0 تا 100 تزریق ژل در گردن+نکات مهم

تزریق ژل در گردن

تزریق ژل در گردن و توصیه های بعد از آن

روند زیبایی تزریق ژل یکی از بهترین روش های حال حاضر برای رفع چین و چروک و حجیم تر کردن نواحی مختلف بدن به شمار می رود که بدون هیچگونه درد و خونریزی انجام می پذیرد. لازم است تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه یعنی چگونگی خدمات تزریق ژل در کلینیک نیل به این بخش مراجعه کنید.

تزریق ژل در گردن و توصیه های بعد از آن

روند زیبا سازی تزریق ژل به دلیل اینکه مردم از دیرباز به زیبایی خود اهمیت می دهند و طبیعی بودن آن و داشتن حداقل عوارض جانبی احتمالی در بین مردم محبوبیت زیادی کسب کرده است به نحوی که آمار ها نشان می دهد در سراسر جهان مردم به انجام روند Filler injection روی می آورند.

همچنین هزینه درمان تزریق ژل نسبت به مزایا و نتایج مطلوبی که می دهد بسیار مناسب خواهد بود. شاید شما هم مانند برخی افراد فکر کنید که روش های دیگری وجود دارد که همین نتایج را با هزینه کمتر در اختیار بیمار می گذارد؛ اما این را در نظر نمی گیرید که آیا روش های دیگر تضمینی خواهند بود؟

تبلیغات زیادی که این گونه روش های غیر استاندارد و تضمین نشده می کنند به نوعی افراد را فریب داده و با وعده های دروغین به سمت خود جذب می کنند؛ و افراد علاوه بر این که خسارت مالی می بینند وقتشان را هم که مانند طلا با ارزش است هدر می دهند؛ و بعضا به جای کسب مزایا دچار عارضه های جبران ناپذیر می شوند؛ اما آمار های گزارش شده یافت می کند که تزریق ژل روشی سریع و کاملا تضمینی خواهد بود.

آیا تزریق ژل در گردن ممکن است ؟

روند زیبایی Filler injection به سبب اینکه یک عمل جراحی محسوب نمی شود و روند تزریق ژل بسیار آسان خواهد بود یک روش سرپایی به حساب می آید و می تواند در نقاط مختلف بدن صورت گیرد؛ بنابراین جواب این سوال که آیا Filler injection امکان پذیر خواهد بود کاملا مثبت است.

گردن یکی از اعضایی به شمار می رود که غالبا در معرض دید مستقیم عموم قرار می ‌گیرد بنابراین بر ظاهر افراد تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. به گونه ای که اگر گردن یک فرد دارای ظاهری مناسب باشد، صورت آن فرد هم زیبا به نظر خواهد رسید.

آیا تزریق ژل در گردن ممکن است ؟

به همین نحو اگر گردن یک فرد دارای چین و چروک های زیاد باشد بر چهره فرد نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت؛ بنابراین علاوه بر اینکه تزریق ژل برای گردن ممکن خواهد بود گردن می تواند یک کاندید خوب و مناسب برای روند زیبایی Filler injection باشد.

از گردن به عنوان یکی از عضو های محرک بدن یاد می شود. شاید اگر شما هم دقت به عمل آورده باشید متوجه می شوید که روزانه صد ها بار گردنتان به حرکت در می آید؛ بنابراین یکی از عواملی که چین و چروک های خفیف را در گردن ایجاد می کند همین حرکات بیش از حد گردن می باشد؛ که با تزریق ژل تا حدود بسیار زیادی قابل رفع خواهند بود. البته که کلینیک زیبایی که به آن مراجعه می‌کنید باید از نظرکیفیت و تخصص در حد قابل قبولی باشد؛ به همین دلیل ما در کلینیک نیل از تزریق ژل ژوپیدرم و دیگر برند‌های معتبر برای تزریق ژل در گردن استفاده می‌کنیم. برای مثال اگر کلینیکی که برای تزریق ژل به آن مراجعه می‌کنید از تبحر کافی برخوردار نباشد با عوارض مختلفی رو به رو می‌شوید که ساده ترین آن از بین بردن و تخلیه ژل لب است.

علاوه بر فعالیت زیاد گردن که باعث بروز چین و چروک های خفیف بر روی آن می شود. عوامل دیگری نیز می توانند بر چین و چروک های ایجاد شده بر روی گردن تاثیر گذار باشند. عواملی به سان افزایش و کهولت سن، پیری زودرس، خشکی پوست و نور مستقیم آفتاب.

بنابراین همان گونه که گفته شد خبر خوش برای آن دسته از افرادی که می خواهند چین و چروک های موجود روی گردن خود را از بین ببرند و باری دیگر گردنی لطیف داشته باشند روند زیبایی تزریق ژل خواهد بود.

در چه مواردی تزریق ژل در گردن انجام می شود ؟

به احتمال زیاد برای شما هم این اتفاق افتاده که یک روز متوجه می شوید که اطرافیانتان چه در محل کار یا چه در یک مهمانی به طرز ناجوری به گردن شما خیره شوند و به طور غیر مستقیم به شما بگویند که ظاهر گردنتان ایده آل نیست و شما هم در آینه متوجه این موضوع شوید و ببینید که چین و چروک هایی روی گردنتان به وجود آمده است؛ و احساس پیری کنید. در این جا اهمیت روند زیبا سازی تزریق ژل کاملا مشخص خواهد شد و راه چاره این مشکل خواهد بود.

در چه مواردی تزریق فیلر در گردن انجام می شود ؟

روند زیبایی Filler injection در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که گردن یک بیمار ظاهر ایده آل قبلی خود را از دست داده و بیمار می خواهد تا این ظاهر قبلی را باری دیگر با استفاده از روند زیبا سازی تزریق ژل به گردن خود باز گرداند. از جمله این موارد می توان اشاره کرد به:

  1. Filler injection برای کسانی که در پست خود نشانه های پیری را مشاهده می کنند: با گذشت سن طبیعی است که چین و چروک هایی در نواحی مختلف بدن نمایان شوند. گردن هم یکی از این نواحی به شمار می رود؛ بنابراین روند زیبایی تزریق ژل گردن می تواند یکی از مناسب ترین راهکار ها برای رفع این چین و چروک های موجود روی گردن باشد.
  2. تزریق ژل گردن برای گردن های لاغر: افرادی وجود دارند که به دلایل مختلفی همچون استخوان بندی بدنشان گردنشان نسبت به سرشان کوچک و یا سرشان نسبت به گردنشان بزرگ تر دیده می شود روند زیبا سازی Filler injection با حجم بخشیدن به گردن می تواند بین سر و گردن به اندازه قابل توجهی تناسب ایجاد کند.
  3. افرادی که می خواهند از بروز چین و چروک های ناشی از کهولت سن پیشگیری کنند: تزریق ژل گردن علاوه بر این که چین و چروک های موجود روی گردن را رفع می کند از ایجاد چین و چروک بر نواحی تحت تزریق جلوگیری به عمل خواهد آورد.
  4. تزریق ژل گردن برای کسانی که دچار خشکی پوست به خصوص در نواحی گردن شده اند: خشکی پوست نیز یکی از معضلات زیبایی پوست به شمار می رود.

بنابراین روند زیبا سازی Filler injection می تواند گزینه مناسبی برای آن دسته از افرادی باشد که از خشکی پوست در ناحیه گردن رنج می برند؛ زیرا ماده که در تزریق ژل گردن استفاده می شود با جذب آب مورد نیاز پوست را مرطوب نگه خواهد داشت و به سبب آن خشکی پوست گردن رفع خواهد شد.

توصیه های بعد از تزریق فیلر به گردن

بعد از اینکه روند زیبا سازی تزریق ژل گردن به خوبی و بدون هیچ گونه مشکلی انجام شد پزشک متخصص دستورالعملی به بیمار خواهد داد که این دستورالعمل شامل تعدادی نکته و توصیه برای مراقبت های بعد از روند زیبایی Filler injection خواهد بود و بیمار را موظف می دارد تا به این نکات به نحو احسن عمل کند. تا نتایج تزریق ژل گردن آن طور که باب میل بیمار است به دست آید.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر به گردن

از جمله این نکات بعد از روند زیبایی تزریق ژل گردن می توان اشاره کرد به :

  1. دوری از مکان های گرم برای مدت زمان مشخص شده بعد از روند زیبا سازی تزریق ژل گردن: طبق زمانی که پزشک متخصص تعیین می کند بیمار باید از قرار گیری در مکان هایی که بیش از حد نرمال دمایشان بالا است خودداری کنند. مکان هایی همچون استخر، حمام بخار و جکوزی.
  2. اجتناب از قرار گیری در معرض آفتاب: بیمار موظف خواهد بود تا برای مدت زمان مشخص شده توسط پزشک متخصص از قرار گرفتن زیر نور شدید آفتاب پرهیز کند. چرا که این کار موجب تحریک ژل گردن خواهد شد و به دنبال آن عوارض جانبی بروز خواهد داد.
  3. عدم داشتن فعالیت های ورزشی سنگین برای مدت زمان حداقل 24 ساعت: برای اینکه پس از Filler injection، ژل تزریق شده از مکان خود خارج نشده و به نواحی دیگر بدن جابجا نشود توصیه اکید می شود که بیمار ظرف مدت 24 ساعت پس از تزریق ژل گردن به فعالیت های ورزشی سنگین نپردازد.
  4. عدم استفاده از لوازم آرایشی: بیمار نباید برای مدت زمان حداقل 4 ساعت پس از Filler injection ناحیه تحت تزریق ژل را آرایش کند. همچنین توصیه می شود برای پنهان کردن کبودی ها و قرمزی احتمالی نواحی تحت تزریق ژل، از شال گردن یا روسری استفاده شود.
  5. استراحت کافی: توصیه می شود بیمار برای مدتی به سر کار نرود و مرخصی بگیرد تا زمانی که حالش بهبود یابد.

کلینیک تخصصی پوست و مو نیل دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ارائه دهنده خدمات زیبایی و به ویژه در زمینه تزریق ژل میباشد. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *