تزریق چربی به زیر چشم و مراحل انجام آن چگونه است؟
دانستنی ها, تزریق چربی

تزریق چربی به زیر چشم و مراحل انجام آن چگونه است؟


Deprecated: the_author از نگارش 2.1.0 از رده خارج شده و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. in /home/nileclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5507
دکتر فرامرز نگهدار مغانلو
    24 خرداد 1398
اصلاح گودی زیر چشم با انجام تزریق چربی به زیر چشم

اصلاح گودی زیر چشم با انجام تزریق چربی به زیر چشم

معمولا در صورت هر فردی اولین تغییری که باعث خواهد شد تا توجه همگان خیلی سریع به آن جلب شود گودی زیر چشم ها است. برای رفع این موضوع شما می‌توانید از راه‌کارهای مناسبی استفاده کنید. در واقع با توجه به تاثیر موارد زیادی هم‌چون تغذیه، تزریق ژل و تزریق چربی در ترمیم چهره از نکات مهم در جوان سازی پوست است. در نتیجه گودی زیر چشم ها می تواند در زیبایی چهره شما به طرز عجیبی تاثیر گذاری داشته باشد در نتیجه برای رفع چنین مشکلاتی و حل موضوع گودی زیر چشم می توان با توجه به هزینه  از عمل زیبایی تزریق چربی در صور ت و زیر چشم استفاده نمود.

اصلاح گودی زیر چشم با انجام تزریق چربی به زیر چشم

تاثیر عمل زیبایی تزریق چربی به زیر چشم در زیبایی چهره

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که طرف مقابل شما در اولین پرسش خود خواهد پرسید که دلیل گودی زیر چشمتان چیست؟ آیا بیمار شده ای؟ خطرناک است؟ یا مواردی از این قبیل که قطعا با مشاهده گودی زیر چشم در صورت به طور عادی از شما پرسیده خواهد شد. اما برای رفع چنین مشکلاتی و جلوگیری از سوال و جواب های تمام نشدنی چه راه حلی وجود دارد؟ می تواند به طور دائمی مشکل گودی زیر چشم را رفع نمود.

در پاسخ به این  سوال باید گفت که یکی از بهترین روش هایی که تاکنون توسط پزشکان و متخصصان استفاده می شود و همچنان استفاده از آن متداول است، انتقال چربی به زیر چشم می باشد که باعث می شود با استفاده از تزریق چربی های طبیعی پوست شما این موضوع رفع گردد و نتایج بدون هیچ عوارضی باعث زیبایی صورت شما شود.

نمونه کارهای قبل و بعد تزریق چربی زیر چشم کلینیک نیل

تاثیر عمل زیبایی تزریق چربی به زیر چشم در زیبایی چهره

با توجه به ویژگی های ژنتیکی برخی افراد در اولین مراحل کاهش وزن شاهد خالی شدن و گودی زیر چشم خود هستند که می تواند زیبایی آن ها را به خطر بیندازد که در چنین  شرایطی همواره پیشنهاد می شود تا از تزریق برای بهبود این وضعیت استفاده کنید. اگر نگران عوارض و خطرات احتمالی ناشی از این عمل جراحی سرپایی هستید باید بگوییم که به طور خلاصه این عمل هیچ نگرانی برای شما ایجاد نخواهد کرد. زیرا تمامی مواد استفاده شده طبیعی و از بدن خود شما استخراج خواهد شد و هم چنین توسط پزشکان متخصص و حاذقی انجام می شود که درصد اطمینان ترانسفر چربی به زیر چشم را افزایش خواهد داد.

در ادامه به صورت تکمیلی در مورد عمل زیبایی تزریق چربی به زیر چشم توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

روند عمل زیبایی تزریق چربی به زیر چشم چگونه خواهد بود ؟

عمل زیبایی تزریق چربی به زیر چشم یکی از روش های بروز اصلاح فرم و زیبایی صورت است که در آن از تیغ جراحی هیچ استفاده ای نخواهد شد و به نوعی می توان گفت عمل زیبایی انتقال به زیر چشم بدون جراحی انجام خواهد شد. در زمان انجام عمل زیبایی تزریق چربی به زیر چشم از بی حسی موضعی در ناحیه زیر چشم و تزریق استفاده می شود تا بیمار هیچ گونه دردی را در حین تزریق احساس نکند.

معمولا چربی هایی که برای عمل زیبایی تزریق چربی به زیر چشم استفاده می شود از ناحیه ای که بیشترین چربی های زائد را دارد یعنی ران، شکم و پهلو استخراج خواهد شد. استخراج چربی ها از ناحیه اهدا کننده توسط دستگاه های ساکشن به روش لیپوماتیک انجام خواهد شد. روش لیپوماتیک این امکان را خواهد داد تا سلول های چربی استخراج شده پس از تصفیه مجددا قابل استفاده باشند. پس از استخراج و تصفیه چربی های عمل تزریق توسط سوزن های بسیار نازکی در زیر پوست انجام خواهد شد و به این صورت عمل زیبایی تزریق چربی به زیر چشم زیر نظر پزشک متخصص و در یک روند کاملا امن انجام خواهد شد.

روند عمل زیبایی تزریق چربی به زیر چشم چگونه خواهد بود ؟

دقت داشته باشید که انجام تزریق چربی به صورت بهتر است تحت نظر یک جراح ماهر انجام گیرد زیرا این عمل زیبایی کاملا تخصصی بوده و تجربه و مهارت جراح زیبایی می تواند در بهبود نتایج و کاهش عوارض نقش به سزایی داشته باشد. معمولا فارغ از لاغری و کاهش وزن زنان و مردان بالای 30 سال به عمل زیبایی انتقال چربی به زیر چشم نیاز خواهند داشت زیرا به تدریج چربی ها و پف زیر چشم از بین خواهد رفت و بافت استخوانی آن به صورت یک گودی نمایان شده و ظاهر و زیبایی فرد را دچار اختلال خواهد کرد در نتیجه انتقال چربی به زیر چشم می تواند در چنین مواقعی یکی از بهترین راه حل های موجود باشد.

در عمل انتقال چربی به زیر چشم به دلیل این که از چربی های خود فرد استفاده شده است نتایج کاملا طبیعی بوده و احتمال بروز هر گونه حساسیتی تا حد ممکن کاهش خواهد یافت و به نسبت ژل های مصنوعی نتایج کاملا لطیف تر و به اصطلاح طبیعی تری خواهد داشت.

مراحل تزریق چربی به زیر چشم چگونه است ؟

عمل زیبایی تزریق چربی به زیر چشم نوعی عمل زیبایی است که برای انجام نیازمند استفاده از پر کننده های بافتی در یک ناحیه گسترده و یا جزئی می باشد.اما به این صورت که پر کننده های استفاده شده در این تزریق، صرفا سلول ها و بافت های چربی خود فرد خواهند بود که باعث می شود نتایج بهتر و پوستی نرم و لطیف را به ارمغان آورد.

مراحل تزریق چربی به زیر چشم چگونه است ؟

  1. اولین مرحله از تزریق این است که محل اهدا کننده یا به عبارتی سایت اهدا کننده سلول های چربی تعیین شود و توسط استفاده از ساکشن و روش های آن نسبت به استخراج چربی از مناطقی مانند باسن، شکم و ران اقدام شود.
  2. در دومین مرحله سلول ها و بافت های چربی شده توسط دستگاه هایی که به تکنولوژی سانتریفیوژ معروف هستند عملیات تصفیه سازی بافت های مناسب جهت پیوند از سلول های چربی انجام خواهد شد.
  3. در مرحله بعد توسط یک کانول یا سوزن باریک عملیات تزریق انجام می شود و به کمی مالش چربی ها در جای درست خود قرار خواهند گرفت که این مرحله کاملا به تخصص پزشک متخصص بستگی خواهد داشت.
  4. در مرحله آخر تنها باید شاهد نتایج ایده آل تزریق چربی به زیر چشم بود که در نهایت منجر خواهد شد که سلول های چربی منبع خون رسانی و تغذیه جدید خود را در زیر چشم پیدا خواهند کرد و به رشد و زندگی خود ادامه خواهند داد. همین نکته باعث طبیعی بودن انتقال چربی به زیر چشم خواهد شد زیرا سلول های چربی در بافت جدید حیات تازه ای خواهند داشت و تا مدت ها می توانند نتایج بسیار طبیعی را ایجاد نمایند.

عوارض و خطرات احتمالی ناشی از تزریق چربی به زیر چشم

همانند تمامی رویه های استفاده شده برای زیبایی چهره و یا بدن و حتی عمل های ترمیمی و درمانی، تزریق چربی به زیر چشم نیز ممکن است عوارض و خطراتی را به همراه داشته باشد که البته با توجه به تخصص پزشک جراح زیبایی تا حد بسیار بالایی احتمال کاهش و جلوگیری از آن ها وجود دارد.

معمولا در دوران نقاهت پس از تزریق تورم و کمی درد خفیف بین 1 تا 2 هفته ادامه خواهد داشت که البته با داروهای مسکن و کمپرس یخ قابل کنترل خواهد بود اما در برخی مواردی که به ندرت اتفاق خواهد افتاد عوارض ذیل برای انتقال چربی به زیر چشم گزارش شده اند که با توجه به تحقیقات انجام شده می توان از وقوع تمامی این عوارض جانبی احتمالی را با انتخاب درست پزشک متخصص زیبایی پیشگیری کرد.

  • عدم تقارن و توازن در تزریق انجام شده و ایجاد ناهمواری غیر عادی در بافت زیر چشم که کاملا به تخصص پزشک بستگی خواهد داشت، زیرا پزشک باید این مهارت را داشته باشد تا به درستی عملیات تزریق را انجام دهد.
  • ممکن است گاهی به دلیل انجام نادرست تزریق چربی نتایج خیلی زود از بین رفته و ماندگاری نداشته باشد.
  • بروز عفونت و کبودی دائمی که به ندرت اتفاق افتاده و در صورت بروز برای رفع این مشکل حتما با پزشک متخصص خود مشورت کنید.

دوران نقاهت عمل انتقال چربی به زیر چشم معمولا 2 تا 3 هفته بوده و بیمار می تواند به شرایط عادی زندگی خود بازگردد و شاهد زیبایی و تغییر شگرفی در چهره خود باشد.

در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل که دارای مجوز و تمامی استانداردهای لازم از وزارت بهداشت و درمان است تزریق چربی به روش نانوفت توسط تنها مدرس filer injection در خاورمیانه انجام میشود.


Deprecated: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/nileclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =

برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.