بهترین کلینیک کاشت مو

 1. خانه
 2. خدمات
 3. بهترین کلینیک کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

امروزه بسیاری از افراد جهان به دلایل مختلفی با مشکل ریزش مو درگیر هستند. داشتن موهای پرپشت و زیبا یکی از فاکتورهای مهم زیبایی است. به همین منظور روش‌های نوینی برای کاشت مو و رفع ریزش مو توسط پزشکان متخصص در این زمینه، ارائه شده است. اما موضوع حائز اهمیت این است که در بین کلینیک‌های کاشت مو، کدام کلینیک بهترین انتخاب است و باید به چه مواردی توجه کرد.

انتخاب یک کلینیک کاشت مو معتبر در فرآیند کاشت مو و رسیدن به زیبایی بیشتر بسیار مهم است. تیم کلینیک زیبایی نیل به‌عنوان بهترین کلینیک کاشت مو در تهران آماده خدمت رسانی به شما هم‌میهنان گرامی است.

کاشت مو

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

متأسفانه افرادی هستند که از بی‌اطلاعی مردم، سوءاستفاده می‌کنند و با تبلیغ‌های دروغین مردم را جذب مراکز زیبایی غیر معتبر می‌کنند.

این دسته از زیباجویان پس از مراجعه و انجام عمل‌های زیبایی ازجمله عمل زیبایی کاشت مو نه‌تنها به نتیجه مطلوب دست پیدا نمی‌کنند بلکه ممکن است برای آن‌ها  مشکلات و خطرات جبران‌ناپذیری به وجود بیاید.

با توجه به اهمیت این موضوع باید بسیار توجه داشت که برای انجام عمل‌های زیبایی‌ به کدام کلینیک کاشت مو مراجعه می‌کنیم و حتی از چه روش‌هایی استفاده می‌کنیم.

به همین منظور در ابتدای امر باید نسبت به ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو آگاهی داشته باشیم و این موارد را با دقت مورد بررسی قرار دهیم. برخی از این ویژگی‌ها شامل موارد زیر است:

داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت

اولین مورد مهم که باید در انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در تهران بررسی شود، اعتبار و مجوز کلینیکی است که قصد مراجعه به آن را داریم.

اعتبار کلینیک باعث می‌شود که برای زیباجو مشخص شود که آیا می‌توان به کلینیک اعتماد کرد یا خیر. سابقه شکایت از کلینیک و درصد بالایی از نارضایتی بیماران باعث می‌شود که اعتبار یک مجموعه زیر سوال برود. بنابراین توجه به این نکات اهمیت بسیار بالایی دارد.

برای بررسی اعتبارسنجی می‌توانید مجوز‌های مرکز زیبایی که به آن مراجعه می‌کنید را موردبررسی قرار دهید تا از اعتبار کلینیک، اطمینان حاصل کنید. 

داشتن تجهیزات مناسب

از دیگر فاکتورهای مهم برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم این است که کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنند از بهترین دستگاه‌های روز استفاده کند.

دستگاهی که در کلینیک کاشت مو توسط پزشک استفاده می‌شود باید به‌روز و دقیق باشد تا نتیجه حاصله برای شما مطلوب‌تر و بهتر باشد. با توجه به اهمیت بالای تکنولوژی دستگاه‌ها، کلینیک زیبایی نیل بهترین دستگاه روز دنیا را تهیه ‌کرده است تا در خدمت‌رسانی به مشتریان خود بهترین عملکرد را داشته باشد و بالاترین رضایتمندی مشتریان در این زمینه حاصل شود.

کادر پزشکی مجرب

شاید این موضوع که قرار است چه پزشکی عمل کاشت مو را برای شما انجام دهد مهم‌ترین فاکتور و ویژگی بهترین کلینیک کاشت مو در تهران باشد.

مجرب بودن و متخصص بودن پزشکی که قرار است شمارا تحت درمان قرار دهد بسیار مهم است. به شما توصیه می‌کنیم پیش از اینکه برای انجام عمل زیبایی به کلینیک زیبایی مراجعه کنید از منابع معتبر در مورد پزشک معالج خودتان پرس‌وجو کنید.

تمام نتیجه‌ای که قرار است برای شما حاصل شود ممکن است با انتخاب یک پزشک بی‌تجربه یا نامتخصص از بین برود و حتی به شما آسیب نیز وارد شود.

تنوع در روش‌های درمان و خدمات ارائه‌شده

از دیگر ویژگی‌های مهمی که باید مورد بررسی قرار بگیرد انواع روش‌های کاشت مو است. همان‌طور که می‌دانید برای کاشت مو، روش‌های متعددی وجود دارد. به همین منظور باید این موضوع مورد بررسی قرار بگیرد که کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید تمامی روش‌های درمانی به‌منظور کاشت مو را انجام می‌دهد یا خیر. 

این مهم برای این است که شرایط افراد مختلف باهم متفاوت است و برای دستیابی به بهترین نتیجه از کاشت مو باید بهترین روش کاشت مو برای فرد توسط تیم مشاوره و پزشک متخصص اتخاذ شود و شخص از آن طریق اقدام به کاشت مو نماید.

مشاوره‌های اولیه و پاسخگویی به مشتریان

اینکه مشاوره به نحو صحیحی انجام گیرد بسیار مهم است. برخی مراکز زیبایی هستند که ممکن است به شما مشاوره‌های ناصحیحی در مورد انجام عمل‌های زیبایی بدهند و یا حتی روش‌های غیرپزشکی و نامعتبر را به شما برای درمان ریزش موهایتان معرفی کنند.

برای مثال استفاده از شامپوهای افزایش رشد مو و یا کرم‌های مخصوص رشد ریش و سبیل که موارد مشابه را در پیرامونتان دیده‌اید از نمونه‌های یک مشاوره اشتباه هستند.

ضمن آن‌که هیچ‌یک از این روش‌ها به‌صورت یک درمان قطعی برای شما نیستند و همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم استفاده از این روش‌ها نتیجه یک مشاوره غلط و نادرست است که نتیجه‌ای نیز معمولاً از آن‌ها حاصل نخواهد شد.

ویژگی‌های بهترین دکتر کاشت مو

همان‌طور که قبل‌تر گفتیم فاکتور اصلی در انتخاب یک دکتر خوب کاشت مو و بهترین کلینیک کاشت مو در تهران رسیدن به نتیجه دلخواه و مطلوب است.

حال اگر بخواهیم این مورد را به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار بدهیم، خود پزشک معالج شما نیز باید دارای ویژگی‌هایی باشد تا بتوان به آن پزشک اعتماد کرد. ویژگی‌هایی که برای بهترین دکتر کاشت مو می‌توان مورد بررسی قرارداد شامل موارد زیر است:


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

کاشت مو به روش میکروگرافت

 • داشتن مجوز درمان، مدرک و پروانه پزشکی معتبر:

قطعاً پزشک شما باید یک فرد تحصیل‌کرده و متخصص در حوزه خود یعنی زیبایی و کاشت مو باشد. داشتن پروانه پزشکی و مدرک تحصیل در مراکز و دانشگاه‌های معتبر نشان‌دهنده متخصص بودن پزشک شما در حوزه کاشت مو است.

 • داشتن تجربه کاری:

یک پزشک متخصص بی‌تجربه نمی‌تواند نتیجه خوبی را برای شما حاصل نماید. زیرا با شرایط مختلف و بیمار‌های مختلف روبه‌رو نشده و ممکن است نتواند تصمیم درستی برای روند درمان شما بگیرد. البته با توجه به این موضوع که حتی پزشک تازه‌کار نیز دارای تحصیلات مربوطه است، بهتر است نگرانی بابت بروز مشکل خاص نداشته باشید. حتی ممکن است نتیجه حاصله مطلوب شما باشد. ولی مراجعه به یک پزشک باتجربه شما را آسوده‌خاطر می‌کند و دیگر جای نگرانی برای شما باقی نمی‌گذارد.

 • توانایی کار کردن با دستگاه‌های به‌روز و آشنا بودن به روش‌های جدید:

پزشک شما هرچه به روش‌های جدید تسلط و آشنایی بیشتری داشته باشد می‌تواند به شما بهترین روش را برای درمان توصیه کند. توانایی کار کردن با دستگاه‌های به‌روز نیز از فاکتورهای یک پزشک خوب است. هرچه مهارت استفاده از دستگاه‌های کاشت مو در پزشک بالاتر باشد نتیجه‌ای که برای شما حاصل می‌شود، به خواسته‌هایتان نزدیک‌تر است. این ویژگی کلینیک نیل را به بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از نظر مردم تبدیل کرده است.

دکتر فرامرز  نگهدار مغانلو در کلینیک تخصصی کاشت مو نیل، انواع روش‌های کاشت مو با تکنیک‌های مختلف و برای نواحی مختلف را انجام می‌دهند. ایشان دارای مدرک فلوشیپ پوست و مو هستند. همچنین بیش از 10 سال سابقه انجام کاشت مو دارند. ضمن آن‌که ایشان عضو انجمن جراحان پیوند مو و عضو هیات علمی دانشگاه تهران هستند.

برای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران ار نظر مردم و نیز انتخاب کلینیک مناسب این است که نمونه کارهای قبلی پزشک را ببینند. عکس های قبل و بعد درمان می‌تواند ایده خوبی از نتیجه کاشت مو به شما بدهد. 

در بسیاری از موارد با دیدن نمونه کارهای پزشک درمی‌یابید که نتیجه کاشت مو در ناحیه ریش و سبیل، یا کاشت ابرو و یا کاشت مو کیفیت مناسبی ندارد و یا ماندگاری خوبی ندارد. در این موارد نیاز است که با دقت بیشتری برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران تصمیم گیری کنید.

دکتر فرامرز نگهدار مغانلو

طریقه انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران

شما عزیزان می‌توانید با پرس‌وجو از منابع معتبر و نیز با کسانی که تجربه کاشت مو داشته‌اند، مراکز مختلف کاشت مو را مورد بررسی قرار دهید. سپس در بین موارد معرفی شده، با توجه به فاکتورها و ویژگی‌هایی که پیش‌تر به شما ارائه دادیم بهترین انتخاب را داشته باشید.

با توجه به مواردی که برشمردیم، بهترین مرکز کاشت مو در تهران را در فیلمی از کاشت مو به روش میکروگرافت را مشاهده می کنید.

هزینه پیوند مو زیر نظر بهترین دکتر کاشت مو

هر عملی چه زیبایی، چه درمانی هزینه‌های خاص خود را به همراه خواهد داشت و بیمار برای رسیدن به نتایج مطلوب خود باید این هزینه‌ها را پرداخت نماید. بنابراین عمل زیبایی کاشت مو نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

برخی بر این باورند که هر پزشکی که هزینه زیادی بابت انجام عمل کاشت مو از بیمار می طلبد، می‌تواند بهترین نتایج را به ارمغان آورد.

بر عکس این موضوع هم در مواردی صدق می‌کند. مثل این باور که که هر پزشکی که با هزینه‌های پایین‌تر به انجام عمل زیبایی کاشت مو می‌پردازد نمی‌تواند یک پزشک متخصص خوب باشد. اما باید به این نکته توجه داشت که هزینه درخواستی گویای خوب بودن یا بد بودن پزشک متخصص نخواهد بود و توصیه می‌شود که بیماران با انجام تحقیقات و بررسی‌های مختلف‌، پزشک متخصصی را انتخاب کنند که هم معیارهای یک پزشک عالی را داشته و هم هزینه‌های کمتری نسبت به سایر پزشکان متخصص درخواست کند.

برای قیمت کاشت مو به روش SUT و هزینه کاشت مو به روش fit می توانید با کلینیک نیل تماس بگیرید.

نحوه کار و خدمات کلینیک کاشت مو نیل

کلینیک کاشت مو نیل واقع در سعادت‌آباد تهران بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و همچنین بهترین مرکز کاشت مو در ایران است.

تمامی ویژگی‌هایی که برای بهترین مرکز کاشت مو و پزشک خوب کاشت مو برشمردیم را می‌توانید در این کلینیک مشاهده کنید.

پس از بررسی این مرکز قطعاً متوجه این خواهید شد که این مرکز می‌تواند تمامی نیازهای شما را برای داشتن چهره‌ای زیبا برآورده کند. کلینیک کاشت مو نیل با داشتن بهترین کادر درمانی و بهترین دکتر کاشت مو در تهران و ایران و پزشکانی متخصص و باتجربه کاری بالا، تمامی خدمات کاشت مو و عمل‌های زیبایی را انجام می‌دهد. همچنین با توجه به مجهز بودن کلینیک نیل به وسایل و تجهیزات به‌روز جهانی تمامی روش‌های نوین کاشت مو و زیبایی به شما عزیزان ارائه می‌شود که می‌توانید از این روش‌ها برای داشتن موهایی پرپشت استفاده نمایید.

از دیگر مواردی که کلینیک زیبایی نیل را به یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در ایران تبدیل کرده است مشاوره‌های قبل از انجام عمل است. داشتن مشاوره صحیح اولین گام برای داشتن نتیجه دلخواهتان است. هرچه این گام را استوار‌تر و همراه مشاوران حرفه‌ای‌تر بردارید نتیجه کاشت مو بهتر خواهد بود.

مشاورین ما در کلینیک زیبایی نیل آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و ارائه مشاوره رایگان هستند. برای دریافت مشاوره تلفنی ما کافی است با شماره تلفن 09120819439 تماس حاصل فرمایید.

چگونه بهترین کلینیک کاشت مو در تهران را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین مرکز یا کلینیک کاشت مو در تهران کار سختی نیست. کافی‌ست به چند فاکتور مهم در این خصوص توجه داشته باشید: از جمله تحصیلات و تجربه پزشک، دستگاه‌های نوین و قدمت مرکز زیبایی.

بهترین دکتر کاشت مو در تهران کیست؟

برای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در درجه اول باید به تخصص و تجربه وی توجه داشته باشید. ما استفاده از خدمات مطب دکتر فرامرز  نگهدار مغانلو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

2 دیدگاه. Leave new

 • محمد قربانی
  26 آذر 1400 ۱۹:۰۰

  سلام
  برای کاشت مو مشاوره رایگان هم دارید؟

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   بله دوست عزیز

   لطف کنید با شماره زیر تماس بگیرید یا واتساپ پیام بدید که شما رو راهنمایی کنند.
   ۰۹۱۲۰۸۱۹۴۳۹

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed