روش FUE مناسب است و پیوند را از مناطق اهدا کننده به مناطق دریافت کننده انتقال خواهد داد. معمولا ناحیه پشت سر به عنوان ناحیه اهدا کننده انتخاب می شود اما ناطق دیگر هم می توانند برای اهدای مو ها مناسب باشند و انتخاب شوند. پس از برداشت پیوند ها از ناحیه مورد نظر، با توجه به جهت رشته های مو در ناحیه، کانال ها یا روزنه های باریکی برای ایجاد یک پیوند جدید ایجاد خواهد شد.

این پیوند های جدید در ناحیه دریافت کننده به صورت مرتب و دقیق قرار می گیرند و عملیات کاشت و پیوند موی طبیعی به پایان می رسد. به طور متوسط برای کاشت ابرو از 300 تا 400 پیوند مو استفاده می شود. فرآیند پیوند ابرو در حالتی در زیباترین حالت جلوه می کند که در زاویه و جهت گیری مناسبی قرار گیرد و فولیکول های مو پس از رشد زیبایی و حالت مناسبی داشته باشند. هدف اینست که موقعیت، ظاهر و چگالی بالایی از مو ها در پایان کار مشاهده شود.

روند انجام کاشت ابرو به روش T.S. Micro Graft

مشکل اصلی کاشت ابروی معمولی به روش FUT برجای ماندن اسکار جراحی در محل برداشت مو هست، که متاسفانه در روش FIT نیز باید موی سر بیمار تراشیده شود، از این رو محققین در جدیدترین شیوه کاشت ابرو از تکنیک جراحی پلاستیک در مرحله برداشت گرافت مو، تریکوقتیک اسکارلس یا T.S استفاده میکنند به طوری که بدون برجای ماندن کوچکترین اسکار گرافت ها از پشت سر برداشته شده و همچنین با استفاده از تکنیک Micro Graft ، میکروگرافت در مرحله کاشت در سایز میکرو شاهد بالاترین ظرافت و دقت هستیم.

در این تکنییک گرافت ها از محل برداشت مو به طور معمول از ناحیه بناگوش متقاضی با تکنیک تریکوفتیک اسکارلس برداشته شده و در مرحله بعدی توسط میکروسکوپ های قدرتمند مخصوص کاشت عملیات کات مو یا تبدیل فلپ به واحد های فولیکولار مو انجام میگردد. گرافت های تک تار مویی در مرحله ی کاشت ابرو توسط دستگاه هایی در سایز میکرو با دقت و ظرافت بالا در ناحیه مشخص شده در طرح دلخواه متقاضی پیوند داده میشوند.

کاشت ابرو به روش سنتی

در روش های قدیمی و سنتی ابتدا یک نوار پوستی از ناحیه اهدا کننده برداشته می شد و موی روی این پوست از بافت جدا شده و در ناحیه مورد نظر از ابرو برای پر کردن ناحیه خالی مورد استفاده قرار می گرفت و بخیه زده می شد. پس از اتمام کار و طی شدن روند بهبودی دکتر با روش دستی بخیه ها را بر می داشت. این روش معایب خود را داشت به همین دلیل از روشهای جدیدتر کمک گرفته شد.

کاشت ابرو به روش FUE

امروزه پزشکان زیبایی برای انجام فرآیند پیوند ابرو از استخراج واحد فولیکولار یا ( FUE ) استفاده می کنند و بسیاری از روش های سنتی کاشت و پیوند موی ابرو کنار گذاشته شده است. این عملیات یک روش تخصصی و دقیق می باشد و روش کاشت و پیوند ابرو تکنیکی جدید و اصلاح شده از فرآیند کاشت مو می باشد. بدین ترتیب برای انجام این فرآیند مو های قوی و مستحکم از ناحیه اهدا کننده انتخاب خواهند شد.

روند انجام کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUE همانند کاشت مو می باشد. تقریبا تمام بیماران ترجیح می دهند که پروسه کاشت ابرویشان با روش FUE برای آن ها انجام شود چرا که هیچ نیازی به ایجاد برش های پوستی مانند روش های سنتی نمی باشد و نتیجه نهایی عمل بسیار رضایت بخش خواهد بود.

استخراج واحد فولیکولار ( FUE ) نوعی تکنیک نوین و بدون پیچیدگی است که طی آن با استفاده از یک پانچ ( 0.8 یا 1.0 میلیمتر ) می توان به راحتی واحدهای فولیکولی از ناحیه اهدا کننده را خارج نمود. مو ها از ناحیه اهدا کننده از قسمت پشت سر و یا کنار گوش که همخوانی بیشتری با مو های ابرو دارند برداشته می شوند و در ناحیه ابرو کاشته می شوند. این فرآیند با توجه به تراکم مورد نظر برای ابرو ممکن است چند ساعت طول بکشد و در هر ابرو از 100 تا 700 گرافت برای پیوند ابرو استفاده می شود.

نتیجه کاشت ابرو

معاینات ضروری قبل از کاشت ابرو

به طور معمول قبل از اینکه یک پزشک برای بیمار خود کاشت و پیوند موی ابرو را انجام دهد ابتدا به تاریخچه پزشکی او دقت می کند و برخی از معاینات لازم را جهت اینکه علت اصلی ریزش ابرو ها را تشخیص دهد انجام خواهد داد. طی ارزیابی های انجام شده مشخص خواهد شد که بیماری سیستمیک است یا خیر و بهتر است که چگونه در رابطه با درمان آن اقدام شود.

ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟

ماندگاری کاشت ابرو دائمی است. از آنجایی که موهای اهدا کننده از بین موهای سر هستند، برای چند ماه اول موهای کاشته شده باید مرتبا کوتاه بشوند. ابرو‌ها بین ۴ تا ۶ ماه رشد قابل توجهی خواهند داشت و دقیقاً در این زمان است که باید مرتب اصلاح شوند؛ اما در زمانی حدوداً ده ماه پس از انجام عمل زیبایی، نتیجه اصلی کار را خواهید دید و پس از آن دیگر نیازی به اصلاح زیاد ندارند و این زیبایی تا همیشه همراه زیباجو می‌ماند. البته نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که بدن انسان‌ها با یکدیگر متفاوت است و نتیجه این عمل در همه افراد یکسان نیست؛ اما در نهایت عواملی وجود دارند که در ماندگاری عمل کاشت ابرو موثر هستند، از این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. اولین و شاید مهم‌ترین عامل موثر بر ماندگاری کاشت ابرو، مهارت پزشک است. انجام دادن این عمل در یک کلینیک کاشت ابرو معتبر و خوشنام، با کادری مجرب و پزشکان حاذق و با تجربه بسیار حائز اهمیت است. این موضوع که پزشک شما با چه روش این عمل را انجام می‌دهد نیز بسیار مهم است.

2. نکته بعدی انجام دستورات پزشک با جزئیات است. پس از عمل، وقتی برای باز کردن پانسمان خود و چکاپ نهایی به پزشک خود مراجعه می‌کنید، به شما دستورالعملی خواهد داد که لازم است آن را با جزئیات انجام دهید.

3. نکته مهم دیگر که پس از انجام عمل کاشت ابرو باید آن را رعایت کنید، این است که تا دو هفته از انجام فعالیت‌های سنگین و ورزش خودداری کنید.

4. از عوامل موثر بر ماندگاری کاشت ابرو که در کنترل زیباجو نیست، قوی بودن فولیکول‌های مو است و این پزشک است که باید با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود بهترین منطقه را برای اهدا انتخاب کند.

پس از انجام کاشت ابرو، بیماران با موضوع ریزش موقت ابرو ها روبرو خواهند شد؛ اما جای نگرانی نیست و این موضوع نیز بخشی از روند بهبود آن است.

قبل و بعد از کاشت ابرو

تکنیک های مختلف برای بازگرداندن موی ابرو

هدف اصلی جهت کاشت ابرو این است که بتوان مو های ناحیه ابرو را با استفاده از یک روش طبیعی به آن بازگرداند. طبیعی جلوه دادن مو ها پس از اینکه رشد می کنند یک فاکتور مهم است.

در واقع دکتر سعی می کند تا با توجه به زاویه کاشت ابرو و انتخاب ناحیه مناسب جهت برداشت گرافت های موی همخوان با مو های ابرو طبیعی ترین جلوه از مو های کاشت شده در آینده مشاهده شود.

روش های مختلفی وجود دارد که سبب بازگرداندن مو های ابرو و مژه می شود. این تکنیک ها با مراقبت از مو و جهت مقابله با نشانه های از دست دادن ابرو ها انجام می شوند و با بهره مندی از آن ها می توان قسمت و یا کل حجم از دست رفته ابرو ها را به آن بازگرداند.

اغلب تکنیک های قدیمی و سنتی با موفقیت های زیادی جهت بازیابی ابرو ها مواجه نبوده اند.

متاسفانه تکنیک های سنتی در نواحی اهدا کننده مو ها اسکار بر جای می گذارند ولی روش های جدیدتر مانند T.S. Micro Graft

شیوه هایی نوین می باشند که گرافت های مو به صورت تک تک جداسازی و کاشته می شوند.

انجام مراقبت های بعد از فرآیند کاشت مو بسیار مهم است تا مو ها فاز های رشد اولیه، ریزش و رشد ثانویه را به خوبی طی کنند و ترمیم و بازسازی آن ها به خوبی انجام شود.

مراقبت های بعد از عمل به ایجاد نتایجی موفقیت آمیز کمک شایانی می کند و درصد موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.

نکات قابل توجه پس از عمل کاشت ابرو

 1. اعتنا به مراقبت های قبل و بعد از کاشت ابرو یک نکته بسیار ضروری و قابل اهمیت است. معمولا بیماران قبل از انجام کاشت باید بر روی مصرف برخی از دارو ها مانند آسپرین مدیریت داشته باشند و به نکات قابل توصیه توسط پزشک توجه نمایند.
 2. بیماران بعد از انجام کاشت از آنجایی که تحت بی حسی موضعی قرار می گیرند به طور معمول تا هنگامی که اثرات آن از بین برود در بیمارستان خواهند ایستاد و بعد می توانند بدون نیاز به کمک دیگری، محل را ترک کرده و به زندگی و فعالیت های روزانه خود بازگردند.
 3. افراد باید تمامی توصیه ها و تجویز های پزشک خود را جدی بگیرند و در صورت بروز یک وضعیت غیرمنتظره حتما باید بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرند.
 4. بهتر است که بعد از اتمام پیوند ابرو تا 48 ساعت اول به ناحیه آب زده نشود. پس از آن جهت شستشوی صورت و ابرو ها باید از لوسیون یا شستشو دهنده مناسبی که پزشک تجویز می کند استفاده نمود.
 5. بهتر است در چند هفته اول بعد از پیوند ابرو تا حد امکان در معرض نور آفتاب قرار نگیرید و از فعالیت هایی که منجر به تعریق صورت و ابرو ها می شود خودداری کنید.
 6. چند روز بعد از کاشت ابروی شما شوک ریزش مو در ابرو ها اتفاق می افتد اما پس از طی شدن فاز ریزش تمام مو ها مجددا شروع به رشد خواهند کرد.
 7. کل فرآیند بهبودی و رشد مو های ابرو از 6 تا 9 ماه طول خواهد کشید و طی این مدت ممکن است با پوسته پوست شدن یا ایجاد لکه های قرمز همانند آکنه در زیر ابرو ها مواجه شوید. در اینصورت نباید ابرو های خود را زیاد لمس کنید و استفاده از برخی از دارو ها با نظر پزشک توصیه می شود.

مزایای کاشت ابرو چیست ؟

 1. یکی از مهم ترین فواید کاشت ابرو انجام آن بدون فرآیند بیهوشی می باشد. این عمل تحت بی حسی موضعی و بدون هیچگونه احساس دردی برای افراد صورت می گیرد.
 2. افرادی که دارای صورت نامتقارن به علت داشتن ابرو هایی نامناسب می باشند می توانند زیبایی ظاهری ابرو های خود را مجددا با انجام پیوند ابرو بدست آورند.
 3. خوشبختانه همه افراد می توانند از مزایای کاشت و پیوند ابرو بهره مند شوند و با انجام آن ابرو هایی جذاب و منحصربفرد داشته باشند.
 4. کاشت ابرو به دوران نقاهت خاصی نیاز ندارد و فرد می تواند بلافاصله به فعالیت های روزانه خود باز گردد.
 5. چگالی و تراکم ابرو ها در این روش بیشتر می شود و افرادی که دارای ابرو های کم حجم می باشند می توانند با بهره مندی از فواید این فرآیند ابرو هایی پرپشت داشته باشند.
 6. اعتماد بنفس افراد هنگامی که ابرو های زیبا و پرتراکم دارند خیلی بیشتر از زمانی است که ابرو هایی ناقص و معیوب دارند.
 7. پیوند ابرو نتایجی دائمی دارد و مو های کاشته شده همانند مو های اولیه ابرو دارای رشد طبیعی می باشند بطوریکه نیاز است فرد هر چند مدت یکبار آن ها را کوتاه کند.
 8. رشد ابرو ها در زاویه مناسب خودشان است چرا که در ابتدا به زاویه و جهت گیری رشد مو ها توجه می شود و طبق آن عملیات کاشت انجام می گیرد.
کاشت ابرو قبل و بعد

زاویه کاشت ابرو

یکی از مهم ترین گام ها برای اینکه پیوند ابرو با نتیجه ای مطلوب روبرو باشد، دقت پزشک به زاویه کاشت ابرو می باشد. زاویه کاشت ابرو با دقت بالایی طراحی می شود و پیوند مو های ابرو باید دقیقا در همان جهت و زاویه انجام شود تا یک ظاهر طبیعی و مطلوب بدست آید.

قبل از اینکه زاویه پیوند ابرو توسط پزشک طراحی شود نیاز است تا بیمار شکل و فرم جدید ابرو ها را تعیین کند.

همینطور ضخامت ابرو های جدید باید مشخص باشد تا در هنگام برداشت و انتقال فولیکول های مو اشتباهی صورت نگیرد و از تعداد کافی گرافت های مو استفاده شود.

عوارض بعد از کاشت ابرو

برخی از عوارض ممکن است پس از انجام پیوند ابرو بسیار رایج باشند و افراد آن ها را تنها برای مدت بسیار کوتاهی تجربه کنند.

برای مثال یکی از شایع ترین موارد وجود خارش در ابرو ها است.

خارش معمولا تا زمانی حس می شود که گرافت های جدید مو پس از پیوند بتوانند در محل جدید خود به پایداری لازم برسند.

توجه داشته باشید که یکی از دلایل ایجاد خارش می تواند نور خورشید و قرار گیری در نور مستقیم آفتاب باشد.

بنابراین نیاز است که فرد در روز های آفتابی حتما از عینک آفتابی استفاده کند. تجویز برخی از دارو ها جهت جلوگیری از خارش توسط پزشک انجام می شود.

پیوند ابرو یک روش مدرن و بسیار دقیق در این منطقه از صورت است که در صورت ماهر و توانا بودن پزشک می تواند چهره و ظاهر بسیار جذابی را برای افراد به وجود آورد.

کلینیک تخصصی نیل با بکارگیری جدیدترن متد های کاشت ابرو آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.

 

تخمین حدودی هزینه کاشت ابرو

سوالی که ذهن بسیاری از زیباجویان را به خود مشغول می‌کند این است که قیمت کاشت ابرو چقدر است؟ این موضوع به عوامل مختلفی وابسته است و برای هر فرد با توجه به شرایط شخصی او متفاوت است و با قاطعیت نمی‌توان گفت که هزینه این کار چقدر می‌شود.

هزینه کاشت ابرو در تهران ممکن است با سایر شهر‌ها متفاوت باشد؛ اما باید گفت تعداد گرافت‌هایی که نیاز است، روشی که برای انجام این کار در نظر گرفته شده است، مهارت و تجربه پزشک و تکنولوژی و دستگاه‌هایی که با آن عمل انجام می‌شود همگی بر هزینه آن در کلینیک کاشت ابرو در تهران و تمامی کلینیک‌ها در سراسر کشور عواملی تاثیرگذار است. کلینیک نیل همواره تلاش کرده است تا این نگرانی مراجعه‌کنندگان را حداقل برساند و با ارائه قیمت‌های منصفانه و کیفیت بالای کار، رضایت مراجعه کنندگان خود را به دست آورد.

سایر عوامل تاثیرگذار در هزینه کاشت ابرو

نوع روش کاشت ابرو به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در پاسخ به سوال « هزینه کاشت ابرو چقدر است » مطرح می‌شود؛ اما به عنوان تنها عامل شناخته شده محسوب نمی‌شود؛ بنابراین هستند موارد دیگری از این دست که در تعیین قیمت کاشت ابرو می‌توانند تاثیرگذار باشند؛ در این بخش به معرفی هر یک خواهیم پرداخت.

هزینه کلینیک و پزشک

اگر قرار به ارائه پاسخی کوتاه در جواب سوال « هزینه کاشت ابرو چقدر است » بود، بدون شک بعد از نوع کاشت ابرو به هزینه کلینیک و پزشک اشاره می‌کردیم؛ بهترین پزشک کاشت ابرو وکلینیک کاشت ابرو دو موضوع متفاوت اما مرتبط به یک‌دیگر هستند که در زمان انتخاب باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید.

هزینه یک پزشک متخصص

همان‌طور که در مقاله بهترین دکتر کاشت ابرو به این موضوع اشاره کردیم، کاشت ابرو به دلیل ظرافت بالا در کاشت و نکاتی از این دست، یک موضوع مهم برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل به شمار می‌رود. هزینه دریافتی پزشک حاذق به طور قطع از پزشکان درجه دو و سه بیشتر است. در مورد کاشت ابرو به دو دلیل نزدیکی به چشم و تاثیر فراوان در زیبایی باید به این موضوع توجه کنید که عدم اعتماد به پزشکان کار بلد ممکن است برای شما گران تمام شود. اما برای شناخت یک پزشک حاذق دو نشانه سابقه درخشان و شاغل بودن در کلینیک معتبر معیارهایی قانع کننده برای اعتماد به شمار می‌روند.

هزینه‌های مرتبط با مراقبت‌های قبل و بعد از عمل

اما مورد آخر که در خصوص سوال « هزینه کاشت ابرو چقدر است » می‌توانیم در مورد آن صحبت کنیم؛ هزینه‌های جانبی قبل و بعد از کاشت ابرو است.

قبل از انجام کاشت ابرو، انجام آزمایش‌ها تنها هزینه‌‌ای هستند که می‌توانیم به آن‌ها اشاره کنیم؛ عموما پزشک برای کسب اطلاعات کلی و این موضوع که بیماری خاصی ندارید برای شما آزمایش‌هایی تجویز می‌کند که هزینه آن‌چنانی را برای شما به همراه نخواهد داشت.

اما مورد آخر هزینه‌ مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو است که در هزینه داروها، شامپو و موارد این چنینی خلاصه می‌شود که این موارد هم هزینه زیادی را برای شما دربر نخواهد داشت. به طور کل هزینه کاشت ابرو عدد سنگین و غیر منطقی نیست و برای افراد واجد شرایط مبلغ ارزنده‌ای است؛ زیرا جذابیت شما را چند برابر می‌کند.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

تعیین هزینه کاشت ابرو همان‌طور که در خصوص آن صحبت کردیم، به معیارهای متفاوتی وابسته است. نوع کاشت ابرو به عنوان مهم‌ترین معیار در کنار هزینه‌های کلینیک و پزشک، برای هر فردی عدد متفاوتی است که ارائه یک عدد واحد را برای ما غیر ممکن می‌کند. گفتنی است برای کسب اطلاعات تکمیلی از هزینه‌های کاشت ابرو با مشاورین کلینیک نیل در تماس باشید.

 

هزینه کاشت ابرو

خدمات کلینیک کاشت ابرو نیل در تهران

بسیاری از زیبا جویانی که از سراسر کشور، به دنبال بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران هستند و به کلینیک نیل مراجعه می‌کنند دغدغه‌ای مشترک دارند، آن هم چیزی نیست جز پروتکل‌های مربوط به ویروس کرونا. در خصوص این دغدغه باید به شما بگوییم که در کلینیک نیل تمامی پروتکل‌های مربوط به سلامتی در برابر ویروس کرونا به خوبی رعایت می‌شود و محیط دائما ضدعفونی می‌شود. ما در کلینیک نیل به مراجعه کنندگان خود این اطمینان را می‌دهیم که در این کلینیک پروتکل‌ها به صورت کامل رعایت شده و می‌توانند این نگرانی را از خود دور کنند و هنگام انجام عمل کاشت ابرو، تمرکز خود را بر زیبایی و سلامت جسم و روان خود بگذارند.
همانطور که ذکر شد، در کلینیک نیل پیش از انجام عمل کاشت ابرو، بیمار توسط پزشک به خوبی معاینه می‌شود. پس از آن، با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا و جدیدترین روش‌ها مانند میکروگرافت و FUE که پیش از این به طور کامل توضیح داده‌شده‌اند، فرآیند کاشت ابرو صورت می‌گیرد تا زیباجو عزیز بهترین نتیجه را از این کار بگیرد و رضایت انجام این عمل تا سال‌ها همراه او بماند.

بدیهی است که کاشت ابرو هم مانند کاشت مو در روز‌های ابتدایی کمی دردناک باشد؛ اما باید به این موضوع توجه کنید که میزان درد کاشت ابرو هم مانند کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد؛ از روش کاشت گرفته تا تخصص پزشک و چگونگی مراقبت شما بعد از کاشت از عوامل تاثیرگذار در این زمینه هستند.

براساس تجربیات حاصله و نظرات پزشکان کلینیک نیل، کاشت ابرو به روش FUE بهترین گزینه برای رسیدن به نتیجه نهایی است. در این روش نوعی تکنیک نوین و بدون پیچیدگی است که طی آن با استفاده از یک پانچ ( 0.8 یا 1.0 میلی‌متر ) می‌توان به راحتی واحدهای فولیکولی را از ناحیه اهدا کننده خارج نمود. موها از ناحیه اهدا کننده از قسمت پشت سر و یا کنار گوش که همخوانی بیشتری با موهای ابرو دارند، برداشته می‌شوند و در ناحیه ابرو کاشته می‌شوند.

عوامل موفقیت کاشت ابرو در دو مرحله قبل و بعد از کاشت ابرو خلاصه می‌شوند؛ در مرحله قبل از کاشت ابرو، انتخاب پزشک و کلینیک معتبر و در مرحله بعد از کاشت ابرو، نحوه مراقبت‌های شما از موارد تاثیرگذار در بروز نتیجه ایده‌آل و مطابق میل هستند.

هزینه از جمله عوامل مهم در انتخاب کلینیک و پزشک است؛ البته که نباید این معیار را به عنوان عامل تاثیرگذار در نظر گرفت، ولی در کل میانگین هزینه کاشت ابرو در حدود 7 میلیون و پانصد هزار تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *