0 تا 100 تقویت ابرو بعد از کاشت ابرو

تقویت ابرو بعد از کاشت ابرو چگونه انجام میشود ؟

با توجه به تغییرات شرایط زندگی و تغذیه افراد، امروزه معضل ریزش ابرو به دلایل مختلف به مسئله ی جدی تری تبدیل شده است و به تبع آن عمل زیبایی کاشت ابرو نیز در میان عمل های زیبایی به جایگاه ویژه ای دست یافته است.

تقویت ابرو بعد از کاشت ابرو چگونه انجام میشود ؟

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که از شرایط طبیعی ابروی خود ناراضی می باشید و از روش های ترمیم غیر طبیعی و مصنوعی دیگری که امروزه رایج است نیز نا امید شده اید یا آن روش ها به سلیقه شما نیست، عمل زیبایی کاشت ابرو با توجه به روش‌های نوین همچون کاشت ابرو به روش fut یا کاشت ابرو به روش sut برای شما انتخابی ایده آل است که نتیجه ی طبیعی آن همان چیزی است که همواره به دنبال آن بوده اید.

با مقاله تقویت ابرو بعد از کاشت ابرو همراه باشید.

نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو

تمام افرادی که اقدام به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو کرده اند، افرادی می باشند که از فرم و قالب ابرو های خود ناراضی بوده و یا از ریزش تار های ابروی خود و نتیجه ی آن کلافه شده اند.

احتمالا شما نیز به علت نارضایتی از فرم ابروهای خود و ناامید شدن از سایر روش ها تصمیم به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو گرفته اید. در این صورت باید بدانید عمل زیبایی کاشت ابرو، به منزله ی پایان دوره ی ابرو هایی با تارهای پراکنده و کم حجم و ضعیف می باشد.

عمل زیبایی کاشت ابرو پس از مدت حداکثر زمان یک سال تاثیر چشمگیر در حجم تارهای ابروی شما خواهد گذاشت و طی این عمل حتی کیفیت تار های ابروی شما نیز دستخوش تغییر قرار گرفته و ابروهایی پر تر و حجیم تر را برای شما به ارمغان خواهد آورد. البته که این موضوع با توجه به کاشت ابرو پهن و تاثیر آن در زیبایی می‌تواند چهره‌ای جذاب‌تر به صورت شما ببخشد.

نتایج حاصل از عمل کاشت ابرو

طی این عمل خط رویش ابرو و حتی مدل ابرو به خواسته شما اعمال می شودف و نتیجه ی آن، کاملا نتیجه ی کاملا شما خواهد بود.

از طرفی، با قبول اینکه حالت و فرم ابرو، تاثیرات انکار ناپذیری در تعیین زیبایی چهره ی افراد دارد، می توان گفت عمل زیبایی کاشت ابرو با اصلاح فرم ابرو و یک دست کردن رشد تار های ابرو، شما را از آن چه هستید زیبا تر خواهد کرد.

این رضایت از نتیجه ی عمل کاشت ابرو با مشاهده ی تاثیرات آن در زیباتر شدن چهره تان، شما را در مسیر افزایش اعتماد به نفس و روحیه خود، چندین قدم به جلو پیش خواهند راند.

دوران نقاهت و بازیابی بعد از عمل پیوند ابرو

عمل زیبایی کاشت ابرو از جمله عمل های سنگین با دوره ی نقاهت طولانی نمی باشد.

پس از اتمام فرایند عمل کاشت ابرو، یک دوره ی نسبتا سبک و ملایم نقاهت آغاز شده و شرایط ابرو به سمت بهبودی کامل پیش خواهد رفت.

نهایت عکس العمل بدن در طی کردن دوران بازیابی بعد از عمل eyebrow transplant، کبودی های خفیف در ناحیه ی ابرو می باشد که این کبودی ها بسیار جزئی بوده حداکثر پس از سه روز هیچ اثری از آن ها باقی نخواهد ماند. البته که مراقبت‌ های بعد از کاشت مو می‌تواند تاثیر چشمگیری در زیبایی شما داشته باشد.

دوران نقاهت و بازیابی بعد از عمل پیوند ابرو

با اینکه دوران نقاهت عمل زیبایی کاشت مو بسیار سریع طی می شود، اما مشاهده ی نتیجه ی کامل و تاثیر دقیق این فرآیند بعد از گذشت زمانی نسبتا طولانی ممکن خواهد بود.

اگر تا 3 ماه بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو هیچ گونه رشد خاصی در در ناحیه ی ابروهای تازه کاشته شده ندیدید، ناامید نشوید. این وقفه بخشی از فرایند طبیعی عمل زیبایی کاشت مو بوده و گذشت زمان سه الی چهار ماه برای مشاهده تاثیر کامل عمل eyebrow transplant ضروری می باشد.

همچنین برای مشاهده ی بیشترین تاثیر عمل زیبایی کاشت ابرو، گذشت حداکثر مدت یک سال الزامی است.

اتمام این زمان، پایان صبر شما خواهد بود و پاداش این صبر، ابروهای پرپشت و منظم می باشد. پس از گذشت این زمان شما شاهد رشد سریع و با کیفیت تار های ابروهای خود خواهید بود.

مراقبت های بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو

تقویت ابرو بعد از کاشت ابرو چقدر اهمیت دارد ؟

برای آن که بهترین نتیجه و تاثیر را از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو دریافت کنید، لازم است نکاتی را پیرامون باید ها و نباید های بعد از عمل eyebrow transplant رعایت کنید.

این نکات و مراقبت ها را با توجه به توصیه ها و مشورت های پزشک خود دریابید و به آن ها توجه لازم را داشته باشید.

موارد زیر، نکاتی از مراقبت های بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو می باشد :

بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، حتما با همراهی شخص دیگری به منزل باز گردید.انجام دادن هر گونه فعالیت جانبی مانند رانندگی که نیازمند تمرکز و حواس آگاه می باشد جایز نیست. چرا که ممکن است اثرات داروهای بیهوشی همچنان ماندگار بوده و این احتمال خطر را افزایش می دهد.

همچنین انجام فعالیت های سنگین و وارد کردن فشار به عضلات صورت، سر و گردن بعد از انجام عمل eyebrow transplant توصیه نمی شود. بهتر است از انجام دادن این فعالیت ها برای داشتن بهترین و ایده آل ترین نتیجه پرهیز کنید.

عمل زیبایی کاشت ابرو زخم های جزئی ای را در ناحیه ی ابرو به دنبال خواهد داشت. مراقبت پوست ناحیه ی ابرو تا زمان بهبودی کامل از این زخم ها الزامی می باشد.هر زخم مجرایی باز برای ورود انواع عوامل عفونی به پوست می باشد و در صورت عدم مراقبت از این ناحیه و بروز التهاب و عفونت، ایده آل ترین نتیجه ی ممکن از عمل زیبایی کاشت ابرو حاصل نخواهد شد.

تا پایان یک روز کامل بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، از استحمام کردن و یا به طور کلی برخورد صورت با فشار زیاد آب اجتناب کنید.

در صورت تداوم هر گونه حساسیت، خارش و یا قرمزی در ناحیه ی ابرو حتما با پزشک مورد نظر مشورت کنید.

تقویت و نگهداری درست ابرو بعد از پیوند ابرو

بعد از اتمام فرایند عمل زیبایی کاشت ابرو و مشاهده ی اثر آن، حال مرحله ی بعدی آغاز می شود و این مرحله تقویت و نگهداری این ابرو می باشد. رعایت نکات نگهداری صحیح از ابرو پس از عمل زیبایی eyebrow transplant تضمین کننده ی پایداری نتایج مثبت آن خواهد بود.

چند مورد از آن نکات به شرح زیر است :

از مهم ترین نکات برای نگهداری درست از ابرو پس از عمل زیبایی کاشت ابرو، محافظت پوست ناحیه ی ابرو از هرگونه عفونت، گرد و غبار و آلودگی می باشد. پس شستشوی مداوم این ناحیه را حداقل تا یک ماه پس از eyebrow transplant فراموش نکنید.

تقویت و نگهداری درست ابرو بعد از پیوند ابرو

بعد از هر بار شستشوی صورت از پماد های آنتی باکتریال در ناحیه ی ابروی خود استفاده کنید.از آن جایی که بروز عفونت و التهاب، تاثیرات و نتایج عمل کاشت ابرو را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهند، این پماد ها ضمن تسکین پوست ابرو، احتمال هرگونه عفونت را نیز کاهش می دهند.

تا 7 روز بعد از عمل زیبایی پیوند ابرو از قرارگیری در معرض مستقیم نور آفتاب جدا خودداری کنید.

اگر ناچار به تماس با مستقیم با نور آفتاب شدید، از عینک آفتابی های استانداردی که تا قسمتی از ابروهایتان را نیز پوشش می دهد استفاده کنید.

سه الی چهار ماه بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو یعنی زمانی که ابروهای جدید شروع به رشد می کنند، با استفاده از ژل هایی مناسب به آن ها حالت بدهید که به طور صاف روی صورت بمانند.

اگر ابرو ها به حالت منظم و صاف روی صورت نباشند، برخورد مداوم لباس، دست و یا هرچیز دیگری به ابرو، به مرور زمان باعث تغییر حالت آن خواهد شد.

کاشت ابرو به روش های نوین در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل دارای مجوز از وزرات بهداشت و درمان توسط متخصصان با تجربه انجام میگیرد.

برای تعیین وقت مشاوره حضوری، با مشاوران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *