آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک
لیپوماتیک, دانستنی ها

آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک


Deprecated: the_author از نگارش 2.1.0 از رده خارج شده و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. in /home/nileclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5507
دکتر فرامرز نگهدار مغانلو
    16 شهریور 1398
آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک

آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک

آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک از جمله عمل های زیبایی رایج به شمار می رود که امروزه در اکثریت کلینیک های زیبایی توسط متخصصین این رشته انجام می شود. به همین جهت برای انجام عمل زیبایی Lipomatic باید نکاتی را بدانید تا بتوانید خود را برای پیکرتراشی آماده نمایید.

در واقع دانستن این آمادگی ها می تواند به نفع شما باشد و نتایج نهایی را به صورت شگفت انگیزی بهبود ببخشد. البته قبل از عمل باید میزان چربی شما توسط جراح مشخص شود تا بر اساس صلاحدید پزشک معالج نکاتی که نیاز است تا شما پیش از انجام عمل پیکرتراشی انجام دهید تعیین گردد.

آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک

ممکن است توده های چربی بدن شما زیاد باشد و جراح نتواند تمام این چربی ها را خارج نماید و فقط چربی موجود در بدن شما را کاهش دهد؛ بنابراین می توان اولین قدم در کاهش وزن بیماران را این گونه عنوان نمود.

انجام این مقدمات و آمادگی قبل از عمل می تواند در بهبود بعد از Lipomatic نیز تا حد زیادی موثر باشد. در واقع باید چند هفته قبل از عمل لیپوماتیک این آمادگی ها صورت گیرد تا نتایجی که بعد از عمل لیپوماتیک می گیرید در بالاترین سطح ممکن خود قرار بگیرد.

اهمیت آمادگی لازم برای عمل لیپوماتیک

در واقع آمادگی برای Lipomatic یکی از عواملی است که می تواند در روند عمل لیپوماتیک نقش شایانی را داشته باشد.

این آمادگی های قبل از عمل لیپوماتیک در واقع اقداماتی است که باعث بهبود هر چه زودتر بیمار بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک می شود و علاوه بر آن نتایجی را که بیمار پس از انجام پیکرتراشی خواهد دید را به صورت چشمگیری بهبود می بخشد.

چند هفته قبل از عمل پیکرتراشی می توانید با جراح خود مشورت های لازم را داشته باشید. جراح شما می تواند به شما اطلاعات مناسبی را برای آماده سازی قبل از عمل پیکرتراشی بدهد. این امر در واقع باعث بهبود سریع شما می شود.

اهمیت آمادگی لازم برای عمل لیپوماتیک

شما می توانید با دادن اطلاعاتی از خود و شیوه زندگیتان یا عادات غذایی که دارید به جراح خود بیشتر کمک نمایید تا تصمیم بگیرد که شما مناسب عمل لیپوماتیک هستید یا خیر؛ بنابراین در دادن اطلاعات به پزشک خود صداقت داشته باشید زیرا این به نفع خودتان است.

در واقع پزشک شما دو هفته قبل از عمل دستورالعمل هایی را که باید رعایت کنید را به شما می دهد. در این دستورالعمل ها خودداری از برخی دارو عنوان می شود. داروهایی که باعث ایجاد فشار خون یا خونریزی بیش از حد در حین عمل می شود را باید حذف نمایید.

قبل از عمل جراحی تا حد امکان باید از دود سیگار و کشیدن آن پرهیز نمایید زیرا این مسئله خونریزی زیادی را در حین عمل به وجود می آورد؛ و می تواند باعث کاهش جریان خون در بدن شود و بهبودی شما را کاهش دهد.

شما باید کاهش وزن را در قبل Lipomatic کنسل نمایید.

زیرا این امر می تواند به شدت برای شما خطرناک باشد و تاثیرات منفی و برعکسی را بر روی بدن شما داشته باشد. در نتیجه اگر به این موضوع فکر کرده اید که همراه با رژیم سنگین، بدنسازی یا هرگونه ورزش دیگری می توانید لیپوماتیک را انجام دهید باید بگوییم که این تفکر کاملا اشتباه و خطرناک خواهد بود.

آمادگی قبل از عمل زیبایی لیپوماتیک

اگر بخواهید Lipomatic شما نتیجه خوبی به همراه داشته باشد باید قبل از عمل به یک سری از نکات مهم دقت نمایید. این نکات قبل از عمل لیپوماتیک باعث آماده سازی بدن شما می شود و استفاده از این امر می تواند بر روی سیستم بدن شما بعد از عمل تاثیرات فراوانی داشته باشد.

در نتیجه شما نتایج فوق العاده و طولانی مدتی راپس از این آماده سازی ها تجربه خواهید نمود. اگر بخواهیم آمادگی قبل از عمل زیبایی لیپوماتیک را برای شما شرح دهیم باید به موارد زیر اشاره نماییم :

 1. شب قبل از عمل زیبایی لیپوماتیک سعی کنید نوشیدنی و آب زیاد بنوشید.
 2. بهتر است شب قبل از Lipomatic پرخوری نکنید و معده خود را خالی بگذارید
 3. از دو هفته قبل از لیپوماتیک از آسپرین استفاده نمایید.
 4. از مصرف مشروبات و سیگار در شب قبل از عمل زیبایی لیپوماتیک خودداری نمایید.
 5. اگر ویتامین مصرف می نمایید استفاده از آنها را قبل از عمل زیبایی لیپوماتیک متوقف نمایید.

با رعایت این نکات قبل از عمل زیبایی پیکرتراشی می توانید تا حدود زیادی از بروز خونریزی و یا انعقاد خون در حین عمل جلوگیری نمایید در نتیجه عمل راحت تری را خواهید داشت. همه این مواردی که گفته شد برای آماده سازی بیمار قبل از عمل لیپوماتیک نقش به سزایی را می تواند به همراه داشته باشد.

تاثیرات آمادگی برای عمل تخلیه چربی

لیپوماتیک یکی از انواع عمل های جراحی است که معمولا با بیهوشی عمل همراه نمی باشد و فردی که تصمیم به انجام Lipomatic می گیرد کاملا در طول فرایند پیکرتراشی هوشیار بوده و نسبتا فرایند انجام پیکرتراشی را تجربه می نماید.

تاثیرات آمادگی برای عمل تخلیه چربی

به همین دلیل آمادگی برای انجام پیکرتراشی از اهمیت بسیار بالای برخوردار است و در طول انجام فرایند به شما کمک شایانی خواهد نمود موارد زیر می تواند تنها بخشی از تاثیرات آمادگی برای Lipomatic باشد :

 1. کاهش استرس در طول فرایند
 2. رعایت رژیم های قبل از انجام عمل به جهت آسان تر شدن فرایند انجام این عمل زیبایی
 3. علم کامل بر فرایند و مراحل هایی که در طول عمل برای شما اتفاق می افتد
 4. رعایت نکاتی که پزشک انتظار دارد تا قبل از انجام پیکرتراشی آن ها را انجام داده باشید.

در نهایت باید به این نکته توجه داشته باشید که هر اندازه آمادگی شما در رابطه با عمل بیشتر باشد، فرایند انجام پذیری ساده تر خواهد بود و شما سطح استرس و تنش کمتری را تجربه خواهید کرد.

علاوه بر این مساله در صورتی که شما استرس کمتری را تجربه نمایید، Lipomatic شما تاثیر بیشتری خواهد داشت و نتایج مشاهده شده برجسته تر می شوند.

مزیت های آمادگی برای لیپوماتیک

برای اینکه بتوانید برای عمل زیبایی لیپوماتیک آمادگی لازم را داشته باشید باید به مواردی که پزشک شما توصیه می کند عمل نمایید. در واقع این آمادگی های برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک تا حد بسیار زیادی در موفقیت آمیز بودن عمل لیپوماتیک شما موثر خواهد بود.

در این قسمت برخی از مزیت هایی که به واسطه آمادگی در رابطه با عمل پیکرتراشی برای شما ایجاد می شود را بیان کرده ایم :

 1. دوره بهبودی کوتاه تر می شود.
 2. خونریزی های اضافی در عین عمل جراحی می توان جلوگیری نمود.
 3. عوارض بعد از Lipomatic تا حدود زیادی کاهش پیدا می کند.
 4. سطح استرس تجربه شده کمتر می شود
 5. درد را در سطح بسیار پایینی تجربه خواهید کرد
 6. نگران عوارض بعد از عمل لیپوماتیک نخواهید بود.

در نهایت باید بگوییم آمادگی برای هر عملی مزایای بسیاری را به همراه خواهد داشت و شما در پایان انجام عمل اگر آمادگی های لازم را داشته باشید نتایج شگفت انگیز و ویژه ای را دریافت می کنید.

مزیت های آمادگی برای لیپوماتیک

برای آنکه دقیق تر در رابطه با آمادگی های لازم قبل از عمل پیکرتراشی را بدانید حتما با پزشک مشاور و متخصص خود مشورت نموده و تمامی مواردی که پزشک شما به عنوان آمادگی های قبل از عمل به آنها اشاره می نماید را به خوبی انجام دهید تا نتایجی را که مد نظر دارید در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین سطح کیفیت مشاهده نمایید.

عمل لیپوماتیک حتما باید در مراکز معتبر جراحی انجام شود. شما برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران کلینیک تخصصی پوست و مو نیل با شماره داخل سایت تماس بگیرید. همچنین شما میتوانید از طریق چت آنلاین سایت سوالات خود را با ما در میان بگذارید.


Deprecated: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/nileclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =

برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.