بهترین کلینیک کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو

امروزه بسیاری از افراد جهان به دلایل مختلفی با مشکل ریزش مو درگیر هستند. داشتن موهای پرپشت و زیبا یکی از فاکتورهای مهم زیبایی است. به همین منظور روش‌های نوینی برای کاشت مو و رفع ریزش مو توسط پزشکان متخصص در این زمینه، ارائه شده است. اما موضوع این است که در بین کلینیک های کاشت مو، کدام کلینیک بهترین انتخاب است و باید به چه مواردی توجه کرد.

انتخاب یک کلینیک کاشت مو معتبر در فرآیند کاشت مو و رسیدن به زیبایی بیشتر بسیار مهم است. در این مقاله که توسط تیم کلینیک زیبایی نیل تهیه شده است قصد داریم تا شما را با فاکتورها و ویژگی‌های مهم یک کلینیک زیبایی برای انجام عمل کاشت مو بیشتر آشنا کنیم. 

کاشت مو

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو

متأسفانه افرادی هستند که از بی‌اطلاعی مردم، سوءاستفاده می‌کنند و با تبلیغ‌های دروغین مردم را جذب مراکز زیبایی غیر معتبر می‌کنند و این افراد پس از مراجعه و انجام عمل‌های زیبایی ازجمله عمل زیبایی کاشت مو نه‌تنها به نتیجه مطلوب دست پیدا نمی‌کنند بلکه ممکن است برای آن‌ها  مشکلات و خطرات جبران‌ناپذیری به وجود بیاید. با توجه به اهمیت این موضوع باید بسیار توجه داشت که برای انجام عمل‌های زیبایی‌ به کدام کلینیک کاشت مو مراجعه می‌کنیم و حتی از چه روش‌هایی استفاده می‌کنیم. به همین منظور در ابتدای امر باید نسبت به ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو آگاهی داشته باشیم و این ویژگی‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. برخی از این ویژگی‌ها شامل موارد زیر می‌شود :

داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت

اولین مورد مهم که باید بررسی شود، اعتبار و مجوز کلینیکی است که قصد مراجعه به آن را داریم. اعتبار کلینیک باعث می شود که برای متقاضی مشخص شود که آیا می توان به کلینیک اعتماد کرد یا خیر. سابقه شکایت از کلینیک و درصد بالایی از نارضایتی بیماران باعث می شود که اعتبار یک مجموعه زیر سوال برود. بنابراین توجه به این نکات اهمیت بسیار بالایی دارد.

برای بررسی اعتبارسنجی می‌توان مجوز‌های مرکز زیبایی که به آن مراجعه می‌کنید را موردبررسی قرار دهید تا از اعتبار کلینیک، اطمینان حاصل کنید. 

داشتن تجهیزات مناسب

از دیگر فاکتورهای مهم برای انتخاب یک کلینیک کاشت مو این مورد است که کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید از بهترین دستگاه‌های روز در آن استفاده شود.

دستگاهی که در کلینیک کاشت مو توسط پزشک استفاده می‌شود باید به روز و دقیق باشد تا نتیجه حاصله برای شما مطلوب‌تر و بهتر خواهد بود. با توجه به اهمیت بالای دستگاه‌ها، کلینیک زیبایی نیل بهترین دستگاه روز دنیا را تهیه ‌کرده است تا در خدمت‌رسانی به مشتریان خود بهترین عملکرد را داشته باشد و بالاترین رضایتمندی مشتریان در این زمینه حاصل شود.

کادر پزشکی مجرب

شاید این موضوع که قرار است چه پزشکی عمل کاشت مو را برای شما انجام دهد مهم‌ترین فاکتور و ویژگی یک کلینیک زیبایی باشد. مجرب بودن و متخصص بودن پزشکی که قرار است شمارا تحت درمان قرار دهد بسیار مهم است. به شما توصیه می‌کنیم پیش از اینکه به کلینیک زیبایی برای انجام عمل زیبایی مراجعه کنید از منابع معتبر در مورد پزشک معالج خودتان پرس‌وجو کنید.

تمام نتیجه‌ای که قرار است برای شما حاصل شود ممکن است با انتخاب یک پزشک بی‌تجربه یا نامتخصص از بین برود و حتی به شما آسیب نیز وارد شود.

تنوع در روش‌های درمان و خدمات ارائه‌شده

از دیگر ویژگی‌های مهمی که باید مورد بررسی قرار بگیرد انواع روش‌های کاشت مو است. همان‌طور که می‌دانید برای کاشت مو روش‌های متعددی وجود دارد. به همین منظور باید این موضوع مورد بررسی قرار بگیرد که کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید تمامی روش‌های درمانی به‌منظور کاشت مو را انجام می‌دهد یا خیر. 

این مهم برای این است که شرایط افراد مختلف باهم متفاوت است و برای دستیابی به بهترین نتیجه از کاشت مو باید بهترین روش کاشت مو برای فرد توسط تیم مشاوره و پزشک متخصص اتخاذ شود و شخص از آن طریق اقدام به کاشت مو نماید.

مشاوره‌های اولیه و پاسخگویی به مشتریان

اینکه مشاوره به نحو صحیحی انجام گیرد بسیار مهم است. برخی مراکز هستند که ممکن است به شما مشاوره‌های ناصحیحی در مورد انجام عمل‌های زیبایی بدهند و یا حتی روش‌های غیرپزشکی و نامعتبر را به شما برای درمان ریزش موهایتان معرفی کنند. برای مثال استفاده از شامپوهای افزایش رشد مو و یا کرم‌های مخصوص رشد ریش و سبیل که موارد مشابه را در پیرامونتان دیده‌اید از نمونه‌های یک مشاوره اشتباه هستند. همچنین هیچ‌یک از این روش‌ها به‌صورت یک درمان قطعی برای شما نیستند و همان طور که پیش‌تر اشاره کردیم استفاده از این روش‌ها نتیجه یک مشاوره غلط و نادرست است که نتیجه‌ای نیز معمولاً از آن‌ها حاصل نخواهد شد.

ویژگی‌های بهترین دکتر کاشت مو

همان‌طور که قبل‌تر به شما گفتیم انتخاب یک دکتر کاشت مو خوب برای انجام کاشت مو و درمان قطعی ریزش مو فاکتور اصلی رسیدن به نتیجه دلخواه و مطلوب است. حال بخواهیم اگر این مورد را به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار بدهیم، خود پزشک معالج شما نیز باید دارای ویژگی‌هایی باشد تا بتوان به آن پزشک اعتماد کرد. ویژگی‌هایی که برای یک پزشک مناسب می‌توان مورد بررسی قرارداد شامل موارد زیر می‌شود :

کاشت مو به روش میکروگرافت
 • داشتن مجوز درمان، مدرک و پروانه پزشکی معتبر:

قطعاً پزشک شما باید یک فرد تحصیل‌کرده و متخصص در حوزه خود یعنی زیبایی و کاشت مو باشد. داشتن پروانه پزشکی و مدرک تحصیل در مراکز و دانشگاه‌های معتبر نشان‌دهنده متخصص بودن پزشک شما در حوزه کاشت مو است.

 • داشتن تجربه کاری:

یک پزشک متخصص بی‌تجربه نمی‌تواند نتیجه خوبی را برای شما حاصل نماید. زیرا با شرایط مختلف و بیمار‌های مختلف روبه‌رو نشده و ممکن است نتواند تصمیم درستی برای درمان شما بگیرد. البته با توجه به این موضوع که پزشک تازه‌کار دارای تحصیلات مربوطه است و نگرانی بابت بروز مشکل خاص نداشته باشید. حتی ممکن است نتیجه حاصله مطلوب شما باشد. ولی مراجعه به یک پزشک باتجربه شما را آسوده‌خاطر می‌کند و دیگر جای نگرانی برای شما باقی نمی‌گذارد.

 • توانایی کار کردن با دستگاه‌های به‌روز و آشنا بودن به روش‌های جدید:

پزشک شما هرچه به روش‌های جدید تسلط و آشنایی بیشتری داشته باشد می‌تواند به شما بهترین روش را برای درمان توصیه کند. توانایی کار کردن با دستگاه‌های به‌روز نیز از فاکتورهای یک پزشک خوب است. هرچه مهارت استفاده از دستگاه‌های کاشت مو در پزشک بالاتر باشد نتیجه‌ای که برای شما حاصل می‌شود، به خواسته‌هایتان نزدیک‌تر است.

دکتر فرامرز  نگهدار مغانلو در کلینیک تخصصی کاشت مو نیل، انواع روش های کاشت مو با تکنیک های مختلف و برای نواحی مختلف را انجام می دهند. ایشان فلوشیپ پوست و مو دارند. همچنین بیش از 10 سال سابقه انجام کاشت مو دارند. همچنین ایشان عضو انجمن جراحان پیوند مو و عضو هیات علمی دانشگاه تهران هستند.

برای انتخاب پزشک و کلینیک مناسب بهتر است که نمونه کار های پزشک را ببینید و عکس های قبل و بعد می تواند ایده خوبی از نتیجه کاشت مو به شما بدهد. 

در بسیاری از موارد با دیدن نمونه کارهای پزشک مشاهده می کنید که نتیجه کاشت مو در ناحیه ریش و سبیل، یا کاشت ابرو و یا کاشت مو کیفیت مناسبی ندارد و یا ماندگاری خوبی ندارد. در این موارد نیاز است که با دقت بیشتری تصمیم گیری کنید و از کلینیک مناسبی مشاوره بگیرید. 

 
 
دکتر فرامرز نگهدار مغانلو

طریقه انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران

شما عزیزان می‌توانید با پرس‌وجو از منابع معتبر و کسانی که تجربه کاشت مو داشته‌اند، مراکز مختلف کاشت مو را مورد بررسی قرار دهید و در بین آن‌ها با توجه به فاکتورها و ویژگی‌هایی که پیش‌تر به شما ارائه دادیم می‌توانید بهترین انتخاب را برای مرکز کاشت مو در تهران داشته باشید. در روبرو فیلمی از کاشت مو به روش میکروگرافت را مشاهده می کنید.

هزینه پیوند مو زیر نظر بهترین پزشک

هر عملی چه زیبایی، چه درمانی هزینه های خاص خود را به همراه خواهد داشت و بیمار برای رسیدن به نتایج مطلوب خود باید این هزینه ها را پرداخت نماید. بنابراین عمل زیبایی کاشت مو نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

برخی بر این باورند که هر پزشکی که هزینه زیادی بابت انجام عمل کاشت مو از بیمار می طلبد، میتواند بهترین نتایج را به ارمغان آورد. بر عکس این موضوع هم هست که هر پزشکی که با هزینه های پایین تر به انجام عمل زیبایی کاشت مو می‌پردازد نمی تواند یک پزشک متخصص خوب باشد. اما باید به این نکته توجه داشت که هزینه درخواستی گویای خوب بودن یا بد بودن پزشک متخصص نخواهد بود و توصیه می شود که بیماران با انجام تحقیقات و بررسی های مختلفريال پزشک متخصصی را انتخاب کنند که هم معیار های یک پزشک عالی را داشته و هم هزینه های کمتری نسبت به سایر پزشکان متخصص درخواست کند.

برای قیمت کاشت مو به روش SUT و هزینه کاشت مو به روش fit می توانید با کلینیک نیل تماس بگیرید.

نحوه کار و خدمات کلینیک کاشت مو نیل

کلینیک کاشت مو نیل واقع در سعادت‌آباد تهران بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و همچنین بهترین مرکز کاشت مو در ایران است. شما می‌توانید تمامی‌ موارد ذکر شده در این مقاله را تک‌به‌تک برای این مرکز کاشت مو مورد بررسی قرار دهید و پس از بررسی قطعاً متوجه این خواهید شد که این مرکز می‌تواند تمامی نیازهای شما را برای داشتن چهره‌ای زیبا برآورده کند. کلینیک کاشت مو نیل با داشتن بهترین کادر درمانی و بهترین دکتر کاشت مو در تهران و ایران و پزشکانی متخصص و باتجربه کاری بالا، تمامی خدمات کاشت مو و عمل‌های زیبایی را انجام می‌دهد. همچنین با توجه به مجهز بودن کلینیک ما به وسایل و تجهیزات به‌روز جهانی تمامی روش‌های نوین کاشت مو و زیبایی به شما عزیزان ارائه می‌شود که می‌توانید از این روش‌ها برای داشتن موهایی پرپشت استفاده نمایید.

از دیگر مواردی که کلینیک زیبایی نیل را به یکی از برترین کلینیک های زیبایی در ایران تبدیل کرده است مشاوره‌های قبل از انجام عمل است. داشتن مشاوره صحیح اولین گام برای داشتن نتیجه دلخواهتان است هرچه این گام را استوار‌تر و همراه مشاوران حرفه‌ای‌تر بردارید نتیجه کاشت مو بهتر خواهد بود. مشاورین ما در کلینیک زیبایی نیل آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و ارائه مشاوره رایگان هستند. برای دریافت مشاوره تلفنی ما کافی است با شماره تلفن 09120819439 تماس حاصل فرمایید.

دکتر فرامرز نگهدار مغانلو، دارای فلوشیب پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال سابقه کاشت مو و همچنین عضو انجمن جراحان پیوند مو و عضو هیات علمی دانشگاه تهران

2 پاسخ به “بهترین کلینیک کاشت مو”

 1. محمد قربانی گفت:

  سلام
  برای کاشت مو مشاوره رایگان هم دارید؟

  • کارشناس نیل کلینیک گفت:

   بله دوست عزیز

   لطف کنید با شماره زیر تماس بگیرید یا واتساپ پیام بدید که شما رو راهنمایی کنند.
   ۰۹۱۲۰۸۱۹۴۳۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =