لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

کلینیک نیل یکی از تخصصی‌ترین و مجهزترین مراکز پوست و مو به شمار ‌می‌آید که انواع خدمات ازجمله کاشت مو، لیزر موهای زائد با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت صورت می‌گیرد. یکی از دغدغه‌های اصلی آقایان و خانم‌ها، آراستگی صورت است که احتمال دارد در برخی از افراد موهای زائد قابل توجهی در این ناحیه از بدن رشد کند. انجام لیزر یکی از کم دردسرترین راه‌های از بین بردن موهای زائد صورت است که در مانند دیگر خدمات زیبایی چون رفع تیرگی واژن با لیزر در کلینیک نیل توسط پزشکان متخصص انجام می‌شود.

لیزر موهای صورت زنان

بسیاری از بانوان برای از بین بردن موهای زائد صورت، لیزر را انتخاب می‌کنند؛ زیرا این راه نسبت به استفاده از تیغ و بند انداختن بسیار مؤثرتر واقع شده و به مرور زمان در صورت ادامه حضور در جلسات لیزر موهای زائد، سبب کم پشت‌تر شدن و ضعیف شدن ریشه آن‌ها می‌گردد.

چانه، لب بالایی و کنار گوش‌ها نواحی هستند که در بانوان موهای زائد رشد می‌کند. این موضوع به‌راحتی با استفاده از لیزر رفع می‌شود. زیرا لیزر موهای زیر چانه و لب که موهای بسیار نازک اما قابل دید هستند، بسیار مؤثر بوده و به‌کلی آن‌ها را از صورت شما حذف می‌کند. روش رفع موهای زائد صورت با لیزر درست مانند لیزر دائمی کل بدن تأثیر طولانی مدتی داشته و سبب می‌شود تا چند ماه نیاز به بند انداختن و استفاده از تیغ نداشته باشید.

علاوه بر این‌ها لیزر موهای زائد صورت به بانوانی که پوست حساسی دارند و نمی‌توانند با روش‌های سنتی اقدام به رفع موهای زائد صورت خود کنند، می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

قبل از انجام لیزر موهای زائد توسط کلینیک نیل به شما بانوان عزیز مشاوره رایگان داده می‌شود تا در ابتدا با روش ما آشنایی‌های لازم را پیدا کرده و سپس تعداد جلساتی که لازم است برای اثربخشی کامل و مؤثرتر شرکت کنید، به شما اعلام خواهد شد.

لیزر موهای صورت بانوان

لیزر موهای صورت آقایان​

لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد صورت آقایان نیز در سال‌های اخیر بسیار محبوب شده است و مردان زیادی برای آراستگی ریش، سبیل و دیگر نواحی صورت ازجمله گونه‌های خود می‌توانند از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده نمایند.

بسیاری از آقایان با استفاده از تیغ یا موم و کرم مو بر برای رفع موهای زائد نواحی مختلف صورت خود اقدام می‌کنند که این کار موقتی است و لازم است به‌صورت روزمره برای انجام این کارها اقدام شود.

ما در کلینیک پوست و موی نیل با بالاترین کیفیت، خدمات رفع موهای زائد صورت شما آقایان را در کمترین زمان ممکن انجام داده و دیگر نیازی نیست تا هرروز برای اصلاح و مرتب کردن ریش و سبیل خود اقدام نمایید.

مدت زمان لیزر ریش و سبیل صورت در یک جلسه به‌طور متوسط 15 تا 20 دقیقه از زمان شما را می‌گیرد و نیاز است بر اساس نوع پوست و میزان ضخامت موها 7 تا 9 جلسه برای انجام این کار به کلینیک مراجعه کنید.

نکات مهم قبل از انجام لیزر موهای صورت

لیزر موهای کرکی صورت

برخی از بانوان پوست صورت آن‌ها دارای موهای کرکی بسیار نازک بوده که اصلاح آن‌ها با استفاده از تیغ و یا بند دشوار است. همان‌گونه که میدانید، لیزر موهای صورت بیشتر برای موهای ضخیم و تیره کاربرد دارد؛ اما لازم به ذکر است که در کلینیک نیل با استفاده از دستگاه کندلا الکس به‌راحتی می‌توان لیزر موهای کرکی صورت نیز اقدام کرد.

در این نوع از لیزر شما باید تعداد جلسات بیشتری را برای رفع موهای زائد کرکی اقدام فرمایید؛ زیرا برای انجام این کار باید از کمترین توان لیزر استفاده شود تا شاهد عوارض جانبی نباشیم.

در نظر داشته باشید که حذف موهای کرکی صورت با نهایت دقت و ظرافت در کلینیک نیل انجام می‌شود؛ پس نیازی نیست نگرانی در رابطه با حساسیت‌های به وجود آمده که در برخی از مراکز زیبایی احتمالاً تجربه کرده‌اید را داشته باشید.

لیزر موهای کرکی صورت
در کلینیک زیبایی نیل، لیزر موهای کرکی صورت با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود.
یزر موهای زائد صورت جوش دار

لیزر موهای زائد صورت جوش دار

در صورتی که پوست صورت شما دارای جوش باشد باید به شما بگوییم که روش از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد. زیرا لیزر همانند تیغ یا بند انداختن، تحریکات پوستی ایجاد نمی‌کند و در آینده نیز انجام این کار سبب ایجاد جوش‌های جدید نخواهد شد.

لیزر موهای صورت جوش‌دار باعث می‌شود تا اصلاحی کامل و یک دست داشته باشید و نگرانی در رابطه با آسیب رسیدن به جوش‌ها و افزایش آن‌ها نداشته باشید.

لازم به ذکر است که قبل از انجام لیزر بر روی صورت جوش دار از یک ماه قبل نباید از کرم‌های ضد آفتاب و مرطوب کننده استفاده نمایید.

مراقبت‌های بعد از لیزر موهای صورت

استفاده از کمپرس سرد در صورت وجود التهاب

پس از اینکه موهای زائد صورت خود را با استفاده از لیزر حذف کنید، احتمالاً پوست شما دچار قرمزی و التهاب جزئی همانند آفتاب سوختگی خواهد شد. برای اینکه بتوانید در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع این مشکل اقدام کنید، می‌توانید با قرار دادن کمپرس سرد بر روی آن میزان التهاب را تا حد قابل توجه‌ای پایین بیاورید.

در نظر داشته باشید که در پوست‌های تیره احتمال التهاب بیشتر است و باید قبل از انجام لیزر با پزشک خود مشورت کرده و داروهای لازم را در صورت نیاز دریافت نمایید.

تمیز کردن ناحیه لیزر شده

در نظر داشته باشید که تا 48 ساعت پس از انجام لیزر موهای زائد نباید پوستتان با آب برخورد داشته باشد؛ اما پس از گذشت این زمان می‌توانید برای تمیز کردن پوست خود از آب و صابون استفاده نمایید.

عدم استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی

باید توجه داشته باشید که استفاده از لوازم آرایشی و کرم‌های مرطوب کننده می‌توانند باعث التهاب بیشتر پوست شما شوند و محیط را برای رشد باکتری‌ها فراهم سازند. پس بنابراین پس از انجام لیزر موهای زائد نباید تا 24 ساعت از مواد آرایشی استفاده کنید تا هرچه سریع‌تر پوست شما بهبود یابد.

عدم قرار گرفتن در معرض آفتاب

یکی از مهم‌ترین راه‌های مراقبت از پوست بعد از لیزر موهای زائد، عدم قرارگیری به‌صورت مستقیم در معرض آفتاب است.

به دلیل اینکه پوست شما پس از انجام لیزر حساس شده است نباید در معرض سوختگی و عرق کردن قرار گیرد. پس بنابراین لازم است تا به مدت 1 الی 2 ماه از برخورد نور آفتاب به پوستتان جلوگیری کنید و برای انجام این کار می‌توانید از کرم‌های ضد آفتاب با SPF 25 یا بالاتر استفاده نمایید.

عدم استفاده از موچین، تیغ و بند

در صورتی که برای لیزر موهای زائد صورت خود اقدام کرده‌اید در نظر داشته باشید که نباید به موهای زائد صورت خود دست بزنید و برای اصلاح آن اقدام کنید.

 زیرا در طول از بین بردن موهای زائد صورت با استفاده از لیزر به‌هیچ‌وجه نباید از دیگر وسایل اصلاح از جمله تیغ، بند و موچین استفاده شود تا پس از اتمام دوره لیزر بهترین نتیجه را دریافت کرده و پوستی شفاف و صاف داشته باشید.

هزینه و تعداد جلسات مورد نیاز لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت در آقایان معمولا نیاز به 6 تا 12 جلسه در فاصله زمانی دو ماهه دارد. این زمان برای خانم‌ها به‌طور متوسط 6 تا 8 جلسه است.

قبل از انجام لیزر موهای صورت پزشک شما را معاینه می کند تا در جریان قرار بگیرید که با توجه به ضخامت و میزان حساسیت پوست توانایی انجام لیزر را دارید یا خیر. همچنین تعداد جلسات لازم نیز به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که صورت شما دارای موهای کرکی است و یا پوستتان جوش دارد، باید نسبت به برخی از نکات آشنایی‌های لازم را پیدا کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − شش =