برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

هزینه تزریق چربی به صورت

هزینه یکی از قطب‌های مهم تصمیم‌گیری است؛ حتی زمانی که پای زیبایی در میان باشد؛ همچنین هزینه تزریق چربی از آن دست سوالات و اطلاعاتی است که می‌تواند تاثیر فراوانی در تصمیم‌گیری شما برای انتخاب این متد زیبایی داشته باشد. باید به یاد داشته باشید که موضوع هزینه تزریق چربی به صورت که موضوع اصلی بحث ما است؛ به عوامل مهمی بستگی دارد که شناخت و بررسی هر کدام قبل از انتخاب و هزینه کردن از اوجب واجبات به شمار می‌رود.

هزینه تزریق چربی به صورت به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تزریق چربی به صورت هم مانند بسیاری از عمل‌های زیبایی به عوامل مختلفی وابسته است. اولین یا شاید مهم‌ترین معیار بیرونی اعتبار کلینیک و پزشک متخصص است که می‌توانیم ارتباط مستقیمی میان آن و هزینه تزریق چربی به صورت تعریف کنیم.
بدیهی است که کلینک‌هایی با اعتبار بالا هزینه بیشتری را برای خدمات خود تعریف می‌کنند؛ البته که ما در گروه کلینیک نیل علاوه‌بر کیفیت و اعتبار چندین ساله که نشان از تخصص ما دارد، سعی در ارائه هزینه منطقی تزریق چربی در صورت برای جلب رضایت مشتریان و همراهان کلینیک نیل داریم که خود یک مزیت بزرگ به شمار می‌رود.

مشاوره رایگان با دپارتمان تزریق چربی کلینیک نیل

اعتبار کلینیک یکی از معیارهایی است که هزینه تزریق چربی به صورت به آن ارتباط مستقیم دارد؛ اما اگر بخواهیم دقیق‌تر به این موضوع نگاه کنیم، اعتبار، تنها عامل تاثیر گذار در قیمت تزریق چربی به صورت نیست. در این قسمت به بررسی دلایل تاثیرگذار در تعیین هزینه چربی خواهیم پرداخت.

دلایل تاثیرگذار در تعیین هزینه تزریق چربی

پس از اعتبار کلینیک اولین عامل تعیین کننده هزینه تزریق چربی در صورت، محل تزریق و میزان چربی تزریق شده است؛ البته باید در نظر داشته باشید که تزریق چربی بعد از استخراج چربی از بدن شما و انجام خالص سازی چربی صورت می‌گیرد؛ برای مثال برای تزریق چربی در کل صورت، شما نیاز به میزان بیشتری چربی خواهید داشت که این میزان از اندام‌هایی مانند شکم، پهلو و یا باسن استخراج می‌شود و در افزایش هزینه دخیل است.
فرض کنید فردی فقط خواستار تزریق چربی به خط لبخند است؛ کاملا مشخص است که برای تزریق چربی در این ناحیه، به میزان چربی تزریق شده کمتری نیاز است که این موضوع در کاهش قیمت تزریق چربی در صورت ، تاثیر مستقیم دارد.

برداشت چربی از اقدامات ضروری برای تزریق چربی به شمار می‌رود که به دو صورت لیپوساکشن و لیپوماتیک انجام می‌شود. لیپوماتیک با توجه به مکانیزم بروزتر و قدرت پخش ماده بی‌حسی به نقاط بیشتر، گزینه بهتری برای استخراج چربی است؛ البته که باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هزینه استخراج چربی به وسیله لیپوماتیک کمی بیشتر از لیپوساکشن است.

هزینه‌ مراقبت‌های قبل و بعد از عمل

ورای از هزینه‌های پرداختی به کلینیک برای تزریق چربی در صورت ، شما ملزم به پرداخت هزینه‌های جانبی هستید که می‌تواند نقش کلیدی در فرایند و نتیجه تزریق چربی داشته باشد. این هزینه‌ها به دو بخش قبل از عمل و بعد از عمل تقسیم می‌شوند که به صورت خلاصه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت:

شما باید در قدم اول برای تزریق چربی به صورت برای تعیین میزان چربی و یا این‌که اصلا گزینه مناسبی برای این عمل زیبایی هستید یا خیر، آزمایش‌هایی را انجام دهید که نتیجه آن‌ها می‌تواند به سوالات پزشک، قبل از عمل پاسخ دهد. فقط در یک صورت نیازی به انجام آزمایش‌‌های قبل از تزریق چربی به صورت وجود ندارد که به تازگی تزریق چربی یا لیپوساکشن یا لیپوماتیک را تجربه کرده باشید، در غیر این صورت برای کسب اطلاعات کاربردی، حتما انجام آزمایش‌های پیش از تزریق، ضروری است.

هزینه شارژ مجدد
به دلیل طبیعی بودن چربی این احتمال وجود دارد که مقداری از چربی تزریق شده به دلیل سوخت و ساز، جذب بدن شود که این موضوع با تزریق مجدد در چند مرتبه رفع می‌شود؛ البته گاهی وجود برخی موارد، مانند عدم تخصص پزشک در خالص سازی یا عدم مراقبت‌های بعد از تزریق، ممکن است با عوارضی رو به‌رو شوید که جز تخلیه چربی تزریق شده، راهکار دیگری ندارد که خود هزینه‌هایی مازاد را برای شما در برخواهد داشت.

ما در کلینیک نیل به‌واسطه ارائه خدمات بی‌نقص سعی در کاهش هزینه‌های مازاد در تزریق چربی به صورت خواهیم داشت؛ به همین دلیل باور داریم که اولین قدم برای کاهش هزینه‌ تزریق چربی در صورت ، اعتماد به یک کلینیک معتبر و باسابقه است تا در کمترین مرتبه ممکن، بدون هیچ عوارضی بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد.

نحوه تزریق ژل لب در کلینیک نیل

تزریق چربی گران‌تر، اما با ماندگاری بیشتر

تزریق ژل و تزریق چربی در صورت تقریبا نتیجه یکسانی را برای شما در برخواهند داشت؛ اما احتمالا این سوال ذهن شما را به خود مشغول می‌کند که چرا هزینه تزریق چربی به صورت به نسبت تزریق ژل بیشتر است!
تزریق ژل در صورت به این دلیل که از ژل هیالورونیک اسید استفاده می‌شود و دیگر نیاز به استخراج از بدن فرد ندارد، کمی ارزان‌تر از تزریق چربی به نظر می‌رسد؛ اما باید توجه داشته باشید که هزینه تزریق چربی به صورت به این دلیل بالاتر و ارزنده‌تر است که ماندگاری بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد داشت.

نکته مهمی که کم‌تر به آن اشاره می‌شود، تخصص کافی در تزریق چربی و تزریق ژل است؛ به نوعی که در تزریق ژل یک تکنسین آموزش دیده‌ می‌تواند مراتب را به نحوه احسنت و بدون هیچ مشکلی انجام دهد؛ اما در خصوص تزریق چربی صرفا کلیه مراحل به دلیل حساسیت موجود باید توسط پزشک متخصص انجام شود که این موضوع خود به تنهایی می‌تواند در افزایش هزینه تزریق چربی در صورت نقش کلیدی داشته باشد.

اما در ابتدا صحبت از ماندگاری بیشتر در تزریق چربی مطرح شد؛ نکته‌ای که می‌توانیم آن را به عنوان دلیل برتری این روش بیان کنیم، بدون شک در مدت ماندگاری آن خلاصه می‌شود. تزریق چربی به دلیل استفاده از چربی بدن فرد در تزریق، به عنوان یک روش دائمی برای جوان سازی شناخته می‌شود.
شاید در واژه دائمی بودن این روش، اندک اغراقی وجود داشته باشد و بعد از گذشت سالیان زیاد از طراوت و حجم سابق خبری نباشد (که این موضوع هم با شارژ مجدد رفع می‌شود)؛ اما تاثیرات آن هر چند اندک تا سالیان سال ادامه خواهد داشته که این موضوع خود یک برگ برنده زرین برای انتخاب این روش و یک دلیل قانع کننده برای قیمت بالاتر تزریق چربی در صورت است.

چرا دستمزد برخی کلینیک‌ها برای تزریق چربی متفاوت است؟

نقطه عطف تشخیص یک کلینیک عادی و یک کلینیک معتبر در تخصص پزشک به هنگام استخراج و تزریق چربی خلاصه می‌شود. برای استخراج چربی در ابتدا انتخاب بهترین محل، اولین قدم پزشک است که عموما از نواحی هم‌چون باسن، ران، شکم و پهلو انتخاب می‌شود.

مهم‌ترین قسمت برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل، بدون شک خالص سازی بافت چربی تزریق شده برای جلوگیری از جذب چربی بعد از تزریق است. در هنگام استخراج چربی علاوه‌بر بافت چربی، ناخالصی‌هایی همچون خون و مواد دیگر استخراج می‌شود که می‌تواند کیفیت کار را زیر سوال ببرد؛ به همین دلیل ماده استخراج شده برای خالص سازی باید چند دقیقه‌ای در دستگاه سانتریفیوژ قرار بگیرد تا ناخالصی‌های آن جداسازی شود.

اما مرحله آخر، نحوه تزریق چربی به محل مورد نظر است که به ظرافت و تجربه پزشک بستگی دارد. در این حالت پزشک وابسته به محل تزریق باید چربی را از طریق سرنگ، به میزان لازم به محل مورد نظر تزریق کند تا فرد متقاضی به نتیجه ایده‌آل برسد.

هزینه تزریق چربی به صورت

اما موضوع آخر که در واقع پاسخ آن به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ بدون شک هزینه تزریق چربی به صورت است. ارائه یک پاسخ کامل به سوال هزینه تزریق چربی در صورت به دلیل وجود تفاوت‌های مختلف از جمله محل و میزان تزریق، تعداد مرتبه آن و … تا حدود زیادی غیر ممکن است؛ اما شما می‌توانید برای کسب اطلاع از قیمت‌ها با مشاورین ما در ارتباط باشید تا شما را از طریق تصویر یا به صورت حضوری راهنمایی کنند.

سوالات متداول

پاسخ به این سوال و ارائه یک عدد واحد تقریبا غیر ممکن است؛ زیرا هزینه چربی به صورت ، به موارد مختلفی مرتبط است. پیشنهاد ما به شما عدم اعتماد به کلینیک‌هایی با قیمت اعلامی پایین است؛ زیرا پای زیبایی شما در میان است.

بدون شک تزریق ژل به دلیل فرایند ساده‌تر از تزریق چربی ارزان‌تر است؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تزریق چربی با ماندگاری تقریبا دائمی، گزینه ایده‌آل‌تری به شمار می‌رود.

برای پاسخ به این سوال، تعیین محل تزریق، نکته بسیار مهمی است؛ زیرا در قسمت‌هایی بزرگ‌تر به دلیل حجم بالای تزریق و همچنین حجم بالای جذب به چندیدن مرحله حضور نیاز است. به طور کل هر چه تجربه پزشک شما در تزریق بیشتر باشد، تعداد جلسات کمتر خواهد بود

بله. اگر پزشک تشخیص دهد که تزریق چربی بعد از مدتی جذب می‌شود؛ برای سهولت، همان ابتدای کار، چربی بیشتری را استخراج و در بانک چربی نگه‌داری می‌کند تا در کاهش هزینه‌های شارژ تاثیر چشم‌گیری داشته باشد.