جراحی فلاپ برای کاشت ابرو

ریزش ابرو، یکی از مشکلاتی است که افراد زیادی امروزه به دلایل مختلف با آن مواجه هستند، به همین دلیل عمل زیبایی کاشت ابرو به محبوبیت ویژه ای در میان دنیای اعمال زیبایی دست یافته است.

بسیاری از افراد با استفاده از لوازم آرایشی و انواع روش های تتو اقدام به پوشاندن ظاهر کم حجم ابروهای خود و طراحی حالت ابروی ایده آل شان می کنند، اما این روش ها، راه حل هایی موقتی هستند که تمدید مداوم آن ها الزامی می باشد.

جراحی فلاپ برای کاشت ابرو

بهترین روش برای داشتن جلوه ی طبیعی و پرپشت از ابروهایی که دچار ریزش شده اند، انجام عمل زیبایی کاشت ابرو می باشد که با نتایج دائمی و طبیعی خود یک بار برای همیشه معضل ابروهای کم پشت و حالت را برطرف می کند.

جراحی فلاپ چیست و چگونه انجام می شود ؟

عمل زیبایی کاشت ابرو به روش های مختلفی قابل انجام است. برخی از این روش ها، نوظهور هستند و برخی قدیمی ترند و هر یک تکنیک ها و روش های مخصوص به خود را دارند.

در میان روش های مورد استفاده برای eyebrow transplant ، جراحی فلاپ به چشم میخورد. اساس کاشت ابرو به روش جراحی فلاپ، استفاده از بافت پوست ناحیه ی سر و پیوند آن به پوست ناحیه ی ابرو برای دستیابی به اهداف فرایند پیوند ابرو می باشد.

جراحی فلاپ چیست و چگونه انجام می شود ؟

روش کاشت ابرو طبیعی با جراحی فلاپ بیشتر برای افرادی مناسب است که در ناحیه ی ابرو دچار سوختگی شده اند و یا به علت زخم ها و جراحات عمیق بافت پوستی ناحیه ی ابرو را از دست داده اند.

عمل زیبایی کاشت ابرو به روش فلاپ، با پیوند بخشی از پوست سر که در ناحیه ی پشت گوش قرار دارد به ناحیه ی ابرو انجام می شود. پس از پیوند این بخش از پوست، این بخش از پوست روی ابرو به فعالیت های زیستی خود ادامه می دهد و از عروق موجود در نواحی اطراف تغذیه می شود.

پس از گذشت مدت زمانی از کاشت ابرو طبیعی، عروق خونی در منطقه ی تازه پیوند شده نیز تشکیل می شود و در این صورت، شرایط لازم برای بهبود وضعیت پوست و تار های ابروی در ناحیه ای که کاشت ابرو در آن صورت گرفته ایجاد می شود.

در این روش کاشت ابرو، اصلاح و مراقبت از تارهای تازه ی ابرو اهمیت ویژه ای دارد.

تاثیرات جراحی فلاپ کاشت ابرو چیست ؟

عمل زیبایی کاشت ابرو به عنوان مفید ترین و موثر ترین راه حل درمان مشکلات ابرو از قبیل مشکلات حجم و حالت ابرو و ریزش ابرو تایید شده است.

ابرو ها نقش چشمگیری در تعیین میزان زیبایی صورت دارند و به علت موقعیت قرارگیری شان در صورت، هر اندازه سالم تر و خوش حالت تر باشند، به همان اندازه حالت صورت با طراوت تر و شاداب تر به نظر خواهید رسید.

از مهم ترین تاثیرات عمل زیبایی پیوند ابرو می توان به تاثیرات ایده آل آن در تصحیح عیوب ابرو و اصلاح حالت های ابرو اشاره کرد.

در اثر انجام فرایند کاشت ابرو، ابروهایی متناسب و خوش حالت بازده مطلوب این فرایند خواهد بود.

تاثیرات جراحی فلاپ کاشت ابرو چیست ؟

علاوه بر حالت، حجم ابرو ها دیگر موردی است که می توان بر اثر انجام فرایند eyebrow transplant با کیفیت تر و زیباتر شود.

ابروهای کم پشت باعث بی حال به نظر رسیدن صورت می شوند و سن صورت را بیشتر از حالت واقعی نشان می دهد ؛ اما تغییرات به وجود آمده طی کاشت ابرو ، باعث جوانتر و زیباتر شدن صورت خواهد شد.

ابروهایی پرپشت با جلوه ای طبیعی شاید مهم ترین و دلچسب ترین نتیجه ای باشد که می توان از انجام فرایند پیوند ابرو به دست آورد.

دائمی بودن این نتایج، دلیل محبوبیت روزافزون عمل زیبایی eyebrow transplant بوده و روزانه افراد بسیاری را برای داشت افزایش کیفیت و زیبایی ابروهای خود به طور دائم، ترغیب می کند.

تاثیر عمل زیبایی کاشت ابرو برای شما دائمی خواهد بود و دیگر مجبور نخواهید بود ماهانه و روزانه زمان زیادی را صرف تقویت و اصلاح و آرایش ابروهای خود کنید.

عوارض جانبی و خطرات ناشی از پیوند ابرو

عمل زیبایی کاشت ابرو، به طور کلی فرایندی امن محسوب می شود که آسیب ها و خطرات جدی را به دنبال نخواهد داشت.

اما موارد زیر از جمله شرایطی هستند که به عنوان عوارض جانبی احتمالی فرایند پیوند ابرو بررسی می شوند :

تورم و التهاب پوست ناحیه ی ابرو، اتفاقی است که در روز های ابتدایی پس از انجام کاشت ابرو قابل مشاهده خواهد بود.

عوارض جانبی و خطرات ناشی از پیوند ابرو

خونریزی در ناحیه ی ابرو یکی از اتفاقات احتمالی طی فرایند eyebrow transplant می باشد که به علت استفاده از مواد بی حسی، با درد همراه نخواهد بود.این خونریزی در صورت عدم رعایت نکات مراقبتی قبل از انجام فرایند کاشت ابرو، ممکن است شدید تر از حالت معمول اتفاق بیفتد.

در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی و عدم استفاده از ابزار های استاندارد، امکان بروز عفونت در ناحیه ی ابرو وجود خواهد داشت.همچنین احتمال بروز عفونت های پوستی در دوران نقاهت فرایند کاشت ابرو به دلیل عدم مراقبت کافی و صحیح از پوست ناحیه ی ابرو نیز وجود دارد.

در افرادی که مستعد ابتلا به بیماری های آلرژیک می باشند، احتمال بروز پاسخ های آلرژیک و حساسیت ها بعد از انجام فرایند کاشت ابرو طبیعی مطرح می شود

در نظر داشته باشید موارد ذکر شده، صرفا احتمالاتی هستند که برای دوران نقاهت عمل زیبای eyebrow transplant مطرح می شوند و انجام فرایند کاشت ابرو توسط یک پزشک ماهر و متخصص و در یکی کلینیک با خدمات با کیفیت، خطرات و آسیب های عمیق و جدی ای را به دنبال نخواهد داشت.

هزینه های جراحی فلاپ برای کاشت ابرو

هزینه های عمل بسته به وسعت و پیچیدگی آن متغیر خواهد بود.

انجام فرایند eyebrow transplant در دو نفر هیچگاه هزینه ی یکسانی نخواهد داشت چرا که نیاز های هر دو نفر مختلف، متفاوت خواهد بود و پیوند ابرو در این دو نفر متفاوت انجام خواهد شد.

وضعیت اولیه ی ابروی افراد مهم ترین عاملی است که هزینه ی عمل زیبایی کاشت ابرو را تعیین می کند.

بسته به اینکه ابروی فرد در چه وضعیتی باشد و چه مقدار تار ابرو برای ترمیم آن مورد نیاز باشد، هزینه ی نهایی متفاوت خواهد بود.

همچنین انتظارات و توقعات هر فرد از نتیجه ی مطلوب کاشت ابرو متفاوت می باشد، بسته به اینکه فرم و حالت ایده آل ابروی هر فرد به چه شکل باشد، هزینه ی ناشی از کاشت ابرو طبیعی متغیر خواهد بود.

همچنین امروزه کاشت ابرو به روش ها و تکنیک های مختلف انجام می شود، بسته اینکه عمل زیبایی eyebrow transplant در یک فرد با استفاده از چه ابزار ها و تکنیک هایی انجام شده باشد، نتیجه ی نهایی تغییر خواهد کرد.

دستمزد پزشک متخصص و هزینه ی اقدامات مراقبتی و خدمات کلینیک های مختلف نیز متفاوت بوده و این عامل دیگری در گوناگونی هزینه های نهایی عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی می باشد.

در افراد مختلف گاه شرایط جلسه ی اول کاشت ابرو به گونه ای خواهد بود که نیاز به تکرار فرایند پیوند ابرو احساس می شود، دران شرایط هزینه ی کلی فرایند کاشت ابرو طبیعی تغییر خواهد کرد.

از طرفی در نظر داشته باشید، هزینه ی تهیه کردن لوازم مراقبتی در دوران نقاهت فرایند کاشت ابرو طبیعی، از جمله محصولات بهداشتی و مراقبتی نیز جز هزینه های کلی فرایند پیوند ابرو محسوب می شود.

کلینیک تخصصی پوست و مو نیل با بکارگیری جدیدترن متد های کاشت ابرو آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *