کاشت ابرو به روش fut تا چه حد در زیبایی موثر است؟

  1. خانه
  2. بلاگ
  3. کاشت ابرو به روش fut تا چه حد در زیبایی موثر است؟
زیبایی فرم صورت با کاشت ابرو به روش FUT

یکی از مهم ترین عناصر صورت هر شخصی ابرو ها هستند زیرا ابرو نقش بسیار مهمی در محافظت از چشم ها خواهد داشت و می تواند موجب جلوگیری از نفوذ گرد و خاک و عرق به چشم شود. البته که قبل از کاشت ابرو به هر روشی شما باید به نکات مهمی توجه داشته باشید که می‌توانیم به آشنایی با مشکلات روش‌های کاشت ابرو و شرایط کاشت ابرو اشاره کنیم. کاشت ابرو به روش FUT با توجه به ظرافتی که در آن نهفته است می‌تواند نتیجه‌ای ایده‌آل را برای شما رقم بزند.

ابرو ها همچنین این امکان را به ما خواهند داد تا بتوانیم از آن ها برای برقراری ارتباط و بیان احساسات استفاده کنیم اما گاهی به دلیل ریزش ابرو نیازمند عمل زیبایی کاشت ابرو به روش SUT و FUT و FIT یا به روش های جدید تر مانند تی اس میکروگرافت هستیم.

جدای از روش‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم و کاشت ابرو به روش FUT که به آن اشاره خواهیم، مهم‌ترین اصل در به ثمر نشستن نتیجه هزینه و زمان شما بدون شک در انتخاب کلینیک و پزشک حاذق و معتبر خلاصه می‌شود که خود موضوع بسیار مهمی به شمار می‌رود. یک کلینیک معتبر با همکاری با پزشکان بنام در حوزه زیبایی به‌ویژه کاشت مو می‌تواند برای شما نتیجه‌ای ایده‌آل را به‌همراه داشته باشد.

کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو نیل علاوه‌بر بهره‌مندی از برترین پزشکان ایران زمین در زمینه کاشت مو با داشتنی کادری مجرب همراهی مطمئن برای تمامی زیباجویان ایران زمین است. نیل کلینیک به عنوان اولین کلینیک زیبایی در ارائه خدمات کاشت ابرو و کاشت مو به روش میکروگرافت شناخته می‌شود، روش میکروگرافت با توجه به ظرافت ایده‌آل و سرعت کافی در کاشت گزینه ایده‌آلی هم از نظر نتیجه و هم از نظر نتیجه نهایی است.

زیبایی فرم صورت با کاشت ابرو به روش FUT

از آنجایی که ابرو کاملا به چشم ها چسبیده است موجب ایجاد زیبایی در صورت شده و میتواند فرم زیبا تری به صورت اختصاص دهد؛ به همین دلیل برای کاشت ابرو باید در انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو دقت فراوانی داشته باشید.

معمولا با استفاده از آرایش و دست کاری فرم ابرو و حجم آن می توان ظاهری متفاوت را ایجاد کرد و به زیبایی صورت افزود حال اگر از حجم ابرو کاسته شود استفاده از روش های ترمیمی مانند مداد ابرو، برس، تتو و غیره می تواند تنها راه حل های جزئی و کوتاه مدتی برای این مشکل باشند. میتوان گفت که کاشت ابرو با روش های متفاوتی از جمله fut می تواند موجب شود تا نتایج دائمی تر بوده و کاملا باب میل فرد مراجعه کننده باشد.


مروری بر مطالب گذشته


ابروها با توجه تاثیر خارق‌العاده در زیبایی از آن دست مواردی هستند که برای بهبود فرم و زیبایی آن‌ها روش‌های زیادی وجود دارد، از سرمه گرفته که با افزایش رنگ تراکم ابروها را افزایش می‌داد تا کاشت ابرو به روش fut و … که تاثیر زیادی در افزایش ظاهر زیباجویان می‌گذارد.

تاثیر کاشت ابرو به روش FUT در زیبایی چهره

عمل پیوند ابرو نوعی عمل ترمیمی و پیوند مو است که در یک جلسه عمل سرپایی انجام خواهد گرفت و با توجه به نیاز هایی که در طول عمل جراحی زیبایی حس خواهد شد و با توجه به ارزیابی های انجام شده پزشک متخصص روش های مختلفی را برای انجام عمل در نظر خواهد گرفت. در برخی مواقع کاشت ابرو به روش fut برای حل مشکل ابرو های نازک استفاده خواهد شد و در نتیجه آن بیمار شاهد یک ابروی کامل و سالم خواهد بود که کاملا در زیبایی صورت و محافظت از چشمان او تاثیر گذار خواهد بود.

تاثیر کاشت ابرو به روش FUT در زیبایی چهره

در حین عمل پیوند ابرو به روش fut معمولا از موهای ناحیه کناره گوش ها برای پیوند استفاده خواهد شد که با توجه به ضخامت و شباهت رنگ و جنس نتایج بهتری را در پی خواهد داشت به‌گونه‌ای که با کمک این روش می‌توانید اقدام به کاشت ابرو پهن نمایید.


نکته جالب در خصوص کاشت ابرو به روش fut


با توجه به این موضوع که در کاشت ابرو به روش fut از موها و فولیکول‌های طبیعی استفاده می‌شود، پس از انجام عمل فرد بیمار می تواند پس از مدتی شاهد رشد مجدد موهای ناحیه ابرو شود.

پس از گذشت مدتی کوتاه و رفع تورم میتوانیم شاهد رشد طبیعی ابرو ها بوده و مجددا زیبایی در صورت را مشاهده نماییم زیرا همه بر این باور هستند که ابرو ها نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت داشته و می تواند چهارچوب کلی صورت را مشخص نماید.

بهترین کاندید برای انجام عمل کاشت ابرو به روش FUT

معمولا در بین مراجعینی که نسبت به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو اقدام می کنند اغلب شرایط مناسبی داشته و می توانند عمل جراحی زیبایی کاشت ابرو fut را انجام دهند. موضوعی که در این بین وجود دارد و با تمامی عمل های جراحی مشترک می باشد این است که به منظور کم کردن عوارض احتمالی ناشی از عمل جراحی  بهتر است در شرایط جسمانی کاملا نرمال و عادی نسبت به انجام کاشت ابرو اقدام شود.

بهترین کاندید برای انجام عمل کاشت ابرو به روش FUT

معمولا بیمارانی که به دلایلی از جمله تروما، ضربه و ژنتیک موهای قسمت ابروی خود را از دست داده اند و می خواهند با استفاده از روش fut نسبت به کاشت ابرو اقدام کنند می توانند گزینه ای مناسب باشند. در برخی موارد خاص وجود مشکلاتی مانند آلوپسی می تواند موجب ریزش ابرو ها شود که در چنین شرایطی حتما بهتر است با پزشک متخصص زیبایی خود مشورت کنید تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری شود.

کاشت ابرو به روش FUT چقدر طول خواهد کشید ؟

در نگاه اول شاید این موضوع به ذهن هر فردی خطور کند که به دلیل اینکه ناحیه گیرنده بسیار کوچک است در نتیجه روند درمانی پیوند ابرو به روش fut خیلی زود انجام خواهد شد و معمولا مدت زمان بسیار کمتری نسبت به کاشت مو خواهد داشت. اما نکته ای در این بین وجود دارد و آن نکته این است که به دلیل حساسیت بالای زاویه کاشت فولیکول ها و هم چنین جهت صحیح قرار گیری آن ها کاشت با دقت و ظرافت بسیار بالایی انجام خواهد شد و همین موضوع باعث می شود تا شاهد نتایج بسیار زیبا و خیره کننده ای باشیم و همچنین موجب افزایش مدت زمان عمل جراحی زیبایی نیز خواهد شد.

کاشت ابرو به روش FUT چقدر طول خواهد کشید ؟

با توجه به دلایل ذکر شده و اهمیت بالای پیوند ابرو معمولا این عمل به صورت سرپایی اما در طول مدت 3 الی 5 ساعت انجام خواهد گرفت. دقت کنید که به دلیل حساسیت بالای ابرو در زیبایی چهره فرد، بیمار باید از هر گونه عجله و بی دقتی در حین عمل پرهیز نماید. پس همواره سعی کنید ماهر ترین و با تجربه ترین پزشک متخصص را انتخاب نمایید.

پس از انجام عمل کاشت ابرو به روش FUT چه چیزی در انتظار ماست ؟

معمولا پیش از انجام عمل جراحی کاشت ابرو در یک جلسه مشاوره نتایج مورد نظر بین پزشک متخصص و بیمار مطرح خواهد شد و بسیاری از بیماران با توجه به عکس ها و نتایجی که در جستجو های اینترنتی به دست آورده اند از پزشک متخصص زیبایی خود می خواهند تا نتایجی مشابه تصاویر را ایجاد نمایند.

اما نکته این جاست که نتایج حاصل از عمل در افراد مختلف متفاوت بوده و نتایج کاملا منحصر به فرد است و دلیل این امر نیز طبیعی بودن پیوند ابرو محسوب می شود. معمولا در چنین شرایطی پزشک متخصص نتایج حاصل از پیوند را برای بیمار به صورت کلی شرح خواهد داد تا دید بهتری نسبت به نتایج کاشت آن داشته باشد. به بیمار در مورد تقارن و زیبایی شناسی نتایج بعد از کاشت ابرو به روش fut توضیحاتی ارائه خواهد شد تا در واقع تمامی نتایج به صورت تقریبی مشخص شود.

پس از انجام عمل کاشت ابرو به روش fut چه چیزی در انتظار ماست؟

همان گونه که در عمل پیوند مو به روش fut از بی حسی موضعی استفاده خواهد شد در پیوند ابرو نیز از بی حسی موضعی استفاده خواهد شد تا در ناحیه اهدا کننده و گیرنده دردی احساس نشود. در نهایت فولیکول های مورد نظر از ناحیه اهدا کننده به صورت نوار هایی استخراج خواهند شد و سپس پس از فرآوری فولیکول های جدا شده در منطقه گیرنده کاشته خواهند شد.

در واقع تفاوت ویژه در متد fut مختص استخراج فولیکول ها از منطقه اهدا کننده است زیرا در حالت کلی مراحل کاشت ابرو در شیوه های مختلف و همچنین با مراحل کاشت مو کاملا یکسان بوده و تنها تفاوت در نوع استخراج فولیکول های مورد نیاز برای پیوند است که با توجه به اطلاعات ذکر شده در روش fut فولیکول ها به صورت یک نوار در کنار هم از ناحیه اهدا کننده استخراج خواهد شد.


مروری برمطالب گذشته


برخلاف ابعاد کوچک برای کاشت نکته‌ای که در خصوص کاشت ابرو باید به آن توجه کنید، ظرافت موجود است که این موضوع خبر از عملی به نسبت زمان‌بر و البته سخت برای تیم پزشکی دارد که بین 3 الی 5 ساعت زمان می‌برد. مورد دیگر که باید به آن توجه کنید در تفاوت کاشت ابروبه روش fut با سایر روش‌ها خلاصه می‌شود؛ به‌گونه‌ای که تمایز اصلی در نحوه استخراج فولیکول خلاصه می‌شود.

دوران نقاهت عمل جراحی کاشت ابرو به روش FUT

بعد از عمل شما کمتر از یک هفته نیاز به استراحت مطلق خواهید داشت و باید از انجام امور سنگین و فعالیت های شدید پرهیز کنید. در ناحیه هایی که پیوند فولیکول انجام شده است ممکن است شاهد برخی نقاط سفیدی باشیم که می توان به آرامی با شستشو آن را برطرف نمود. حدود 5 تا 7 روز بعد از انجام عمل تورم و قرمزی پوست به صورت کامل رفع خواهد شد و زخم های جزئی تر نیز بعد از چند هفته کاملا عادی و نرمال خواهند شد و دیگر اثری از آن ها وجود نخواهد داشت. بیمارانی که بعد از عمل پیوند ابرو به روش fut درد کمتری احساس می کنند معمولا بین 1 تا 2 روز بعد از کاشت ابرو می توانند به فعالیت های روزمره خود بازگشته و حتی مشغول به کار شود اما اگر کمی درد و تورم در ناحیه گیرنده احساس شد بهتر است برای جلوگیری از بروز عوارض احتمالی تا چند روز از انجام فعالیت های شدید پرهیز نمایید.

کلینیک تخصصی پوست و مو نیل با ارائه خدمات کاشت به روش های نوین و انحصاری گامی استوار به سمت زیبایی در زمینه کاشت ابرو نهاده و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

کلام آخر


کاشت ابرو به روش fut و هر روش دیگری با توجه به ظرافت‌ها و حساسیت‌های موجود باید توسط پزشکی معتبر و کاربلد صورت گیرد تا در کمترین زمان به نتیجه ایده‌آل برسد، با توجه به هزینه کاشت ابرو که چیری در حدود 7 میلیون و پانصد تومان است باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشید که در انتخاب پزشک و کلینیک نهایت دقت را به خرج دهید. کلینیک نیل با توجه به تخصص و تجربه کافی گزینه ایده‌آلی برای رساندن شما به نتیجه ایده‌ال و مطابق با میل شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed