0 تا 100 کاشت مو به روش BHT
دانستنی ها, کاشت مو

0 تا 100 کاشت مو به روش BHT


Deprecated: the_author از نگارش 2.1.0 از رده خارج شده و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. in /home/nileclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5507
دکتر فرامرز نگهدار مغانلو
    6 اسفند 1399
کاشت مو به روش bht

احتمالا اگر از متقاضیان کاشت مو باشید، اسم بانک مو به گوش شما خورده است؛ بانک مو یعنی قسمتی از پشت سر که به واسطه تراکم بالاتر پزشک می‌تواند از آن قسمت برای استخراج و سپس کاشت مو اقدام کند؛ اما گاهی به دلایل متفاوتی که در مورد آن صحبت خواهیم کرد امکان استفاده از بانک مو برای افراد فراهم نیست؛ دراین شرایط کاشت مو به روش BHT به بیماران پیشنهاد می‌شود تا با استفاده از موی بدن بیمار فرایند کاشت مو صورت گیرد.

Body Hair Trans همان‌طور که گفتیم به عنوان یکی از روش‌های کاشت مو بدون بانک مو است که به واسطه موهای بدن صورت می‌گیرد؛ در این روش از پاها، بازوها، شکم، قفسه سینه، پشت، زیر بغل و … استفاده می‌شود. یکی از تفاوت‌های عمده میان BHT و سایر روش‌ها مانند کاشت مو به روش SUT و کاشت مو به روش میکروگرافت و … است.

 

کاشت مو با روش BHT با توجه به ظرافتی که در آن وجود دارد به عنوان یک نمونه حساس برای کاشت مو شناخته می‌شود که برای انجام آن به هر کلینیک زیبایی نمی‌توان اعتماد کرد؛ در این شرایط شما برای رسیدن به فرم و شرایط ایده‌آل لازم دارید تا در انتخاب بهترین کلینیک نهایت دقت را داشته باشید روش کاشت BHT را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانید.


نکته مهم در خصوص روش کاشت BHT


در خصوص کاشت مو BHT باید به این تفاوت عمده توجه داشته باشید که تعداد گرافت در موهای سر تقریبا بین 2 تا 3 عدد است؛ این درحالی است که در هر کدام از گرافت‌های موهای بدن فقط 1 تار مو قرار دارد که سرآمد آن در شکل متفاوت کاشت در این متد خلاصه می‌شود.

به غیر از نکته بالا باید این موضوع را هم مد نظر داشته باشید که علاوه‌بر تعداد گرافت که خیلی با آن احتمالا آشنایی ندارید؛ جنس و رنگ مو‌های بدن نیز از دیگر موارد متفاوت در زمینه روش BHT است. در این روش شما باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشید که مو‌های ضخیم‌تر، فر یا صاف و در رنگ‌بندی‌های متفاوت نوید بخش متدی متفاوت با افرادی با شرایط خاص است.

بهترین کاندیدها برای روش کاشت مو BHT

در کاشت مو به روش‌های دیگر از بانک مو برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل استفاده می‌شود؛ این در‌حالی است که شما اگر بانک مو مناسب نداشته باشید و از طاسی کامل رنج می‌برید باید از متد یا روش کاشت مو BHT برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل و نهایی استفاده کنید. احتمال این موضوع در ذهن شما دغدغه‌هایی ایجاد می‌کند که آیا این متد با توجه به نکاتی که تا به این لحظه به آن اشاره کردیم تا چه حد می‌تواند از انتظارات شما دور باشد که باید بگوییم در صورت اعتماد به کلینیک معتبر؛ به هیچ وجه نباید نگران نتیجه نهایی باشید.

آیا مایل به کسب اطلاعات درباره هزینه کاشت مو به روش fue هستید؟ این روش برای چه کسانی انجام می گیرد؟ این نکته را بدانید که هر روش کاشت مو برای متقاضی بر اساس شرایطی که دارد و هدف از کاشت مو انجام می گیرد. 

بهترین کاندیدها برای روش کاشت مو bht

اما احتمالا این سوال در ذهن برخی متقاضیان ایجاد می‌شود که برای کاشت مو به روش BHT باید به چه نکاتی توجه کنید و اصلا به‌طور کلی‌تر چه شاخص‌هایی برای پزشک ملاک است تا این روش را برای شما تجویز کند؛ در خصوص شاخص‌های رسیدن به نتیجه ایده‌آل که از جانب پزشک بررسی می‌شود به شرح زیر هستند:

 • برای کاشت مو BHT در هر سانتی متر باید 40 گرافت مو وجود داشته باشد.
 • حالت موی بدن شما باید با موی سر شباهت نسبی داشته باشد (یعنی اگر موی بدن شما صاف است و موهای فری دارید این متد نمی‌تواند برای شما گزینه ایده‌آلی باشد.)
 • اندازه ناحیه اهدا کننده از دیگر موارد مهم در بهبود فرایند کاشت مو با روش BHT است.
 • از دیگر موارد مهم در رسیدن به نتیجه ایده‌آل

چهار مورد بالا از آن دست مواردی است که به عنوان شاخص‌های اصلی کاشت مو به روش BHT شناخته می‌شود و یک پزشک حاذق با بررسی شاخص‌های بالا برای کاشت مو اقداماتی انجام می‌دهد.


نکته مهم در خصوص روش FIT و BHT


کاشت مو روش BHT به عنوان یک روش هنوز به اندازه  روش های FIT و FUTمورد تحقیق و بررسی قرار نگرفته است. با توجه به فقدان تجربه و دانش، باید به عنوان آخرین روش برای بهبود وضعیت موجود مورد توجه قرار گیرد.

نکته مهمی که در خصوص متد BHT باید به آن توجه کنید این است که در این متد به دلیل تفاوت میان بافت موی سر و بدن نتیجه حاصله می‌تواند گوناگون باشد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو به روش BHT لازم است با تیم مشاورین کلینیک نیل دئر تماس باشید و بعد از پیشنهاد پزشک برای انتخاب این متد اقدام کنید.

به طور کلی‌تر در خصوص تفاوت میان روش BHT و کاشت مو به روش FIT می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • در روش کاشت مو BHT جهت رشد واحد‌های فولیکول متفاوت است.
 • نوع پوست و ویژگی‌های کاشت مو از تفاوت BHT است.
 • عمق فولیکول مو زیر پوستدر متد BHT پایین است.
 • و در مورد آخر نوع رشد مو تا حدودی متفاوت است.

مراحل کاشت مو با روش BHT چگونه است؟

 • استخراج صحیح فولیکول‌های بدن مرحله اول در روش BHT است؛
 • در مرحله دوم نوبت به آماده سازی واحدهای فولیکولی است؛
 • ذخیره سازی بدون خطا و هیدراتاسیون پیوندهای استخراج شده؛
 • کاشت بهینه با در نظر گرفتن جهت رشد و ترتیب پیوندها
 • بدست آوردن خط موی طبیعی از دیگر مراحل روش BHT است.

مزایا کاشت مو به روش BHT

 • این متد برای افرادی که بانک مو پرپشتی ندارند گزینه ایده‌آلی است؛
 • این متد برای بیمارانی خاص مناسب است؛ برای مثال کاشت موبیماران آلوپسی گزینه بسیار ایده‌آلی است؛
 • این متد قابلیتی دارد تا شما به صورت آزمایشی میزان اثربخشی آن را بسنجید؛
 • خط اسکار این متد کاملا موقتی بوده و بعد از مدتی درمان می‌شود؛

معایب کاشت مو روش BHT چگونه است؟

 • مانند هر متدی دارای عوارضی موقتی است.
 • امکان عدم سازگاری موهای بدن با سر و عدم رشد آن‌ها
 • رضایت به نسبت پایین در افرادی که به مراکز معتبر اعتماد نکرده‌اند


کلام آخر


کاشت مو به روش BHT به دلیل استخراج فولیکول از بدن برای افرادی که بانک مو چشمگیری ندارند بسیار ایده‌آل است. در این متد که در سه مرحله استخراج فولیکول مو، چرخه رشد موهای بدن و سازگاری موهای سر و بدن خلاصه می‌شود به عنوان متدی کارا می‌تواند برای افرادی که به طاسی مفرد مبتلا هستند گزینه بسیار ایده‌آلی باشد.


مقالات پیشنهادی و سوالات پرتکرارDeprecated: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/nileclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.