نکات مهمی درباره تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب مدل روسی

روس‌ها چهره‌های بسیار زیبایی دارند و از زیباترین نژادهای جهان شناخته می شوند. لب‌های آن‌ها یکی از نقاط قوت در چهرشان است و زیبایی صورتشان را چند برابر می‌کند. یکی از ملاک‌های زیبایی چهره داشتن لب‌هایی برجسته است، امروزه خانم ها به دنبال برجسته کردن لب های خود برای جذاب تر شدن چهره خود هستند. خوب است بدانید، خطوط روی لب در صورت وضوح بیشتر، بسیار جذاب است و در تزریق ژل لب مدل روسی تمرکز بر روی همین خطوط زیبا است.

مدل ژل لب روسی

در این روش حجم لب افزایش پیدا می‌کند و مزیت تزریق ژل لب مدل روسی آن است که به‌قدری طبیعی و گیرا است که جذب آن می شوید. اگر شما جزء افرادی هستید که لب بالای کوچکی دارید، این مدل بسیار مناسب شما است و زیبایی چهر‌تان را تحت تاثیر قرار می دهد.

داشتن لب‌های حجیم و در عین حال طبیعی نیاز به تخصص و تبحر پزشک دارد تا این کار را با اصول و قواعد انجام دهد. پزشکانی که در کلینیک معتبر نیل در حال فعالیت هستند، کاملاً قابل اعتماد بوده و دانش و تخصص‌ مورد نیاز را دارند و به بهترین شکل تزریق را انجام می دهند به طوریکه چشمان شما پس از دیدن نتیجه در آینه برق می زند.

ژل لب مدل روسی

تکنیک تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق کردن ژل لب مدل روسی یکی از مدل های بسیار پرطرفدار است، چرا که این سبک باعث برجسته سازی لب می شود و زیبایی خاصی را بر روی فرم لب به وجود می آورد. هدف از این درمان افزایش نقطه اوج لب ها برای بهبود ظرافت و زیبایی آن‌هاست، تکنیک تزریق ژل لب روسی در اندازه لب بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه لب ها است.

بعد از اینکه طرح کلی لب‌ها مشخص شد، متخصص زیبایی در زمان تزریق ژل روسی هم به لب بالایی و هم به لب پایینی توجه دارد. در حالی که تمرکز اصلی اجرای فیلر بیشتر بر روی لب بالایی است اما گاهی برای ایجاد یک حالت تقارن مناسب باید تزریق فیلر برای لب پایینی نیز انجام شود.

در تکنیک روسی برای تزریق ژل لب، تزریق ماده حجم دهنده معمولاً بدون حجم زیادی از مواد بی هوشی و بی حسی انجام می‌شود، سبک بودن روش تزریق و کم بودن محل‌های تزریق در این روش موجب می‌شود فرد هیچ دردی در زمان درمان نداشته باشد. عدم استفاده از مواد بی‌هوشی، از مزیت تزریق ژل لب مدل روسی به‌حساب می آید، زیرا بی‌هوشی می‌تواند بر روی تورم لب تاثیر بگذارد و موجب عدم تقارن نتیجه نهایی تزریق شود.

تزریق ژل لب مدل روسی
مدل روسی ژل لب

تفاوت مدل روسی با دیگر مدل‌های تزریق ژل لب

تزریق ژل لب روسی همانند سایر تزریق های ژل لب انجام می‌شود، فقط تفاوت آن با بقیه این است که تمرکز تزریق ژل لب روسی، تزریق ژل به ناحیه V شکل دهان معروف به Cupid است.

مزیت‌های مدل روسی برای تزریق ژل لب

همواره خانم‌ها به دنبال یک چهره زیبا و طبیعی هستند که تزریق ژل لب مدل روسی قطعاً یکی از بهترین انتخاب‌ها است زیرا که یک فرم طبیعی و خاص به لب ها می دهد. برای انتخاب حجم و سبک تزریق باید به فرم صورت، اندازه چشم‌ها و بینی توجه کنید، معمولاً تزریق فیلر لب به روش روسی لب ها را نسبت به چشم ها بسیار درشت تر کرده و معمولاً برای عزیزانی که چشم های ریز یا لب بزرگی دارند توصیه نمی شود. این مدل به حجم و ظاهر لب کمک می‌کند که یک زیبایی منحصر به فرد داشته باشید. اگر برای بار اول است که به سراغ تزریق آمده‌اید، مدل روسی یکی از بهترین گزینه‌ها است.

آیا ژل مورد استفاده برای مدل روسی متفاوت است؟

ژل لب برای تزریق مدل روسی مثل سایر سبک‌های تزریق ژل لب انجام می‌شود. متخصصان زیبایی برای تزریق ژل لب مدل روسی از مقدار کمی فیلر هیالورونیک اسید در امتداد خط لب برای برجسته کردن و لیفت حدود ناحیه لب استفاده می کنند.

قیمت و هزینه تزریق ژل لب مدل روسی در کلینیک نیل

هزینه تزریق ژل لب مدل روسی در کلینیک‌ها با توجه به کیفیت خدمات ارائه شده و همچنین اجرت پزشک طبق مهارت و تجربه کاری که دارد متفاوت خواهد بود. برند ژل یکی از موارد تأثیرگذار در کیفیت کار است. قیمت انواع ژل، بسته به برند آن متفاوت است. هزینه تزریق بر اساس برند و حجمی از ژل که باید تزریق شود برآورد می گردد. جهت استعلام هزینه تزریق ژل به سبک روسی با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در کلینیک زیبایی نیل در خدمت شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پنج =