هزینه تزریق چربی به صورت + مراقبت های قبل و بعد از عمل

 1. خانه
 2. خدمات
 3. هزینه تزریق چربی به صورت + مراقبت های قبل و بعد از عمل

هزینه تزریق چربی به صورت

هزینه یکی از فاکتورهای مهم تصمیم‌گیری در خصوص عمل‌های زیبایی است. به همین دلیل آگاهی از هزینه تزریق چربی به صورت از آن دست موضوعاتی است که می‌تواند تاثیر فراوانی در تصمیم‌گیری شما برای انتخاب این متد زیبایی داشته باشد. باید به یاد داشته باشید که موضوع هزینه عمل تزریق چربی به صورت که موضوع اصلی بحث ما است، به عوامل مهمی بستگی دارد که شناخت و بررسی هر کدام قبل از انتخاب و انجام هزینه، از اهمیت بالایی برخوردار است.

یکی از روش‌های زیباسازی و جوانسازی صورت، تزریق چربی به صورت و تزریق چربی زیر ابرو است. در این روش پزشک با بررسی نوع جنس و میزان چین و چروک‌ها، مقدار چربی‌ را برای تزریق تعیین و آن را با روش‌های خاص وارد منافذ پوست می‌کند. معمولا قبل از تزریق چربی، پزشک طی چندین جلسه مشاوره، نوع عمل تزریق چربی به صورت، هزینه انجام عمل تزریق به صورت و… را مشخص می‌کند.

هزینه‌های قبل و بعد از عمل تزریق چربی صورت

هزینه تزریق چربی به صورت هم مانند بسیاری از عمل‌های زیبایی به عوامل مختلفی وابسته است. اولین یا شاید مهم‌ترین معیار بیرونی اعتبار کلینیک و پزشک متخصص است که می‌توانیم ارتباط مستقیمی میان آن و هزینه تزریق چربی به صورت تعریف کنیم.
بدیهی است که کلینک‌هایی با اعتبار بالا هزینه بیشتری را برای خدمات خود تعریف می‌کنند؛ البته که ما در گروه کلینیک نیل علاوه‌بر کیفیت و اعتبار چندین ساله که نشان از تخصص ما دارد، سعی در ارائه هزینه منطقی تزریق چربی در صورت برای جلب رضایت مشتریان و همراهان کلینیک نیل داریم که خود یک مزیت بزرگ به شمار می‌رود.

شما باید در قدم اول برای تزریق چربی به صورت برای تعیین میزان چربی و یا این‌که اصلا گزینه مناسبی برای این عمل زیبایی هستید یا خیر، آزمایش‌هایی را انجام دهید که نتیجه آن‌ها می‌تواند به سوالات پزشک، قبل از عمل پاسخ دهد. فقط در یک صورت نیازی به انجام آزمایش‌‌های قبل از تزریق چربی به صورت وجود ندارد که به تازگی تزریق چربی یا لیپوساکشن یا لیپوماتیک را تجربه کرده باشید، در غیر این صورت برای کسب اطلاعات کاربردی، حتما انجام آزمایش‌های پیش از تزریق، ضروری است.  هزینه‌های قبل از انجام عمل شامل:

 • هزینه‌ آزمایشات
 • خرید پانسمان
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک

مشاوره رایگان با دپارتمان تزریق چربی کلینیک نیل


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

عوامل موثر بر هزینه های تزریق چربی به صورت

اعتبار کلینیک یکی از معیارهایی است که هزینه تزریق چربی به صورت به آن ارتباط مستقیم دارد؛ اما اگر بخواهیم دقیق‌تر به این موضوع نگاه کنیم، اعتبار، تنها عامل تاثیر گذار در قیمت تزریق چربی به صورت نیست. در این قسمت به بررسی دلایل تاثیرگذار در تعیین هزینه چربی خواهیم پرداخت.

 1. بررسی شرایط اولیه توسط پزشک: برای شروع تزریق چربی به صورت از بی حسی موضعی استفاده می‌شود. این بی حسی می تواند توسط تزریق مواد بی‌حسی صورت گیرد و یا در صورت لزوم از کرم‌های بی‌حسی در این ناحیه استفاده شود. در مورد این‌که از چه نوع بی‌حسی استفاده شود، پزشک معالج، با در نظر گرفتن شرایط جسمی فرد موردنظر، تصمیم می‌گیرد.
 2. حجم چربی که به صورت تزریق می‌شود: حجم چربی تزریق شده یکی از فاکتورهایی است که بر قیمت جراحی تزریق چربی تاثیرگذار است.
  مسلما در افرادی که خطوط خط اخم و خنده عمیق و میزان چین و چروک بیشتری داشته باشند، نیاز به چربی بیشتری جهت تزریق است. این موضوع موجب افزایش قیمت تزریق چربی به صورت می‌شود. در مورد این‌که چه مقدار چربی برای جوانسازی چهره موردنیاز است، تنها پزشک معالج تصمیم می‌گیرد. بنابراین بهتر است در کار پزشک دخالت نکنید.
 3. مناطق تزریق چربی: یکی از فاکتورهای تعیین کننده هزینه تزریق چربی وسعت ناحیه ای است که نیاز به تزریق چربی دارد، می‌باشد. تزریق چربی به صورت در نواحی متعددی از صورت با اهداف مختلف انجام می‌شود: رفع و درمان خطوط پنجه کلاغی دور چشم، اصلاح خط خنده، اصلاح فرم بینی، زاویه سازی فک، حجم دهی به گونه یا لب‌ها.
  قیمت تزریق چربی به صورت با توجه به این‌که در چه قسمتی از صورت انجام شود متغیر است. به‌طور مثال هزینه فرم‌دهی به گونه بیشتر از لب است. زیرا مدت زمان انجام این جراحی طولانی‌تر است. همچنین مقدار چربی تزریق شده در گونه بیشتر از لب است.
 4. تعداد جلسات تزریق چربی: معمولا تزریق چربی در یک جلسه انجام می‌شود. اما ممکن است، جذب چربی در برخی از افراد به تدریج انجام ‌شود که در این صورت، برای اصلاح و افزایش اثر درمان نیاز به جلسات بیشتری باشد. البته هزینه تزریق چربی در دفعات بعدی پایین‌تر خواهد بود. اما در مجموع هزینه تزریق را افزایش می‌یابد.
 5. دستمزد پزشک معالج: دستمزد پزشک معالج یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین کننده هزینه تزریق چربی به صورت است. بطور کلی، دستمزد پزشک با توجه به میزان تخصص، مهارت و تجربه‌ای که در این زمینه دارد متغیر است. مسلما پزشکان متخصصی که تجربه خوبی در تزریق چربی صورت دارند، دستمزدهای بالاتری نیز دریافت می‌کنند. که البته ارزش هزینه کردن را دارد زیرا در این صورت نتایج بهتری از هرلحاظ حاصل می‌شود.
 6. هزینه کلینیک جهت تزریق چربی به صورت: هزینه دریافتی کلینیک‌ها به عوامل مختلفی مانند موقعیت مکانی کلینیک، میزان تخصص گروه پزشکی، مشهور بودن و…. بستگی دارد. مسلما هزینه خدمات کلینیک‌های معتبر و معروف بالاتر است. برخی از کلینیک‌های معتبر جشنواره‌های تخفیف‌دار برگزار می‌کنند. شما می‌توانید عمل تزریق چربی به صورت خود را در زمان جشنواره‌ها انجام دهید و از تخفیف‌های آن دوره بهره‌مند شوید.

ما در کلینیک نیل به‌واسطه ارائه خدمات بی‌نقص سعی در کاهش قیمت تزریق چربی به صورت به صورت خواهیم داشت؛ به همین دلیل باور داریم که اولین قدم برای کاهش هزینه‌ تزریق چربی در صورت، اعتماد به یک کلینیک معتبر و باسابقه است تا در کمترین مرتبه ممکن، بدون هیچ عوارضی بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد.

اقدامات و مراقبت‌های بعد از تزریق چربی صورت

تزریق چربی به صورت، یکی از روش‌های بدون درد و محبوب نسبت به روش‌های دیگر به شمار می‌آید. بعد از تزریق چربی به صورت، لازم است به توصیه‌های پزشک معالج خود و توصیه‌های زیر توجه کنید تا بهترین نتایج حاصل شود. عدم توجه به این توصیه‌ها می‌تواند موجب بروز عوارض پس از عمل شود.

پس از انجام عمل تزریق کردن چربی به صورت، محل تزریق شده کمی ورم می‌کند. به همین دلیل باید پس از عمل، شروع به راه رفتن و تحرک کردن (تحرک بسیار سبک) کنید تا این تورم کاهش یابد. همچنین حرکت کردن و راه رفتن شما به جلوگیری از لخته شدن خون در محل تزریق شده کمک می‌کند.

برای جلوگیری از تورم ناشی از تزریق چربی به صورت، باید از کمپرس سرد استفاده کنید. استفاده از کمپرس سرد می‌تواند به مقدار زیادی در کنترل تورم نقش داشته باشد.
تا چند هفته پس از انجام عمل، باید از فعالیت های سنگین خودداری کنید.
اگر پس از انجام عمل، هرگونه عفونت، خونریزی و … مشاهده کردید، فورا به پزشک خود اطلاع دهید.

برای مشاهده نمونه کارهای تزریق چربی به صورت در کلینیک نیل روی لینک زیر کلیک کنید:


عکس های قبل و بعد تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

حجم چربی تزریق شده به صورت و مناطق آن

پس از اعتبار کلینیک اولین عامل تعیین کننده هزینه تزریق چربی در صورت، محل تزریق و میزان چربی تزریق شده است. البته باید در نظر داشته باشید که تزریق چربی بعد از استخراج چربی از بدن شما و انجام خالص‌سازی چربی صورت می‌گیرد. برای مثال برای تزریق چربی در کل صورت، شما نیاز به میزان بیشتری چربی خواهید داشت که این میزان از اندام‌هایی مانند شکم، پهلو و یا باسن استخراج می‌شود و در افزایش یا کاهش قیمت تزریق چربی به صورت دخیل است.

فرض کنید فردی فقط خواستار تزریق چربی به خط لبخند است. طبیعتا برای تزریق چربی در این ناحیه، به میزان چربی تزریق شده کمتری نیاز است که این موضوع در کاهش قیمت تزریق چربی به صورت، تاثیر مستقیم دارد.


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

نکته مهمی که کم‌تر به آن اشاره می‌شود، تخصص کافی در تزریق چربی و تزریق ژل است؛ به نوعی که در تزریق ژل یک تکنسین آموزش دیده‌ می‌تواند مراتب را به نحوه احسنت و بدون هیچ مشکلی انجام دهد. اما در خصوص تزریق چربی صرفا کلیه مراحل به دلیل حساسیت موجود باید توسط پزشک متخصص انجام شود که این موضوع خود به تنهایی می‌تواند در افزایش هزینه تزریق چربی به صورت نقش کلیدی داشته باشد.

ماندگاری تزریق چربی به صورت

اما در ابتدا صحبت از ماندگاری بیشتر در تزریق چربی مطرح شد. نکته‌ای که می‌توانیم آن را به عنوان دلیل برتری این روش بیان کنیم، بدون شک در مدت ماندگاری آن خلاصه می‌شود. تزریق چربی به دلیل استفاده از چربی بدن فرد در تزریق، به عنوان یک روش دائمی برای جوان سازی شناخته می‌شود.

شاید در واژه دائمی بودن این روش، اندک اغراقی وجود داشته باشد و بعد از گذشت سالیان زیاد از طراوت و حجم سابق خبری نباشد (که این موضوع هم با شارژ مجدد رفع می‌شود)؛ اما تاثیرات آن هر چند اندک تا سالیان سال ادامه خواهد داشته که این موضوع خود یک برگ برنده برای انتخاب این روش و یک دلیل قانع کننده برای افزایش قیمت تزریق چربی در صورت است.

مهم‌ترین عامل در رسیدن به نتیجه ایده‌آل، بدون شک خالص سازی بافت چربی تزریق شده برای جلوگیری از جذب چربی بعد از تزریق است. در هنگام استخراج چربی علاوه‌بر بافت چربی، ناخالصی‌هایی همچون خون و مواد دیگر استخراج می‌شود که می‌تواند بر کیفیت عمل تأثیرگذار باشد. به همین دلیل ماده استخراج شده برای خالص سازی باید چند دقیقه‌ای در دستگاه سانتریفیوژ قرار بگیرد تا ناخالصی‌های آن جداسازی شود.

روش برداشت چربی

برداشت چربی از اقدامات ضروری برای تزریق چربی به شمار می‌رود که به دو صورت لیپوساکشن و لیپوماتیک انجام می‌شود. لیپوماتیک با توجه به مکانیزم بروزتر و قدرت پخش ماده بی‌حسی به نقاط بیشتر، گزینه بهتری برای استخراج چربی است؛ البته که باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هزینه استخراج چربی به وسیله لیپوماتیک کمی بیشتر از لیپوساکشن است.

انتخاب کلینیک مناسب جهت هزینه تزریق چربی به صورت

هدف از تزریق چربی به صورت افزایش حجم کلی بخش‌هایی است که دچار کاهش حجم شده‌اند. رایج‌ترین محل‌های تزریق چربی شامل صورت، لب‌ها، پشت دست، افتادگی‌های پوستی بعد از لیپوساکشن یا زخم شدن و حجم‌دهی به باسن و سینه است. که هرکدام از این نواحی قیمت متناسب با خود را دارد.

برای انجام تمام این‌ کارها، باید علاوه بر اینکه بدن شما چربی به اندازه کافی داشته باشد، باید تمامی کارها در کلینیک‌های مجهز و زیرنظر پزشکانی با تجربه انجام شود.


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

اما مرحله آخر، نحوه تزریق چربی به محل مورد نظر است که به ظرافت و تجربه پزشک بستگی دارد. در این حالت پزشک وابسته به محل تزریق باید چربی را از طریق سرنگ، به میزان لازم به محل مورد نظر تزریق کند تا فرد متقاضی به نتیجه ایده‌آل برسد.

آیا هزینه های تزریق چربی صورت توسط بیمه پرداخت می شود؟

اگر این روش یک ضرورت پزشکی باشد، همانطور که هنگام درمان زخم‌ها یا درمان تاثیرات لایوآتروفیس بعد از آسیب انجام می‌شود، ممکن است قسمتی یا تمام هزینه تزریق چربی به صورت تحت پوشش بیمه قرار گیرند. اما اگر تزریق چربی به منظور زیبایی انجام شود، هزینه آن تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد. با این حال، شما می توانید از کلینیکی که به آن مراجعه کرده‌اید یا پزشک معالج خود در رابطه با پوشش بیمه، برای روند تزریق چربی که شما در نظر دارید سوال بپرسید.

سوالات متداول در خصوص تزریق چربی به صورت

آیا تزریق چربی درد دارد؟

تزریق چربی به صورت، در مجموع جزو روش‌های زیبایی بدون درد محسوب می‌شود. در صورتی‌که پزشک متبحری را انتخاب کنید و به توصیه‌های پزشک معالج خود عمل کنید، کمترین درد و عارضه را تجربه خواهید کرد.

تزریق چربی چقدر ماندگار است؟

ماندگاری چربی تزریق شده به دو عامل بستگی دارد: 1-میزان خالص سازی چربی و تبحر پزشک متخصص در این زمینه. 2-روش برداشت چربی که به دو صورت لیپوساکشن و لیپوماتیک انجام می‌شود.

تزریق چربی به چند جلسه نیاز دارد؟

برای پاسخ به این سوال، تعیین محل تزریق، نکته بسیار مهمی است؛ زیرا در قسمت‌هایی بزرگ‌تر به دلیل حجم بالای تزریق و همچنین حجم بالای جذب به چندیدن مرحله حضور نیاز است. به طور کل هر چه تجربه پزشک شما در تزریق بیشتر باشد، تعداد جلسات کمتر خواهد بود

هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است؟

پاسخ به این سوال و ارائه یک عدد واحد تقریبا غیر ممکن است؛ زیرا هزینه چربی به صورت ، به موارد مختلفی مرتبط است. پیشنهاد ما به شما عدم اعتماد به کلینیک‌هایی با قیمت اعلامی پایین است؛ زیرا پای زیبایی شما در میان است.

آیا چربی اضافه قابلیت استفاده مجدد دارد؟

بله. اگر پزشک تشخیص دهد که تزریق چربی بعد از مدتی جذب می‌شود؛ برای سهولت، همان ابتدای کار، چربی بیشتری را استخراج و در بانک چربی نگه‌داری می‌کند تا در کاهش هزینه‌های شارژ تاثیر چشم‌گیری داشته باشد.

تزریق ژل یا تزریق چربی؟ کدام یک ارزان‌تر است؟

بدون شک تزریق ژل به دلیل فرایند ساده‌تر از تزریق چربی ارزان‌تر است؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تزریق چربی با ماندگاری تقریبا دائمی، گزینه ایده‌آل‌تری به شمار می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed