تزریق چربی به زیر چشم

تزریق چربی به زیر چشم

ناحیه دور چشم یکی از اولین بخش‌هایی در صورت است که نشانه‌های پیری، بیماری و خستگی را منعکس می‌کند. وجود حلقه تیره و گودی زیر چشم می‌تواند ظاهر فرد را خسته و بیمار نشان دهد؛ علاوه بر آن رفع افتادگی پلک‌ها، رفع چروک اطراف چشم و جوانسازی، بالا رفتن ابروها و در نهایت جوان‌تر و سالم‌تر به نظر رسیدن از دلایلی است که افراد تزریق چربی به زیر چشم را انجام می‌دهند. برای تزریق چربی به پلک پایین باید از قبل نکاتی را بدانید و با مراحل انجام آن آشنایی کلی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا جزئیات و مزایای تزریق چربی به زیر چشم را بررسی کنیم.


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

تزریق چربی به زیر چشم

تزریق چربی به زیر چشم با تکنیک نانوفت در کلینیک نیل

از بین تمام روش‌های جوان‌سازی و از بین بردن چروک و تیرگی اطراف چشم، تزریق چربی به روش نانوفت یکی از محبوب‌ترین‌ها است. در این روش از یک ژل یا ماده خارجی استفاده نمی‌شود و از چربی‌های بدن خود فرد از نواحی مانند شکم یا ران برداشته می‌شود و با تکنیک‌هایی فراوری می‌شوند و درنهایت آماده تزریق به زیر چشم خواهد بود.

در این روزها، به علت شیوع کرونا، بسیاری از زیبا‌ جویان برای انجام این کار مردد هستند، باید به شما بگوییم که در کلینیک نیل تمامی پروتکل‌های بهداشتی به‌خوبی رعایت می‌شود و محیط پس از هر مراجعه کننده با دقت ضدعفونی می‌شود. شما زیبا جوی محترم می‌توانید با خیال راحت از ضدعفونی بودن محیط و رعایت پروتکل‌ها برای انجام تزریق چربی به ناحیه زیر چشم، به کلینیک نیل مراجعه کنید.

پشتیبانی کامل کلینیک نیل بعد از تزریق چربی به پلک پایین

کلینیک نیل پس از انجام این عمل شما را تنها نمی‌گذارد و بعد از انجام آن برای شما زمان‌های چک آپ در نظر گرفته می‌شود که روند بهبود و اثرگذاری آن را با پزشک خود بررسی کنید؛ علاوه بر آن در صورت بروز هرگونه مشکل، شما می‌توانید به‌صورت تلفنی یا در صورت نیاز، حضوری مشکل خود را با پزشک مطرح کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای تزریق چربی در کلینیک نیل روی لینک زیر کلیک کنید:


عکس های قبل و بعد تزریق چربی

آشنایی کلی با مراحل اصلی تزریق چربی به پلک پایین

تزریق چربی به زیر چشم همواره به‌عنوان بهترین روش برای رفع گودی زیر چشم، رفع تیرگی و چروک استفاده می‌شود و طرفداران بسیاری دارد. کلینیک‌های زیبایی روزانه پذیرای زیبا جویانی هستند که به دنبال انجام این تزریق‌اند؛ اما سؤالی که همواره توسط مراجعه‌کنندگان پرسیده می‌شود این است که مراحل تزریق چربی به پلک پایین چگونه است؟ این عمل یک عمل ساده است که اگر در یک کلینیک حرفه‌ای و توسط پزشکی مجرب انجام شود، هیچ سختی و مشکل خاصی برای بیمار به همراه نخواهد داشت. شیوه انجام آن به این صورت است که با روش لیپوساکشن یا لیپوماتیک، چربی از عضو اهدا کننده بدن برداشته می‌شود، با روش‌های خاص، از فیلترهای مخصوص چندین بار عبور داده می‌شود و درنهایت مایعی می‌ماند که حاوی مقادیر زیادی سلول‌های بنیادی است؛ در مرحله بعد این مایع به زیر چشم فرد تزریق می‌شود.

محبوبیت بیشتر تزریق چربی به زیر چشم نسبت به ژل

تزریق ژل نیز مانند تزریق چربی یک روش محبوب و رایج برای رفع گودی و تیرگی زیر چشم و جوان‌سازی است. بسیاری از زیبا جویانی که تمایل دارند برای جوان‌سازی، رفع چروک و تیرگی دور چشم اقدام کنند بر سر دوراهی تزریق ژل و چربی می‌مانند. همواره این سؤال وجود دارد که تأثیر ژل بر بهبود و جوان‌سازی ناحیه اطراف چشم بیشتر است یا چربی؟ و سؤال دیگری که وجود دارد این است که ماندگاری کدام یک بیشتر است؟

در پاسخ به این سؤالات باید گفت آمار در سال‌های اخیر نشان داده است که تزریق چربی به دلیل اینکه از بدن خود فرد گرفته می‌شود، درمانی مؤثرتر و با ماندگاری بالاتر است و با توجه به این ویژگی‌ها تقاضای بیشتری هم داشته و در کل می‌توان گفت که درمان محبوب‌تری است.

ماندگاری تزریق چربی به زیر چشم چقدر است؟

برخلاف ژل که باید هرچند ماه یک‌بار تمدید شود، ماندگاری عمل تزریق چربی، درصورتی‌که شما بهترین دکتر برای تزریق چربی زیر چشم را انتخاب کنید، می‌تواند سال‌های سال به طول بیانجامد و همواره زیبا و سالم بماند. در بهترین شرایط، ممکن است که هیچ‌وقت لازم نباشد که فرد دوباره این عمل را انجام دهد و ماندگاری آن در صورت انجام اصولی عمل می‌تواند دائمی باشد.

ماندگاری دائمی چربی تزریق شده به زیر چشم، در صورتی که پزشک محل مناسبی را برای برداشت چربی انتخاب کرده باشد، در طول فرایند فرآوری چربی و انتقال آن از آسیب‌دیدگی سلول‌های چربی جلوگیری کرده باشد، در محل مناسب تزریق را انجام داده باشد، پس از عمل به سلول‌های چربی خون‌رسانی شود و پزشک شما میزان درستی چربی تزریق کرده باشد، می‌تواند ماندگاری دائمی داشته باشد.

چه زمانی نیاز به تمدید تزریق چربی است؟

همان‌طور که گفته شد درصورتی‌که اصولی و با رعایت جزئیات این عمل انجام شود، ماندگاری طولانی خواهد داشت به‌طوری که حتی ممکن است هیچ وقت نیاز به تمدید آن نباشد و به همین دلیل است که انتخاب یک پزشک حاذق اهمیت دارد؛ اما در صورت به کار نرفتن تکنیک‌های درست ممکن است بعد از ۲ تا ۴ سال نیاز به تمدید آن باشد که با این حال هم نسبت به ژل و سایر روش‌ها ماندگاری بیشتری دارد.

هزینه تمام شده انتقال چربی به پلک پایین

هزینه تزریق چربی به پلک پایین، به عوامل زیادی بستگی دارد اما با توجه به شرایط و فناوری پیچیده‌ای که در انجام آن به کار گرفته می‌شود، می‌توان گفت که هزینه انجام آن پایین نخواهد بود. مهارت و تخصص پزشک، اعتبار کلینیکی که برای این کار انتخاب می‌کنید، میزان چربی موردنیاز، تجهیزاتی که توسط پزشک استفاده می‌شود و حتی این موضوع که قرار است این کار را کجا انجام دهید بر قیمت مؤثر است؛ به‌عنوان مثال، تزریق چربی زیر چشم در تهران ممکن است با شهرهای دیگر هزینه متفاوتی داشته باشد. علاوه بر موارد گفته شده باید هزینه‌هایی مانند دارو را نیز مدنظر قرار دهید. درنهایت برای به دست آوردن هزینه نهایی، باید با پزشک خود صحبت کنید تا پس از بررسی شرایط منحصر به فرد شما، این هزینه تعیین شود.

در برخی موارد می توان به جای تزریق چربی از تزریق بوتاکس به زیر چشم کمک گرفت تا هزینه ها کاهش یابد.

چند نکته مهم برای دوران نقاهت بعد از تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی به زیر چشم، به دلیل اینکه چربی استفاده شده از بدن خود فرد برداشته می‌شود، عوارض چندانی ندارد، احتمال واکنش‌های آلرژیک نیز وجود ندارد، انجام این عمل درد و خون ریزی خاصی هم به همراه ندارد، دوران نقاهت و بهبودی کامل در انجام این عمل بسیار کم است، صرفاً کافی است بیمار چند نکته را رعایت کند تا اثرگذاری این عمل را به حداکثر برساند و دوران نقاهت را به راحت‌ترین شکل ممکن پشت سر بگذارد.

  • اولین و مهم‌ترین آن‌ها این است که داروهای تجویز شده را طبق دستور پزشک استفاده کنید؛
  • از دست‌کاری کردن محل تزریق بپرهیزید؛
  • از مصرف سیگار و انواع دخانیات پرهیز کنید؛
  • از فعالیت‌های سنگین مانند ورزش خودداری کنید؛
  • تا ۴ هفته بعد از عمل، بر روی صورت نخوابید و سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید؛
  • در صورتی که برای کم شدن آثار تورم و کبودی از یخ استفاده می‌کنید، مراقب باشید که به ناحیه تزریق فشاری وارد نمی‌کنید.

در صورتی‌که نکات گفته شده را رعایت کنید، دوران نقاهت را به راحت‌ترین شکل ممکن پشت سر می‌گذارید.

ما در کلینیک نیل، با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا و جدیدترین دستگاه‌ها، با کمک پزشکان مجرب در این حوزه به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت انجام کار و ماندگاری آن، این تزریق را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed