خدمات تزریق چربی در کلینیک نیل با بهترین پزشکان

تزریق چربی یکی از عمل‌ های زیبایی و ترمیمی است که توسط پیوند سلول‌ های چربی از مناطقی که دارای چربی بیشتری هستند به مناطقی از بدن که استخوانی ‌تر بوده و چربی کمتری دارند انجام خواهد شد.

تزریق چربی به صورت و دیگر نقاط مختلف بدن یکی از روش‌های نوین در علم پزشکی است که موجب می‌شود تا افرادی که به هر علت از قبیل سانحه یا کهولت سن، زیبایی و نشاط جوانی خود را از دست داده‌اند، بتوانند نسبت به صاف کردن چین‌وچروک‌ها اقدام کنند.

در سراسر جهان از روش‌های نوین و سرپایی برای انجام این کار استفاده می‌شود که انجام آن در ایران و تهران نیز ممکن شده است و علاقه‌مندان می‌توانند با کمترین هزینه و درد دوباره اعتمادبه‌نفس خود را بازگردانند. به ‌عنوان ‌مثال عمل تزریق سلول‌ های چربی را می‌توان از ران بیرونی پا به سینه، باسن، تزریق چربی به صورت و دست‌ ها انجام داد.

تنها به این نکته توجه داشته باشید که برای انجام تزریق چربی می بایست بهترین مرکز و بهترین دکتر تزریق چربی را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را شاهد باشید.


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳


مشاوره رایگان


۰۲۱۴۱۲۳۳

تزریق چربی نانوفت

در این عمل در واقع چربی‌ های یک ناحیه از بدن که معمولاً ناحیه داخل ران یا چربی های شکمی هستند توسط عمل‌ های لیپوساکشن و لیپوماتیک خارج ‌شده و همین چربی که از نوع بافت بدن خود بیمار می‌باشد مجدداً به درخواست وی به مناطق دیگری مانند صورت و غیره برای جوانسازی و ترمیم و همچنین فرم دهی تزریق خواهد شد.

چربی‌ های بدن اگر به‌ اندازه کافی و متعادلی در زیر پوست وجود داشته باشند باعث زیبایی و نرم بودن عضو خواهند شد. در نتیجه می‌توانید به‌ راحتی تصور کنید که یک صورت پر تر بسیار زیبا تر و خوش‌ فرم تر از یک صورت بیش‌ از حد استخوانی است. لذا در چنین مواقعی استفاده از عمل تزریق چربی پیشنهاد می‌شود که به آن پیوند چربی اتولوگ نیز گفته می‌شود. در این شیوه پس از خارج کردن چربی های زائد بدن در برخی از نقاط، برای فرم دهی به مناطقی مانند خط لبخند، گونه ‌ها، چانه، شکاف ‌های بینی و غیره استفاده خواهد شد. در ادامه نمونه کارهایی از تزریق چربی که به منظور زاویه سازی فک و حجم دهی به صورت انجام گرفته است، اورده شده است:

نمونه قبل و بعد تزریق چربی

تزریق چربی در بهترین مرکز تزریق چربی
نیل بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران
بهترین دکترها در نیل برای تزریق چربی
تزریق چربی توسط پزشک در نیل

قبلی
بعدی

با تزریق چربی به فرم دلخواه صورت خود دست یابید

نکته ‌ای که در مورد عمل تزریق چربی وجود دارد این است که کاملاً طبیعی بوده و از هیچ ماده اضافی و مصنوعی استفاده نخواهد شد. چربی ‌های مورد نیاز از محل اندام‌ های دارای چربی بیشتر تأمین خواهد شد و همچنین روشی بی‌ خطر با ماندگاری بالا محسوب می‌شود. در انتها نتایج این عمل فوق‌ العاده شگفت ‌انگیز می باشد زیرا نتایجی که حاصل می‌شود طبیعی خواهد بود و همین دلیل باعث شده تا سالانه هزاران نفر از این روش برای فرم دهی صورت و بدن خود استفاده نمایند.

از این روش می‌توان برای ترمیم و جوان‌ سازی قسمت‌ هایی از بدن که فرو رفته ‌اند و یا چروک ‌های بسیار زیادی دارند استفاده نمود. امروز در سراسر جهان یکی از متداول‌ ترین عمل‌ های زیبایی و ترمیمی تزریق چربی محسوب می‌شود. نتایج حاصل از عمل تزریق چربی بسیار شگفت ‌انگیز خواهد بود و حتی باعث ایجاد اعتماد به ‌نفس در افرادی خواهد شد که از فرم صورت یا اندام خود راضی نیستند.

تزریق چربی چگونه انجام میشود؟

همان‌ طور که گفته شد عمل فرم دهی با چربی می‌تواند بافت‌ های بدن شما را جذاب ‌تر و پر تر نمایش دهد. تزریق چربی باعث می شود تا قسمت ‌های استخوانی بدن، صورت، چین‌ و چروک ‌ها، خطوط لبخند، چانه و غیره زیبا تر و لطیف ‌تر شده و در نتیجه ظاهری بهتر داشته باشید.

این عمل در مرکزهای ترریق چربی می‌تواند به‌ تنهایی و یا به همراه یک روش درمانی استفاده از لیزر برای جوان‌ سازی پوست و یا حتی همراه جراحی زیبایی بازسازی پوست و چروک‌ های صورت انجام گیرد زیرا این اعمال مکمل یکدیگر بوده و می‌توانند نتیجه عمل زیبایی شما را بهتر جلوه دهند.

به‌ صورت عمده این عمل در سه مرحله توسط دکتر تزریق چربی انجام خواهد گرفت و بیمار در مرحله اول با استفاده از بیهوشی کامل و یا بی ‌حسی موضعی برای شروع عمل آماده خواهد شد تا درد حین عمل را حس نکند. با توجه به روشی که متخصص انتخاب خواهد کرد و میزان تزریق زمان این عمل می‌تواند از 30 دقیقه تا 1 ساعت متغیر باشد.

مرحله اول : ضد عفونی کردن ناحیه‌ ی استخراج سلول ‌های چربی

در ابتدا پزشک متخصص ناحیه ‌ای که قصد دارد سلول‌ های چربی را برای عمل تزریق از آنجا استخراج کرده و استفاده کند را به‌ خوبی ضد عفونی کرده و سپس توسط بی‌ حسی ‌های موضعی ناحیه مورد نظر را بی‌ حس خواهد کرد تا بیمار درد را حس نکند.

با استفاده از یک کانول که به یک سرنگ متصل شده است عمل مکش انجام‌ شده و چربی ‌ها خارج خواهند شد.

برند آلاینا

چربی استخراج‌ شده توسط دستگاه ‌های مخصوصی باید برای تزریق آماده شوند.

در این مرحله سلول‌ های چربی، خون و سایر مایعات موجود جداسازی شده و تفکیک خواهند شد و سپس در چندین سرنگ بسته ‌بندی ‌شده و آماده تزریق می‌شوند.

مرحله سوم : ضد عفونی کردن محل تزریق

در آخرین مرحله نیز محلی که سلول‌ های چربی تزریق خواهند شد ابتدا ضد عفونی شده و توسط بی‌ حسی‌ های موضعی بی‌ حس خواهد شد.

سپس چربی ‌ها توسط یک سوزن به نسبت عمیق در لایه ‌های مختلف زیر پوست و به ‌صورت یکنواخت در عضو مورد نظر تزریق خواهد شد.

مقدار استفاده ‌شده از سلول‌ های چربی در هر نقطه از محل تزریق متفاوت بوده و این میزان متناسب با عمق حفره ‌ها و یا همگام‌ سازی سطح پوست با قسمت ‌های هم‌ جوار خواهد بود.

حدود 50 تا 100 سی‌ سی سلول‌ های چربی برای پوشش کل صورت و ترمیم آن کافی است.

بنابراین فکر نکنید که میزان چربی هر چقدر بیشتر باشد کیفیت نهایی و زیبایی نیز بیشتر خواهد بود.

همواره باید توجه داشته باشید که باید در عمل‌ های زیبایی حد متعادل و مناسبی را انتخاب نمود.

ویژگی بهترین دکتر برای تزریق چربی

کلینیک تخصصی و بهداشتی نیل که کار تزریق چربی را انجام می دهد، بهترین دکترها را برای تزریق چربی دارد.

 

داشتن تخصص

پزشکانی که در کلینیک معتبر نیل در حال فعالیت هستند، کاملا قابل اعتماد بوده و دانش و تخصص های مورد نیاز را دارند. برخی‌ها گمان می‌کنند که تزریق چربی به علت این‌که به‌عنوان یک عمل سرپایی شناخته می‌شود، نیازی به داشتن پزشک متخصص نیست؛ اما این تصور اشتباه است و فردی که نسبت به انجام این کار اقدام می‌کند، لازم است تا علاوه‌بر اینکه دوره‌های تزریق چربی را گذرانده و با اصول آن آشنایی کامل داشته باشد، بر علم پزشکی و بدن انسان هم تسلط کامل داشته باشد.

 

ارائه مشاوره به بیماران

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر تزریق چربی در تهران و ایران، توانایی و خبره بودن در ارائه مشاوره به بیماران خود است. برای انجام این کار پزشکان نیل به‌راحتی می توانند ترس و اضطراب را از بیمار خود دور کنند، او را با شیوه کار خود آشنا کرده و بهترین راه برای تزریق چربی را به او نشان دهند تادر صورت تمایل بیمار نسبت به انجام این کار اقدام نماید.

مزایای تزریق چربی

با توجه به توضیحاتی که تاکنون درباره فرم دهی با چربی گفته شد باید افزود که این عمل مزایای زیادی را برای فرد متقاضی خواهد داشت و دقیقاً همین موارد است که باعث شده تا این عمل زیبایی بسیار متداول و محبوب باشد.

 • در این عمل شما خیالتان از بابت حساسیت‌ ها کاملاً راحت است، زیرا سلول‌ های چربی استفاده‌ شده برای تزریق از بدن خودتان استخراج‌ شده و در نتیجه کاملاً مطابقت دارد و این احتمال رخ دادن آلرژی‌ های پس از عمل را به حداقل خواهد رساند.
 • پس از تزریق نه ‌تنها چروک‌ ها و گودی های صورت شما از بین خواهد رفت بلکه پوست صورت شما کاملاً جوان‌ تر و صاف ‌تر خواهد شد.
 • پس از عمل نیازی به پانسمان نیست و بلافاصله پس از عمل ظرف مدت کوتاهی شما می‌توانید تمامی کارهای روزمره خود اعم از خوردن، نوشیدن و آرایش کردن را بدون هیچ مشکلی انجام دهید.
 • این عمل کاملاً سرپایی بوده و نیاز به بستری شدن ندارد و تنها در یک ساعت انجام خواهد شد.
 • پس از عمل درد کاملاً ناچیز بوده و با دارو کنترل خواهد شد.
 • به دلیل استفاده از چربی‌ های بدن شما نیاز به آزمایش‌های سازگاری سلول‌ ها نیست.
 • بدون خونریزی و درد انجام خواهد شد.
 • کلاژن پروتئینی است که موجب پر شدن صورت خواهد شد و اگر بیمار به این ماده حساسیت داشته باشد استفاده از عمل تزریق چربی جایگزین بسیار مناسبی محسوب خواهد شد.
 • تیره ‌و تار شدن و چروک پوست صورت همراه با زخم عمیق
 • از بین رفتن و یا عدم تقارن و زیبایی در خط لبخند، گونه‌ ها و چانه
 • پلک ‌های افتاده و ظریف
 • افتادگی ‌ها و چین‌ و چروک در سینه
 • استخوانی بودن دور و حاشیه بینی
 • گودی بیش ‌از حد زیر چشم ‌ها
 • فرورفتگی ‌های عمیق در زیر پوست

تزریق چربی در مردان

روش ‌های تزریق چربی

انجام این عمل با توجه به حساسیت آن نیاز به مهارت خاصی داشته و به روش ‌های مختلفی انجام می‌شود. به‌ صورت عمده تزریق چربی می‌تواند به روش‌های زیر انجام شود.

روش دستی : استفاده از دستگاه لیپوساکشن و سپس فرآوری دستی سلول‌ ها چربی جهت تزریق توسط سرنگ‌ های معمولی و ساده.

روش بادی جت : در این روش از تکنولوژی ‌های روز دنیا استفاده خواهد شد و مراحل مکش سلول‌ های چربی توسط دستگاه انجام‌ شده و سپس سلول‌ ها طبق فرآیندی خاص فرآوری و آماده استفاده خواهند شد.

در این روش پس از استخراج سلول چربی سلول‌ های بنیادی بیشتری در آن وجود دارد.

روش نانو فت : در این روش ابتدا توسط دستگاه ‌های بادی جت سلول‌ ها استخراج‌ شده و سپس فرآیند های فرآوری آن به ‌صورت پیچیده انجام خواهد شد که باعث ماندگاری بیشتر سلول ‌ها پس از عمل خواهد شد.

در روش نانوفت در مرحله فرآوری با تکنیک سلول بنیادی و استفاده از سلول های چربی در سایز نانو میتوان ماندگاری عمل تزریق چربی را به چند برابر روش های دیگر رساند.

همچنین با استفاده از روش نانو فرم دهی بسیار دقیق تری را شاهد هستیم که علاوه بر بحث فرم دهی، از ویژگی های دیگر مانند کلاژن سازی، جوانسازی و رفع سیاهی زیر چشم نیز میتوان نام برد.

ماندگاری تزریق چربی

بلافاصله پس از عمل شما نتایج را مشاهده خواهید کرد و صورت شما کاملا پر تر و بدون چین ‌و چروک دیده خواهد شد و حتی ممکن است تأثیرات چشم‌ گیری در بهبود بافت پوست را مشاهده کنید. اما ماندگاری این عمل کاملاً به روش تزریق چربی و مهارت جراح بستگی دارد پس در انتخاب روش تزریق و پزشک خود نهایت دقت را به خرج دهید تا دچار انتخاب اشتباه نشوید.

چگونگی برداشت سلول‌ های چربی و تمیز کردن و جداسازی آن و پیوند آن در محل تزریق کاملاً تخصصی بوده و نیاز به مهارت‌ های خاصی دارد. اگر روند پیوند به‌ درستی انجام شود سلول‌ های چربی در محیط جدید خود راهی برای تغذیه از مویرگ‌ ها پیدا کرده و به‌صورت دائمی و ثابت باقی خواهند ماند. برای اینکه نتایج پس از عمل مطابق میل شما باشد و هیچ مشکلی شما را تهدید نکند بهتر است حتما با پزشک  خود مرتبا در ارتباط باشید و روند درمانی خود را پیگیری نمایید تا در ارزیابی‌ های انجام ‌شده صحت عمل تایید شود و ماندگاری آن دائمی باشد.

قبل از انجام عمل تزریق چربی چه اعمالی نیاز است ؟

پر کردن حفره‌ های صورت و اندام ‌های بدن توسط تزریق چربی یکی از بهترین و کم‌ خطرترین روش‌ های حل مشکل چین چروک و زخم‌ های سطح پوست است. این روش به ‌راحتی می‌تواند موجب برطرف شدن این مشکلات گردد و مجدداً اعتماد به نفس و زیبایی را به شما هدیه دهد.

قبل از انجام هر عملی نیاز به آماده سازی احساس خواهد شد. در نتیجه باید یک سری مراحل و نکات را قبل از انجام عمل، رعایت کنید تا بدون هیچ ‌گونه مشکل خاصی این عمل انجام شده و شاهد نتایج خیره کننده آن باشید.

 1. حداقل دو ماه قبل از انجام عمل هیچ‌ گونه دخانیاتی مصرف نکنید.
 2. مراقب باشید که جایی از بدن شما دچار پارگی و زخم جدی نشود.
 3. از مصرف دارو های ضد التهابی مانند آسپرین و مشتقات آن پرهیز کنید زیرا این مواد می‌تواند باعث افزایش احتمال خونریزی گردد.
 4. با دقت نسبت به انتخاب پزشک متخصص خود اقدام کنید.

ویژگی‌های بهترین مرکز تزریق چربی

درصورتی‌که در تهران ساکن هستید و یا درصورتی‌که خارج تهران زندگی می‌کنید، لازم است که ویژگی های یک کلینیک خوب را بدانید تا بتوانید بهترین مرکز تزریق چربی در ایران و شهرستان را پیداکرده و زیبایی پوست باارزش خود را به دست آن‌ها بسپارید.

داشتن مجوز رسمی

شرط اول افتتاح یک کلینیک تزریق چربی دریافت مجوز رسمی از سازمان بهداشت ایران است. شخصی که قصد بازگشایی یک کلینیک را دارد موظف است نسبت به دریافت این مجوز اقدام کند. این کار باعث می‌شود تا نام برند در بازار اقتصادی ایران ثبت شود و به‌عنوان یک تبلیغ برای آن در نظر گرفته شود؛ زیرا با ثبت رسمی مجوز، این مرکز تزریق چربی می‌تواند با افتتاح وب‌سایت رسمی و آغاز تبلیغ برای کلینیک مشتریان خود را جذب نماید.

لازم به ذکر است در برخی از نقاط تهران یا حتی شهرستان این مورد مشاهده شده‌است که تزریق چربی در مکان‌های غیربهداشتی و شخصی که طبیعتاً بدون مجوز رسمی از سازمان بهداشت است، انجام می‌شود. مراجعه به این مراکز ممکن است عوارض خطرناکی را به همراه داشته باشد، زیرا احتمال دارد که محیط آلوده سبب بیماری شخص مراجعه‌کننده شود یا تزریق به علت عدم استفاده از مواد باکیفیت با موفقیت انجام نشود و مشکلاتی را برای فرد به همراه داشته باشد.

بنابراین قدم اول انتخاب یک کلینیک تزریق چربی خوب این است که به وب‌سایت این کلینیک مراجعه فرمایید و مجوزهایی که دریافت کرده است را مشاهده و سپس برای اقدام، تصمیم‌گیری فرمایید. برای مراجعه به کلینیک نیل برای انجام تزریق چربی نیز حتما مجوزهای کسب شده ما را مورد بررسی قرار دهید.

استخدام متخصص‌های مجرب

هنگامی‌که یک کلینیک قصد ارائه خدمات خود به مردم را دارد، لازم است تا با استخدام پزشک و متخصصان خبره، نظر و اعتماد مردم را به خود جلب نماید. درصورتی‌که یک کلینیک دارای پزشکان ماهر باشد، به‌طور کلی و مفصل مراحل انجام تزریق چربی را برای شما بازگو خواهند کرد و به شما خواهند گفت که در چه مقدار نیاز به تزریق این ماده دارید تا هم در کوتاه‌مدت و هم درازمدت بهترین بازخورد را تجربه نمایید.

با این تفاسیر بهتر است قبل از انجام این کار در کلینیک موردنظر، نسبت به عملکرد متخصصان آنجا اطمینان حاصل فرمایید تا تزریق شما به بهترین نحو انجام شود.

در صورتی‌که به کلینیکی مراجعه کنید که پزشکان و کادر غیرحرفه‌ای داشته باشد، ممکن است تزریق شما تا چندین روز با درد همراه باشد یا اینکه تزریق با موفقیت صورت نپذیرد، که این امر منجر به ایجاد حساسیت و بروز مشکلاتی در ناحیه تزریق‌شده خواهد داشت.

با این تفاسیر شما به‌راحتی می‌توانید بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران و ایران را پیداکرده و نسبت به انجام این کار اقدام نمایید که مرکز نیل برای انجام تزریق چربی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

دستگاه‌های بروز برای تزریق چربی

دیگر ویژگی بهترین مرکز تزریق چربی در ایران و تهران این است که دارای دستگاه‌های جدید و بروز برای انجام این کار داشته باشد. در کل برای انجام این کار در سراسر دنیا از روش‌ها و دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌شود، اما به روش تزریق به‌صورت دستی، روش بادی جت و روش نانو فت از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین انواع آن هستند.

برای انجام روش دستی پزشک با استفاده از دستگاه لیپوساکشن و سپس فراوری دستی چربی‌ها برای تزریق با سرنگ‌های معمولی اقدام می‌کند. لازم است برای انجام این کار در تمامی مراحل از دستگاه‌های پیشرفته استفاده شود تا به بهترین نحو تزریق صورت گیرد.

تزریق به روش بادی جت و نانو فت دو روش بسیار محبوب برای انجام تزریق چربی به پوست هستند که توسط دستگاه‌های بادی جت که فناوری جدید و پیشرفته‌ای دارند صورت می‌گیرد.

نیل از بروز ترین و بهترین دستگاه ها برای انجام تزریق چربی استفاده می کند.

مراقبت ‌های پس از عمل تزریق چربی چیست ؟

مطابق تمامی عمل ‌های جراحی دیگر، عمل تزریق چربی نیز نیازمند یک سری از مراقبت‌ های پس از عمل است و نکاتی که باید حتماً رعایت شود. لذا در اولین گام با پزشک خود هماهنگ کنید که چه مدت طول خواهد کشید تا شما به روند عادی زندگی خود بازگردید.

استفاده از نکات زیر پس از عمل تزریق چربی بسیار حائز اهیمت بوده و روند بهبود شما را تسریع خواهد کرد.

 1. استفاده از کمپرس یخ به‌صورت متناوب پس از انجام عمل تزریق چربی
 2. در مورد کبودی‌ ها و علائم پس از عمل نگران نباشید زیرا عادی است.
 3. از مالش محل عمل پرهیز کنید.
 4. از مصرف مسکن ‌های قوی که از مشتقات آسپرین هستند پرهیز کرده و از مسکن‌ های معمولی استفاده کنید.
 5. در صورت بروز هر گونه مشکل جدی سریعاً پزشک متخصص خود را با خبر نمایید.
 6. در مورد مراقبت های خاص پس از عمل، با پزشک خود مشورت کنید.
 7. رژیم غذایی و رفتاری خاص خود را از پزشک خود دریافت کنید.

تزریق چربی به صورت خانم

برای مشاهده نمونه کارهای تزریق چربی در کلینیک نیل روی لینک زیر کلیک کنید:


عکس های قبل و بعد تزریق چربی

پس از عمل تزریق چربی چه عوارضی وجود خواهد داشت ؟

با توجه به اینکه سلول‌ های چربی استفاده‌شده در عمل تزریق چربی از بدن خود بیمار استخراج خواهد شد لذا امکان حساسیت ‌های احتمالی بسیار اندک خواهد بود. همین موضوع درصد اطمینان عمل را بالا خواهد برد اما طبیعی است که مانند هر عملی در دوران نقاهت شاهد علائمی باشیم که کاملاً هم طبیعی بوده و باعث بروز مشکلات جانبی نخواهد شد.

تورم و درد در محل تزریق و استخراج سلول‌ های چربی ممکن است تا چند روز ادامه پیدا کند که کاملاً طبیعی بوده و نگرانی نخواهد داشت. درصورتی‌که محل تزریق بسیار گسترده باشد ممکن است قرمزی پوست و کبودی تا یک هفته نیز ادامه پیدا کند که با توجه به گستردگی ناحیه تزریق این موضوع نیست عادی تلقی خواهد شد و باعث بروز هیچ‌ گونه مشکلی نخواهد شد. در برخی موارد به ندرت پس از عمل شاهد عوارضی مانند سردرد، افتادگی پلک موقت، حالت تهوع و دوبینی باشیم که باید بگوییم این موضوع نیز به‌ سرعت رفع شده و جای هیچ نگرانی وجود ندارد و در مواقع بسیار نادر رخ خواهد داد.

آیا عمل تزریق چربی دردناک خواهد بود ؟

پس از عمل تزریق چربی برخی علائم و نشانه‌ ها در بدن رخ خواهد داد اما نکته‌ ای که در مورد دردناک بودن این عمل وجود دارد این است که در حین عمل بسته به ناحیه‌ ی مورد نظر از بی‌ حسی موضعی استفاده خواهد شد درنتیجه بیمار هیچ‌ گونه دردی را احساس نخواهد کرد.

پس از عمل نیز با توجه به ناحیه‌ ی تزریق و استخراج سلول ‌های چربی ممکن است تا حدودی درد بسیار خفیف و کبودی پوست مشاهده شود و این علائم و درد تنها در محل تزریق و در یک نقطه خواهد بود. در این حالت با مصرف یک مسکن کاملاً  قابل ‌کنترل بوده و پس از 24 ساعت به ‌طور کامل رفع خواهد شد و هیچ نشانه ‌ای از درد باقی نخواهد ماند.

اما نکته ‌حائز اهمیت این است که پس از رفع کبودی و عوارض جزئی عمل تزریق چربی شما شاهد یک تغییرات بی‌ نظیر خواهید بود و مشاهده می‌کنید که با توجه به انتظاراتی که داشتید نتیجه حاصل‌ شده بسیار راضی ‌کننده است. نتایج عمل تزریق چربی به ‌طور متوسط بین 6 الی 12 ماه کاملاً ثابت ‌میشود. شما می‌توانید با مراقب از پوست و محل عمل خود باعث ماندگاری و تثبیت نتیجه عمل شوید.

هزینه عمل تزریق چربی چقدر است ؟

معمولاً تأثیرگذارترین فاکتور در روند انتخابی هر فردی هزینه خواهد بود. هزینه همیشه مورد توجه همگان قرار خواهد گرفت لذا در زمینه هزینه عمل تزریق چربی لازم به ذکر است که هزینه عمل ترانسفر چربی بر اساس تخصص و شایستگی ‌های پزشک متخصص مورد نظر شما تعیین خواهد شد. زیرا فرد متخصص با توجه به روش و تجهیزاتی که برای این کار استفاده خواهد کرد می‌تواند هزینه ‌های متغیری را طلب نماید.

گاهی محل عمل نیز در قیمت آن تأثیر گذار خواهد بود و صرفاً برخی مراکز هزینه محل کسب و کار خود را دریافت خواهند کرد. اما چیزی که مهم است این نکته می‌باشد که رضایت شما بیشتر از یک هزینه ارزشمند است در نتیجه به یاد داشته باشید که در حین انتخاب باید بهترین پزشک متخصص این کار را برای عمل خود برگزینید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

در کلینیک تخصصی پوست و موی نیل تزریق چربی به صورت حرفه ای و تخصصی توسط جراح پلاستیک و به شیوه انحصاری نانوفت صورت میگیرد.

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی یعنی جوان سازی به وسیله تزریق چربی استخراج شده از بدن خود فرد به قسمت‌هایی که دچار پیری و افتادگی شده‌اند؛ البته که این روش برای جوان‌سازی و بهبود فرم هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای تزریق چربی در چه عواملی خلاصه می‌شود؟

چربی برخلاف ژل یک ماده طبیعی است که از بدن خود فرد استخراج می‌شود؛ این موضوع شاید در نگاه اول مزیت بزرگی نباشد؛ اما اگر کمی عمیق‌تر به این موضوع نگاه کنید؛ متوجه خواهید شد که در این روش عوارض کمتری شما را تهدید می‌کند و موضوع دیگر که باید به آن توجه کنید دائمی بودن آن است.

تزریق چربی برای چه اندام‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

برخلاف ژل که صرفا برای اندام‌های کوچک و جزئی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ چربی به دلیل قابلیت اتصال و رشد در کنار بافت برای اندام‌هایی که نیاز به حجم بیشتر دارند، مورد استفاده می‌گیرد. باسن، ران، بازو و سینه از اندام‌های مناسب برای تزریق چربی هستند.

آیا تزریق چربی دائمی است؟

چربی با توجه به اتصال به بافت و قابلیت رشد می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای رسیدن به نتیجه دلخواه باشد که تقریبا دائمی است؛ به این دلیل می‌گوییم تقریبا، زیرا نحوه خالص سازی چربی پس از استخراج از مراحل مهم برای ماندگاری این متد به شمار می‌رود.

علاقه‌مندان گرامی به تزریق چربی در تهران می‌توانند به بهترین و تخصصی‌ترین مرکز به نام نیل مراجعه کنند و در صورت علاقه نسبت به انتخاب و دریافت وقت مشاوره اقدام نمایند. لازم به ذکر است که هنگام انتخاب کلینیک تزریق چربی، باید به مجوزها و مدارک موردنیاز هر کلینیک توجه شود. همچنین لازم است که کارکنان کلینیک بخواهید شما را با محیط و دستگاه‌های آنجا بیشتر آشنا کنند تا بتوانید بهداشت و سطح تکنولوژی کلینیک را بسنجید.

چرا کلینیک نیل معتبرترین کلینیک و مرکز چربی در ایران است؟

ما در کلینیک تخصصی نیل، از مجهزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موجود در بازار روز دنیا استفاده کرده و شما را با روش‌های مختلف تزریق چربی به پوست آشنا خواهیم کرد تا بتوانید بهترین و به‌صرفه‌ترین روش را انتخاب کرده و نسبت به تزریق چربی اقدام نمایید. لازم است بدانید در کلینیک تخصصی نیل از معتبرترین و باتجربه‌ترین متخصصان تزریق چربی برای خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز استفاده می‌شود و شما با خیالی آسوده می‌توانید وقت مشاوره تعیین کرده و موارد قبل از انجام عمل را با پزشک تزریق چربی خود بررسی نمایید.

لازم به ذکر است در کلینیک تخصصی نیل که به‌عنوان بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران شناخته می‌شود قبل از انجام هر کاری پزشکان شما را از وضعیت جسمانی و مقدار چربی موردنیاز برای تزریق مطلع ساخته و قبل از انجام هر کار مقدار هزینه موردنیاز برای انجام این کار را به شما خواهند گفت تا با خیال راحت‌تری زیبایی خود را به دست متخصصان بسپارید.


عکس های قبل و بعد تزریق چربی

4 دیدگاه. Leave new

 • ماندگاری چربی بیشتر هست یا بوتاکس

  پاسخ
 • کاویانی
  4 دی 1400 ۱۹:۰۰

  تزریق چربی چقدر ماندگاری داره؟ من 6 ماه دیگه عروسی مه به نظرتون بهتره که چه زمانی انجام بدم که هم ورم صورتم بخوابه هم تزریق چربی که انجام دادم جذب نشده باشه.

  پاسخ
  • کارشناس نیل کلینیک
   4 دی 1400 ۱۹:۰۰

   سلام دوست عزیز
   تزریق چربی تا یکسال ماندگاری داره و بسته به نگهداری خود شما میتونه بیشتر هم ماندگار باشه
   معمولا ورم صورت بعد دو هفته خوب میشه اما چون شما مراسم دارید
   بهترین موقع برای شما حداقل یک ماه تا دو ماه قبل از عروسیتون هست که خیالتون هم راحت باشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed