کاشت مو برای بیماران هپاتیتی
کاشت مو, دانستنی ها

کاشت مو برای بیماران هپاتیتی


Deprecated: the_author از نگارش 2.1.0 از رده خارج شده و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. in /home/nileclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5507
دکتر فرامرز نگهدار مغانلو
    24 شهریور 1398
کاشت مو برای بیماران هپاتیتی

عمل زیبایی کاشت مو امروزه یکی از رایج ترین و متداول ترین عمل های زیبایی در زمینه خود به شمار می رود.

کاشت مو برای بیماران هپاتیتی

آمار ها نشان می دهد که عمل زیبایی کاشت مو نسبت به سایر روش های درمانی از عارضه های جانبی احتمالی کمتری برخوردار است.

بهترین و مناسب ترین کاندید عمل کاشت مو

همان طور که اکثر خوانندگان به اندازه کافی از مزایای عمل زیبایی کاشت مو مطلع گشتند و متوجه شدند که افراد زیادی می توانند از مزایای عمل زیبایی کاشت مو بهره مند گردند.

اکنون باید خاطر نشان کرد که در این میان افرادی وجود دارند که بیشتر از سایرین به عمل زیبایی کاشت مو احتیاج خواهند داشت افرادی که به نوعی می خواهند به اهدافشان که همان زیبایی و ظاهر مناسب و ایده آل می باشد برسند. بهتر است برای انجام عمل زیبایی کاشت مو هر چه سریع تر اقدام کرده و نتایج مثبت آن را زود تر دریافت کنند.

اکنون قصد بر این است که یک سری از این افراد مناسب برای انجام عمل زیبایی کاشت مو مشخص گردد تا آن دسته از خوانندگانی که شامل این افراد می شوند از این موضوع مطلع گردند. کاشت مو برای بیماران دیابتی و بیماران هپاتیتی و دیگر بیماران هر کدام به روش خاصی انجام می گیرد تا بیشترین نتیجه را داشته باشد.

می توان در لیست زیر افراد مناسب جهت انجام عمل زیبایی کاشت مو را مشاهده کرد که از جمله این افراد عبارتند از :

افرادی که به دلیل بروز حوادث ناگوار و تلخ دچار زخم در ناحیه سر یا صورت شده اند: امکان دارد برای برخی از افراد به دلیل اینکه سرایش آن حوادث ناگواری همچون تصادف یا آتش سوزی رخ داده است قسمتی از مو های نواحی سر یا صورت خود را به صورت دائمی از دست داده ‌اند. یا بر روی این نواحی زخمی عمیق ایجاد شده است که آثار آن ممکن است تا آخر عمر این بیمار باقی بماند؛ اما خبر خوب برای این افراد این است که با انجام عمل زیبایی کاشت مو می توان این زخم ها را تا حدود زیادی مخفی کرد.

افرادی که به دلیل بیماری های ارثی و ژنتیکی مو های نواحی سر و صورت خود را به تدریج و به مرور زمان از دست داده ‌اند: افرادی که به دلیل بیماری های ارثی دچار ریزش موی سر و طاسی سر شده اند می توانند با بهره گیری از عمل زیبایی کاشت مو این نواحی کم مو را پر پشت کنند. افرادی که دارای طاسی سر کامل می باشند : ممکن است برخی افراد با گذشت سن مو های سر خود را به صورت کامل از داده اند. می توانند از عمل زیبایی کاشت مو بهره مند گردند و دوباره مثل جوانی های خود سری پرپشت و پر مو داشته باشند.

آیا بیماران هپاتیتی می توانند از پیوند مو بهره مند گردند؟

همان گونه که شاید بسیاری از خوانندگان هم از این موضوع اطلاع داشته باشند که هپاتیت نوعی بیماری مسری و خطرناک به شمار می رود که باعث اختلال کبد بیمار می شود ایمنی بدن را شدت کاهش می دهد؛ بنابراین شاید برخی از بیمارانی که به بیماری هپاتیت مبتلا هستند با خود این گونه تصور کنند که انجام عمل زیبایی کاشت مو می تواند برای آنها خطرناک باشد.

آیا بیماران هپاتیتی می توانند از پیوند مو بهره گیرند

اما باید خاطر نشان کرد که عمل زیبایی کاشت مو برای افراد مبتلا به بیماری هپاتیت کاملاً روشی امن خواهد بود و هیچ خطری این بیماران را تحت هیچ شرایطی تهدید نخواهد کرد.

بنابراین با اطمینان خاطر می توان به این سوال که آیا می توان از عمل زیبایی کاشت مو برای بیماران هپاتیتی استفاده کرد پاسخ مثبت داد. چرا که از عمل زیبایی کاشت مو هیچ گونه اختلالی در عملکرد کبد بیمار ایجاد نخواهد کرد.

اما تنها نکته ای که در این بین وجود دارد و ممکن است نوعی تهدید به حساب بیاید مسری بودن بیماری هپاتیت می باشد؛ و ممکن است پزشک متخصص کاشت مویی که عمل زیبایی کاشت مو را بر روی بیمار مبتلا به بیماری هپاتیت را انجام می دهد بیماری هپاتیت مبتلا شود. بنابر این رعایت برخی نکات در انجام عمل زیبایی کاشت مو بسیار واجب می باشد

به عنوان مثال پس از انجام عمل زیبایی کاشت مو بر روی بیمار مبتلا به هپاتیت باید همه وسایل مورد استفاده قرار گرفته به صورت کامل منحل شوند همچنین پزشکان باید از لوازم ایمنی بیشتری استفاده کند.

نتایج کاشت مو برای بیماران هپاتیتی

نتایج بدست آمده از عمل زیبایی کاشت مو برای بیماران مبتلا به بیماری هپاتیت همانند نتایج به دست آمده از عمل زیبایی کاشت مو برای سایر افراد می باشد؛ بنابراین در زیر لیستی قرار داده شده است که به صورت خلاصه وار نتایج و مزایای عمل زیبایی کاشت مو را بازگو می کند که بهتر است به این لیست توجه کافی اعطا گردد.

نتایج کاشت مو برای بیماران هپاتیتی

از جمله مزایایی که عمل زیبایی hair transplant و نسبت به سایر روش های درمانی به بیماران مبتلا به بیماری هپاتیت ارائه می دهد می توان اشاره داشت به :

  1. پرپشت تر شدن نواحی مختلف سر و صورت که قبل از انجام عمل زیبایی کاشت مو دچار ریزش مو شده بودند: عمل زیبایی کاشت مو این مزیت را برای بیماران مبتلا به بیماری هپاتیت فراهم می سازد که از داشتن موهای پرپشت لذت ببرند و دیگر حسرت داشتن موهای پرپشت را نخورند.
  2. بازگشت اعتماد به نفس به بیماران مبتلا به بیماری هپاتیتی که به دلیل ریزش مو این اعتماد به نفس از آنها ثبت شده بود: افرادی که به دلیل طاسی سر و ریزش مو اعتماد به نفس خود را از دست داده بودند اکنون با انجام عمل زیبایی کاشت مو باری دیگر این اعتماد به نفس به آنها بر خواهد گشت.
  3. تضمینی بودن عمل زیبایی کاشت مو نسبت به سایر روش ها.
  4. کوتاه بودن مدت زمان عمل زیبایی کاشت مو: آن دسته از بیماران هپاتیتی که حوصله انجام روش‌ های طولانی را ندارند می توانند با انجام عمل زیبایی کاشت مو در کم ترین زمان ممکن نتایج و مزایای مفید آن را به صورت کامل مشاهده نمایند.

عوارض احتمالی پیوند مو برای بیماران هپاتیتی

هر روش درمانی دارای عوارض جانبی احتمالی می باشد که کاملاً طبیعی است اما ابتدا بیمار باید این عوارض جانبی احتمالی را بپذیرد. عمل زیبای کاشت مو هم تابع این قانون و چارچوب می باشد.

بنابراین بیماران مبتلا به بیماری هپاتیت باید از عوارض جانبی احتمالی عمل زیبایی کاشت مو آگاه گردند تا در آینده مشکلی آنها را تهدید نکند.

از جمله این عوارض جانبی احتمالی عمل زیبایی کاشت مو برای بیماران هپاتیتی عبارتند از :

عوارض احتمالی پیوند مو برای بیماران هپاتیتی

التهاب: ممکن است پس از عمل زیبایی کاشت مو نواحی تحت عمل کاشت مو دچار التهاب و قرمزی شوند که البته این امر کاملاً طبیعی است و با گذشت مدت زمان اندکی قابل رفع خواهد بود.

اما اگر مشاهده شود که پس از گذشت مدت زمان زیاد این التهاب و قرمزی رفع نشدند بهتر است با پزشک متخصص کاشت مو در این رابطه همکاری های لازم انجام گیرد هیچ مشکلی بیمار مبتلا به بیماری هپاتیت را تهدید نکند.

  1. جوش
  2. کبودی : این عارضه نیز یکی از عارضه های جانبی احتمالی عمل زیبایی کاشت مو می باشد که بسیار کم پیش می آید.
  3. عفونت : ممکن است به دلیل بی‌تجربگی پزشک متخصص و اشتباهات ناشی از انجام عمل زیبایی کاشت مو توسط پزشک متخصص کاشت مو در ناحیه تحت درمان عفونت ایجاد گردد که بهتر است با رعایت نکاتی و استفاده از داروهای رفع آن کمک کرد.

کلینیک تخصصی پوست و مو نیل ارائه دهنده خدمات کاشت مو در تهران واقع در شهرک غرب دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان میباشد.


Deprecated: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/nileclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

2 پاسخ به “کاشت مو برای بیماران هپاتیتی”

  1. بابک گفت:

    سلام.در کلینیک شما برای مبتلایان به هپاتیت کاشت مو انجام میشود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 18 =

برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.