هزینه جراحی پلک بالا و هزینه جراحی افتادگی پلک

 1. خانه
 2. خدمات
 3. هزینه جراحی پلک بالا و هزینه جراحی افتادگی پلک

رفع افتادگی پلک با استفاده از بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک یک عمل زیبایی است که موجب لیفت پلک‌ ها شده و باعث می شود تا پوست‌های زائد و اضافه پلک حذف شود تا علاوه بر دید بهتر، موجب زیبایی صورت و چشم گردد.

از این‌رو برای رفع این مشکلات نیاز به عمل بلفاروپلاستی خواهد بود تا پلک به حالت ابتدایی خود بازگشته و عملکرد مناسبی پیدا کند.

در کلینیک زیبایی نیل عمل جراحی بلفاروپلاستی توسط پزشک متخصص و مجرب انجام می‌شود. جهت اطلاع از هزینه عمل بلفاروپلاستی و عوامل موثر بر آن می‌توانید با شماره‌های این مرکز تماس بگیرید.


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

قطعاً تاکنون افرادی را مشاهده کرده‌اید که چشمان پف کرده‌‌ای دارند و یا زیر چشم آنها دارای تورمی است که به نظر می‌رسد از داخل پلک‌ ها ناشی شده است. برخی افراد هم هستند که با توجه به کهولت سن، پلک‌‌های بالایی به سمت پایین حرکت کرده و بافت سفت و سخت خود را  از دست داده‌اند و به نوعی شل شده‌ اند.

در چنین مواقعی یکی از مهم‌ترین اعضای صورت یعنی چشم دچار مشکلاتی خواهد شد و راه حل این موضوع بلفاروپلاستی است.

همان‌طور که گفته شد در برخی افراد افتادگی پوست تنها نشانه‌‌ای از پیری نخواهد بود بلکه می‌تواند موجب ایجاد اختلال در بینایی نیز گردد. در نتیجه برای اصلاح وضعیت پلک بالا و پلک پایین گاه نیاز به یک راه حل درمانی است که با نام عمل بلفاروپلاستی یا عمل افتادگی پلک شناخته می‌شود و این روند درمانی باعث خواهد شد تا مشکلات موجود در پلک برطرف گردد و علاوه بر زیبایی پوست، دید بهتری نیز حاصل شود.

مراحل بلفاروپلاستی

عمل رفع افتادگی پلک با استفاده از بلفاروپلاستی چگونه انجام می گیرد؟

پلک‌‌های فوقانی و تحتانی ممکن است به مشکل تورم و توده سلول‌ های چربی و یا افتادگی دچار شوند که این مشکلات با توجه به روند درمانی عمل زیبایی بلفاروپلاستی قابل حل هستند. این عمل جراحی در بیشتر موارد با بی‌حسی موضعی و در موارد معدودی با بیهوشی عمومی انجام می‌گیرد.

در این عمل زیبایی جرح متخصص با استفاده از تیغ جراحی یک برش کوچک در ناحیه مورد نظر ایجاد کرده و سلول‌های چربی و ماهیچه‌های اضافی را خارج می‌کند تا پلک‌ ها حالت طبیعی‌ تری به خود بگیرند. در ادامه پوست‌های اضافه نیز برداشته خواهند شد.

نوع بخیه‌های این عمل با بقیه عمل‌های جراحی متفاوت است زیرا تأثیر مستقیم بر روی زیبایی فرد زیباجو دارد. این جراحی زیبایی در مدت زمانی بین 1 تا 3 ساعت انجام می‌گیرد.

مراقبت‌ های قبل از عمل زیبایی بلفاروپلاستی

برای انجام عمل بلفاروپلاستی و روند آماده‌سازی هیچ روش خاصی وجود نداشته و صرفا رعایت چند نکته کافی است تا برای انجام یک عمل جراحی پلک ایده آل آماده شوید.

 1. قبل از انجام عمل تمامی سوابق پزشکی خود را در اختیار پزشک مربوطه قرار داده و از دریافت آزمایش‌ ها و ارزیابی‌‌های خود نیز اطمینان حاصل کنید.
 2. در صورت مصرف دارو های خاص و آسپرین با پزشک خود در این باره مشورت کنید.
 3. از استعمال دخانیات پرهیز کنید.
 4. برای مدتی مصرف مکمل‌‌های گیاهی را قطع کنید.
 5. یک مرکز معتبر و یک پزشک ماهر را برای انجام عمل انتخاب کنید.

مراقبت‌ های بعد از عمل زیبایی بلفاروپلاستی

مانند هر عمل جراحی دیگری بلفاروپلاستی نیز دارای برخی نکات است که رعایت آن‌‌ها در جهت بهبودی بسیار مؤثر خواهد بود و می‌تواند روند بهبودی را تسریع بخشد و همچنین از بروز هرگونه عوارض جانبی جلوگیری نماید. به عنوان مثال چون در حین عمل زیبایی بلفاروپلاستی ناحیه‌ حساسی از چشم به اسم پلک برش داده خواهد شد برای جلوگیری از تورم و رفع کبودی‌ های پس از عمل استفاده از کیسه آب سرد و یخ بسیار توصیه می‌شود.

علاوه بر این نکته موارد بسیار زیادی وجود دارد که می تواند مؤثر واقع شود که در ادامه به آنها اشاره شده است اما این نکته را فراموش نکنید که حتما در طول جلسات مشاوره پیش از عمل زیبایی و پس از عمل حتماً تمامی دستورالعمل‌ های مراقبت را از پزشک متخصص خود دریافت نمایید تا از بروز هر گونه عوارض جانبی جلوگیری شود:

 1. از انجام هر گونه فعالیت‌ های شدید کاری یا ورزشی پرهیز کنید.
 2. از کمپرس آب سرد و یخ در طول روند بهبود تورم و کبودی استفاده کنید.
 3. مرتب محل بخیه‌ های خود را با دقت و به آرامی شستشو داده و پانسمان را تعویض کنید
 4. از قطره‌ های چشمی و پماد های مخصوص برای کاهش درد و بهبود روند درمان استفاده کنید.
 5. تحت هیچ شرایطی از دارو هایی مانند آسپرین و مشتقات آن استفاده نکنید زیرا خطر ابتلا به خون ریزی را افزایش خواهد داد.
 6. برای انجام امور سخت از یک فرد دیگر کمک بگیرید.
 7. از قرار گرفتن در مقابل تابش مستقیم نور خورشید پرهیز کنید.

درصد موفقیت عمل زیبایی چشم و بلفاروپلاستی

با توجه به اینکه اغلب مردم سعی می کنند برای عمل جراحی به مرکز مناسبی مراجعه کنند، در نتیجه عمل بلفاروپلاستی توسط متخصصانی انجام خواهد شد که به درستی آموزش دیده‌اند و در کار خود مهارت کافی دارند. در نتیجه اگر بیمار نیز از دستورالعمل‌ های موجود پیروی کرده و طبق آن رفتار نماید و همچنین انتظارات واقع بینانه ای داشته باشد مطمئنا عمل با موفقیت انجام خواهد شد و بدون هیچ مشکلی نتیجه مطلوب حاصل می‌گردد. 

نتایج حاصل از عمل زیبایی بلفاروپلاستی دائمی است ؟

عمل زیبایی پلک برای پلک‌ های بالا یا پایین میتواند به نوعی دائمی محسوب شود زیرا نتایج حاصل از عمل زیبایی حداقل 5 تا 7 سال باقی خواهد ماند و در صورتی که بیمار دستورالعمل‌ های مناسب را رعایت نماید بلفاروپلاستی به ندرت نیاز به تکرار خواهد داشت و تنها یک بار کافی است تا در طول عمر انجام شود.

البته به این نکته نیز توجه کنید که پس از انجام عمل هنوز هم روند پیری پوست ادامه خواهد داشت و در واقع بلفاروپلاستی فقط یک روش ترمیمی و اصلاحی برای حل مشکلات افتادگی پلک و توده‌ های چربی است.

آیا بلفاروپلاستی عوارض دارد؟

هر عمل جراحی در دنیا ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد اما شما با انتخاب مناسب پزشک متخصص و پیروی از دستورالعمل‌ های موجود میتوانید باعث شوید تا احتمال رخ دادن عوارض ناشی از عمل جراحی تا حد زیادی کاهش یابد ؛ اما در برخی مواقع به ندرت موارد زیر به عنوان عوارض پس از بلفاروپلاستی گزارش شده است.

 1. کبودی و تورم که موقتی بوده و رفع خواهد شد
 2. خونریزی پس از عمل که به ندرت اتفاق خواهد افتاد
 3. خشکی چشم
 4. کدر شدن رنگ پلک ‌ها
 5. دو بینی

البته تمامی این عوارض به ندرت اتفاق خواهند افتاد و انتخاب یک پزشک متخصص مناسب میتواند در نتیجه عمل تاثیر به سزایی داشته و احتمال وقوع این عوارض را به صفر برساند.

هزینه عمل بلفاروپلاستی و هزینه عمل افتادگی پلک

میزان هزینه برای هر جراحی به عنوان یکی از موارد تاثیرگذار در تصمیم‌گیری به شمار می‌رود؛ البته در برخی موارد مانند عمل‌های زیبایی به دلیل حساسیت موجود، هزینه نه به عنوان عامل اصلی در تصمیم‌‌گیری بلکه به عنوان عامل ثانویه باید شناخته شود. 

چشم‌ها به دلیل تاثیر فراوان در زیبایی به عنوان یک عامل مهم در چهره شناخته می‌شوند و به عمل زیبایی پلک، بلفاروپلاستی می‌گویند. نکته‌ای که در خصوص هزینه جراحی پلک بالا یا هزینه جراحی افتادگی پلک (همان بلفاروپلاستی) مطرح است، به موارد مختلفی ارتباط دارد که توضیحات بیشتری را برای انتخاب بهتر و انتخاب بهترین دکتر بلفاروپلاستی می‌طلبد. در عکس روبرو تفاوت جراحی پلک بالا و پایین مشخص است.

محل برش در جراحی پلک

نیل کلینیک با تجربه درخشان و بهره‌مندی از پزشکان بنام در حوزه جراحی پلاستیک، نامی آشنا در میان بی‌شمار کلینیک‌های زیبایی است. ما در کلینیک نیل با در نظر گرفتن تمامی جوانب به سود زیباجو، سعی در ارائه خدماتی بی‌نقص، در زمینه جراحی‌های زیبایی داریم و رضایت زیباجویان و تصاویر آرشیوی خود نیز به عنوان یک عامل مهم در اثبات این ادعا هستند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات لازم همچون هزینه جراحی پلک بالا و هزینه جراحی افتادگی پلک، با مشاورین کلینیک نیل در ارتباط باشید.

ارتباط با مشاورین دپارتمان بلفاروپلاستی کلینیک نیل


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


09120819439

مراحل جراحی پلک بالا

عوامل مرتبط در تعیین هزینه جراحی پلک بالا و افتادگی پلک

همان‌طور که احتمالا متوجه شدید، هزینه جراحی پلک بالا و هزینه عمل بلفاروپلاستی به موارد مختلفی مرتبط است. شاید مهم‌ترین دلیلی که قبل از هرچیز باید به آن توجه کنید، کیفیت و اعتبار یک کلینیک در کنار مهارت پزشک متخصص است که خود به دو مبحث کاملا جدا تقسیم می‌شود.

اولین معیار تاثیرگذار در نتیجه عمل جراحی بلفاروپلاستی مهارت و تخصص پزشک است؛ این موضوع که تقریبا می‌توانیم آن را یک عامل مهم‌تر به نسبت سایر موارد در نمایان شدن نتیجه ایده‌آل بنامیم، دو سرآمد مهم را برای زیباجو به همراه خواهد داشت. در عکس مراحل جراحی پلک بالا را به صورت شماتیک نشان داده ایم.

زیبایی و رضایت بعد از عمل و مهم‌تر از آن سلامتی چشمان شما، همان دو موردی است که موضوع هزینه جراحی پلک بالا و یا همان هزینه بلفاروپلاستی را تبدیل به یک موضوع اصلی می‌کند که باید به آن توجه داشته باشید. اعتماد به پزشکان غیر متخصص شاید در نگاه اول هزینه کم‌تری را برای شما دربر داشته باشد؛ اما باید به این موضوع توجه کنید که ورای نتیجه حاصله، پای سلامتی شما، یعنی بینایی در میان است.

مهم‌ترین ملاک شناخت یک پزشک متخصص، در انتخاب کلینیک معتبر و سوابق پزشک خلاصه می‌شود؛ در واقع به این دلیل راه شناخت پزشک خوب را اعتماد به اعتبار کلینیک می‌نامیم، زیرا کلینیک‌های معتبر برای حفظ اعتبار خود، ارزش ویژه‌ای قائل هستند و به هیچ قیمتی حاضر به خدشه کردن آن با پزشکان غیر متخصص نیستند.

تأثیر کلینیک در هزینه جراحی پلک

اعتبار کلینیک و تاثیر آن در هزینه عمل پلک

اعتبار کلینیک یکی از موارد تاثیرگذار در افزایش هزینه جراحی پلک بالا و هزینه جراحی افتادگی پلک است. برای شناخت یک کلینیک معتبر معیارهای متفاوتی مطرح است که هر یک می‌تواند در تصمیم‌گیری شما تاثیرگذار باشد؛ اولین معیار که به آن اشاره شد بدون شک بهره‌مندی از پزشکان متخصص است که خود عامل اعتبار کلینیک هستند.

مورد بعدی که در شناخت یک کلینیک معتبر مطرح است، پرسنل و تکنسین‌های با تجربه هستند که به نوعی نقش دست راست پزشک را در اتاق عمل ایفا می‌کنند. خدمات و پشتیبانی از دیگر عوامل مهم در اعتبار بخشی کلینیک زیبایی و تعیین هزینه عمل بلفاروپلاستی و هزینه جراحی افتادگی پلک هستند که می‌توانند تاثیر غیر مستقیمی در رقم خوردن بهترین نتیجه متناسب با ایده‌آل‌های شما را داشته باشند.

نوع جراحی و تاثیر آن در تعیین هزینه جراحی پلک بالا و عمل افتادگی پلک

عمل بلفاروپلاستی از آن دست عمل‌های زیبایی به شمار می‌رود که هزینه، زمان و شرایط جراحی در هر بیمار کاملا متفاوت است و به نوعی به نوع جراحی و تشخیص پزشک ارتباط مستقیم دارد؛ شرایط مختلفی از جمله تفاوت در افتادگی و نکاتی از این دست برای افزایش و یا کاهش هزینه جراحی پلک بالا و افتادگی پلک درمیان است؛ اما در حالت کلی هزینه عمل پلک پایین از  پلک بالا بیشتر است.

پس به طور کلی عمل بلفاروپلاستی به سه گونه عمل پلک بالا، عمل پلک پایین و یا هر دو خلاصه می‌شود که پیشنهاد ما و همین‌طور پزشک، انجام عمل پلک بالا و پایین در کنار هم برای کاهش هزینه‌های عمل بلفاروپلاستی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آشنایی با حالت‌های مختلف عمل بلفاروپلاستی، پیشنهاد می‌شود به صفحه خدمات عمل زیبایی چشم در سایت کلینیک نیل مراجعه کنید.

هزینه های بعد از جراحی پلک بالا و افتادگی پلک

قیمت عمل بلفاروپلاستی بعد از عمل در هزینه بستری احتمالی و مواردی که در خصوص مراقبت بعد از عمل هم‌چون باند، دارو و … باید به آن توجه داشته باشید، خلاصه می‌شود، این هزینه‌ها در کنار هزینه‌هایی که تا به این لحظه باید پرداخت کنید کمی بیشتر از هزینه خود عمل می‌شود که توجه و ارزیابی آن در تصمیم‌گیری شما نقش کلیدی را ایفا می‌کند.

آیا شما کاندیدای ایده‌آلی برای عمل بلفاروپلاستی هستید؟

به طور کلی عمل بلفاروپلاستی در بیشتر شرایط برای افراد میان‌سال با حداقل سن 35 سال که از افتادگی پوست پلک رنج می‌برند گزینه ایده‌آلی است. بلفاروپلاستی هم مانند سایر عمل‌های زیبایی یک شرط کلی دارد که آن عدم وجود هر بیماری زمینه‌ای است، نکته مهمی که به عنوان یک ناآگاهی از آن یاد می‌شود عدم کارایی این متد برای رهایی از چین و چروک‌های پوست است؛ در واقع برای رفع این موضوع نیازی به عمل جراحی نیست و شما می‌توانید با استفاده از خدمات تزریق بوتاکس کلینیک نیل از جمله تزریق بوتاکس زیر چشم این مشکل را برطرف کنید.

جراحی پلک بالا و عمل افتادگی پلک در کلینیک نیل

 هزینه جراحی عدد واحدی نیست و به پارامترهای مختلفی وابسته است؛ این موضوع حتی در کلینیک نیل که به رفاه و رضایت مشتریان اهمیت می‌دهد هم یک عدد واحد نیست و به جزئی‌ترین تغییرات موجود وابسته است. توصیه ما به شما در خصوص هزینه جراحی پلک بالا و هزینه جراحی افتادگی پلک، عدم تصمیم‌گیری نهایی برمبنای قیمت است؛ زیرا شما برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل باید به حرفه‌ای‌ها اعتماد کنید و باید به یاد داشته باشید که حرفه‌ای‌ها ارزان کاری را انجام نمی‌دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه جراحی پلک بالا و هزینه جراحی افتادگی پلک توصیه می‌کنیم با مشاورین و تیم پشتیبانی کلینیک نیل در ارتباط باشید.

تماس و مشاوره تلفنی با دپارتمان بلفاروپلاستی نیل کلینیک


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


09120819439

چرا کلینیک نیل انتخاب ایده‌آلی است؟

ارائه تصاویر آرشیوی برای اعتماد بهتر

ارائه تصاویر آرشیوی از جمله مواردی است که در انتخاب شما می‌تواند تاثیرگذار باشد. کلینیک نیل با ارائه تصاویر آرشیوی خیال شما را از نتایج درخشان حاصل شده آسوده می‌کند.

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ارتباط با تیم مشاوره و پشتیبانی از جمله مواردی است که در قبل و بعد از عمل بلفاروپلاستی، می‌تواند نقش مهمی در روند درمان شما داشته باشد؛

گروه متخصص

 تخصص پزشک در شناخت حالات چشم، از دیگر موارد مهم و تاثیرگذار در انتخاب کلینیک نیل به شمار می‌رود که به عنوان یک وجه تمایز می‌تواند عامل تعیین کننده‌ای در انتخاب شما باشد.

قیمت منطقی

هزینه جراحی پلک بالا و هزینه جراحی افتادگی پلک عدد ثابتی نیست و همین موضوع قابلیت سنجش و مقایسه را از شما سلب می‌کند. نکته‌ای که در خصوص هزینه بلفارپلاستی باید به آن توجه کنید، این نکته است که هزینه منطقی در کنار اعتبار کلینیک و از همه مهم‌تر تخصص پزشک است که دلیل آن در جلب رضایت شما خلاصه می‌شود.

زیبایی و رضایت بعد از عمل و مهم‌تر از آن سلامتی چشمان شما، همان دو موردی است که موضوع هزینه جراحی پلک بالا و هزینه جراحی افتادگی پلک را تبدیل به یک موضوع اصلی می‌کند که باید به آن توجه داشته باشید. اعتماد به پزشکان غیر متخصص شاید در نگاه اول هزینه کم‌تری را برای شما دربر داشته باشد؛ اما باید به این موضوع توجه کنید که ورای نتیجه حاصله، پای سلامتی شما، یعنی بینایی در میان است.

سوالات متداول در خصوص جراحی پلک بالا و افتادگی پلک

بلفاروپلاستی چیست؟

عمل زیبایی پلک که به جراحی پلک بالا و افتادگی پلک هم شهرت دارد، بلفاروپلاستی نامیده می‌شود که می‌تواند نتایج ایده‌آلی را برای شما به همراه داشته باشد.

سن مناسب برای جراحی پلک بالا و پایین چقدر است؟

معمولاً مشکل مرتبط با افتادگی پلک و توده‌های چربی در پلک در سنین بالای 35 سال رخ خواهد داد و این موضوع نیز به دلیل از دست دادن قابلیت ارتجاعی پوست در سن‌‌های بالاتر است. پس نتیجه می‌گیریم که برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل 40 سالگی زمان مناسبی برای انجام بلفاروپلاستی باشد.

فرایند انجام جراحی پلک بالا و پایین چگونه است؟

پزشک پوست اضافی، توده‌‌ها و سلول‌‌های چربی و ماهیچه‌های اضافی را خارج می‌کند تا پلک‌ها حالت طبیعی‌‌تر به خود بگیرند؛ پس از خارج کردن تمامی موارد ذکر شده که باعث بدفرم شدن چشمان زیبای شما می‌شود،  پوست‌های اضافی نیز بریده شده و محل برش با بخیه‌های خیلی ریز و نزدیکی بسته خواهد شد.

آیا برای انجام جراحی پلک بالا و پایین نیاز به بی‌هوشی است؟

در جراحی پلک بالا و پایین جراح متخصص ابتدا یک مسکن و بی‌حسی موضعی را به ناحیه پلک‌‌های آسیب دیده تزریق خواهد کرد تا بتواند به خوبی عمل جراحی را انجام داده و شما دردی احساس نکنید. در برخی مواقع که به ندرت اتفاق خواهد افتاد از بیهوشی عمومی نیز استفاده خواهد شد که تنها در مواقعی که وضعیت کمی سخت و دشوار است، استفاده می‌شود.

هزینه جراحی پلک بالا و هزینه جراحی افتادگی پلک چقدر است؟

در واقع برای هزینه جراحی پلک بالا و هزینه جراحی افتادگی پلک، هزینه ثابتی را نمی‌توان عنوان کرد زیرا به موارد مختلفی مرتبط است. اما در حالت کلی هزینه عمل پلک پایین از پلک بالا بیشتر است.

تزریق بوتاکس یا عمل بلفاروپلاستی؟ کدام یک گزینه ایده‌آل‌تری است؟

این دو موضوع با یک‌دیگر تفاوت‌های زیادی دارند و هر یک برای حالت خاصی انتخاب می‌شود. تزریق بوتاکس یک عمل موقتی برای کاهش چین و چروک‌های اطراف چشم است؛ اما بلفاروپلاستی برای درمان افتادگی پلک چشم استفاده می‌شود.

خصوصیات بهترین پزشکان عمل بلفاروپلاستی؟

ظرافت، اعتبار و کارنامه درخشان سه ضلع مثلث یک پزشک حاذق برای عمل بلفاروپلاستی به شمار می‌روند که در کنار فعالیت در یک کلینیک معتبر، انتخاب را برای شما راحت‌تر می‌کند.

بلفاروپلاستی در چه شرایطی کاربرد ندارد؟

حلقه‌های سیاه اطراف چشم، افتادگی ابرو و چین و چروک‌های دور چشم از مواردی هستند که بلفاروپلاستی در بهبود آن‌ها هیچ نقشی ندارد.

8 دیدگاه. Leave new

 • سلام. من بیمه تکمیلی دارم. هزینه عمل جراحی پلک شامل بیمه میشه؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   15 آذر 1400 ۱۹:۰۰

   سلام دوست عزیز
   بهتر است که این سوال را از مرکز بیمه مربوطه بپرسید.

   پاسخ
 • سلام
  من کم کاری تیروئید دارم
  آیا برای عمل بلفاروپلاستی نیاز به بیهوشی وجود داره؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   سلام عزیز
   خیر نیازی به بی هوشی نیست و با بی‌حسی موضعی انجام میشه

   پاسخ
 • سلام و عرض ادب. من شاغل هستم و میخوام عمل بلفاروپلاستی رو برای پلک بالام انجام بدم. میخوام بدونم چند روز بعد عمل این تورم ها برطرف میشه و میتونم برم سرکار؟؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   سلام همراه عزیز 🌹
   بلفاروپلاستی دوره نقاهت خاصی نداره و از فردای روز عمل می‌تونید برید سرکار
   ورم‌های شما با اینکه زیاد نیست ولی بعد یک هفته برطرف میشه

   پاسخ
 • گلناز محمدی
  18 آذر 1400 ۱۹:۰۰

  ببخشید میخواستم بدونم پف زیر چشم هم با عمل بلفاروپلاستی خوب میشه؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed