قیمت لیزر کل بدن

قیمت لیزر کل بدن در تهران

کسب اطلاعات کافی از هزینه برای زیباجویان محترم نکته مهم و تاثیرگذاری در تصمیم گیری است؛ در اصل هزینه به دلایل کاملا مشخص یکی از پارامتر‌های مهم در عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود، از عمل‌های چند میلیون تومانی مانند بلفاروپلاستی، عمل بینی و … تا عمل‌های چند صد هزار تومانی مانند لیزر مو‌های زائد، قیمت اعلامی از جانب کلینیک در هر عملی به شرایط مختلفی وابسته است؛ مثلا هزینه و قیمت لیزر کل بدن با توجه به معیار‌هایی هم‌چون نوع دستگاه، اعتبار کلینیک و متخصص، تعداد مرتبه و در نهایت هزینه مراقبت‌های قبل و بعد لیزر کاملا متفاوت است.

لیزر موهای زائد

قبل از ارائه هرگونه اطلاعات و ذکر لیست قیمت لیزر دائمی کل بدن، برای درک بهتر به ارائه اطلاعاتی مهم و کاربردی نیاز است تا انتخاب بهتری برای لیزر موهای زائد داشته باشید.
لیزر موهای زائد از آن دست ‌عمل‌های بدون جراحت زیبایی به شمار می‌رود که نه تنها در کلینیک‌های زیبایی، بلکه در آرایشگاه‌های زنانه و اخیرا در منازل انجام می‌شود. شاید در نگاه اول ورای هر موضوعی تصور کنید که لیزر یک فرایند ساده برای از بین بردن موهای زائد است؛ اما این تصور با حقیقت فاصله زیادی دارد!

فرایند لیزر چگونه است؟

چگونه پرتوهای نور باعث جلوگیری از رشد موهای زائد می‌شوند؟ رشد مو به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ از مهم‌ترین این موارد که می‌توانیم به آن اشاره کنیم، سلول‌های ملانین هستند که به عنوان سلول‌های رنگدانه مو شناخته می‌شوند و در صورت آسیب دیدگی، باعث عدم رشد مو می‌شوند.
زمانی که پرتوهای نور به سطح پوست تابیده می‌شوند، تاثیر مستقیمی برروی ملانین‌ها می‌گذارند و باعث جلوگیری از رشد موهای زائد می‌شوند. شاید تا اینجا کار فرایند تقریبا ساده‌ای بنظر برسد؛ اما این‌طور نیست؛ این آسیب دیدگی و عدم رشد شاید در ظاهر، موضوع پیچیده‌ای نباشد؛ اما در حقیقت این‌گونه نیست و ذره‌ای خطا درمانی می‌تواند آثار جبران پذیری را برای شما به همراه داشته باشد.

فیلم لیزر موهای زائد بدن:

اجازه دهید بار دیگر فرایند لیزر را مرور کنیم. پرتو تابیده می‌شود و پس از آسیب‌رسانی به قسمتی که باعث رشد مو می‌شود، از رشد مو جلوگیری می‌کند؛ ولی اگر حتی یک درصد در این فرایند خطایی رخ دهد، مثلا لیزر مدت زمان بیشتری روی پوست قرار داشته باشد علاوه‌بر از آسیب‌های سطحی در مواقعی شدیدتر آسیب‌های جبران ناپذیری را نیز برای شما به همراه خواهد داشت.
لیزر موهای زائد به دلیل حساسیت بالا در فرایند انجام از جمله خدمات زیبایی به شمار می‌رود که در انتخاب مرکز ارائه دهنده باید نهایت دقت را داشته باشید. کلینیک نیل با ارائه خدمات به‌روز در حوزه لیزر موهای زائد  کل بدن نامی آشناست؛ در واقع شندیده شدن نام یک کلینیک زیبایی صرفا به واسطه رضایت مشتریان رقم می‌خورد و تبلیغات در آن هیچ نقشی ندارند.

هزینه لیزر کل بدن، به‌صرفه و منطقی

از دید عموم زیباجویان قیمت لیزر دائمی کل بدن بالاست؛ اما این تصور نابه جا و غلطی است که عموما باعث می‌شود بانوان زیباجو لیزر موهای زائد را یک فرایند گران قیمت در نظر بگیرند. با یک حساب و کتاب ساده کاملا مشخص می‌شود که لیزر برخلاف تصور عموم یک فرایند زیبایی به‌صرفه و دائمی است. ورای از هزینه لیزر کل بدن در کلینیک نیل، اگر قیمت لیزر کل بدن را جلسه‌ای 300 الی 600 درنظر بگیرم و برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل و نهایی 3 الی 5 جلسه را به‌طور میانگین تخمین بزنیم؛  نهایت هزینه لیزر کل بدن برای رسیدن به نتیجه نهایی در حدود 3 میلیون تومان خواهد بود.

فرایند انجام لیزر موهای زائد

براساس محاسبات بالا، قیمت نهایی لیزر کل بدن عددی حدود 3 میلیون تومان است، در حالی که هزینه رفع موهای زائد در یک سال به روش‌‌هایی هم‌چون اپیلاسیون، موم و تیغ را در سال تا حدود یک میلیون تومان نیز می‌رسد، بنابراین بدیهی است که لیزر به دلیل دائمی بودن و دوری از هرگونه عوارض جانبی که خود هزینه‌هایی را به همراه دارد، اقدام منطقی‌‌تر خواهد بود.

عوامل تاثیرگذار در هزینه لیزر کل بدن

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، نوع دستگاه، اعتبار کلینیک و متخصص، تعداد مرتبه و در نهایت هزینه مراقبت‌های قبل و بعد لیزر از موارد تاثیرگذار در قیمت لیزر کل بدن به شمار می‌رود. هر یک از این دلایل به طرق مختلف می‌توانند در کاهش یا افزایش قیمت، تاثیرگذار باشند که در ادامه مطالب به بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

تاثیر کلینیک و پزشک در قیمت لیزر دائمی کل بدن

کلینیک‌های معتبر به دلیل بهره‌مندی از دستگاه‌های بروز در کنار پزشکان و تکنسین‌های باتجربه، گزینه مطمئنی برای خدمات زیبایی به شمار می‌روند.
نکته بسیار مهم در خصوص انتخاب کلینیک، وعده رسیدن به نتیجه نهایی در تعداد جلسات کمتر از حالت عادی برای کاهش قیمت‌ها است؛ این موضوع شاید در نگاه اول یک وعده ایده‌آل باشد؛ اما اگر در چگونگی این وعده کمی عمیق شوید؛ متوجه خواهید شد که این کلینیک‌ها با افزایش قدرت اشعه شاید در کاهش این فرایند موفق باشند، ولی تبعاتی را برای شما به همراه خواهد داشت که می‌تواند سلامتی شما را تهدید کند.

موارد سوختگی حاصل از لیزر موهای زائد و آسیب‌های پوستی، بیان‌گر اهمیت کلینیک و پزشک در روند خدمات لیزر موهای زائد به شمار می‌روند که باید به آن توجه ویژه‌ای شود؛ پس این نکته را به یاد داشته باشید که کلینیک‌هایی با خدمات ارزان و یا تعداد جلسات پایین، نمی‌توانند گزینه قابل اعتمادی برای رسیدن به انتظارات و ایده‌آل‌های شما باشند.

دستگاه لیزر یک وسیله بی‌جان است که به تنهایی هیچ کارایی ندارد؛ پس این متخصصین هستند که بهترین نتیجه را رقم می‌زنند. پزشکان با تجربه و متخصصین حرفه‌ای بدون شک ارزان کار نمی‌کنند. مهم‌ترین توصیه ما در خصوص انتخاب بهترین کلینیک زیبایی برای لیزر، عدم اعتماد به نام‌های توخالی روش‌ها و دستگاه‌هایی هستند که با اسم‌های متفاوت شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. برای انتخاب بهترین پزشکان و متخصصین حرفه‌ای در این زمینه به غیر از نتیجه‌های حاصله و رضایت زیباجویان راه دیگری نخواهید داشت.
کلینیک نیل با سابقه درخشان و همکاری با نام‌های حرفه‌ای در زمینه خدمات زیبایی، گزینه ایده‌آلی برای اعتماد است؛ زیرا این کلینیک به غیر از رضایت مشتری هدف دیگری را دنبال نمی‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعت تکمیلی و تعیین زمان مشاوره با دپارتمان لیزر موهای زائد کلینیک نیل در تماس باشید.

مشاوره رایگان با متخصصین لیزر کلینیک نیل

دستگاه‌ها و روش‌‌های لیزر

روش‌های لیزر و دستگاه‌های به‌روزی که مورد استفاده قرار می‌گیرند، هر یک با توجه به خصوصیات خود قیمت‌های متفاوتی دارند که معرفی هر یک می‌تواند ذهنیت کاملی را برای شما به همراه داشته باشد.

این دستگاه به دلیل تاثیرپذیری معمولا برای پوست‌های روشن دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

 در این روش که به نوعی یکی از متدهای به‌روز شناخته می‌شود از پالس‌هایی با قابلیت تاثیرپذیری بر روی تمامی فوکیکول‌ها استفاده می‌شود. این روش با توجه به تکنولوژی به‌روز با هر پوست و اندامی سازگاری دارد

این روش به دلیل تنظیمات از پیش تعیین شده برای پوست‌های تیره گزینه مناسبی است و در حالت عادی باعث قرمزی پوست‌های روشن می‌شود.

این دستگاه یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه های لیزر محسوب می‌شود مناسب تمامی پوست‌ها است که با سوزاندن فولیکول‌های مو توسط اشعه ایکس بهترین نتیجه ممکن درمانی را ارائه می‌دهد؛ از دیگر خصوصیات این دستگاه می‌توان به سیستم کولینگ قدرتمند بدون درد، سوزش و سوختگی مبتنی بر گاز آن اشاره کرد.

هزینه‌های جانبی قبل و بعد از لیزر

عموما پزشکان برای قبل از لیزر آزمایش خاصی را تجویز نمی‌کنند و صرفا تمامی هزینه‌ها در هزینه ویزیت و مشاوره خلاصه می‌شود. بعد از لیزر بدیهی است که مراقبت‌ها، هزینه‌هایی هم‌چون دارو و کرم را برای شما به همراه دارد که عدد آن‌چنانی نخواهد شد؛ پس هزینه‌های جانبی قبل و بعد از لیزر تاثیر آن‌چنانی در قیمت لیزر کل بدن ندارند.

تعداد مرتبه‌های لیزر موهای زائد

تعداد مرتبه‌های لیزر، بیشترین میزان تاثیر را در هزینه لیزر کل بدن خواهند داشت. نکته‌ای که در خصوص تعداد مرتبه‌ها لازم است در خصوص آن صحبت کنیم، بدون شک در اثربخشی آن تاثیر بسزایی خواهد داشت؛ نه تنها در کلینیک نیل بلکه در هر کلینیک زیبایی دیگر برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل، لیزر موهای زائد باید چندین مرتبه تکرار شود. عوامل مختلفی هم‌چون ضخامت موهای زائد، رنگ و جنس پوست و نوع روش از موارد تاثیرگذار در تعداد مرتبه لیزر هستند.

چرا کلینیک نیل انتخاب ایده‌آلی است؟

همان‌طور که گفتیم تجربه و کیفیت کلینیک مد نظر از موارد تاثیرگذار در رسیدن به نتیجه ایده‌آل به شمار می‌رود؛ البته نکات مختلفی در ارزیابی کیفیت کلینیک زیبایی دخیل هستند که موارد زیر از نکات مهم و تاثیرگذار در کلینیک نیل هستند:

کلینیک نور لیزر تمام بدن
  • ارائه تصاویر آرشیوی برای اعتماد بهتر: ارائه تصاویر آرشیوی از جمله مواردی است که در انتخاب شما می‌تواند تاثیرگذار باشد. کلینیک نیل با ارائه تصاویر آرشیوی خیال شما را از نتایج درخشان حاصل شده راحت می‌کند؛

  • پشتیبانی و مشاوره رایگان: ارتباط با تیم مشاوره و پشتیبانی از جمله مواردی است که در قبل و بعد از لیزر موهای زائد، می‌تواند نقش مهمی در روند درمان شما داشته باشد؛

 

  • گروهی متخصص: تخصص پزشک و متخصصین در جنس پوست، از دیگر موارد مهم و تاثیرگذار در انتخاب کلینیک نیل به شمار می‌رود که به عنوان یک وجه تمایز می‌تواند عامل تعیین کننده‌ای در انتخاب شما باشد؛

سوالات پرتکرار در خصوص لیزر کل بدن

این موضوع به موارد مختلف وابسته است که نوع دستگاه و رنگ پوست شما در آن دخیل است. برای اطلاع از قیمت‌ها با متخصصین ما در تماس باشید.

با توجه به هزینه لیزر کل بدن به صورت تمام شده در کنار دائمی بودن آن این فرایند، یعنی لیزر موهای زائد گزینه ایده‌آل‌تری است

سن مناسب برای لیزر به صورت حداقلی برابر با سن بلوغ است.

اگر لیزر موهای زائد توسط تیم حرفه‌ای و مراکز معتبر انجام شود، هیچ عوارضی به‌غیر از عوارض موقتی که با کرم رفع می‌شوند، شما را تهدید نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *