قیمت کاشت هر تار مو برای جذابیت و زیبایی

کاشت مو به‌طور ساده می‌تواند انتقال فولیکول‌‌های مو از نواحی مختلف مانند پشت گردن و ریش به مناطقی که موهای کمتری دارند و دچار طاسی هستند تعریف شود. شما زیباجو محترم می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت کاشت هر تار مو با مشاورین دپارتمان کلینیک نیل جهت کاشت مو در غرب تهران در تماس باشید.

این عمل امروز بسیار متداول است زیرا همواره مردم در میانسالی به دلایل مختلفی مانند مشکلات ژنتیکی، تغذیه نامناسب و بیماری های مزمن با موضوع ریزش مو روبرو می‌شوند.

از طریق شماره‌های زیر می‌توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

کاشت مو در آقایان

پیوند موی طبیعی

استفاده از عمل پیوند مو که یک روش دائمی برای درمان طاسی است، همواره مورد توجه افرادی است که به دلایل ژنتیکی و یا بیماری‌ها دچار عارضه طاسی هستند.

پیوند مو به‌طور مستقیم به مشکل طاسی و کم‌مویی می پردازد که مردان و زنان زیادی را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار داده است. افراد قبل از این‌که از روش های کاشت و پیوند موی طبیعی بهره‌مند شوند باید آزمایشات تخصصی را طبق نظر پزشک خود انجام دهند تا این اطمینان حاصل شود که فرد به بیماری دیگری مبتلا نیست و کمبود ویتامین یا تغییرات هورمونی بر سلامت او تاثیرگذار نبوده است.

نمونه قبل و بعد کاشت مو

نمونه کاشت مو
کاشت مو شقیقه
قیمت کاشت هر تار مو
کاشت مو جلو سر
کاشت مو در شقیقه
کاشت مو کامل

قبلی
بعدی

عمل کاشت مو چگونه باعث زیبایی فرد می‌شود ؟

در اولین نگاه به یک فرد معمولاً طاسی و کچلی به‌شدت توجه افراد را به خود جلب خواهد کرد و درنتیجه طاسی می‌تواند باعث شود که در حالت کلی زیبایی ظاهری شما تحت تأثیر قرار بگیرد.

بسیاری از افراد پس از ریزش مو با موضوع کمبود اعتماد به ‌نفس مواجه شده و ممکن است حتی تمایلی به رسیدگی ظاهر خود نداشته باشند.

موضوع مهمی که وجود دارد این است که طاسی با یک راه‌حل ساده به اسم عمل پیوند و با توجه به قیمت کاشت هر تار مو که مبلغ منطقی است، قابل برطرف شدن است. شما زیباجو گرامی به ‌راحتی می‌توانید با هزینه‌ای منطقی زیبایی را برای خود به ارمغان آورید.

البته در عمل پیوند مو مسائل مختلفی وجود دارد که پزشک متخصص زیبایی قبل از عمل به آن خواهد پرداخت زیرا باید دلایل ریزش بررسی ‌شده و مراحل درمان قطعی برای دائمی بودن موهای کاشت شده انجام شود و همچنین محل مناسب برای اهدای فولیکول ‌های مورد نیاز عمل نیز مشخص گردد.

قیمت کاشت هر تار مو از جمله نکات مهم در انتخاب کلینیک مدنظر است، این معیار شاید در نگاه اول موضوع مهم باشد؛ اما کیفیت کلینیک کاشت مو و پزشک موضوع مهم‌تر و معیار اصلی‌تر در انتخاب شماست.

قبل و بعد از کاشت مو

همه چیز در مورد کاشت مو

کاشت مو انواع متفاوتی دارد که هرکدام از آنها تعریف خاص خود را دارند اما پیوند مو برای چه افرادی مناسبی است؟

کاشت مو بهترین راه‌حل برای افرادی است که از موی بسیار ضعیفی برخوردارند یا موهای آنها رشد بسیار کمی دارد و یا بسیار نازک است. اما اگر زمانی قصد پیوند مو را داشتید حتما قبل از عمل جراحی، آمادگی خود را به‌دست آورید و با کلینیک مناسبی که انتخاب کرده‌اید تماس بگیرید و توصیه‌های لازم را از آنها بخواهید. اگر داروی خاصی را مصرف می‌کنید در صورت اجازه پزشک به مصرف آن ادامه دهید. فراموش نکنید که عمل کاشت بسیار مهم و حساس است و شما پس از عمل چهره جوان‌تر و زیباتری خواهید داشت بنابراین بهترین کلینیک را برای این کار انتخاب کنید.

در عمل کاشت مو از چه موهایی استفاده خواهد شد ؟

یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین نکات حین عمل کاشت مو این است که موهایی که برای کاشت انتخاب می‌شود را از چه ناحیه ‌ای استخراج نمایند و در واقع اینکه فولیکول‌ های موردنیاز برای عمل پیوند مو از چه محلی تامین خواهد شد بسیار حائز اهمیت است. در طول آزمایشات و ارزیابی ‌های مختلفی که از بدن بیمار مراجعه‌ کننده انجام میشود ناحیه اهدای فولیکول‌ های مو مشخص خواهد شد. در کلینیک نیل برای کاشت مو از  موهای ریش، زیرچانه و روی سینه استفاده می‌شود.

بیمارانی که با مشکل طاسی روبرو هستند و قصد عمل پیوند مو را دارند به‌عنوان اولین گزینه موهای منطقه پشت گردن آنها بررسی خواهد شد و اگر مقدار کافی فولیکول سالم وجود داشته باشد عمل انجام خواهد شد. البته این موضوع خالی از لطف نیست که اگر بیمار با موضوع کم ‌پشت شدن موهای ریش خود مشکلی نداشته باشد، یکی از بهترین ناحیه های اهدای مو و فولیکول، متعلق به ناحیه ریش است و کیفیت نهایی بسیار مناسب خواهد بود.

تراکم مو با کاشت میکروگرافت

چگونگی انجام عمل زیبایی کاشت مو

سؤال اصلی کسانی که با مشکل طاسی و کچلی مو دست‌ و پنجه نرم می‌کنند این است که مراحل عمل پیوند مو چگونه خواهد بود ؟

البته سوالات زیادی هم‌چون قیمت کاشت هر تار مو و … در این باره مطرح هستند؛ اما موضوع مهمی که در این رابطه وجود دارد این است که اگر شما تصمیم به انجام عمل زیبایی کاشت مو بگیرید قطعاً روش‌ های مختلف و مراحل عمل در حالات مختلف برای شما شرح داده خواهد شد و کاملاً خبردار خواهید شد.

بنابراین پس از انجام عمل حتماً با پزشک متخصص خود مشورت کنید اما در حالت کلی انجام عمل کاشت مو به این صوت است که ابتدا فولیکول های موردرنیاز از محل اهدا کننده برداشت‌ شده و سپس طی مراحلی تخصصی در محل مورد نظر که دارای طاسی است پیوند زده خواهد شد تا روند طبیعی رشد از سر گرفته شود.

کاشت مو به روش نوین میکروگرافت

روش های کاشت مو در کلینیک های تخصصی پوست و مو

هر دو گروه جنسیتی زنان و مردان می توانند پیوند مو را تجربه کنند. خوشبختانه کاشت و پیوند مو دارای مزایای متعددی برای علاقه مندان به زیبایی می باشد که از جمله آن می توان به افزایش اعتماد به نفس فرد و داشتن یک ظاهر جوان و جذاب اشاره نمود.

در کلینیک های تخصصی معتبر کاشت مو روش ها و مشاوره ها توسط بهترین و ماهرترین متخصصان پوست و مو که مهارت خاصی در علوم زیبایی شناسی دارند در اختیار مراجعه کنندگان قرار خواهد گرفت. البته نکته مهمی که باید به آن توجه کنید تفاوت قیمت کاشت هر تار مو در هر روش است؛ ما در نیل که بهترین قیمت کاشت مو در غرب تهران را دارد، برای جلب رضایت تمامی مشتریان تمامی روش‌ها را به عنوان خدمات کاشت مو در اختیار مراجعین قرار می‌دهیم.

برای مشاهده نمونه کارهای کاشت مو در کلینیک نیل روی لینک زیر کلیک کنید:


عکس های قبل و بعد کاشت مو در کلینیک نیل

انواع روش های کاشت و پیوند مو

 • روش FUT
 • روش FIT
 • روش BHT
 • روش SUT
 • روش MICRO GRAFT

کاشت مو به روش FUT

روش  FUT  قدیمی ترین شیوه کاشت موی طبیعی می باشد که در این روش به صورت جراحی فلپی حدودا به عرض 2 سانتی متر و طول حدودا 30 سانتی متر از پشت سر بیمار برداشته میشود.

بعد از انجام عملیات کات ( جداسازی گرافت های مو زیر میکرسکوپ ) گرافت ها را با ایجاد روزنه های در سطح طاسی مو کاشت مینمایند.

از معایب این روش که روشی جراحی است میتوان از برجای ماندن اسکار جراحی در محل بانک موی فرد نام برد. همچنین در مرحله کاشت از تکنییک قدیمی ایجاد برش های کوچک در سر بیمار و پیوند مو اشاره کرد.

در روش FUT فولیکول‌ های مو به‌ صورت یک نوار به ‌صورت هم‌زمان جداسازی خواهند شد و این کار زیر میکروسکوپ انجام خواهد شد. در روش FUT از یک تیغ جراحی بسیار ظریف استفاده خواهد شد و محل اهدا کننده توسط این تیغه ظریف و کوچک برش داده خواهد شد که همین موضوع موجب می‌شود تا آثار این چاقوی جراحی کوچک پس از کاشت مو باقی بماند.

کاشت مو با fut
کاشت مو با fit

کاشت مو به روش FIT

چندی بعد برای خلاصی از معایب شیوه ی کاشت موی FUT کاشت موی FIT ابداع شد.

به طوری که در این روش دیگر نیاز به برداشت فلپ جراحی از محل بانک موی بیمار نبود و با هولدرهای دستی به صورت دانه ای اقدام به برداشت گرافت می شد. اما همچنان در مرحله ی کاشت با شیوه ی قدیمی اقدام به پیوند مو میگردید.

درروش FIT فولیکول‌ های مو یک ‌به ‌یک جدا خواهد شد که این کار توسط ابزار های بسیار ظریفی با قطر کمتر از یک میلی ‌متر انجام خواهد شد که توسط میکرو موتورها کار می‌کنند.

در محل اهداکننده هیچ‌ گونه جای سوزن و زخمی مشاهده نخواهد شد که یکی از بزرگ‌ ترین مزایای این روش محسوب می‌شود. یکی دیگر از مزایای این روش این است که توسط آن میتوان با تراکم کمتری عمل استخراج فولیکول ‌ها را انجام داد و چیزی حدود 3 تا 4 هزار فولیکول مو را برای پیوند از محل اهدا جدا کرد، این کار به رشد طبیعی مو و ضخامت آنها نیز کمک خواهد کرد.

قیمت کاشت هر تار مو در هر روش متفاوت خواهد بود که برای کسب اطلاع می‌توانید با ما تماس بگیرید.

کاشت مو به روش BHT

در مواردی که بیمار بانک موی مناسبی برای کاشت مو نداشته باشد از این شیوه برای برداشت گرافت مو و پیوند موی طبیعی استفاده میگردد. در روش BHT موهای اهدا کننده از نواحی دیگری از بدن مثل موهای سینه برداشته میشود که البته در بسیاری از موارد این شیوه به دلیل مشکلاتی که فولیکول مو دارد و معمولا بعد از پیوند موی بدن به ناحیه سر موی کاشته شده رشد نمیکند این روش پیشنهاد نمیشود.

کاشت مو به روش SUT

بعد از ابداع کاشت موی FIT و برداشت گرافت های مو با هولدرهای دستی در موارد بسیاری شاهد آسیب به گرافت ها و فولیکول های مو بودیم که این مورد در شیوه ی کاشت موی SUT و استفاده از هولدر های اتوماتیک ویژه SUT به طور کامل برطرف شد و با این شیوه شاهد تراکم بالاتری در کاشت مو هستیم. اما همچنان در مرحله کاشت به روش SUT از تکنیک قدیمی که در روش های FUT ، FIT ، BHT استفاده میگردد، استفاده میشود.

کاشت مو به روش Micro Graft

کاشت مو به روش میکروگرافت یا کاشت در سایز میکرو آخرین متد کاشت موی طبیعی است که تمام معایب روش های قدیمی را برطرف نموده و شیوه ی پیوند مو را به درمانی قطعی و دقیق برای طاسی و کم مویی تبدیل کرده است.

در این روش در مرحله برداشت مو از هولدرهایی با ضرافت 0.4 دهم میکرون استفاده میگردد که ظرافت بسیار بیشتری نسبت به روش SUT را در آن شاهد هستیم.

مهمترین تفاوت پیوند مو به شیوی میکروگرافت انجام مرحله کاشت با دستگاهای کاشت اتوماتیک در سایز میکرو است که نیاز به هیچگونه روزنه و برشی در سطح طاسی مو نیست و با توجه به سایز میکرو هیچگونه اسکاری برجای نمیگذارد.

کاشت در سایز میکرو تا 3 برابر تراکم را نسبت به روش های قدیمی افزایش می دهد و به قدری ظرافت و دقت کاشت افزایش پیدا کرده که کسی قادر به تشخیص کاشت موی شما نمی باشد. هزینه کاشت هر تار مو در این روش به نسبت سایر روش‌ها کمی بیشتر است.

نتیجه عالی کاشت مو

روند انجام عمل کاشت مو به روش Micro Graft چگونه خواهد بود ؟

کاشت مو به عنوان یک عمل سرپایی و بدون بیهوشی همراه با بی حسی ناحیه ای شناخته میشود و شخص متقاضی در حین عمل متوجه هیچگونه دردی بر روی سرش نخواهد شد. کسانی که به دنبال کاشت مو هستند معمولا دوست دارند روش‌هایی را انتخاب کنند که در آن کمترین درد به آنها تحمیل می‌شود و آنها با نهایت آرامش عمل را به پایان میرسانند و بعد از عمل هم هیچ دردی را احساس نکنند.

یک جلسه این عمل چیزی در حدود 3 الی 8 ساعت است و بعد از آن پانسمان مناسبی را به مدت یک روز بر روی سر میگذارند به هیچ عنوان اگر بیماری پوستی دارید تا درمان آن عمل را انجام ندهید زیرا ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به شما وارد کند بیماری‌های پوستی عبارتند از: جوش‌های چرکی، اگزما و یا خارش. به فاصله یک روز بعد بیمار برای تعویض پانسمان و هم چنین ویزیت و شستشوی سر به کلینیک مراجعه میکند.

بیمار میتواند دو روز بعد از عمل به حمام برود. اما بیمار به هیچ وجه نباید محل کاشت را دستکاری کند و 15 روز بعد دلمه هایی که محل کاشت را پوشانده بودند از بین میروند. دو هفته بعد از عمل موهای کاشته شده رشد می کنند و رشد موها نشان‌دهنده این است که عمل موفقیت آمیز بوده و پیوند انجام شده است. لازم به ذکر است که موهای کاشته شده در هفته سوم میریزند ولی ریشه آنها زنده است و دو ماه بعد از کاشت موهای جدیدی به وجود می آیند که نازک و کرکی شکل می باشند و به مرور زمان این موها ضخیم‌تر میشوند.

استفاده از کدام روش انجام عمل کاشت مو مناسب‌تر است ؟

درواقع در رابطه با این موضوع نکات مختلفی وجود دارد که باید بررسی شود، اولین موضوع این است که عمل پیوند مو و پیوند آن فوری نیست و این‌گونه نخواهد بود که شما کاملاً طاس و کچل به کلینیک مراجعه کرده و در هنگام خروج و پس از عمل کاملاً موهای پرپشتی داشته باشید. البته دلیل این امر کاملاً علمی است و آن‌هم این است که عمل کاشت مو دارای یک‌روند طبیعی برای پیوند مو بوده و درنتیجه نتایج به‌مرورزمان قابل‌مشاهده خواهد بود و باید روند عادی درمان و پیوند صورت گیرد.

همان‌طوری که در روز اول تولد موهای شما به‌اندازه‌ی دوران جوانی خود پرپشت نبود و پس از چند مدت نتیجه حاصل شد، عمل پیوند و پیوند مو نیز پس از مدتی نتیجه خواهد داد و باید حتماً چرخه درمانی مرتبط با رشد مو به‌صورت کامل طی شود. با توجه به روش‌های یادشده در مورد عمل پیوند مو باید اشاره کرد که معمولاً پیشنهاد پزشکان متخصص زیبایی برای عمل کاشت مو روش جدیدترین روش کاشت یعنی MICRO GRAFT است.

در روش میکروگرافت هیچ‌گونه جای زخم و سوزنی در محل اهداکننده باقی نخواهد ماند و همچنین به دلیل کاشت در سایز میکرو شاهد تراکم سه برابری نسبت به روش های قدیمی هستیم و ظرافت پیوند مو طبیعی بسیار بالا خواهد بود. به طوری که آرایشگر شما نیز قادر به تشخیص کاشت موی شما نخواهد بود.

احتمال ریزش مو پس از عمل کاشت مو

اگر بخواهیم بدون هیچ توضیحات اضافی این موضوع را بیان کنیم باید بگوییم که مویی که کاشته می‌شود هیچ ‌گاه دوباره از دست نخواهد رفت و فولیکول‌ های آن از بین نمی‌روند. مهم ‌ترین چیزی که قبل و بعد از هر عمل زیبایی پیوند و کاشت مویی مورد نیاز است این نکته است که هر بیماری دارای شرایط منحصر به ‌فردی بوده و ارزیابی ‌ها باید به ‌صورت کاملاً اختصاصی و انحصاری انجام گردد.

پس از چند روز از عمل پیوند و کاشت مو فرد می‌تواند به زندگی عادی خود بازگردد زیرا هیچ بیهوشی عمومی در حین عمل استفاده نخواهد شد و درنتیجه برای تسکین درد از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود. قابل ذکر است که روش کاشت موی میکرو گرافت کاملا به صورت انحصاری بوده و جدیدترین روش پیوند مو تمام اتوماتیک در دنیا می باشد.

در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل کاشت مو با جدیدترین تکنیک روز دنیا به روش میکروگرافت ( کاشت در سایز میکرو ) به صورت کاملا حرفه ای توسط پزشک و تیم تخصصی ایشان انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر با از شرایط و آگاهی از قیمت کاشت هر تار مو با ما در ارتباط باشید.

قیمت کاشت هر تار مو در کلینیک نیل

قیمت کاشت هر تار مو از آن دست نکات مهم و تاثیرگذار در انتخاب زیباجو خواهد بود. نکته‌ای که در خصوص قیمت کاشت هر تار مو باید به آن توجه کنید؛ بدون شک تخصص پزشک و اعتبار کلینیک خواهد بود که کمتر به آن توجه می‌شود؛ به همین دلیل نکته‌ای که نیاز است تا حتما به آن توجه ویژه داشته باشید؛ قرار دادن موارد تاثیرگذار در نتیجه نهایی مانند کلینک، پزشک و روش تصمیم هوشمندانه‌ای است و باید قیمت کاشت هر تار مو نکته‌ای باشد که به عنوان تاثیرات ثانویه در انتخاب به آن توجه شود

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کاشت مو در تهران در کلینیک تخصصی نیل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


سوالات متداول در خصوص کاشت مو و قیمت کاشت هر تار مو

کاشت مو چیست و چرا می‌تواند تاثیر چشم‌گیری در جذابیت ظاهری شما داشته باشد؟

کاشت مو می‌تواند به ‌طور ساده انتقال فولیکول‌های مو از نواحی مختلف مانند پشت گردن و ریش به مناطقی که موهای کمتری دارند و دچار طاسی هستند، تعریف شود. این فرایند زیبایی به دلیل تغییر در چهره که باعث جوان‌تر شدن صورت می‌شود، می‌تواند عامل مهمی برای افزایش جذابیت شما باشد.

کدام روش برای کاشت مو گزینه ایده‌آل‌تری است؟

اگر منظور از ایده‌آل جدیدترین روش موجود باشد که باید بگوییم روش میکروگرافت به عنوان یک متد ایده‌آل شناخته می‌شود؛ اما از نظر ما ایده‌آل یعنی مناسب‌ترین روش از نظر کارایی و قیمت مطابق با نیازهای شما که به نظر پزشک وابسته است.

چند روش برای کاشت مو وجود دارد؟

 1. کاشت مو به روش SUT
 2. کاشت مو به روش FUT
 3. کاشت مو به روش FIT
 4. کاشت مو به روش Micro graft

هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب شماست، میانگین هزینه کاشت مو با توجه به روش انتخابی می‌تواند از حداقل 4 میلیون تومان باشد. البته که به شرایط فردی، کلینیک و روش انتخابی وابسته است.

آیا موهای کاشته شده هم به مرور زمان دچار ریزش می‌شوند؟

پس از کاشت مو به دلیل فرایند طبیعی رشد، دچار ریزش مو موقتی خواهید شد؛ اما بعد از این مرحله موهای کاشته شده رشد می‌کنند و در صورت رعایت موارد مراقبتی دچار ریزش نمی‌شوند.

10 دیدگاه. Leave new

 • مریم صدقی
  4 دی 1400 ۱۹:۰۰

  کاشت مو بخوام انجام بدم باید حتما موهامو کوتاه کنم؟من خانمم و قسمت بالای سرم خیلی ریخته و همچنین جلوی سرم. راه دیگه ای به جز کاشت مو هست؟ پی ار پی یامزوتراپی

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   ‌‌
   سلام همراه عزیز🌹
   لطف کنید با شماره زیر تماس بگیرید یا واتساپ پیام بدید که شما رو راهنمایی کنند.
   ۰۹۱۲۰۸۱۹۴۳۹

   پاسخ
 • بعد از چند روز از کاشت مو میشه دوباره باشگاه بدنسازی و تمرین با وزنه انجام داد؟

  پاسخ
 • برای اقایون بالای ۵۰سال کاشت مو جواب میدهد؟

  پاسخ
 • جناب دکتر کسی که پسوریازیس خفیف داشته باشه می‌تونه کاشت انجام بده؟؟

  پاسخ
 • بعداز کاشت کی میشه هر فیلر کرد و آیا واجب هست یا نه؟ ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • دکتر فرامرز نگهدار مغانلو
   15 دی 1400 ۱۹:۰۰

   بعد از گذشت چهارماه می‌تونید اقدام کنید؛ اجباری نیست اما نتیجه رو بهتر میکنه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed