قیمت تزریق ژل لب در کلینیک نیل + نکات ضروری

 1. خانه
 2. خدمات زیبایی
 3. قیمت تزریق ژل لب در کلینیک نیل + نکات ضروری

قیمت تزریق ژل لب در کلینیک نیل + نکات ضروری

جذابیت ظاهری نعمتی خدادادی است که به‌مرور زمان و با افزایش سن تحت تاثیر قرار می‌گیرد. این موضوع، یعنی افزایش سن و به تبع آن پیر شدن پوست، یک موضوع کاملا طبیعی و پیش‌بینی شده است که به کاهش حجم بافت زیرپوستی منجر می‌شود. یکی از زیباترین اندام‌هایی که در زیبایی و جذابیت فردی به چشم می‌خورند، لب‌ها هستند که با افزایش سن یا به‌طور ژنتیکی می‌توانند با کاهش حجم خود، تاثیر نامطلوبی در جذابیت شما داشته باشند. با توجه به قیمت تزریق ژل لب این روش از آن دست عمل‌های زیبایی است که می‌تواند تاثیر چشم‌گیری در جذابیت شما داشته باشد، به عنوان نمونه می‌توانید تزریق ژل لب مدل قلب را انجام دهید. انجام این کارها باید در یک مرکز تخصصی، به دست پزشکان و متخصصین خبره انجام شود.


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

تزریق ژل لب

کلینیک تخصصی نیل با سابقه‌ای درخشان می‌تواند به عنوان یک مرکز تخصصی در این زمینه شما را به هدف نهایی خود، یعنی داشتن لب‌های توپر و جذاب برساند. متخصصین ما با توجه به تجربه چندین ساله و دانش به‌روز، نه تنها در رقم زدن بهترین نتیجه حاصله، بلکه در تمامی مدت زمان لازم برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل همراه شما هستند تا بدون هیچ دغدغه‌ای به هدف نهایی خود، یعنی جذابیت برسید. 

کیفیت خدمات در کلینیک نیل صرفا در سابقه درخشان و نتایج خیره کننده خلاصه نمی‌شود، بلکه ما برای جلب رضایت مشتری قیمت تزریق ژل لب در تهران را تا حد قابل توجهی کاهش دادیم تا برای رسیدن به جذابیت مد نظر، دغدغه زیادی نداشته باشید.

عوامل موثر در قیمت تزریق ژل لب

عوامل و فاکتورهای مختلفی بر قیمت تزریق ژل به لب در تهران موثر هستند. افرادی که برای اولین بار قصد انجام تزریق ژل لب دارند در مورد هزینه تزریق ژل لب تحقیق می‌کنند تا پزشکی با دستمزد معقول و برند ژل مرغوب و در عین حال به صرفه انتخاب کنند. ولی این نکته را باید به‌خاطر داشته باشند که هزینه پایین نمی‌تواند نتیجه خوبی در پی داشته باشد. در ادامه به عوامل مختلفی که روی قیمت تزریق ژل لب تاثیرگذار هستند، اشاره می‌کنیم:

میزان ژل لب مورد نیاز

اغلب فیلرهای لب بر اساس تعداد سرنگی که بیمار نیاز دارد تا به ظاهر دلخواه خود برسد، قیمت‌گذاری می‌شوند. بنابراین فیلری که نیاز است می‌تواند مستقیماً بر هزینه تزریق ژل به لب اثرگذار باشد. به بیان دیگر اگر چین و چروک‌های خفیفی روی صورت باشد یا صورت و لب به میزان ژل کمی نیاز داشته باشد، هزینه نهایی به مراتب نسبت به افرادی که نیاز به ژل بیشتری دارند، کمتر خواهد بود.

برند مورد استفاده برای ژل لب

همه فیلرهای لب مشابه نیستند و بنابراین برندی که بیمار انتخاب می‌کند، روی قیمت نهایی تزریق ژل لب اثرگذار است. در مورد برندهای مختلف ژل لب با پزشک خود مشورت کنید تا از قیمت‌ها مطلع شوید.

دستمزد پزشک

پزشکان مختلف بر اساس میزان تجربه و سال‌های کاری که دارند، دستمزدهای مختلفی دریافت می‌کنند. این مورد به میزان موفقیت نمونه کارهای پزشک هم مربوط می‌شود. البته در کل دستمزدها باید در یک بازه مشخص باشد ولی در زمان مشاوره گرفتن این مورد را هم بررسی کنید. همچنین دستمزد پزشکان در کشورهای مختلف متفاوت است. عاملی که بر قیمت تزریق ژل لب در تهران بسیار موثر است.

حتما قبل از مراجعه به کلینیک یا پزشک نمونه کارهای وی را مشاهده کنید. در روبرو نمونه کاری تزریق ژل لب روسی را مشاهده می کنید که در کلینیک نیل انجام گرفته است. در صورتی که نمونه کارهایی که مشاهده می کنید با سلیقه شما همخوانی ندارند، بهتر است که در تصمیم خود تجدید نظر کنید. 

ژل لب روسی
ژل لب

قدم اول در تزریق ژل لب

برای اینکه تزریق لب شما به بهترین شکل ممکن و متناسب با ایده‌آل‌هایتان انجام شود باید به نکات مهمی توجه کنید؛ برای مثال در قدم اول باید در انتخاب بهترین دکتر و بهترین کلینیک نهایت دقت را داشته باشید تا درگیر مشکلات نامتعارف بعد از عمل، مانند فرم بد یا حتی گلوله شدن ژل لب نشوید. البته که نتیجه نهایی تنها به پزشک یا کلینیک مورد نظر ارتباط ندارد؛ بلکه نحوه مراقبت شما بعد از عمل هم در این زمینه برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل بسیار تاثیرگذار است.


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

بر اساس نکاتی که در بالا به‌آن‌ها اشاره کردیم، تخصص و تجربه حرف اول را در بروز بهترین نتیجه می‌زند. یکی از مواردی که در نتیجه نهایی می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد، تجربه متخصصین ما در این حوزه است. همان‌طور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، نتیجه قبل و بعد از تزریق ژل لب به تنهایی، بیان‌گر کیفیت خدمات تزریق لب کلینیک نیل است. نکته‌ای که به عنوان یک تمایز بزرگ بین کلینیک نیل و سایر کلینیک‌ها وجود دارد، همکاری با پزشکان متخصص در این زمینه است که می‌تواند به تنهایی نوید بخش کسب یک نتیجه ایده‌آل متناسب با خواسته‌های شما باشد. برای آگاهی از  هزینه تزریق ژل به لب با ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان با متخصصین تزریق ژل کلینیک نیل


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

تزریق ژل
نتیجه تزریق ژل لب
قبل و بعد از ژل لب

تزریق ژل چیست؟

یکی از دلایل اصلی کاهش جذابیت، به کم حجم بودن بافت لب، ارتباط مستقیمی دارد. حال این حجم کم می‌تواند به موارد ژنتیکی و ارثی مرتبط باشد (مانند افرادی که مادرزاد لب اردکی یا … دارند) یا به افزایش سن ارتباط مستقیم داشته باشد. در هر صورت شما برای رفع این مشکل می‌توانید به عمل‌های زیبایی که برپایه تزریق ژل، چربی و یا بوتاکس هستند، اعتماد کنید.

برای تزریق لب با توجه به خصوصیات کلی که در هر یک از این موارد وجود دارد، تزریق ژل لب و تزریق چربی به لب به عنوان اصلی‌ترین گزینه شناخته می‌شود که از میان این دو مورد، تزریق ژل به لب با توجه به فرایند راحت‌تر و هزینه کم‌تر، طرفداران بیشتری دارد.


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

تزریق ژل لب به نواحی مختلف

موادی که به اصطلاح به آن‌ها ژل گفته می‌شود؛ به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 • ژل‌های تزریقی کلاژنی.
 • ژل‌های تزریقی هیالورونیک اسید.

ژل‌های تزریقی برپایه کلاژنی

کلاژن که مطمئنا بارها نام آن‌ را با کرم‌هایی تحت همین عنوان یا کرم حلزون شنیده‌اید، یکی از متداول‌ترین ساختار‌های پروتئینی در بدن هستند. با توجه به این موضوع که اکثر بافت‌های پیوندی از کلاژن ساخته می‌شوند، از نظر تاریخی قدیمی‌ترین ماده رایج برای استفاده از فیلر لب است.

اما ژل‌های کلاژنی به دلیل ماندگاری کم، نسبت به هیالورونیک اسیدها در چند سال اخیر منسوخ شدند و کم‌تر مرکز زیبایی وجود دارد که از این ماده برای تزریق استفاده ‌کند. نکته‌ یا بهتر است بگوییم شباهتی که میان ژل‌های کلاژنی و ژل‌های برپایه هیالورونیک اسید وجود دارد، ماده پروتئینی است که در هر دو وجود دارد.


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

ژل‌های تزریقی برپایه هیالورونیک اسید

ژل‌هایی که برپایه هیالورونیک اسید هستند، بهترین و جدید‌ترین گزینه ممکن برای تزریق ژل در لب و دیگر اندام‌ها شناخته می‌شوند. هیالورونیک اسید به این دلیل بهترین گزینه ممکن، حتی بهتر از کلاژن برای تزریق است؛ زیرا یک ماده طبیعی در بدن تمامی موجودات زنده به شمار می‌رود که برخلاف کلاژن ماندگاری بیشتری دارد.

هیالورونیک اسید که با علامت اختصاری HA نمایش داده می‌شود، در بدن هر فرد 15 گرم از آن وجود دارد که در طول روز، یک سوم آن، یعنی در حدود 5 گرم تجزیه می‌شود؛ اما نکته مهم در انتخاب هیالورونیک اسید این است که سرعت متابولیزه شدن یا سنتز در هیالورونیک اسید در مقایسه با کلاژن کندتر است؛ به این دلیل عملکرد و ماندگاری ژل لب هیالورونیک اسید در برخی از موارد تا 2 سال هم باقی می‌ماند.


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

وقتی که پزشک در لب‌های شما از این ماده اعجاز انگیز تزریق می‌کند، پس از گذشت دوران نقاهت و مراقبت‌های لازم، لب‌های شما به میزان دلخواهی حجیم می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که به علت جذب مقدار ناچیزی از این ماده به دلیل منشأ انسانی، پزشک مقدار بیشتری از حجم مورد نیاز به لب شما تزریق می‌کند؛ پس نگران حجیم شدن بیش از حد لب‌ها در چند روز ابتدایی نباشید؛ زیرا بعد از چند روز به مقدار دلخواه شما تبدیل می‌شود.

تزریق ژل به لب چگونه باعث جذابیت صورت شما می‌شود؟

یکی از سوالات یا بهتر است بگوییم دیدگاه‌هایی که در خصوص تزریق ژل وجود دارد، این موضوع است که فیلر لب یا همان تزریق ژل به لب چگونه باعث جذابیت صورت شما می‌شود؟ و قیمت تزریق ژل به لب چقدر است؟
پاسخ این سوال در خصوصیات و تأثیرات هیالورونیک اسید خلاصه می‌شود. شاید در نگاه اول این‌گونه به نظر برسد که لب‌ها به دلیل افزایش حجم به واسطه تزریق ژل جذابیت چند برابری را تجربه می‌کنند؛ اما دلیل جذابیت صرفاْ در این موضوع خلاصه نمی‌شود.

اگر به یاد داشته باشید گفتیم که وظیفه هیالورونیک اسید در بدن تغذیه و جوان‌سازی پوست است؛ به همین دلیل می‌توانیم بگوییم که این ماده علاوه‌بر حجیم‌سازی لب در تغذیه و جذب اکسیژن به واسطه خون رسانی هم تاثیرگذار است و شما می‌‌توانید در صورت تزریق این ماده علاوه‌بر حجم قابل قبول به واسطه درخشندگی و رفع چین و چروک‌ها، جذابیتی دو چندان به لب‌های خود ببخشید. اگر به یاد داشته باشید بیان کردیم که با توجه به قیمت تزریق ژل لب، این روش گزینه ایده‌آلی برای رسیدن به جذابیت مثال زدنی است.

فیلم نحوه تزریق ژل لب:

نحوه تزریق ژل لب در کلینیک نیل

نحوه انجام عمل و به تبع آن نتیجه حاصله در کنار هم می‌توانند به عنوان ملاک شناخت و انتخاب یک کلینیک معتبر در حوزه تزریق ژل تاثیرگذار باشد. ما در کلینیک نیل با توجه به نتیجه حاصله در جلسه مشاوره رایگان برای شما وقت اولیه با پزشک را مشخص می‌کنیم. در اولین جلسه با پزشک شما نیازها و خواسته‌های خود را مطرح می‌کنید و پزشک با توجه به نیازها و خواسته‌های شما بهترین پیشنهادات و گزینه‌ها را در مقابل شما قرار می‌دهد. برای مثال پزشک با توجه به نیاز شما و فرم لبتان علاوه‌بر میزان تزریق، برند‌های ژل را براساس نیاز و بودجه مورد نظر در اختیار شما قرار می‌دهد که انتخاب بهترین برند با توجه به قیمت تزریق ژل لب در تهران برعهده خود شماست.


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

در جلسه آمادگی برای تزریق ژل، پزشک متخصص به نکاتی اشاره می‌کند که به عنوان مراقبت‌های قبل از عمل حتما باید به آن توجه کنید. عموما هر عملی حتی تزریق ژل لب که بیشتر از نیم ساعت طول نمی‌کشد، استرس‌ها و تفکرات منفی را با خود به همراه دارد که پزشکان کلینیک نیل، با توجه به سابقه چندین ساله خود و آشنایی با این چالش‌ها، متقاضیان را به آرامش دعوت می‌کنند. نکته بسیار مهمی که لازم است با پزشک خود در میان بگذارید، سابقه بیماری‌های خاص است؛ زیرا آگاهی از سابقه پزشکی شما می‌تواند تاثیر مثبتی در روند تزریق ژل لب داشته باشد.

اما در خصوص چگونگی انجام تزریق ژل لب می‌توانیم به صورت خلاصه به نکات زیر اشاره کنیم:

تزریق ماده بی‌حسی

قدم اول در انجام تزریق ژل به لب که در کلینیک نیل به آن توجه ویژه‌ای می‌شود، تزریق ماده بی‌حسی است که از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است. در این موضوع پزشک به‌طور دقیق باید به نقاط مهم و تحت تاثیری که در تزریق، درد بیشتری را متوجه می‌شوند، ماده بی‌حسی تزریق شود تا بیمار درد زیادی را حس نکند.

ظرافت در تزریق

چربی استخراج‌ شده توسط دستگاه ‌های مخصوصی باید برای تزریق آماده شوند.ظرافت در تزریق از دیگر نکات مهمی است که در کلینیک نیل برای آن اهمیت ویژه‌ای درنظر گرفته می‌شود. به‌یاد داشته باشید که یک پزشک حاذق می‌تواند با کم‌ترین میزان تزریق، بیشترین تاثیر را در ظاهر لب شما ایجاد کند؛

در این مرحله سلول‌ های چربی، خون و سایر مایعات موجود جداسازی شده و تفکیک خواهند شد و سپس در چندین سرنگ بسته ‌بندی ‌شده و آماده تزریق می‌شوند.

حفظ فرم لب

حفظ فرم لب از دیگر مواردی است که می‌تواند در ظاهر شما بسیار اثرگذار باشد. متخصصین ما در کلینیک نیل با رعایت ظرافت تمام سعی در پدید آوردن فرم لب، مطابق با خواسته و تصورات شما دارند.

حفظ خطوط درای وت لاین

حفظ خطوط درای و وت که به درای وت لاین شناخته می‌شود، در تزریق ژل لب طبیعی بسیار اثرگذار است؛ پس برای نتیجه بهتر، تجربه پزشک متخصص در این زمینه می‌تواند تاثیر چشم‌گیری در ظاهر شما داشته باشد؛

ماساژ لب بعد از تزریق

ماساژ لب بعد از تزریق، فوت کوزه‌گری یک متخصص برای تزریق است و پزشک می‌تواند با انجام ماساژ به درست‌ترین شکل ممکن،‌ بهترین تاثیر را در لب‌های شما ایجاد کند؛

آیا شما کاندید مناسبی برای تزریق ژل در لب هستید؟

آیا من کاندید مناسبی برای تزریق ژل به لب هستم؟

این سوال از جمله سوالات پرتکرار همراهان کلینیک نیل از گروه مشاورین است. اگر به یاد داشته باشید در ابتدا معرفی خدمات تزریق ژل لب، به این نکته اشاره کردیم که متقاضیان تزریق ژل لب به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ دسته اول افرادی هستند که مادرزاد لب‌های نازک یا نافرمی داشتند و دسته دوم افرادی هستند که به دلیل افزایش سن و به تبع آن کاهش حجم بافت زیر پوستی به دنبال تزریق ژل به لب هستند.


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

بهترین کاندیدا برای تزریق ژل لب

محل تزریق و میزان چربی تزریق شده
پس از اعتبار کلینیک اولین عامل تعیین کننده هزینه تزریق چربی در صورت، محل تزریق و میزان چربی تزریق شده است. البته باید در نظر داشته باشید که تزریق چربی بعد از استخراج چربی از بدن شما و انجام خالص سازی چربی صورت می‌گیرد؛ برای مثال برای تزریق چربی در کل صورت، شما نیاز به میزان بیشتری چربی خواهید داشت که این میزان از اندام‌هایی مانند شکم، پهلو و یا باسن استخراج می‌شود و در افزایش هزینه دخیل است.
فرض کنید فردی فقط خواستار تزریق چربی به خط لبخند است. کاملا مشخص است که برای تزریق چربی در این ناحیه، به میزان چربی تزریق شده کمتری نیاز است که این موضوع در کاهش قیمت تزریق چربی در صورت ، تاثیر مستقیم دارد.

در حالت کلی اگر بیماری زمینه‌ای خاصی ندارید یا در مصرف دخانیات زیاده‌روی نکرده باشید، می‌توانید به عنوان یک کاندیدای مناسب اقدام به تزریق ژل لب کنید؛ البته که ملاک اصلی شما برای تزریق ژل باید نظر پزشک باشد.

برندهای مختلف ژل لب

شناخت برترین برند‌های تزریق ژل

یکی از نکات بسیار مهم در تزریق ژل به لب و قیمت تزریق ژل لب که با نتیجه جهانی ارتباط مستقیم دارد، برند ژلی است که کلینیک مورد نظر قصد تزریق آن را دارد. برند‌های زیادی برای تزریق در بازار وجود دارند که عموما آمریکایی و یا چینی هستند. البته نباید برند‌های فرانسوی، آلمانی و کره‌ای را دست‌کم گرفت. به‌طور کلی برند ژل لب، در کیفیت ژل تزریقی نقش کلیدی را ایفا می‌کند؛ به همین دلیل ما در کلینیک نیل از برند‌های مطرح زیر استفاده می‌کنیم که لازم است توضیح مختصری در خصوص هر کدام از برند‌ها در اختیار شما قرار دهیم.


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

برند ژوییدرم

اگر در خصوص برند‌های مختلف ژل لب اطلاعاتی داشته باشید؛ بدون شک با برند ژوویدرم به عنوان برترین برند موجود در بازار آشنایی نسبی خواهید داشت. ژوویدرم به دلیل کیفیت ایده‌آل به عنوان یکی از برترین برندهای مناسب برای تزریق ژل به لب به شمار می‌رود. اما نکته‌ای که در خصوص ژل ژوویدرم مطرح است، وجود محصولات تقلبی از این برند در بازار است که ما در کلینیک نیل به شما برای انتخاب بی‌دغدغه‌تر، تضمین استفاده از محصولات اصل را می‌دهیم.

برند آلاینا

یکی دیگر از برندهای مطرح برای تزریق ژل، برند آلاینا است. این برند آلمانی به دلیل کیفیت بسیار مناسب بعد از ژوویدرم به عنوان یکی از برترین برند‌های تزریق ژل شناخته می‌شود. آلاینا که مانند سایر ژل‌های تزریقی در کلینیک نیل مورد تایید وزارت بهداشت است، در مدل‌های مختلف با اثربخشی‌های مختلف است. محصولات این برند می‌توانند از کم‌ترین تا بیشترین میزان چروک پوست را درمان کنند و همچنین برای لب‌ها هم گزینه بسیار مناسبی هستند.

برند رووفیل

فیلر لب رووفیل که ساخت شرکت Caregen کره جنوبی است، یکی دیگر از برند‌های تولید کننده ژل لب به شمار می‌رود که می‌تواند با بودجه‌ای کمتر به قشر عظیمی از نیاز‌های شما پاسخ دهد. لازم به ذکر است که این برند‌ یکی از فیلرهای لب پرطرفدار در کلینیک نیل به شمار می‌رود. رووفیل هم مانند سایر فیلرهای لب در نیل کلینیک تاییده وزارت بهداشت دارد که به عنوان یک مزیت بزرگ شناخته می‌شود.

برند ریوانس

ریوانس یکی دیگر از محصولات زیبایی است که به واسطه کیفیت و قیمت مناسب در میان فیلرهای پرطرفدار کلینیک نیل قرار دارد. یکی از خصوصیات شاخص این برند کانادایی، تولید فیلرهای مختلف متناسب با تمامی اندام‌های تحت درمان است. ریوانس هم مانند سایر برند‌ها با دارا بودن تاییده وزارت بهداشت می‌تواند به عنوان یکی از گزینه‌های تزریق ژل شناخته شود.

برند استایلج

این محصول توسط شرکت فرانسوی آزمایشگاه ویواسی تولید و برای اولین بار در سال 2011 به بازار عرضه شد. استایلج همچون برند آلاینا از آن دست برند‌های مطرح در زمینه تزریق ژل به شمار می‌رود که می‌تواند تاثیر فراوانی در جوان‌سازی پوست داشته باشد. شاید از نظر برخی متخصصین ژوویدرم در این زمینه بی‌همتا باشد؛ ولی تجربیات ما در این زمینه ثابت کرده که برندهایی همچون آلاینا، استایلج و برند‌هایی که معرفی می‌کنیم، می‌توانند به طور کامل به نیاز شما پاسخ دهند.

عوارض تزریق ژل به لب

وقتی از تزریق ژل به لب صحبت می‌کنیم، در ظاهر یک عمل بسیار ساده به نظر می‌رسد؛ اما باید اعتراف کنیم که رسیدن به نتیجه ایده‌آل به این راحتی‌ها هم نیست! البته منظور از این ادعا در واقع عوارض تزریق ژل لب است. وقتی که متقاضیان تصمیم به تزریق ژل در لب می‌گیرند، یکی از موارد بسیار مهم که می‌تواند مانع تصمیم این بزرگواران شود، ترس از عوارض تزریق ژل به لب است.

تزریق ژل به لب به خودی خود عوارض آن‌چنانی به‌غیر از تورم و قرمزی ندارد؛ اما گاهی دلایل مختلفی می‌تواند در افزایش میزان عوارض احتمالی این عمل کم‌خطر دخیل باشد که از مهم‌ترین موارد آن می‌توانیم به دو مورد زیر اشاره کنیم:

برای مشاهده نمونه کارهای تزریق ژل به صورت در کلینیک نیل روی لینک زیر کلیک کنید:


عکس های قبل و بعد تزریق ژل لب

تخصص پزشک و اعتبار کلینیک

یکی از موارد تاثیرگذار در بروز عوارض تزریق چربی، اعتبار کلینیک مورد نظر و به تبع آن تخصص پزشک است. بنابراین تنها به قیمت تزریق ژل لب توجه نداشته باشید. زیرا رعایت نکات بهداشتی از آن دست مواردی است که می‌تواند در عفونت بعد از تزریق ژل موثر باشد. اما تخصص پزشک بخش مهم‌تر در بروز عوارض تزریق ژل است. 

فرم بد لب‌ها یا در حالت‌های شدیدتر گلوله شدن ژل لب از دیگر مواردی است که می‌تواند در بروز عوارض دخیل باشد.

عدم مراقبت‌های بعد از تزریق ژل به لب

عدم مراقبت شما بعد از تزریق، از جمله مواردی است که می‌تواند در بروز عوارض تزریق ژل دخیل باشد. عوارضی که در صورت تزریق ژل و عدم مراقبت می‌تواند زیبایی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد؛ به شرح زیر است:

 • جذب ژل تزریق شده به میزان چشم‌گیر.
 • عفونت احتمالی در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی.
 • گلوله شدن ژل لب بر اثر ورود فشار به نواحی خاص.
 • تورم به میزان متغیر باتوجه به مراقبت‌ها.

تزریق ژل به لب بهتر است یا تزریق چربی؟

تزریق ژل بهتر است یا چربی؟

این یک سوال پرتکرار در رابطه به تزریق لب است. در پاسخ به این سوال پرتکرار درواقع نمی‌توانیم پاسخ مشخصی ارائه دهیم. پاسخ به این سوال صرفا به نیاز شما و بودجه‌ای که دارید، وابسته است. تزریق چربی به این دلیل که منشا طبیعی دارد، به نوعی دائمی است. البته که تزریق چربی هم خود به یک‌سری مراقبت‌ها وابسته است که می‌تواند دائمی بودن چربی را زیر سوال ببرد.
اما موضوع در مورد ژل‌ها کمی متفاوت است؛ با توجه به منشا ژل‌ها این مواد ماندگاری کمتر از دو سال دارند و پس از دو سال نیاز مجدد به شارژ خواهند داشت. اما با توجه به قیمت بسیار مناسب تزریق ژل به لب اغلب متقاضیان برای فرم دهی مناسب به لب‌های خود از ژل هیالورونیک اسید استفاده می‌کنند.


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

تزریق-ژل-بهتر-است-یا-چربی
دوره بعد از تزریق ژل لب

مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق

همان‌طور که در بالا به آن اشاره کردیم، مهم‌ترین نکته‌ای که قبل از تزریق ژل به لب باید به آن توجه ویژه داشته باشید، انتخاب کلینیک معتبر و پزشک حاذق است. اما مورد بعدی که نیاز به دقت بیشتر دارد، توصیه‌های پزشک برای آمادگی تزریق است. عموما پزشکان قبل از عمل، نکات زیر را به متقاضیان گوش‌زد می‌کنند:

 • عدم استفاده از قرص‌های ضد انعقاد خون مانند آسپرین و …
 • عدم مصرف دخانیان حداقل تا 10 روز قبل از تزریق.
 • عدم مصرف داروهای ضد التهاب مانند ایبوپروفن.
 • پرهیز از نوشیدن محصولات الکلی به مدت یک هفته قبل از تزریق.
 • عدم انجام فعالیت‌های سنگین مانند ورزش و … قبل از تزریق.
 • مصرف استامینوفن برای جلوگیری از اندک درد پس از تزریق.


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


09120819439

پس از عمل چه مواردی در انتظار است؟

پس از تزریق ژل با توجه به کاهش اثر بی‌حسی، شما اندکی درد احساس می‌کنید. نکته مهم دیگری که لازم است به آن توجه ویژه داشته باشید، تورم ابتدایی پس از عمل است. این موضوع به دلیل تزریق بیش از حد ژل به لب رخ می‌دهد (البته که این میزان از تزریق به دلیل جذب اولیه کاملا طبیعی است)؛ به هر حال بعد از عمل شما تورم ابتدایی را شاهد هستید که با کمپرس سرد رفع می‌شود.

تجربه بعد از تزریق ژل به لب

پس از تزریق ژل به لب شما، در زمان بسیار کمی شاهد فرم‌پذیری مناسب لب خود خواهید بود؛ البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که در درصد بسیار کمی ممکن است که ژل تزریق شده به دلایل مختلفی مانند گلوله شدن یا … با نتیجه ایده‌آل شما متفاوت باشد. در این شرایط جای هیچ نگرانی نیست! بلکه با تزریق آنزیم هیالورونیداز از شر ژل بی‌کیفیت یا فرم نامناسب لب راحت خواهید شد.

قیمت تزریق ژل به لب

اما مورد آخر در زمینه خدمات تزریق ژل به لب که می‌توانیم به آن اشاره کنیم، قیمت تزریق ژل لب است. عموما در تعیین هزینه تزریق ژل لب موارد مختلفی دخیل هستند. برای مثال برند ژل و میزان تزریق آن از جمله نکاتی است که  باید به آن توجه کرد. در کل هزینه تزریق ژل به لب عدد بسیار سنگینی نیست و می‌توانید با هزینه‌ای منطقی، لب‌های خوش فرمی داشته باشید

سوالات متداول در خصوص تزریق ژل لب

عوارض تزریق ژل لب چیست؟

اگر این فرآیند در کلینیک‌های معتبر انجام شود و مراقبت‌های پس از آن به نحو احسن باشد، عوارض جزئی و کوتاه مدت در انتظار شما خواهند بود. اما در مورد درد، فقط درد تزریق ماده بی‌حسی را متوجه می‌شوید که کاملا قابل تحمل است.

تزریق ژل لب چقدر ماندگاری دارد؟

تزریق ژل در بهترین حالت ممکن دو سال ماندگاری دارد که این میزان به عوامل مختلفی هم‌چون تخصص پزشک و نحوه مراقبت‌های شما وابسته است.

چه ماده‌ای در لب‌ها تزریق می‌شود؟

ژل هیالئورونیک اسید ماده صنعتی، اما با منشأ انسانی است که برای تزریق تولید می‌شود. هیالئورونیک اسید ماده‌ای است که به کمک آن فرم جوانی خود را حفظ می‌کند.

بهترین برند ژل برای تزریق در لب کدام است؟

Juvederm و Restylane از معروف‌‌ترین و بهترین برندهایی است که توسط پزشکان متخصص توصیه می‌شود. البته نکته مهم این است که باید قیمت بالاتر این دو برند معروف و معتبر را هم در نظر بگیرید.

6 دیدگاه. Leave new

 • مریم اجاقی
  17 آذر 1400 ۱۹:۰۰

  من تزریق ژل رو جای دیگه ای انجام دادم ولی برای ترمیم می خوام بیام کلینیک شما. میشه مدل روسی بزنم؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   با هماهنگي قبلی لطف کنید تشریف بیارید کلینیک که آقای دکتر بررسی کنند

   پاسخ
 • در صورتی که بعد از تزریق ژل لب از دخانیات استفاده کنیم باعث از بین رفتن اثر و ماندگاری ژل لب میشه؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   22 دی 1400 ۱۹:۰۰

   بالاخره سیگار ضررهای خودش رو داره و بی تاثیر نیست و سعی کنید بیشتر رعایت کنید

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید. من سه سال پیش جای دیگه تزریق ژل لب انجام دادم و مارکش هم ژوویدرم بود. شما هم از این برند الان تزریق می کنید؟ می خوام حتما همون برند باشه ممنون

  پاسخ
  • دکتر فرامرز نگهدار مغانلو
   15 دی 1400 ۱۹:۰۰

   سلام وقت شما هم بخیر دوست عزیز. بله از این برند استفاده می کنیم و برندهای دیگه هم موجوده

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed