تزریق ژل لب مدل باربی

روش‌های مختلفی برای زیبایی بخشیدن به لب‌ها وجود دارد که تزریق ژل و تزریق چربی به عنوان متداول ترین روش ها به کار برده می‌شوند. در میان این دو متد، با توجه به مزیت‌های بیشتر تزریق ژل، طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است. به گونه‌ای که تزریق ژل لب مدل باربی و یا تزریق ژل لب مدل قلب با توجه به ایجاد مدلی زیبا و خاص برای  لب‌ها به عنوان دو تکنیک پر طرفدار  در دپارتمان تزریق ژل در کلینیک نیل به شمار می‌رود.

کلینیک زیبایی نیل با سابقه‌ای درخشان به عنوان یکی از برترین مراکز زیبایی ایران، پذیرای مشتریان و همراهان بی‌شماری از اقصی نقاط کشور است که این موهبت، بدون شک به‌واسطه اعتماد شما همراهان عزیز  بدست آمده است. شما می‌توانید در قدم اول از طریق مشاوره رایگان با مشاورین حرفه‌ای ما در تماس باشید تا بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

نمونه کار تزریق ژل لب

حالت لب ها با تزریق ژل لب مدل عروسکی

تزریق ژل لب مدل باربی یا عروسکی به دلیل حالت و فرم نسبتا توپر، در جذابیت فردی تاثیر شگرفی می‌گذارد. زیبایی این مدل که به وسیله ظرافت تزریق در ناحیه V شکل لب بالا و لب پایین انجام می‌گیرد، به تخصص بالای پزشک وابسته است. از این رو رسیدن به یک نتیجه مطلوب پس از تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی در گام اول به دقت شما در انتخاب کلینیک و پزشک مطمئن نیاز دارد.

تزریق ژل لب مدل باربی به دلیل تاثیر در فرم لب بالایی و پایینی به صورت عمومی برای اکثر افراد به ویژه افرادی که دارای لب‌های باریک یا نامتقارن هستند، گزینه ایده‌آلی به شمار می‌رود. نکته‌ مهمی که نیاز است براساس تجربه به آن اشاره کنیم این است که تزریق ژل لب مدل باربی به افرادی که در سنین میانسالی به سر می برند، توصیه نمی شود. 

در حالت کلی‌تر افرادی با شرایط زیر، بهترین گزینه برای اعتماد و انجام تزریق ژل لب مدل باربی به شمار می‌روند:

 • افرادی که صورت نسبتا گرد یا ناحیه چانه نسبتاً پر دارند.
 • افرادی که لب‌های باریک دارند و مایلند تا با تزریق ژل به جذابیت چهره‌شان اضافه کنند.
 • افرادی که در حوزه مدلینگ فعالیت می‌کنند.

نحوه انجام تزریق ژل لب مدل باربی

تزریق ژل لب در مدل‌های خاص مانند ژل لب مدل عروسکی و باربی، به واسطه ظرافت و دقت در برخی قسمت‌ها، نیازمند تخصص در تزریق است و این موضوع ارتباط تنگاتنگی با تخصص پزشک دارد. به همین دلیل در اولین قدم برای رسیدن به جذابیت، باید در انتخاب کلینیک و پزشک نهایت دقت را داشته باشید. در این مدل از تزریق ژل لب، پزشک برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل، باید تزریقات را در دو نقطه مهم با ظرافتی مثال زدنی انجام دهد.

تزریق در این روش و در لب بالایی تا حدودی به مدل قلبی شباهت دارد و نیاز دارد تا تزریق ژل در ناحیه V شکل کمی بیشتر از سایر نقاط انجام شود؛ اما این تمام ماجرا نیست و قسمت اصلی تزریق ژل لب مدل باربی در ناحیه لب پایین است.

در قسمت لب پایین که نقش کلیدی در رسیدن به نتیجه ایده‌آل دارد، لازم است تزریق به گونه‌ای صورت پذیرد که حالتی مستطیلی در لب نمایان شود. به همین دلیل این قسمت به‌عنوان مهم‌ترین بخش روند تزریق ژل لب مدل باربی به شمار می‌رود که تخصص پزشک را می‌طلبد. برای تزریق در لب پایین، پزشک باید با ظرافت تمام ژل را از طریق سرنگ پس از تزریق ماده بی‌حسی به صورت موازی و یک اندازه تزریق کند تا حالت مستطیلی که در خصوص آن صحبت کردیم، نمایان شود.

گاهی ممکن است که تزریق ژل در لب پایینی، کمی بیش‌ از حد نرمال باشد که بروز این نتیجه صرفا با ماساژ دستی پزشک و تجربه وی قابل کنترل است. البته این نکته قابل ذکر است که به دلیل جذب ژل هیالورونیک اسید به میزان قابل پیش بینی در چند روز ابتدایی، پزشک کمی بیش از حد نرمال در لب ژل تزریق می‌کند که این موضوع کاملا طبیعی است.

تاثیر برند ژل در نتیجه ایده آل

برای تزریق ژل در هر اندامی، به ویژه لب‌ها، کیفیت و برند ژل تزریق شده برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این موضوع کاملا بدیهی است که برندهای درجه یک به دلیل کیفیت ایده‌آل، قیمت نسبتا بالایی را داشته باشند. به همین دلیل برخی مراکز نامعتبر برای کاهش قیمت‌ها، از ژل‌های درجه دو و ژل‌های تقلبی استفاده می‌کنند که صدمات جبران ناپذیری را برای زیباجو در پی خواهد داشت.

همان‌طور که گفتیم برند نقش کلیدی را در بروز نتیجه ایده‌آل ایفا می‌کند. به همین دلیل ما در نیل کلینیک از برند‌های متفاوتی همچون ژوییدرم، آلاینا، استایلیچ، رووفیل و ریوانس استفاده می‌کنیم. نکته‌ای که در خصوص این برند‌ها به چشم می‌خورد، استفاده از برند‌های کره‌ای درجه یک برای کاهش قیمت تزریق ژل لب است.

ماندگاری ژل لب مدل باربی

ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی

ماندگاری تزریق ژل، نکته ای مهم در انتخاب مشتریان و مراجعین است. موضوع ماندگاری به‌طور کلی با دو مقوله مهم ارتباط دارد که به شرح زیر است:

۱.کلینیک و پزشک: نحوه تزریق، کیفیت ژل و تخصص پزشک از جمله موارد تاثیرگذار در افزایش میزان ماندگاری ژل لب مدل باربی است. ژل‌های هیالورونیک اسید به دلیل منشأ انسانی و کیفیت برند، 1 الی 2 سال ماندگاری دارند. برای مثال برند ژوییدرم که به عنوان برند اول کیلینیک نیل به شمار می‌رود با ماندگاری دو ساله به عنوان برترین برند شناخته می‌شود.

۲.مراجعه کننده و بیمار: مهم‌ترین قسمت فرایند تزریق چربی، در مراقبت‌های شما بعد از تزریق خلاصه می‌شود؛ برای مثال در روزهای ابتدایی، تورم از عوارض طبیعی به شمار می‌رود که حتما آن را تجربه خواهید کرد. اما باید به یاد داشته باشید که در صورت عدم مراقبت کافی، گلوله شدن ژل تزریق شده و سپس تخلیه آن پیشامد دور از ذهنی نیست.

چه کلینیکی بهترین گزینه است؟

همان‌طور که گفتیم تجربه و کیفیت کلینیک مد نظر، از موارد تاثیرگذار در رسیدن به نتیجه ایده آل به شمار می‌رود. البته نکات مختلفی در ارزیابی کیفیت کلینیک زیبایی به‌ویژه در ارائه خدمات مربوط به تزربق ژل لب مدل عروسکی دخیل هستند که موارد زیر از موارد مهم و تاثیرگذار در انتخاب کلینیک هستند:

 • ارائه تصاویر آرشیوی برای انتخاب بهتر: ارائه تصاویر آرشیوی از جمله مواردی است که در انتخاب شما می‌تواند تاثیرگذار باشد. ما در کیلینک نیل با ارائه تصاویر آرشیوی متناسب با چهره شما

سعی در ساده سازی انتخاب مدل مد نظر شما داریم.

 • پشتیبانی و مشاوره رایگان: ارتباط با تیم مشاوره و پشتیبانی از جمله مواردی است که قبل و بعد از تزریق ژل لب باربی می‌تواند نقش مهمی را در روند درمان شما داشته باشد.
 • گروه متخصص: تخصص پزشک در شناخت فرم لب از دیگر موارد مهم و تاثیرگذار در انتخاب کلینیک به شمار می‌رود که به عنوان یک وجه تمایز می‌تواند عامل تعیین کننده‌ای در انتخاب شما

باشد.

سوالات متداول در خصوص تزریق ژل لب مدل باربی

تزریق ژل لب مدل باربی چگونه است؟

در این روش ژل هیالورونیک اسید، پس از تزریق ماده بی‌حسی به لب، در قسمت درای وت لاین بالایی لب، به آرامی و با دقت فراوان تزریق می‌شود تا فاصله‌ای قلبی مانند میان دو حاشیه بالایی لب ایجاد شود.

تزریق ژل لب مدل باربی یا عروسکی مناسب چه فرم صورتی است؟

بانوانی که صورت نسبتا گرد یا ناحیه چانه پرتری دارند، می‌توانند از این طریق برای رسیدن به فرم ایده‌آل صورت اقدام کنند. البته که مهم‌ترین عامل در نظر نهایی پزشک خلاصه می‌شود.

تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی برای چه سنینی پیشنهاد می‌شود؟

ژل لب مدل باربی به دلیل فرم زیبا و خاص و عروسکی، گزینه ایده‌آلی برای افرادی است که به دنبال جذابیت بیشتر هستند.

مهمترین عامل در رسیدن به نتیجه ایده‌آل بعد از تزریق ژل در لب چیست؟

پزشک، کلینیک و نحوه مراقبت‌های شما از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در نمایان شدن نتیجه ایده‌آل شناخته می‌شود.

2 دیدگاه. Leave new

 • مریم رستگار
  16 آذر 1400 ۱۹:۰۰

  تززیق ژل لب مدل باربی همون روسی هست؟ میشه راهنمایی کنید؟ من فاصله لب بالام تا بینی ام کمه. خوب میشه؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   ژل باربی بیشتر روی لب پایینی تمرکز داره عزیز
   برای شما مدل روسی مناسب تره چون بیشتر ژل به لب بالا تزریق میشه و در مدل روسی تمرکز اصلی روب فرم‌دهی لب بالاست

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed