بررسی هزینه رفع تیرگی و سفید کردن واژن با لیزر

 1. خانه
 2. خدمات زیبایی
 3. بررسی هزینه رفع تیرگی و سفید کردن واژن با لیزر

بررسی هزینه رفع تیرگی و سفید کردن واژن با لیزر

عوامل زیادی در جذابیت ظاهری و افزایش اعتماد به نفس بانوان دخیل هستند. زیبایی واژن و ناحیه ژنیتال می تواند تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس افراد در روابط جنسی بگذارد.

رفع تیرگی واژن با لیزر از جمله خدمات زیبایی است که به‌واسطه تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDI) اثر بخشی آن به‎‌ویژه دوری از هرگونه عوارض اثبات شده است. بنابراین سفید کردن واژن با لیزر، راهکاری منطقی برای افزایش جذابیت نهان شما است که می‌توانید برای آگاهی از هزینه سفید کردن واژن با لیزر با کلینیک نیل در تماس باشید.


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

تاثیر لیزر بر سفید کردن واژن

مهم‌ترین نکته در سفید کردن واژن با لیزر

از جمله نکات مهمی که زیباجویان در خصوص رفع تیرگی واژن با لیزر به آن توجه می‌کنند، هزینه سفید کردن واژن با لیزر است؛ اما نکته مهمی که در این خصوص صحبت در مورد آن لازم است، اهمیت انتخاب کلینیک زیبایی معتبر و پزشک یا تکنسین‌های حاذق است که در کمترین تعداد جلسه، شما را به نتیجه ایده‌آلی که مدنظر شماست برسانند.

عوامل موثر بر هزینه سفید کردن واژن

هزینه سفید کردن واژن در بیماران مختلف و در کلینیک های مختلف می‌تواند متفاوت باشد. این مورد بستگی به درجه تیرگی واژن دارد. به‌این ترتیب برخی افراد نیاز به تعداد جلسات بیشتری برای رفع تیرگی دارند؛ بنابراین هزینه سفید کردن واژن با لیزر افزایش می‌یابد. ولی برخی افراد به دلیل درجه تیرگی کم، نیاز کمتری به جلسات درمانی دارند و شاید با یک تا دو جلسه به نتیجه دلخواه خود برسند. بنابراین هزینه برای این افراد کمتر خواهد بود. ولی در کل سفید کردن واژن نسبت به جراحی‌های زیبایی واژن هزینه به مراتب کمتری دارد.

در کل همان طور که می‌دانید، هزینه‌های روش‌های زیبایی که برای رفع مشکلات ظاهری انجام می‌شوند، تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرند. هزینه این روش ها تماماً با خود بیمار است که شامل هزینه‌های کلینیک، هزینه داروهای مصرفی و دستمزد جراح است. همچنین این نکته را مدنظر داشته باشید که لیزرهایی که برای رفع تیرگی به کار می‌روند، قیمت های مختلفی دارند و در نتیجه در هزینه تمام شده این پروسه تاثیر می‌گذارند.

هزینه یکی از نکات تاثیرگذار در انتخاب مرکز و پزشک برای رسیدن به نقطه نهایی است. اما توصیه می‌کنیم که به عنوان یک معیار ثانویه به آن توجه کنید. در واقع به دلیل حساسیت‌های موجود در ناحیه تناسلی این امکان وجود دارد که در صورت اعتماد به یک تیم غیرحرفه‌ای، آسیب‌های موقتی یا جبران ناپذیری سمت شما روانه شود که به‌غیر از پشیمانی، حاصل دیگری را به همراه نخواهد داشت.

چرا انتخاب پزشک متبحر اهمیت دارد؟

هزینه یکی از نکات تاثیرگذار در انتخاب مرکز و پزشک برای رسیدن به نقطه نهایی است؛ اما توصیه می‌کنیم که به عنوان یک معیار ثانویه به آن توجه کنید. در واقع به دلیل حساسیت‌های موجود در ناحیه تناسلی این امکان وجود دارد که در صورت اعتماد به یک تیم غیرحرفه‌ای، آسیب‌های موقتی یا جبران ناپذیری سمت شما روانه شود که به‌غیر از پشیمانی سرآمد دیگری را به همراه نخواهد داشت.

کلینیک نیل با توجه به سابقه درخشان در حوزه خدمات زیبایی، نامی آشنا برای زیباجویان است. رفع تیرگی واژن با لیزر از آن دست خدماتی است که در کلینیک نیل طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. ما در دپارتمان لیزر کلینیک نیل با استفاده از برترین و بروز‌ترین متدهای جهان در کنار متخصصین حاذق به دنبال رسیدن به هدف خود؛ یعنی رضایت شما زیباجوی گرامی هستیم.

هزینه سفید کردن واژن با توجه به اهمیتی که برای شما به همراه خواهد داشت، به عنوان یکی از عوامل اصلی در انتخاب همراهان و مراجعه‌کنندگان محترم شناخته می‌شود. به ‌همین دلیل ما در کلینیک نیل برای جلب رضایت شما علاوه‌بر کاهش قیمت‌ها در کنار ارائه کیفیت عادی تا میزان قابل توجهی به دنبال رضایت شما هستیم که این موضوع خود تا حد قابل توجهی مشتری مداری ما را ثابت می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع سوالات احتمالی که ذهن شما را به خود درگیر کرده ‌است پیشنهاد می‌کنیم هم برای انجام این عمل و و نیز دیگر اعمال زیبایی با لیزر مانند لیزر دائمی کل بدن با دپارتمان لیزر کلینیک نیل در تماس باشید.

سفید کردن واژن با لیزر

مشاوره رایگان با متخصصین رفع تیرگی کلینیک نیل


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

رفع تیرگی واژن با لیزر از آن دست خدمات زیبایی است که تاثیر آن شاید در تصورات اولیه زیباجویان به حد قابل توجهی نباشد، اما در حقیقیت به عنوان یکی از 10 نمونه خدمات زیبایی در کلینیک‌ها شناخته می‌شود که از قضا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این عارضه که عموما به دلایلی همچون موارد زیر رخ می‌دهد راهکارهایی زیادی هم‌چون استفاده از آبلیمو و زردچوبه، روغن آرگان، سفیدآب، قهوه و عسل و یا ماسک‌ها و کرم‌های دست‌ساز برای آن معرفی شده است؛ اما هیچ یک پاسخ قطعی مانند لیزر نخواهند داشت.

عوامل تاثیرگذار در تیرگی واژن

تغییرات هورمونی

گاهی استفاده از قرص‌هایی که برای تثبیت فعالیت غدد تجویز می‌شوند در تیرگی واژن‌ها موثر هستند.

تیغ و ژیلت نامرغوب

 اصلاح به وسیله تیغ و ژیلت کند یا نامرغوب هم‌چون دلیل بالا، باعث افزایش اصطکاک و به تبع آن تیرگی می‌شود.

استفاده از برخی داروها

برخی داروها با توجه به ساختار و ترکیب خود به‌طور کلی در تیرگی رنگ پوست شما موثر هستند

پیاده روی و راه رفتن متعدد

یکی دیگر از دلایل تاثیرگذار در افزایش تیرگی واژن راه رفتن در مدت زمان بالا است که باعث تیرگی می‌شود.

عدم استفاده از لباس‌های زیر نخی

استفاده از شرت‌هایی از جنس پلی استر باتوجه به افزایش تعریق از دیگر مواردی هستند که در تیرگی واژن دخیل هستند.

استفاده از شلوارهای تنگ و چسبان

استفاده از شرت و شلوارهای تنگ یکی از عوامل تاثیرگذار در تیرگی واژن است.

برترین کاندیدهای مناسب برای رفع تیرگی واژن با لیزر

قبل از پرداختن به موضوع هزینه سفید کردن واژن با لیزر و شرح چگونگی انجام آن، بهتر است تا به معرفی برترین کاندیدهای این خدمت زیبایی بپردازیم.

رفع تیرگی واژن با لیزر از آن دست خدمات زیبایی است که در آسیای مرکزی و خاورمیانه به دلیل تیرگی رنگ پوست، طرفداران بسیاری دارد؛ اما اگر بخواهیم دقیق‌تر به این موضوع نگاه کنیم، افراد زیر گزینه ایده‌آلی برای رفع تیرگی واژن با لیزر به شمار می‌روند.

کاندیدای مناسب برای سفید کردن واژن

⦁    بانوانی که به دلیل تیرگی واژن اعتماد به نفس کافی برای انجام رابطه جنسی را ندارند.

⦁   زیباجویانی که به دلیل استفاده از تیغ برای اصلاح با پوستی تیره مواجه شده‌اند.

⦁   مادرانی که پس از زایمان به دلیل کشیدگی پوست، از تیرگی به وجود آمده برای پوست رنج می‌برند.

مراحل روشن کردن پوست

چگونگی فرایند رفع تیرگی واژن با لیزر

در خصوص فرایند این پروسه زیبایی باید بگوییم که پس از استفاده از کرم‌های بی‌حسی موضعی، اشعه‌هایی بی‌خطر به سطح پوست تابیده می‌شود؛ این اشعه‌ها به دلیل توانایی خود پس از تاثیرگذاری در ناحیه مورد نظر، باعث از بین رفتن ملانین موجود در پوست و سپس روشن شدن پوست ‌ناحیه تناسلی می‌شود.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

هزینه سفید کردن واژن با لیزر مورد آخری است که صبحت در خصوص آن به شرایط مختلفی وابسته است.

در واقع به دلیل وجود شرایط متفاوت، از وسعت محل لیزر گرفته تا میزان تیرگی و تعداد جلسات، بدیهی است که هزینه اعلامی به عوامل مختلفی وابسته باشد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص هزینه سفید کردن واژن با لیزر، حتما با متخصصین و مشاورین کلینیک نیل در تماس باشید.

محاسبه هزینه سفید کردن واژن

سوالات پرتکرار در خصوص رفع تیرگی واژن

آیا رفع تیرگی واژن با لیزر ماندگار است؟

رفع تیرگی واژن با لیزر دارای ماندگاری بالایی است. اما در صورت عدم رعایت برخی نکات می‌تواند به میزان چشم‌گیری از ماندگاری آن کاسته شود.

سفید کردن واژن با لیزر مرتبط با کدام نواحی است؟

در ناحیه واژن، مقعد، پرینیوم یا خشتک و کشاله ران.

آیا دختران باکره هم می‌توانند از این متد استفاده کنند؟

بله، این روش هیچ خطری برای این افراد به همراه نخواهد داشت.

برای رفع تیرگی واژن با لیزر به چند جلسه درمان نیاز است؟

هزینه خدمات زیبایی غالبا تخمینی و نامعلوم است و به عوامل مختلفی وابسته است. اما در کل تعداد جلسات، میزان تیرگی و وسعت آن از عوامل دخیل در تعیین قیمت هستند.

 

2 دیدگاه. Leave new

 • سلام من تازه زایمان کردم. برای رفع تیرگی واژن چند وقت بعد میتونم مراجعه کنم. .

  پاسخ
  • دکتر فرامرز نگهدار مغانلو
   6 دی 1400 ۱۹:۰۰

   سلام همراه عزیز. با کلینیک تماس بگیرید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed