قیمت لیزر کل بدن در تهران

کسب اطلاعات کافی از هزینه برای زیباجویان محترم نکته مهم و تاثیرگذاری در تصمیم گیری است. در اصل هزینه به دلایل کاملا مشخص یکی از پارامتر‌های مهم در عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود، از عمل‌های چند میلیون تومانی مانند بلفاروپلاستی، عمل بینی و … تا عمل‌های چند صد هزار تومانی مانند لیزر مو‌های زائد، قیمت اعلامی از جانب کلینیک در هر عملی به شرایط مختلفی وابسته است.

مثلا هزینه و قیمت لیزر کل بدن با توجه به معیار‌هایی هم‌چون نوع دستگاه، اعتبار کلینیک و متخصص، تعداد دفعات انجام و در نهایت هزینه مراقبت‌های قبل و بعد لیزر کاملا متفاوت است.


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

لیزر موهای زائد

قبل از ارائه هرگونه اطلاعات و ذکر لیست هزینه لیزر کل بدن، برای درک بهتر به ارائه اطلاعاتی مهم و کاربردی نیاز است تا انتخاب بهتری برای لیزر موهای زائد داشته باشید. لیزر موهای زائد از آن دست ‌عمل‌های بدون جراحت زیبایی به شمار می‌رود که نه تنها در کلینیک‌های زیبایی، بلکه در آرایشگاه‌های زنانه و اخیرا در منازل انجام می‌شود. شاید در نگاه اول ورای هر موضوعی تصور کنید که لیزر یک فرایند ساده برای از بین بردن موهای زائد است؛ اما این تصور با حقیقت فاصله زیادی دارد!

فرایند لیزر چگونه است؟

چگونه پرتوهای نور باعث جلوگیری از رشد موهای زائد می‌شوند؟

رشد مو به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ از مهم‌ترین این موارد که می‌توانیم به آن اشاره کنیم، سلول‌های ملانین هستند که به عنوان سلول‌های رنگدانه مو شناخته می‌شوند و در صورت آسیب دیدگی، باعث عدم رشد مو می‌شوند.
زمانی که پرتوهای نور به سطح پوست تابیده می‌شوند، تاثیر مستقیمی برروی ملانین‌ها می‌گذارند و باعث جلوگیری از رشد موهای زائد می‌شوند. شاید تا اینجا کار فرایند تقریبا ساده‌ای بنظر برسد. این آسیب دیدگی و عدم رشد شاید در ظاهر، موضوع پیچیده‌ای نباشد؛ اما در حقیقت این‌گونه نیست و ذره‌ای خطا درمانی می‌تواند آثار جبران پذیری را برای شما به همراه داشته باشد.

فیلم لیزر موهای زائد بدن:

اجازه دهید بار دیگر فرایند لیزر را مرور کنیم. پرتو تابیده می‌شود و پس از آسیب‌رسانی به قسمتی که باعث رشد مو می‌شود، از رشد مو جلوگیری می‌کند. ولی اگر حتی یک درصد در این فرایند خطایی رخ دهد، مثلا لیزر مدت زمان بیشتری روی پوست قرار داشته باشد علاوه‌ بر از آسیب‌های سطحی در مواقعی شدیدتر آسیب‌های جبران ناپذیری را نیز برای شما به همراه خواهد داشت.
لیزر موهای زائد به دلیل حساسیت بالا در فرآیند انجام از جمله خدمات زیبایی به شمار می‌رود که در انتخاب مرکز ارائه دهنده باید نهایت دقت را داشته باشید. کلینیک نیل با ارائه خدمات به‌روز در حوزه لیزر موهای زائد  کل بدن نامی آشناست. در واقع شنیده شدن نام یک کلینیک زیبایی صرفا به واسطه رضایت مشتریان رقم می‌خورد و تبلیغات در آن هیچ نقشی ندارند.

لیزر موهای زائد برای چه نواحی از بدن کاربرد خواهد داشت ؟

انجام لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش‌ هایی است که تاکنون برای حذف موهای ناخواسته و یا بیش‌ از اندازه روی پوست اختراع ‌شده است. در روند انجام لیزر موهای زائد امواج و طول‌ موج به صورتی تنظیم خواهد شد که به ‌هیچ‌ عنوان به رنگ‌دانه‌های سطح پوست آسیبی وارد نشده و حتی درد را نیز احساس نخواهید کرد. انجام لیزر موهای زائد معمولاً در تمامی انسان‌ها در نواحی مشترکی انجام خواهد شد زیرا به طور ژنتیکی موها و فولیکول‌ های مو در محل‌های خاصی در زیر پوست وجود دارند که تولید مو خواهند کرد حال برخی از این نواحی ممکن است آزار دهنده باشد و باعث عدم از بین رفتن اعتماد به ‌نفس وی نسبت به زیبایی پوست خود شود.

دلیل این‌که بسیاری از مردم نیز تمایل به انجام لیزر موهای زائد دارند نیز همین بحث زیبایی و طراوت پوست است. زیرا به‌علت موهای بسیار زیاد و زائد در ناحیه مدنظر زیبایی از بین رفته و در مواقع حاد زمانی که حجم موهای زائد زیاد است پوست بدن حتی دیده نخواهد شد و این دلیل ناراحتی مراجعین است. انجام لیزر موهای زائد برای نواحی مختلف می‌تواند موجب از بین رفتن کامل موهای زائد شود. ازجمله مناطقی در بدن که در تمامی افراد و جنسیت‌‌ها مشترک است می‌توان به پاها، زیر بغل، بالای لب، چانه‌ها و خط بیکینی اشاره نمود که در این ‌بین لیزر موهای زائد برای زیر بغل، پاها و خط بیکینی از متداول‌ترین انتخاب‌‌های مراجعین محسوب می‌شود.

هزینه لیزر کل بدن، به‌صرفه و منطقی

از دید عموم زیباجویان قیمت لیزر دائمی کل بدن بالاست؛ اما این تصور نابه‌جا و غلطی است که عموما باعث می‌شود بانوان زیباجو لیزر موهای زائد را یک فرآیند گران قیمت در نظر بگیرند. با یک حساب و کتاب ساده کاملا مشخص می‌شود که لیزر برخلاف تصور عموم یک فرایند زیبایی به‌صرفه و دائمی است. صرف‌نظر از هزینه لیزر کل بدن در کلینیک نیل، اگر قیمت لیزر کل بدن را جلسه‌ای 300 الی 600 هزارتومان درنظر بگیریم و برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل و نهایی 3 الی 5 جلسه را به‌طور میانگین تخمین بزنیم، نهایت هزینه لیزر کل بدن برای رسیدن به نتیجه نهایی در حدود 3 میلیون تومان خواهد بود.

فرایند انجام لیزر موهای زائد

براساس محاسبات بالا، قیمت نهایی لیزر کل بدن درحدود 3 میلیون تومان است، در حالی که هزینه رفع موهای زائد در یک سال به روش‌‌هایی هم‌چون اپیلاسیون، موم و تیغ در سال تا حدود یک میلیون تومان نیز می‌رسد. بنابراین بدیهی است که لیزر به دلیل دائمی بودن و دوری از هرگونه عوارض جانبی که خود هزینه‌هایی را به همراه دارد، اقدام منطقی‌‌تر خواهد بود.

عوامل تاثیرگذار در هزینه لیزر کل بدن

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، نوع دستگاه، اعتبار کلینیک و متخصص، تعداد دفعات و در نهایت هزینه مراقبت‌های قبل و بعد لیزر، از موارد تاثیرگذار در قیمت لیزر کل بدن به شمار می‌رود. هر یک از این دلایل به طرق مختلف می‌توانند در کاهش یا افزایش قیمت، تاثیرگذار باشند که در ادامه مطالب به بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

تاثیر کلینیک و پزشک در قیمت لیزر دائمی کل بدن

کلینیک‌های معتبر به دلیل بهره‌مندی از دستگاه‌های بروز در کنار پزشکان و تکنسین‌های باتجربه، گزینه مطمئنی برای خدمات زیبایی به شمار می‌روند.
نکته بسیار مهم در خصوص انتخاب کلینیک، وعده رسیدن به نتیجه نهایی در تعداد جلسات کمتر از حالت عادی برای کاهش قیمت‌ها است؛ این موضوع شاید در نگاه اول یک وعده ایده‌آل باشد؛ اما اگر در چگونگی این وعده کمی عمیق شوید؛ متوجه خواهید شد که این کلینیک‌ها با افزایش قدرت اشعه شاید در کاهش این فرایند موفق باشند، ولی تبعاتی را برای شما به همراه خواهد داشت که می‌تواند سلامتی شما را تهدید کند.

View this post on Instagram

A post shared by کلینیک تخصصی پوست و‌ مو نیل (@nileclinic)

موارد سوختگی حاصل از لیزر موهای زائد و آسیب‌های پوستی، بیان‌گر اهمیت کلینیک و پزشک در روند خدمات لیزر موهای زائد به شمار می‌روند که باید به آن توجه ویژه‌ای شود. پس این نکته را به یاد داشته باشید که کلینیک‌هایی با خدمات ارزان و یا تعداد جلسات پایین، نمی‌توانند گزینه قابل اعتمادی برای رسیدن به انتظارات و ایده‌آل‌های شما باشند.

دستگاه لیزر یک وسیله بی‌جان است که به تنهایی هیچ کارایی ندارد؛ پس این متخصصین هستند که بهترین نتیجه را رقم می‌زنند. پزشکان با تجربه و متخصصین حرفه‌ای بدون شک ارزان کار نمی‌کنند. مهم‌ترین توصیه ما در خصوص انتخاب بهترین کلینیک زیبایی برای لیزر، عدم اعتماد به نام‌های توخالی روش‌ها و دستگاه‌هایی هستند که با اسم‌های متفاوت شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. برای انتخاب بهترین پزشکان و متخصصین حرفه‌ای در این زمینه به غیر از نتیجه‌های حاصله و رضایت زیباجویان راه دیگری نخواهید داشت.
کلینیک نیل با سابقه درخشان و همکاری با نام‌های حرفه‌ای در زمینه خدمات زیبایی، گزینه ایده‌آلی برای اعتماد است. زیرا این کلینیک به غیر از رضایت مشتری هدف دیگری را دنبال نمی‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعت تکمیلی و تعیین زمان مشاوره با دپارتمان لیزر موهای زائد کلینیک نیل در تماس باشید.

مشاوره رایگان با متخصصین لیزر کلینیک نیل


مشاوره رایگان


09120819439


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

دستگاه‌ها و روش‌‌های لیزر

روش‌های لیزر و دستگاه‌های به‌روزی که مورد استفاده قرار می‌گیرند، هر یک با توجه به خصوصیات خود قیمت‌های متفاوتی دارند که معرفی هر یک می‌تواند ذهنیت کاملی را برای شما به همراه داشته باشد.

دستگاه لیزر موهای زائد روبی

این دستگاه به دلیل تاثیرپذیری معمولا برای پوست‌های روشن دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

دستگاه لیزر موهای زائد IPL

 در این روش که به نوعی یکی از متدهای به‌روز شناخته می‌شود، از پالس‌هایی با قابلیت تاثیرپذیری بر روی تمامی فوکیکول‌ها استفاده می‌شود. این روش با توجه به تکنولوژی به‌روز با هر پوست و اندامی سازگاری دارد.

لیز با متد ND yag :

این روش به دلیل تنظیمات از پیش تعیین شده برای پوست‌های تیره گزینه مناسبی است و در حالت عادی باعث قرمزی پوست‌های روشن می‌شود.

دستگاه الکساندریت نوبلکس

این دستگاه یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه های لیزر محسوب می‌شود و مناسب تمامی پوست‌ها است که با سوزاندن فولیکول‌های مو توسط اشعه ایکس بهترین نتیجه ممکن درمانی را ارائه می‌دهد. از دیگر خصوصیات این دستگاه می‌توان به سیستم کولینگ قدرتمند بدون درد، سوزش و سوختگی مبتنی بر گاز آن اشاره کرد.

هزینه‌های جانبی قبل و بعد از لیزر

عموما پزشکان برای قبل از لیزر آزمایش خاصی را تجویز نمی‌کنند و صرفا تمامی هزینه‌ها در هزینه ویزیت و مشاوره خلاصه می‌شود. بعد از لیزر بدیهی است که مراقبت‌ها، هزینه‌هایی هم‌چون دارو و کرم را برای شما به همراه دارد که عدد آن‌چنانی نخواهد شد؛ پس هزینه‌های جانبی قبل و بعد از لیزر تاثیر آن‌چنانی در قیمت لیزر کل بدن ندارند.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد

تعداد مرتبه‌های لیزر، بیشترین میزان تاثیر را در هزینه لیزر کل بدن خواهند داشت. نکته‌ای که در خصوص تعداد مرتبه‌ها لازم است در خصوص آن صحبت کنیم، بدون شک در اثربخشی آن تاثیر بسزایی خواهد داشت. نه تنها در کلینیک نیل بلکه در هر کلینیک زیبایی دیگر برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل، لیزر موهای زائد باید چندین مرتبه تکرار شود. عوامل مختلفی هم‌چون ضخامت موهای زائد، رنگ و جنس پوست و نوع روش از موارد تاثیرگذار در تعداد مرتبه لیزر هستند.

فاصله مناسب بین جلسات لیزر موهای زائد بدن

در حین انجام، اپراتور ابتدا پالس اشعه را به سمت ناحیه مورد نظر میتاباند. سپس با توجه به واکنش‌ های دریافت شده در چند دقیقه بعد تنظیمات دستگاه کاملاً مطابق پوست و شرایط آن قرار خواهد گرفت. سپس جلسه درمانی شما برای ناحیه ‌های مورد نظر آغاز خواهد شد. پس از هر جلسه درمانی ممکن است استفاده از کیسه‌ های آب سرد، کرم ضد التهاب یا لوسیون برای جلوگیری از ناراحتی‌ های احتمالی به شما پیشنهاد شود.

جلسه‌های درمانی با توجه به تصمیم پزشک متخصص شما طبق نوع دستگاه، محل درمان و نتیجه مشاهده شده مشخص خواهد شد و بازه‌ زمانی ثابتی ندارد. ممکن است فاصله انجام آن حتی تا یک ماه نیز طول بکشدِ، اما این بین نکته‌‌ای واضح و مبرهن است و آن چیزی نیست جز این که جلسات تا زمانی که رشد تمامی موها متوقف نشود ادامه خواهد داشت.

مراقبت ‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

یکی از متداول‌‌ترین خدمات زیبایی که در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ درد و خونریزی انجام خواهد شد و بلافاصله پس از انجام نتایج مشهود خواهد بود لیزر موهای زائد است. این انتخاب عمدتاً در بین کسانی که از این موها خسته شده اند بسیار قابل ‌توجه است. افرادی که از اصلاح موهای زائد خود خسته شده‌اند و نمی‌خواهند از روش‌‌های موقتی برای تمیزی پوست استفاده کنند و به دنبال یک درمان قطعی و راه‌ حلی دائمی برای این موضوع هستند به سمت انجام لیزر جهت از بین بردن آنها تمایل پیدا می‌کنند.

در نتیجه سعی می‌کنند با انتخاب یک کلینیک متخصص این امر آسایش و راحتی را برای خود به ارمغان آورند تا دیگر به دنبال زمانی برای اصلاح این موهای اضافی نباشند. انجام لیزر موهای اضافی جدا از جنسیت هم در بین مردان و هم در بین زنان طرفداران خاص خود را دارا است که در این ‌بین برخی صرفاً به دلیل زیبایی و راحتی و برخی نیز به دلایل درمانی به سمت از بین بردن موهای زائد سوق پیدا خواهند کرد. برخی افراد پر مو با مشکل کیست‌ های مویی در نقاط مختلف بدن به‌ خصوص باسن مواجه خواهند شد که در چنین شرایطی رفع موهای زائد صرفاً جنبه درمانی داشته و مانع از تشدید بیماری خواهد شد.

مراقبت‌های پس از لیزر موهای زائد

پس از گذشت یک یا دو روز از انجام لیزر تغییرات مشاهده خواهد شد. ممکن است حالتی مانند سوزش پوست توسط آفتاب حس شود. در چنین شرایطی برای تسکین محل سوزش می‌توانید از کمپرس آب سرد و مرطوب کننده استفاده کنید.

اگر منطقه تحت درمان صورت شماست، به مدت 2 یا 3 روز آرایش را کنار بگذارید مگر اینکه به دلیل عیب‌ های ظاهری مجبور به آرایش باشید. در ماه‌‌های بعدی انتظار می‌رود که برای جلوگیری از تغییر رنگ موقت پوست از کرم‌ های ضد آفتاب استفاده کنید زیرا تمامی موهای زائد شما از بین رفته و پوست شما بدون لایه محافظ در برابر تابش نور خورشید قرار خواهد گرفت.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد چه مزایایی دارد ؟

اشعه لیزر در این عمل به‌طور مستقیم بر روی فولیکول‌ های زیر پوست که تولید کننده مو هستند تأثیر خواهد گذاشت و باعث خواهد شد تا دیگر مویی در منطقه مورد نظر رشد نکند. این کار می‌تواند در تمامی نقاط بدن ازجمله صورت، پا، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و سایر نواحی انجام شود و مثمر ثمر باشد.

ازجمله مزایای لیزر موهای زائد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


1- دقت بالا :

شما در هنگام اصلاح و یا اپیلاسیون موهای بدن نمی‌توانید ریزترین موهای زائد و یا تفاوت رنگی بین آنها را تشخیص دهید و ممکن است برخی از ریزترین موها را به چشم نتوانید مشاهده کنید.

بنابراین دلیل بر این نیست که موها از بین رفته ‌اند. اما در این فرآیند با دقت بسیار بالا تمامی تارهای موی ناحیه مورد نظر، بدون اینکه به پوست آسیبی وارد شود به‌ کلی از بین خواهند رفت.

2- سرعت بالا :

از بین بردن موهای زائد در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن می‌تواند بیشترین اثربخشی را برای شما داشته باشد.

هر پالس اشعه لیزر تنها در چند صدم یک ثانیه می‌تواند حجم زیادی از تارهای مو را از بین ببرد و مانع رشد مجدد آنها شود.

لیزر می‌تواند منطقه ‌ای به ‌اندازه یک ‌چهارم کف دست را در چند صدم ثانیه از شر موهای زائد خلاص کند.

به ‌طور واضح‌تر می‌توان گفت لیزر موهای زائد مناطقی مثل پشت لب بالا در کمتر از یک دقیقه انجام خواهد شد و مناطق وسیع‌تری مانند پاها یا پشت بدن حدوداً یک ساعت وقت نیاز دارد تا تمامی موهای زائد از بین رود.

3- قاطعیت درمانی :

رفع موهای زائد کاملاً قطعی بوده و به‌ طور صد در صد مراجعین پس از سه الی هفت جلسه شاهد ریزش تمامی موهای خود در نواحی مورد نظر خواهند بود.

هیچ بیماری از این قاعده مستثنا نیست و قطع به ‌یقین پس از انجام کامل لیزر دیگر اثری از آنها وجود نخواهد داشت.

نکات مربوط به آمادگی قبل از لیزر موهای زائد

روند درمانی که توسط لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن انجام خواهد شد، چیزی فراتر از یک اصلاح ساده است. در واقع لیزر درمانی یک روش کاملاً علمی و پزشکی است که انجام آن نیازمند تخصص و مهارت است. در نتیجه یک اشتباه ساده متخصص می‌تواند نتایج جبران‌ ناپذیری داشته باشد.

پس مهم‌ترین اصل قبل از لیزر موهای زائد این است که از اعتبار و تخصص پزشک معالج خود اطمینان حاصل کنید و مستنداتی که ثابت می‌کند فرد توانایی کار با دستگاه لیزر را دارد را به‌‌خوبی بررسی کنید. در نظر داشته باشید که اگر شما تصمیم به انجام  لیزر موهای زائد خود گرفته‌‌اید باید تا 6 هفته قبل از انجام لیزر درمانی از اپیلاسیون، کندن موهای زائد، اصلاح و الکترولیز بپرهیزید.

لیزر باعث از بین رفتن ریشه ‌موهایی خواهد شد که آنها را توسط روش‌‌های ذکر شده از بین برده‌اید. در نتیجه تفاوتی نخواهد داشت و این به دلیل قدرت نفوذ و دقت بالای دستگاه است. به این نکته نیز توجه داشته باشید که 6 هفته قبل و بعد از انجام این فرآیند باید از قرار گرفتن در برابر نور مستقیم خورشید پرهیز کنید. قرار گرفتن در برابر تابش مستقیم نور خورشید باعث کاهش اثرگذاری اشعه لیزر خواهد شد و حتی پس از دوره درمانی نیز باعث بروز عوارضی در بدن شما خواهد شد. درنتیجه این موضوع را جدی بگیرید.

چرا کلینیک نیل انتخاب ایده‌آلی است؟

همان‌طور که گفتیم تجربه و کیفیت کلینیک مد نظر از موارد تاثیرگذار در رسیدن به نتیجه ایده‌آل به شمار می‌رود. البته نکات مختلفی در ارزیابی کیفیت کلینیک زیبایی دخیل هستند که موارد زیر از نکات مهم و تاثیرگذار در کلینیک نیل هستند:

کلینیک نور لیزر تمام بدن

ارائه تصاویر آرشیوی برای اعتماد بهتر: ارائه تصاویر آرشیوی از جمله مواردی است که در انتخاب شما می‌تواند تاثیرگذار باشد. کلینیک نیل با ارائه تصاویر آرشیوی خیال شما را از نتایج درخشان حاصل شده راحت می‌کند.

پشتیبانی و مشاوره رایگان: ارتباط با تیم مشاوره و پشتیبانی از جمله مواردی است که قبل و بعد از لیزر موهای زائد، می‌تواند نقش مهمی در روند درمان شما داشته باشد.

گروهی متخصص: تخصص پزشک و متخصصین در جنس پوست، از دیگر موارد مهم و تاثیرگذار در انتخاب کلینیک نیل به شمار می‌رود که به عنوان یک وجه تمایز می‌تواند عامل تعیین کننده‌ای در انتخاب شما باشد؛

سوالات پرتکرار در خصوص لیزر کل بدن

قیمت و هزینه لیزر کل بدن چقدر است؟

این موضوع به موارد مختلف وابسته است که نوع دستگاه و رنگ پوست شما در آن دخیل است. برای اطلاع از قیمت‌ها با متخصصین ما در تماس باشید.

آیا لیزر فرایند به صرفه و ارزانی است؟

با توجه به هزینه لیزر کل بدن به صورت تمام شده در کنار دائمی بودن آن این فرآیند، یعنی لیزر موهای زائد گزینه ایده‌آل‌تری نسبت به روش‌های مشابه است.

سن مناسب لیزر چقدر است؟

سن مناسب برای لیزر به صورت حداقلی برابر با سن بلوغ است.

آیا لیزر فرایند مضری است؟

اگر لیزر موهای زائد توسط تیم حرفه‌ای و مراکز معتبر انجام شود، هیچ عوارضی به‌غیر از عوارض موقتی که با کرم رفع می‌شوند، زیباجو را تهدید نخواهد کرد.

16 دیدگاه. Leave new

 • کیان پور
  15 آذر 1400 ۱۹:۰۰

  ببخشید لیزر کل بدن چقدر طول میکشه؟ و اینکه آیا قبلش بی حسی نیازه بزنیم؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   15 آذر 1400 ۱۹:۰۰

   سلام دوست عزیز
   بین ۶ تا ۸ جلسه زمان می‌بره
   اصلا نیازی به بی حسی نداره چون دستگاه لیزر مجموعه نیل از قدرت پاشیدن گاز قوی برخورداره بنابراین دردی حس نمی‌کنید
   جهت دریافت نوبت لیزر با شماره زیر تماس بگیرید.
   09120187583

   پاسخ
 • با سلام و وقت بخیر. ببخشید چند جلسه برای لیزر موهای کل بدن کافیه؟ و اینکه بعدش دیگه موهای زائد کلا از بین میرن؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   15 آذر 1400 ۱۹:۰۰

   سلام دوست عزیز
   وقت شما هم بخیر
   برای مشاهده نتیجه از لیزر موهای زائد بین ۶ تا ۸ جلسه زمان لازمه
   با شماره زیر تماس بگیرید که همکاران ما شما رو راهنمایی کنند.
   09120187583

   پاسخ
 • سما غیاثی
  16 آذر 1400 ۱۹:۰۰

  سلام خسته نباشید. ببخشید اسم دستگاه لیزرتون چیه؟ و اینکه برای پوست های تیره با موی ضخیم مناسبه؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   سلام عزیز🌹
   اسم دستگاه لیزر کلینیک نیل الکساندرایت نوبلکسه که یه دستگاه آمریکاییه
   برای پوست‌های تیره هم مناسبه
   هر سوال دیگه‌ای در رابطه با لیزر داشتید با شماره زیر تماس بگیرید.
   ۰۹۱۲۰۱۸۷۵۸۳

   پاسخ
 • برای آقایون هم لیزر انجام میدین شما؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   سلام دوست عزیز بله
   جهت اطلاعات بیشتر درباره لیزر با شماره زیر تماس بگیرید.
   ۰۹۱۲۰۱۸۷۵۸۳

   پاسخ
 • سلام روز بخیر . قیمت لیزر کل بدن برای خانم ها رو ممنون میشم بگین و اینکه آیا شامل لیزر صورتم میشه؟؟ چون من زیر چونه م هم مو داره

  پاسخ
 • صالح آبادی
  21 آذر 1400 ۱۹:۰۰

  من تعریف کلینیک نیل رو خیلی شنیدم. پیج تونم دنبال میکنم. یه سوال داشتم ازتون. من بدنم موهای نسبتا ضخیمی داره میخواستم بدونم تقریبا چند جلسه برای لیزر کل بدن لازمه؟ و اینکه بعدش هر چند وقت یه بار باید برای شارژ مراجعه کنم؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   سلام همراه عزیز 🌹 ممنون از شما که ما رو دنبال می‌کنید
   در رابطه با سوالاتتون
   بله موهای ضخیم با دستگاه لیزر کلینیک نیل از بین میره
   تقریبا ۶ تا ۸ جلسه رو مرتب می‌آید بعدش هر شش ماه یکبار و در نهایت بعد از جوابدهی کامل سالی یکبار هم کفایت میکنه

   هر سوال دیگه‌ای در رابطه با لیزر داشتید با شماره زیر تماس بگیرید یا واتساپ پیام بدید که همکاران ما شما رو راهنمایی کنند.
   ۰۹۱۲۰۱۸۷۵۸۳

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر. من چند جلسه لیزر کل بدن رفتم که دستگاهشون دایود بود. میخواستم ببینم اینکه تغییر بدم به دستگاه الکساندرایت ممکنه تاثیر بهتری داشته باشه؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   سلام دوست عزیز
   اگه از دستگاه قبلی نتیجه دلخواه رو نگرفتید می‌تونید یه دستگاه جدید رو متناسب با پوست و موی خودتون انتخاب کنید.

   پاسخ
 • از چه دستگاهی برای لیزر بدن استفاده میکنید؟

  پاسخ
  • دکتر فرامرز نگهدار مغانلو
   6 دی 1400 ۱۹:۰۰

   از دستگاه الکساندرایت استفاده میشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed