بهترین دکتر کاشت ابرو
کاشت ابرو, دانستنی ها

بهترین دکتر کاشت ابرو

دکتر فرامرز نگهدار مغانلو    11 شهریور 1398
بهترین دکتر کاشت ابرو

این روز ها علم رو به روز پیشرفته تر می شود و همواره نسبت به پیشرفت علم توقعات مردم نیز به دنبال آن بالاتر خواهد رفت. علاوه بر این موضوع، امروزه مردم بیشتر از قبل به زیبایی و ظاهر خود اهمیت می دهند.

این موضوع موجب این شده است که عمل های زیبایی در سراسر نقاط مختلف دنیا طرفداران خاص خود را پیدا کنند. یکی از این عمل های زیبایی که نسبت به قبل پیشرفت کرده و طی گذشت سالیان سال دچار تغییر و تحول زیادی گشته است عمل زیبایی کاشت ابرو یا eyebrow transplant نام دارد.

بهترین دکتر کاشت ابرو

عمل زیبایی کاشت ابرو یکی از بهترین روش های موجود در زمینه زیبایی ابرو به شمار می رود.

و همچنین عمل زیبایی eyebrow transplant به دلیل اینکه روشی تضمینی محسوب شده و عوارض بسیار کمتری نسبت به سایر روش های پر دردسر و دردناک و خطرناک دارد خود را از سایر روش های مربوطه کاملا متمایز کرده و برتری کاملا مشهودی نسبت به آن ها دارد.

همان طور که از درک مفاهیم بالا نتیجه می شود. بسیاری از بیمارانی که خواستار انجام عمل زیبایی کاشت ابرو هستند همواره از این موضوع که عمل زیبایی کاشت ابرو نسبت به سایر روش های درمانی همچون مصرف دارو های تقویت ابرو، مصرف دارو های ضد ریزش مو اطلاع دارند؛ اما در این موضوع که چه کسی بهترین عمل زیبایی eyebrow transplant را انجام می دهد مردود هستند.

انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو

بیماران برای اینکه از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو های خود راضی باشند؛ و به آن نتیجه ای که در ذهن خود همواره تصور می کرده اند آن هم به صورت دائمی، برسند باید یک پزشک متخصص خوب برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو که بسیار حائز اهمیت است سراغ داشته باشند.

همان گونه که ذکر شد عمل زیبایی کاشت مو نیاز به یک متخصص خوب که عمل زیبایی eyebrow transplant را به خوبی انجام دهد نیازمند خواهد بود. مهم ترین تصمیمی که بیمار برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو می گیرد انتخاب پزشک متخصص خوب و با تجربه برای انجام عمل زیبایی eyebrow transplant خواهد بود.

انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو

توجه به این نکته نیز بسیار حائز اهمیت خواهد بود که بیمار همواره باید درباره ی پزشک متخصصی که قصد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو را دارد به خوبی تحقیق کند و ویژگی های یک عمل زیبایی eyebrow transplant را در نظر داشته باشد. و ببیند که آیا این پزشک متخصصی که درباره اش تحقیق می کند می تواند همه ی ویژگی های یک عمل زیبایی کاشت ابرو را عملی کند یا خیر.

علاوه بر این نکات بهتر است بیمار درباره ی چندین پزشک متخصص در زمینه کاشت ابرو تحقیق کرده و حوزه تحقیق خود را فقط به یک پزشک متخصص منحصر نکند. همچنین بهتر است برای تحقیق پزشک متخصص، ابتدا از رزومه کاری او شروع کرد.

چرا که رزومه کاری یکی از مهمترین عواملی خواهد بود که تعیین کند آیا پزشک متخصص برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مناسب خواهد بود یا خیر.

پس از این که رزومه کاری پزشک متخصص مورد تحقیق واقع شد و به نظر رسید که رزومه کاری او نسبت به سایر پزشکان متخصص کامل تر است. نوبت به تحقیق کلینیک مورد نظر می رسد. همان گونه که بدیهی است توصیه اکید می شود که کلینیک مورد نظر را مورد تحقیق و بررسی قرار داد.

روی کلینیک هایی تمرکز شود که به بیماران خود بیشتر اهمیت می دهند؛ و به وضعیت بیماران خود بیشتر رسیدگی کنند و همواره موضوع را نسبت به سایر موضوعاتی همچون جمله مالی و اقتصادی در ارجحیت خود قرار دهند.

چرا که هستند کلینیک هایی که همواره جنبه اقتصادی و منافع خود نسبت به رضایت بیمار در ارجحیت قرار داده اند و با تبلیغ های فراوان و اغراق آمیز و حتی در برخی مواقع دروغین سعی در جذب بیمارانی که اطلاعات کافی از عمل زیبایی کاشت ابرو ندارند، داشته و دیده می شود که در بیشتر مواقع هم موفق می شوند.

چه کسی بهترین عمل پیوند ابرو را انجام خواهد داد ؟

این سوال می تواند یکی از مهمترین سوالات در طول زندگی فرد باشد. چرا که عمل زیبایی eyebrow transplant، نتایج دائمی از خود بر جای خواهد گذاشت؛ بنابراین بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو همراه نتایج آن تا آخر عمر بیمار با آن همراه خواهد بود و بر زندگی این بیمار تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

پیرو نوشته های بالا برای یافتن و انتخاب پزشک متخصصی که بتواند عمل زیبایی کاشت موی خوبی را برای بیمار مورد نظر انجام دهد. علاوه بر نکات ذکر شده که انتخاب پزشک متخصص با رزومه کامل و کلینیکی که خواسته های بیمار را در ارجحیت خود قرار دهد.

چه کسی بهترین عمل پیوند ابرو را انجام خواهد داد ؟

تجربه های شخصی بیماران پزشک متخصص مورد تحقیق بسیار مهم بوده و می تواند یکی از مهم ترین علل های تعیین کننده پزشک متخصص برای عمل زیبایی کاشت ابرو باشد. به این گونه که از بیماران سابق پزشک مورد تحقیق سوالاتی درباره ی عمل زیبایی eyebrow transplant پرسیده شود. سوالاتی نظیر :

 1. پزشک متخصص مورد نظر، خواسته های بیمار را در نظر گرفته است یا تنها به فکر وضعیت خود بوده است
 2. پزشک متخصص قبل از عمل زیبایی کاشت ابرو، به بیمار مورد نظر مشاوره خوبی انجام داده است یا تنها از تبلیغات اغراق آمیز و دروغین استفاده کرده است.
 3. پزشک متخصص، عوارض جانبی احتمالی ناشی از عمل زیبایی کاشت ابرو را برای بیمار به صورت کامل و ساده بیان کرده است یا خیر.
 4. بیمار در حین انجام عمل زیبایی eyebrow transplant که توسط پزشک متخصص مورد نظر انجام گشته به طور کامل راضی بوده است یا خیر.
 5. در حین انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، اشتباهات و خطا هایی از این پزشک متخصص سر زده است.
 6. بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، پزشک متخصص دارو هایی برای بهبود وضعیت بیمار مد نظر تعیین کرده است.
 7. پزشک متخصص مورد نظر نکات لازم برای مراقبت های بیمار بعد از انجام موفقیت آمیز عمل زیبایی eyebrow transplant را به خوبی و به طور کامل بیان کرده است.
 8. آیا بیمار بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، احساسات ناخوشایند ناشی از بی تجربگی و اشتباهات سهوی پزشک متخصص را متحمل شده است یا خیر.
 9. نتایج عمل زیبایی کاشت ابرو باب میل بیمار بوده و بیمار از نتایج عمل کاشت ابرو به صورت کامل راضی بوده است یا خیر.
 10. آیا بیمار با مشکلاتی همچون ریزش مو و بازده کمتر نسبت به پرداخت هزینه عمل زیبایی eyebrow transplant رو به رو شده است.
 11. و از قبیل چنین سوالاتی.

معیار ها و ویژگی های بهترین  پزشک پیوند ابرو

برای این که یک پزشک متخصص به یکی از بهترین ها در زمینه خود بدل گردد. باید معیار های زیادی در زمینه عمل زیبایی کاشت ابرو را دارا باشد. تا خود را از سایر متخصص های عمل زیبایی eyebrow transplant متمایز کند. از جمله این معیار های مهم و ضروری می توان اشاره کرد به :

معیار ها و ویژگی های بهترین  پزشک پیوند ابرو

مهارت بسیار زیاد و خبره بودن در زمینه عمل زیبایی کاشت ابرو : یکی از مهمترین ویژگی های یک پزشک متخصص برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مهارت داشتن و خبره بودن در زمینه کاشت ابرو خواهد بود بدون داشتن مهارت لازم و کافی انجام عمل زیبایی eyebrow transplant هم عملا غیر ممکن خواهد بود.

بیمارانی که زیر نظر پزشکی که بدون داشتن مهارت لازم و کافی به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو می پردازد. عمل زیبایی eyebrow transplant را انجام دهند به هیچ وجه از عمل خود راضی نخواهند بود.

تجربه و پختگی : دومین معیاری که یک پزشک متخصص در زمینه عمل زیبایی کاشت ابرو باید داشته باشد تجربه شخصی اوست. بدون شک بیمارانی که قصد انجام عمل زیبایی eyebrow transplant را دارند نزد پزشکی خواهند رفت که از تجربه بیشتری برخوردار خواهد بود.

زیبایی شناسی : بیماران انتظار این را دارند که پزشک متخصص خود از زیبایی شناسی آگاهی کافی داشته باشد تا طبق خواسته بیمار و با توجه به شرایط جنسی و سنی کرافت های مو را در مکانی مناسب بکارد.

کاشت ابرو به روش های نوین در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل دارای مجوز از وزرات بهداشت و درمان توسط متخصصان با تجربه انجام میگیرد.

دکتر فرامرز نگهدار مغانلو، دارای فلوشیب پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال سابقه کاشت مو و همچنین عضو انجمن جراحان پیوند مو و عضو هیات علمی دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 7 =