0 تا 100 تزریق چربی به گونه و تاثیرات آن

  1. خانه
  2. بلاگ
  3. 0 تا 100 تزریق چربی به گونه و تاثیرات آن
بهبود فرم و زیبایی صورت با تزریق چربی به گونه

گونه‌ها به دلیل اینکه حجم زیادی از صورت را به خود اختصاص داده‌اند عموما تاثیر چشم‌گیری در زیبایی فردی دارند، البته شاید تصور کنید که استفاده از کرم پودر و … در جوان‌سازی گونه‌ها تاثیرگذار باشد، اما خود لوازم آرایش هم به دلیل وجود موارد شیمیایی درافزایش چین و چروک‌های موجود دخیل هستند که این موضوع زیباجویان را با دغدغه‌هایی رو‌به رو می‌کند؛ اما چاره کار چیست؟

پاسخ شما در تزریق چربی به گونه و دیگر نقاط بدن و صورت خلاصه شده است؛ البته که راه‌های زیاد دیگری هم برای رسیدن به جذابیت جوانی وجود دارد؛ برای مثال تغذیه می‌تواند در جلوگیری از چین و چروک موثر باشد، اما به دلیل تاثیر جزئی این روش‌ها و با توجه به تاثیر تزریق چربی در ترمیم صورت این موضوع گزینه مناسبی است.

تزریق چربی نه تنها در گونه بلکه در سایر اندام‌ها می‌تواند در جوان سازی پوست تاثیر بسزایی داشته باشد؛ اما نکته‌ای که لازم است خصوص تزریق چربی به آن توجه ویژه داشته باشید در یک موضوع واحد خلاصه می‌شود که آن انتخاب یک کلینیک معتبر در کنار یک پزشک کاربلد است تا براساس تجربه خود بهترین نتیجه را برای شما رقم بزند.


نکته مهم و کاربردی


تزریق چربی به نسبت تزریق ژل نیازمند تخصص بیشتر است و به همین دلیل برخلاف تزریق ژل که توسط تکنسین‌ها انجام می‌شود برای تزریق چربی صرفا به تخصص پزشک نیاز است.

بهبود فرم و زیبایی صورت با تزریق چربی به گونه

همواره یکی از روش هایی که برای زیباسازی صورت استفاده می شود و می تواند باعث گردد تا چین و چروک های ناشی از بیماری های پوستی و کهولت سن از بین رود و فرم صورت را تا حد زیادی دچار تغییر کند تزریق چربی است.

تزریق چربی می تواند اهداف مختلفی مانند تزریق چربی به گونه داشته باشد در نتیجه تزریق به هر ناحیه هدف خاصی را به همراه خواهد داشت.

مراقبت‌های بعد از تزریق چربی در هفته‌های ابتدایی

همان طور که گفته شد یکی از نواحی که به صورت متداول در آن از تزریق چربی برای زیبایی و جوان سازی استفاده می شود گونه است. انتقال چربی به گونه باعث خواهد شد سطح پوست شفاف تر شده و چین و چروک های ناحیه گونه از بین روند.

تاثیر تزریق چربی به گونه در زیبایی صورت

با افزایش سن معمولا به مرور زمان صورت شما دچار تغییراتی خواهد شد. زیر چشم ها کمی گود شده یا چین و چروک هایی در نواحی مختلف صورت رخ خواهد داد.

گونه ها در صورت یکی از عضو هایی هستند که همواره باعث زیبایی خواهند شد و در صورت لاغری یا پیری گونه های شما به صورت استخوانی نشان داده خواهد شد و همین موضوع باعث می شود تا زیبایی شما کمی به خطر افتد.

اگر می خواهید تا در چنین شرایطی دچار مشکلاتی از این قبیل نشوید در نتیجه می توانید از تزریق چربی به گونه استفاده کنید تا مجددا شاهد نرمی و لطافت پوست در ناحیه گونه شده و زیبایی را برای صورت خود به ارمغان آورید.

تاثیر تزریق چربی به گونه در زیبایی صورت

معمولا پوست صورت یکی از حساس ترین قسمت های پوستی بدن بوده و همواره جزئی ترین تغییرات در آن باعث دگرگونی زیبایی و چهره فرد خواهد شد در نتیجه همواره باید به زیبایی صورت خود اهمیت دهید.

زمانی که شما با استفاده از انتقال چربی به گونه نواحی اطراف گونه خود را کمی لطیف تر و زیباتر خواهید کرد شاهد خواهید بود که دیگر هیچ چین و چروکی در صورت شما وجود ندارد. گونه ها از حالت استخوانی خارج شده و ظاهر زیباتری به خود خواهند گرفت.

فرایند تزریق چربی به گونه

قبل از پرداختن به تزریق چربی به گونه یک نکته مهم را باید در نظر داشته باشید و این موضوع است که شما برای تزریق چربی 3 مرحله پیش روی خود دارید که هر سه این مراحل از اهمیت بالایی برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل برخوردار هستند؛ مرحله ابتدایی که باید حتما به آن توجه داشته باشید استخراج چربی از نواحی مستعد است که تشخیص آن برعهده پزشک است. در این مرحله پزشک چربی مورد نیاز را از اندام‌هایی هم‌چون باسن، شکم و یا پهلو استخراج می‌کند.

در مرحله بعد چربی استخراج شده نیاز به خالص سازی دارد که انجام درست این مرحله با ایده‌آل‌ترین نتیجه ممکن رابطه مستقیم دارد؛ زیرا عدم خالص سازی گلوله شدن چربی تزریق شده را به همراه خواهد داشت. مرحله بعد که که به نوعی مرحله آخر است مرحله تزریق چربی خواهد بود که بعد از بی‌حسی موضوعی صورت می‌گیرد.

نتایج حاصل از تزریق چربی به گونه

بزرگ ترین سوالاتی که پس از ترانسفر چربی به گونه مطرح می شود این است که نتایج این تزریق چربی چگونه خواهد بود ؟ چقدر باید صبر کرد تا ظاهر طبیعی به دست آید ؟ چربی هایی که در عمل زیبایی انتقال چربی به گونه استفاده می شود از چه نوعی بوده و دلیل استفاده از آن ها چیست ؟

پاسخ این سوالات بسیار ساده اما حائز اهمیت است. نتایج حاصل از عمل بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده خواهد بود البته به دلیل روند تزریق، کمی نتایج غیر واقعی خواهد بود. زیرا شما شاهد کمی تورم خواهید بود که باعث می شود نتایج حاصل از تزریق چربی به گونه کمی بیش از حد ظاهر شود.

با گذشت زمان شما شاهد این موضوع خواهید بود که تورم از بین رفته و نتایج واقعی ظاهر شوند اما این نتایج به حدی واقعی و طبیعی است که زیبایی شما را چندین برابر خواهد کرد. دلیل این موضوع چربی هایی از بدن خود شماست که در تزریق مورد استفاده قرار گرفته است و باعث شده تا علاوه بر طبیعی بودن نتایج، هیچ گونه درد و یا حساسیتی را حس نکنید.


مروری برمطالب گذشته


تزرق چربی به گونه یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل، یعنی صورتی بدون چین و چروک و جوان است. تزریق چربی در سه مرحله استخراج، خالص سازی و تزریق خلاصه می‌شود که مرحله دوم از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. اما مهم‌ترین بخش در مراقبت‌های شما خلاصه می‌شود که نباید ساده از کنار آن گذشت.

نتایج حاصل از تزریق چربی به گونه

نتایج واقعی حاصل از انتقال چربی به گونه معمولا بین یک تا دو ماه نمایان خواهد شد و به اوج زیبایی خواهد رسید زیرا در این دوران بافت ها و سلول های چربی تزریق شده با محل جدید خود وفق پیدا کرده و روندی متابولیزه در این ناحیه رخ خواهد داد که باعث می شود به نوعی این تزریق چربی به گونه کاملا طبیعی و شبیه به پیوند بافت باشد.

دوران نقاهت تزریق چربی به گونه چگونه خواهد بود ؟

معمولا کسانی که از خدمات مرتبط با تزریق چربی به گونه استفاده می کنند خیلی زود می توانند به زندگی عادی خود بازگردند زیرا تمامی این مراحل به صورت یک عمل سرپایی انجام خواهد شد و اینکه به دلیل عدم استفاده از بخیه و ایجاد زخم دوران نقاهت و درد خاصی احساس نخواهد شد.

تنها موضوع موجود در این عمل به گونه این است که ناحیه مورد نظر با بی حسی موضعی بی حس شده تا بیمار درد خاصی در حین ورود سوزن و تزریق چربی به گونه احساس نکند.

البته کمی کبودی و تورم و حتی قرمزی در هفته های اول پس از انتقال چربی به گونه قابل مشاهده است که هیچ مشکلی نداشته و معمولا خیلی زود رفع خواهد شد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد البته دقت کنید که اگر نتایج پس از انتقال چربی به گونه طبیعی نباشد و مدت زمان تورم و درد کمی طولانی شد بهتر است حتما با پزشک متخصص خود تماس بگیرید.

البته به دلیل استخراج چربی های مورد استفاده در حین عمل با استفاده از روش لیپوماتیک کمی در ناحیه استخراج نیز شاهد کبودی و تورم خواهیم بود که باید توجه داشته باشید در دوران نقاهت از قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم خورشید اجتناب کنید و سعی کنید محل های تزریق را نیز با کرم های ضد آفتاب بپوشانید.

آیا تزریق چربی به گونه کاملا ایمن است ؟

درباره عوارض یا خطرات احتمالی عمل زیبایی انتقال چربی به گونه باید بگوییم که هیچ کار یا عملی در دنیا وجود ندارد که خطر یا عوارضی نداشته باشد اما همواره راه هایی وجود دارد که می تواند تمامی خطرات احتمالی را تا حد امکان کاهش دهد.

وجود یک پزشک متخصص زیبایی در تمامی مراحل می تواند این اطمینان را به شما بدهد که تمامی مراحل به خوبی انجام خواهد شد و هیچ خطر و عوارضی شما را تهدید نخواهد کرد.

یکی دیگر از عواملی که باعث می شود تزریق چربی به گونه کمترین خطر و عوارض را داشته باشد استفاده از چربی های بدن خود بیمار است که در نتیجه موجب می شود تا حساسیت و آلرژی کاهش یابد و تنها چیزی که بیمار باید در انتظار آن باشد کمی تورم و کبودی است.

آیا تزریق چربی به گونه کاملا ایمن است ؟

البته در برخی موارد بسیار نادر عوارض جزئی گزارش شده است که احتمال وقوع آن در شرایط سخت و حاد نیز خیلی پایین است در نتیجه اگر یک شرایط ایده آل را برای خود فراهم آورید و انجام انتقال چربی به گونه را به یک متخصص زیبایی با تجربه بسپارید احتمال وقوع این عوارض به صفر نزدیک خواهد شد.

  1. در موارد بسیار نادری عفونت گزارش شده است که با استفاده از تجهیزات مناسب می توان از آن جلوگیری کرد.
  2. وقوع خطرات ناشی از کیست چربی در برخی موارد رخ داده که این موضوع با انتخاب پزشک متخصص قابل حل می باشد.
  3. خون ریزی های ناشی از انتقال چربی به گونه که در صورت استفاده از آسپرین رخ خواهد داد در نتیجه حتما مصرف این ماده دارویی و مشتقات آن را به طور موقت قطع کنید.
  4. تغییر رنگ پوست همراه با تورم و کبودی که می تواند تا حدودی به تخصص جراح بستگی داشته باشد.

در نتیجه این موضوع واضح و مبرهن است که برای داشتن یک عمل زیبایی تزریق چربی به گونه بدون دردسر انتخاب یک پزشک متخصص با تجربه تا چه میزان موثر است.

تزریق چربی به روش نانوفت یک روش نوین در زمینه زیبایی و در اختیار متخصصان کلینیک تخصصی پوست و مو نیل میباشد.


کلام آخر


صورت از جمله اندام‌های اصلی است که می‌تواند در زیبایی نقش بسزایی را ایفا کند، گونه‌ها در این میان از آن دست قسمت‌هایی هستند که برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل حتما باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای شود. تزریق چربی به صورت و گونه ها از آن دست خدمات زیبایی است که با حداقل میزان هزینه می‌تواند نتیجه‌ای ایده‌آل را برای شما به همراه داشته باشد؛ البته که نباید از نقش کلینیک و پزشک در رسیدن به نتیجه نهایی غافل شوید. کلینیک نیل با توجه به همکاری با پزشکان حرفه‌ای می‌تواند یک همراه خوب برای شما زیباجویان محترم باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر خدمات زیبایی و تعیین وقت مشاوره حضوری در کلینیک، با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed