مزایای تزریق ژل برای از بین بردن چین و چروک های صورت
دانستنی ها, تزریق ژل

مزایای تزریق ژل برای از بین بردن چین و چروک های صورت


Deprecated: the_author از نگارش 2.1.0 از رده خارج شده و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. in /home/nileclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5507
دکتر فرامرز نگهدار مغانلو
    13 تیر 1398
مزایای تزریق ژل چیست ؟

بیشتر کسانی که دارای چین و چروک هایی در صورت می باشند، مایل هستند تا در مورد مزایای تزریق ژل آگاهی بیشتری داشته باشند. اگر پزشک شما توانا و حاذق باشد مزایای تزریق ژل یا همان فیلر بدون شک بسیار بیشتر از معایب آن است و شما از نتیجه رضایت بسیاری خواهید داشت.

مزایای تزریق ژل چیست ؟

تزریق ژل برای افرادی که خواهان زیبایی هستند و می خواهند چین و چروک های صورت خود را از بین ببرند بسیار عالی می باشد، همچنین از جمله مهمترین مزایای تزریق ژل که می توانیم بیان کنیم این است که صورت شما را زیباتر می کند و چه چیزی بهتر از اینکه شما صورت زیبایی داشته باشید و از زیبایی خود لذت ببرید.

بیشتر کسانی که در مورد تزریق فیلر تحقیق می کنند، متوجه خواهند شد که تزریق ژل به لب یک روش غیر تهاجمی می باشد که شما با انجام دادن این روش نیازی به بستری شدن و ریکاوری طولانی مدت ندارید و بعد از اینکه تزریق ژل خود را انجام دادی به راحتی می توانید به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید و نیازی نیست استراحت کنید، پس این یکی از مهمترین مزایای تزریق فیلر می باشد که در آن نیازی به بستری شدن و … نمی باشد.

مزایای تزریق ژل و ارتباط آن با زیبایی چهره

همه شما به خوبی می دانید که با تزریق ژل به صورت حجم از دست رفته صورت که به مدت مرور زمان رخ داده است باز می گردد چین و چروک هایی که در صورت وجود دارند از بین می رود.

شما می توانید با استفاده کردن از این روش درمانی که برای زیبایی می باشد بیشتر گود افتادگی های زیر چشم و یا برخی از فرو رفتگی هایی را که در صورت به وجود آمده است را از بین ببرید. به این ترتیب می توانیم مزایای تزریق ژل را مشاهده کنیم و از نتیجه آن لذت ببریم.

مزایای تزریق ژل و ارتباط آن با زیبایی چهره

بسیاری از خطوط صورت هستند که شما نمی توانید با روش های دیگر مانند بوتاکس آنها را از بین ببرید ولی با استفاده کردن از روش تزریق ژل به راحتی می توانید آنها را محو کنید.

به همین دلیل مزایای تزریق ژل بیشتر از روش های دیگر درمان زیبایی می باشد. همانطوری که می دایند لب های هر فرد در زیبایی صورت او بسیار مهم است و لب هایی که مقداری حجیم هستند زیبایی بیشتری دارند شما می توانید با تزریق ژل لب های خود را حجیم تر کنید.

یکی دیگر از نقاطی که در صورت می توانید با تزریق ژل از بین ببرید و از مزایای تزریق ژل بهره مند شوید، خطوط اخم می باشد.

بسیاری از افراد به دارای خطوط اخم در صورت می باشند که این امر به این دلیل است که ماهیچه های این قسمت صورت را بیشتر از قسمت های دیگر منقبض می کنند.

این خطوط از جمله چین و چروک هایی در صورت می باشد که باید برای اینکه آن را به طور کامل از بین ببرید هر 3 ماه به پزشک خود مراجعه کنید تا خطوط اخم شما به طور کلی از بین برود.

در حقیقت باید گفت چین و چروک های صورت یکی از ویژگی های صورت می باشد که وقتی سن بالاتر می رود، چین و چروک ها هم افزایش پیدا می کنند، بسیاری از خانم ها مایل هستند تا این چین و چروک ها را از بین ببرند و صورت زیباتری داشته باشند.

پیشنهاد ما به این دسته از خانم ها این است که برای از بین بردن آنها از روش تزریق ژل استفاده کنند و از مزایای تزریق ژل بهره مند شوند.

برخی از مزایای تزریق فیلر

همانطوری که بیان نمودیم همه انسان ها با افزایش سن خطوط چین و چروک بیشتری را در صورت خود مشاهده می کنند که در حقیقت روند پیری آنها از این خطوط شروع می شود.

راه های بسیاری برای از بین بردن این چین و چروک ها وجود دارد که مزایای تزریق ژل بسیار بهتر از روش های دیگر می باشد.

چرا که داروهایی که برای از بین بردن تین خطوط تجویز می شود چندان خطوط صورت را از بین نمی برد و جراحی هایی هم که بر روی صورت انجام می شود عوارض و مشکلات خاص خود را دارد، به همین دلیل تزریق ژل یکی از بهترین روش هایی که بسیاری از پزشکان هم آن را تایید کرده اند.

برخی از مزایای تزریق فیلر

در ادامه برخی از مزایای تزریق ژل را بیان می کنیم.

  1. از جمله مهمترین مزایای تزریق ژل که می توانیم نام ببریم این است که این روش بسیار کم خطر است و عوارضی که دیگر روش ها دارند را دارا نمی باشد.
  2. شما می توانید با انجام دادن این روش نتیجه سریعتر و موثرتری را دریافت کنید، چرا که شما با اولین تزریق ژ که انجام می دهید سریعا تغییرات را در صورت خود مشاهده می کنید.
  3. یکی دیگر از مهمترین مزایای تزریق ژل این است که جای زخمی در صورت شما باقی نمی گذارد و به همین دلیل بسیاری از افرادی که روزانه باید سر کار بروند و نمی خواهند کسی متوجه تزریق ژل آنها شود از این روش برای از بین بردن چین و چروک های خود استفاده می کنند.
  4. شما با انجام دادن این روش برای از بین بردن چین و چروک های صورت نیازی نیست که بیهوش شوید، چرا که این عمل اصلا درد ندارد و سرپایی می باشد.
  5. پزشک شما مدت زمانی را که برای تزریق ژل شما صرف می کند به طور معمول 15 الی 20 دقیقه است، این زمان بسیار برای یک عمل زیبایی نتیجه بخش بسیار عالی می باشد.
  6. از دیگر مزایای تزریق ژل این است که عفونتی بر اثر وارد کردن سوزن بر صورت شما به وجود نمی آید. برخی از افراد به این دلیل که این عمل زیبایی با تزریق می باشد بر این باور هستند که شاید پوست آنها دچار عفونت شود، ولی سوزن هایی که برای شما مصرف می شود یکبار مصرف هستند و هیچ گونه آلودگی ندارند.
  7. بسیاری از افرادی که از روش تزریق ژل برای از بین بردن چین و چروک های صورت خود استفاده کرده اند، از جمله مهمترین مزایای تزریق ژل را نتیجه بخش بودن آن بیان کرده اند.

نتیجه گیری مزایای تزریق فیلر

به طور کلی بیشتر خانم هایی که در صورت خود چین و چروک هایی دارند برای از بین بردن آنها تلاش می کنند تا بهترین راه را انتخاب کنند و چین و چروک های خود را از بین ببرند، چرا که وجود خطوط و چین و چروک های نامساوی در صورت موجب می گردد که صورت زیبایی خود را از دست بدهد.

روش های گوناگونی برای از بین بردن خطوط صورت وجود دارد که یکی از بهترین روش هایی که تاکنون مورد علاقه بسیاری از افراد بوده است و پزشکان بسیاری آن را تایید کرده اند تزریق ژل می باشد.

نتیجه گبری مزایای تزریق فیلر

مزایای تزریق فیلر بسیار بیشتر از روش های دیگر است، و شما می توانید با انجام دادن این روش در چند جلسه به طور کامل چین و چروک های خود را از بین ببرید.

از جمله مهمترین مزایای تزریق ژل که بیان کردیم این است که این روش درد و خونریزی ندارد و سریعا انجام می شود، همچنین شما می توانید با انجام دادن این روش نتیجه آن را همان لحظه در صورت خود مشاهده کنید و بعد از آن به فعالیت های روزانه خود رسیدگی کنید.

شما میتوانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو نیل دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان از خدمات تزریق ژل این مجموعه زیر نظر متخصصان با تجربه بهره مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین سایت سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.


Deprecated: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/nileclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 1 =

برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.