ژل ژوویدرم چیست؟ + انواع و قیمت

یکی از راهکارهای تاثیرگذار و کلیدی برای رسیدن به چهره جذاب‌تر به واسطه رفع چین و چروک‌ها تزریق ژل است که با توجه به هزینه به نسبت کم و نتیجه خیره کننده به عنوان یکی از پرطرفدار ترین خدمات زیبایی شناخته می‌شود. در خصوص رسیدن به نتیجه ایده‌آل موارد مهم و تاثیرگذاری وجود دارند که برند ژل تزریقی در کنار مهارت و اعتبار کلینیک نقش کلیدی را برای رسیدن به نتیجه بهتر ایفا می‌کنند. برند ژل ژوویدرم به عنوان شناخته شده ترین برند از آن دست مواردی است که امروز در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

ژل ژوویدرم چیست و چه کاربردی دارد؟

ژوویدرم در واقع نوعی پرکننده پوستی-تزریقی بر مبنای هیالورونیک اسید می باشد که شامل محصولات مختلفی است. تمامی این محصولات برای از بین بردن مشکلاتی از قبیل رفع علائم پیری صورت، برجسته کردن لب و گونه ها و غیره به وجود آمده اند. برای ساخت ژل یا فیلر  ژوییدرم و ژل تولیدی در هر برندی از این محصولات از غلظت های مختلف هیالورونیک اسید استفاده شده است که برای جوان سازی پوست و رفع چین و چروک‌های موجود استفاده می‌شود. اما هیالئورونیک اسید چیست و چه کاربردی دارد؟

تزریق ژل ژوییدرم و نکات مهم آن

هیالورونیک اسید ماده‌ای صنعتی اما با منشاء انسانی  است که با علامت اختصاریHA  نمایش داده می‌شود. هیالورونیک اسید ماده‌ای کاربردی در بدن هر فرد است که 15 گرم از آن در بدن هر فرد وجود دارد که در طول روز، یک سوم آن، یعنی در حدود 5 گرم تجزیه می‌شود. این ماده که به عنوان معجزه آبرسانی از آن یاد می‌شود به عنوان ماده پایه در بسیاری از کرم‌های آبرسان شناخته می‌شود.

آیا تزریق ژل به نسبت سایر متد‌ها نتیجه بهتری دارد؟

تزریق ژل، چربی یا بوتاکس،  کدام یک بهتر است؟ این سوالی است که پاسخ به آن تاحدودی به شرایط و نیاز‌های شما وابسته است و در یک مقاله به صورت مجزا در خصوص آن صحبت کردیم؛ اما به صورت کلی تزریق چربی شاید به عنوان یک متد با نتیجه دائمی شناخته شود؛ اما باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشید که قیمت این متد به نسبت تزریق ژل که به عنوان یک روش موقتی شناخته می‌شود بیشتر است و همین موضوع  باعث شده تا تزریق ژل به یک متد پرطرفدار تبدیل شود.

در خصوص بوتاکس هم که نتیجه و کارایی آن کاملا متفاوت است به‌گونه‌ای که از تزریق بوتاکس صرفا در پیشانی و قسمت‌هایی که چین و چروک‌های کم عمق دارند استفاده می‌شود و به دلیل منشاء سمی آن که سبب از کار افتادگی عضلات می‌شود نمی‌توانید از آن در لب و … استفاده کنید.


نکته مهم


شاید اگر بخواهیم عمده‌ تفاوت تزریق چربی و ژل را بازگو کنیم باید به این نکته اشاره کنیم که ژل بعد از گذشت زمان، جزئی از بافت زیرین پوست نمی‌شود و با گذر زمان تجزیه خواهد شد؛ اما چربی به بافت بدن انسان می‌چسبد و همین موضوع سبب می‌شود تا نتیجه دائمی را به همراه داشته باشد.

ژل ژل ژوویدرم ساخت کجاست؟

ژل ژوویدرم یک برند معتبر فرانسوی است که بدلیل کیفیت فراوان چه در نتیجه بعد از تزریق و چه در مدت ماندگاری ژل تزریقی به عنوان بهترین برند ژل‌های تزریقی شناخته می‌شود. تمامی محصولات این برند از جمله ژل‌های زیبایی به دلیل کسب تاییدیه از سازمان غذا و دارو آمریکا نزد زیباجویان اعتبار بالایی دارند.

ژل ژوییدرم ساخت کجاست؟

انواع ژل ژل ژوویدرم و میزان ماندگاری آن

 • ماندگاری ژل لب وولبلا ژوویدرم: این نوع از ژل ژوودرم که در رفع چین‌وچوک زیر چشم و حجم دهی به لب تاثیر دارد، یکی از بهترین گزینه‌ها برای تزریق به لب است. ماندگاری این نوع از ژل ژوودرم کمی بیشتر از یک سال است.  
 • ماندگاری ژل ژوودرم :ultra xc این ژل به واسطه خصوصیات خود استفاده عمومی‌تر به نسبت دیگر مدل‌های ژوویدرم دارد، ماندگاری ژل ultra xc ژوودرم 12 در حدود ماه است.
 • ماندگاری ژل لب ultra+xc ژوویدرم: همانطور که از اسم این ژل پیداست، استفاده آن برای افرادی با سن بالا که چروک‌های عمیق‌تر دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماندگاری این نوع از ژل ژوویدرم کمی بیشتر از یک سال است.
 • ماندگاری ژل ژوویدرم ولورما: ولورما که در از بین بردن چین‌وچروک‌های صورت و اطراف دهان موثر است، در میان تمامی فیلر‌ها بیشترین ماندگاری را داشته و تا دو سال ماندگاری خواهد داشت.
 • ماندگاری ژل ژوویدرم ولور: یکی دیگر از گزینه‌های پرطرفدار برای تزریق لب مدل ولور است که به نسبت وولبلا اثربخشی بهتری دارد، به همین دلیل مدت ماندگاری این نوع از ژل تا 18 ماه به طول می‌انجامد.

عوامل تاثیرگذار در ماندگاری تزریق ژل لب

 • ماندگاری تزریق ژل لب و … در حالت عادی با توجه به برند و محل تزریق از 6 ماه تا 2 سال هستند که این میزان با توجه به برند، تخصص پزشک و نحوه مراقبت‌های شما متفاوت است؛ البته نگران نباشید زیرا پس از گذشت مدت ماندگاری، امکان شارژ ژل تزریقی برای شما فراهم است تا مجدد به جذابیت و چهره مورد نظر خود برسید؛ اما موارد بالا تا چه حد در ماندگاری ژلژل ژوویدرم و سایر برند‌ها تاثیرگذار هستند؟
 • ناحیه تزریقی: یکی از موارد مهم در تعیین مدت ماندگاری ژل ناحیه تزریقی است؛ در خصوص ماندگاری ژل تزریقی هر چه ناحیه کوچک‌تر و کم‌عمق‌تر باشد مدت ماندگاری آن بیشتر است.
 • تخصص پزشک: از دیگر موارد تاثیرگذار در رسیدن به فرم ایده‌آل که لازم است تا به آن توجه داشته باشید تخصص پزشک در نحوه تزریق و ظرافت کار است که با نتیجه نهایی رابطه مستقیم دارد.
 • نقش مراقبت‌های بعد از تزریق: مراقبت‌های بعد از تزریق ژل تاثیر بسزایی در مدت ماندگاری ژل دارند؛ به گونه‌ای که در صورت تمامی موارد و توصیه‌ها احتمال بروز عوارضی همچون گلوله شدن ژل تزریقی کاهش می‌یابد که سرآمد آن افزایش مدت زمان ماندگاری است.

مروری برمطالب گذشته


برند فرانسوی ژل ژوویدرم به عنوان برترین برند ژل زیبایی شناخته می‌شود که به واسطه کسب تاییدیه از سازمان غذا و دارو امریکا رتبه اول ژل‌های زیبایی را به خود اختصاص داده است. در خصوص انواع مدل‌های ژل ژوییدرم باید بگوییم که این برند معتبر با تولید انواع ژل‌های متفاوت از نظر ساختار و … برای تزریق ژل در هر اندامی بهترین گزینه به شمار می‌رود.

عوارض تزریق ژل ژل ژوویدرم

در خصوص عوارض احتمالی تزریق ژل به لب باید بگوییم که اگر سه ضلع مثلث برند درجه 1، پزشک و متخصص کاربلد و مراقبت‌های بعد از تزریق رعایت شود نتیجه حاصله بدون نقص خواهد بود؛ این موضوع درحالی مطرح است که در بدترین حالت ممکن با گلوله شدن ژل تزریقی همراه است و سرآمد آن با تخلیه ژل تزریق شده همراه خواهد بود؛ در خصوص عوارض کلی که بروز آن‌ها کاملا عادی است می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • قرمزی
 • تورم
 • خونریزی موقت
 • خارش
انواع ژل ژوییدرم

در حالت کلی تزریق ژل شاید ماندگاری کمتری به نسبت چربی داشته باشد؛ اما نکته مهم در کم دردسر بودن این متد خلاصه می‌شود به گونه‌ای که شما در بدترین شرایط می‌توانید با تخلیه ژل تزریق شده به کمک تزریق آنزیم هیالورونید، مشکل به‌وجود آمده را به‌طور کامل برطرف کنید.

معایب ژل ژل ژوویدرم

در خصوص معایب تزریق ژل باید بگوییم که برند نقش کلیدی را در این خصوص خواهد داشت؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از هرگونه عوارض احتمالی به کلینیک‌های معتبری که از ژل ژل ژوویدرم و سایر برند‌های معتبر استفاده می‌کنند، اعتماد کنید.

قیمت ژل ژل ژوویدرم

باتوجه به نوسانات دلار ارائه یک قیمت واحد در خصوص قیمت هر سی سی از ژل ژل ژوویدرم تاحدودی غیر ممکن است؛ اما برای سهولت شما به صورت بازه‌ای قیمت هر سی سی باتوجه به انواع مختلف آن مابین 2800 تا 4200 میلیون تومان است.


کلام آخر


مطالبی که در این مقاله برای شما گردآوری کردیم در خصوص اطلاعات کلی بود که برای انتخاب بهترین برند لازم بود به آن توجه کنید؛ اما به این موضوع توجه کنید که این تصور کاملا اشتباه است که سایر برند‌ها نتیجه ایده‌آلی برای شما به همراه نخواهند داشت؛ زیرا برند‌های درجه یک زیادی در بازار هستند که از اعتماد به آن‌ها پشیمان نخواهید شد.
کلینیک نیل با توجه به سابقه درخشان در زمینه زیبایی و استفاده از برند‌های باکیفیت و درجه یک ژل زیبایی همچون ژل ژوویدرم و … آماده خدمت رسانی به شما زیباجویان محترم است، شما زیباجوی محترم می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین کلینیک نیل در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *