کاشت ابرو پهن و تاثیرات آن در زیبایی چهره

کاشت ابرو پهن و تاثیرات آن در زیبایی چهره

زیبایی و تناسب صورت با کاشت ابرو پهن

بر کسی پوشیده نیست که ابرو تا چه حدی بر زیبایی افراد تاثیر گذار است و می تواند ظاهر و چهره افراد را دگرگون کند. همواره یکی از مهمترین موضوعاتی که در زمینه زیبایی ابرو تاثیر گذار است، مدل های ابرو و نوع آن ها می باشد. مدل ابرو حتی قبل و بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو نیز در زیبایی افراد تاثیر گذار خواهد بود.

زیبایی و تناسب صورت با کاشت ابرو پهن

حال افرادی وجود دارند که از نداشتن ابرو و کم پشتی آن رنج می برند و به دنبال راه حل این موضوع هستند.

معمولا به این افراد عمل زیبایی کاشت ابرو به عنوان یک راه حل دائمی و قطعی پیشنهاد می شود اما سوالی که مطرح می شود این است که آیا ظاهر ابروی آن ها پس از عمل زیبایی کاشت ابرو بر عهده پزشک خواهد بود ؟ آیا می توانند در انتخاب تاثیر داشته باشند ؟ امروزه چه نوع ابرویی باب میل مردم است ؟

در پاسخ این سوال باید گفت که همواره می توان بین ابرو های ضخیم و پرپشت و پهن و نازک یکی را انتخاب کرد. این موضوع کمی سلیقه ای است اما به طور کلی امروزه همه به دنبال داشتن ابروهایی پهن و کمی ضخیم هستند.

ضخیم کردن و پرپشت کردن ابرو با عمل زیبایی کاشت ابرو

داشتن ابرو های باریک و نازک در سال های گذشته بسیار متداول بود، به طوری که بیشتر هنر پیشه ها و مدل های دنیا ظاهر خود را این گونه آرایش می کردند و در نتیجه بسیاری از زنان به سمت این نوع ابرو جذب شدند.

اما باید گفت که در مدل های ابرو و انتخاب آن ها انقلابی به وجود آمده است، در سال های اخیر شاهد این موضوع هستیم که ستاره های هنر دنیا همواره با ابرو هایی پهن در جامعه ظاهر می شوند و همین موضوع باعث شده تا موجی در بین مردم رواج یابد تا به سمت ابروهای پهن حرکت کنند.

ضخیم کردن و پرپشت کردن ابرو با عمل زیبایی کاشت ابرو

در چنین موقعیتی باید گفت که بسیاری از افراد و مخصوصا زنان نمی توانند نسبت به انجام چنین کاری اقدام نمایند و این کار به سادگی انجام پذیر نیست زیرا آن ها در طول زمان تارهای بسیاری از ابروی خود را به دلیل نازک کردن ابرو از دست داده اند. علاوه بر باریک کردن و نازک کردن ابرو عواملی مانند بیماری، زخم، تروما، ژنتیک و سوختگی نیز می تواند باعث از بین رفتن ابرو ها شود.

در چنین مواقعی بهترین راه حل موجود عمل زیبایی کاشت ابرو خواهد بود که می توان با کاشت متراکم و پرپشت ابرو ها یک ابروی زیبا، صاف و پهن را برای شما به ارمغان آورد.

عمل زیبایی کاشت ابرو می تواند برای هر شخصی که در ناحیه ی ابرو موی زیادی ندارد تاثیر گذار بوده و مورد استفاده قرار گیرد، با توجه به پیشرفت علم و مهارت پزشکان امروزه عمل زیبایی کاشت ابرو به راحتی انجام شده و در نهایت می توان شاهد نتایجی خیره کننده بود که کاملا باب میل افراد است.

زنان و مردان می توانند ابرو های از دست رفته خود را این گونه جبران کنند و  همچنین با پهن کردن ابرو های خود ظاهری جدید و زیبا را برای خود رقم بزنند.

عمل زیبایی پیوند ابرو پهن در چه مواقعی استفاده می شود ؟

در زندگی روزمره علاوه بر نکات ذکر شده همواره دلایل بسیار زیادی وجود دارد که می تواند در نهایت منجر به آسیب رساندن به بافت ابرو شده و در نهایت فرد دچار ریزش ابرو یا نازک شدن ابرو گردد.

عمل زیبایی کاشت ابروی پهن در چنین مواقعی می تواند در هر دو حالت موجب بهبود وضعیت ابرو گردد. یعنی اگر فرد هیچ تار مویی در ابروهای خود نداشته باشد و یا ابروهایی نازک داشته باشد می تواند از عمل زیبایی کاشت ابرو پهن استفاده نماید.

عمل زیبایی پیوند ابرو پهن در چه مواقعی استفاده می شود ؟

زمانی که ابروهای خود را می کشید و یا حالت می دهید، ریشه ها و فولیکول های مو در طول زمان آسیب دیده و از بین خواهند رفت.

دقیقا زمانی که یک تار مو را می کشید ممکن است یک تکه کوچک یا حتی بزرگ از ریشه آن را جدا کنید.

از بین رفتن ریشه به مرور زمان باعث نازک تر شدن ابرو شده  و در نهایت شاهد خواهید بود که دیگر هیچ ابرویی برایتان باقی نماند و در واقع ابروی شما تبدیل به یک خط باریک و نازک شده است.

حتی در برخی مواقع عمل زیبایی کاشت ابروی پهن می تواند موجب بهبود وضعیت ابرو در شرایطی شود که آسیبی به آن وارد شده است، سوختگی، خال کوبی، رادیوتراپی، شیمی درمانی و بسیاری از موارد دیگر می توانند باعث آسیب به ابرو ریزش مو های آن شود که در تمامی موارد فوق می توان از عمل زیبایی کاشت ابرو برای ضخیم کردن ابرو و پهن کردن ظاهر آن استفاده نمود.

در چنین مواقعی شاید افراد بخواهند از خال کوبی یا حتی آرایش برای پوشش این نقص ها استفاده کنند اما نکته ای که وجود دارد این است که چنین راه حل هایی هیچ گاه نمی تواند طبیعی بودن و زیبایی عمل زیبایی کاشت ابرو پهن را برای شما به ارمغان آورد.

عمل زیبایی کاشت ابرو پهن می تواند یک جایگزین مناسب برای ابرو های باریک و نازک و همچنین ریزش ابرو باشد.

پیوند ابرو پهن چگونه انجام خواهد شد ؟

هیچگاه نمی توان انتظار داشت تا نتایج عمل زیبایی کاشت ابرو پهن کاملا فوری باشد و حتی به سرعت انجام شود.

هر تار مو و فولیکول های آن به صورت جداگانه ای در عمل زیبایی پیوند ابرو پهن کاشته خواهد شد همین موضوع بر دقت این کار خواهد افزود.

متخصص زیبایی باید هر تار مو و فولیکول مربوطه را در عمق و جهت مناسبی قرار دهد تا در نتیجه شاهد ترمیم ابرو و پهن شدن آن باشیم. بازسازی و ترمیم ابرو به این معنی نیست که تنها با آرایش و کشیدن سایه باعث پهن تر شدن و زیبایی صورت خود شویم.

پیوند ابرو پهن چگونه انجام خواهد شد ؟

در حقیقت در عمل زیبایی کاشت ابرو پهن شاهد این موضوع هستیم که فولیکول های مو در ناحیه مورد نظر با دقت زیادی کاشته خواهد شد.

تا در کنار هم بتواند یک ابروی پهن را به ارمغان آورد. به طور معمول هر ابرو بین 200 تا 300 تار مو و فولیکول برای عمل زیبایی کاشت ابرو نیاز دارد اما اگر به دنبال این موضوع باشیم که ابرو هایی پهن تر به ارمغان آید معمولا پزشک بین 100 تا 200 فولیکول اضافی را نیز در بین مو برای تراکم بیشتر و چگالی مناسب تر قرار خواهد داد.

این فولیکول های جدید استفاده شده در عمل زیبایی کاشت ابرو پهن باعث می شوند تا ضخامت ابرو کمی بیشتر شده و شرایط نرمال و ایده آلی ایجاد شود.

در نتیجه همانطور که گفته شد با توجه به ابعاد صورت فرد و ضخامت و پهنای ابرو تعداد فولیکول های استفاده شده در عمل زیبایی کاشت ابرو پهن به عوامل متعددی بستگی دارد.

در پیوند های جزئی شاید تنها 100 تا 200 فولیکول کاشته شود که می تواند باعث بازسازی ابرو یا کاشت ابرویی نازک گردد اما در یک عمل زیبایی کاشت ابرو پهن نیاز به فولیکول های بیشتری خواهد بود.

شما میتوانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو نیل از خدمات کاشت ابرو با جدیدترین متد زیر نظر متخصصان باتجربه استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه کاشت ابرو پیشنهاد می‌کنیم با شماره های داخل سایت تماس بگیرید یا از طریق چت آنلاین سایت سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *