Elementor #11801

تزریق ژل به خط خنده

تزریق ژل به خط خنده، راه حلی ایمن و موثر برای از بین بردن چین و چروک‌های اطراف لب در افراد مسن و یا افرادی است که صورت لاغری دارند. روشی که مانند تزریق چربی به صورت بدون شک به افراد در داشتن چهره‌ای جذاب‌تر و جوان‌تر کمک می‌کند.
خطوط سطحی و یا عمیق در نواحی همچون لب و همچنین نیمه پایینی دهان، خطوط خنده نامیده می‌شوند. خطوطی که بنابه دلایل مختلفی که مهم‌ترین آن‌ها تجزیه شدن هیالورونیک اسید (شناخته‌ شده‌ترین ماده موجود در پوست) است، ایجاد می‌شوند. این خطوط حتی در مواقعی که فرد خنده بر لب ندارد قابل مشاهده هستند.

تاثیر تزریق ژل به خط خنده

نکات مهم قبل از تزریق ژل به خط خنده

مراحل تزریق ژل به خط خنده

بهتر است حتما مراجعه اولیه به پزشک را در دستور کار خود قرار دهید. ( این مراجعه با هدف آشنا شدن پزشک با وضعیت سلامتی شما و نیز آگاهی ایشان از وجود بیماری‌های احتمالی در شما و یا حساسیت (آلرژی) نسبت به استفاده از دارو و یا داروهای خاصی، انجام می‌شود.)

 • پرهیز از استفاده از هرگونه ماده غذایی و یا دارویی رقیق کننده در حداقل 7 روز پیش از تزریق ژل.
 • توقف مصرف سیگار، الکل و سایر دخانیات حداقل 7 روز پیش از تزریق ژل به خط خنده.
 • لازم است پیش از تزریق، هیچگونه کرم آرایشی بر روی پوست شما نباشد.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل به خط خنده

تزریق ژل به خط خنده در کلینیک نیل

ماندگاری تزریق ژل به خط خنده چقدر است؟

 بررسی‌های انجام شده گویای آن است که بیشترین مدت زمان ماندگاری تزریق ژل به خط خنده چیزی در حدود 1 سال است. لازم به ذکر است که این مدت زمان می‌تواند تحت تاثیر شرایط فیزیولوژیک بدن فرد، دستخوش تغییراتی نیز شود.

به عنوان مثال اگر بدن فرد با سرعت بالایی هیالورونیک اسید تزریق شده به پوست را جذب کند، فرد لازم است که در مدت زمان کوتاهی بعد از تزریق ژل به خط خنده، برای ترمیم آن اقدام کند.( مدت زمان ماندگاری ژل برای چنین افرادی کمتر از بازه زمانی مذکور است.)

داشتن لایف استایلی سالم نیز در دوام و ماندگاری ژل تزریق شده به لب، نقش انکار نشدنی دارد. توجه به مواردی همچون:

 • جدی گرفتن مصرف کافی آب ( عملی موثر در کند شدن روند جذب هیالورونیک اسید).
 • توجه به بایدها و نبایدهای قبل و بعد از تزریق ژل ( به‌صورت خاص لازم است فرد از دستکاری کردن محل تزریق و یا جای زخم پرهیز کند. چنین مسئله‌ای می‌تواند در عفونت کردن جای زخم و بروز عوارض ثانویه بعضا جبران ناپذیری اثرگذار باشد.)
 • خرید ژل با کیفیت برای تزریق ( بدون شک استفاده از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده، منجر به افزایش مدت زمان ماندگاری آن می‌شود.)

از جمله مهم‌ترین موضوعاتی هستند که دوام و ماندگاری ژل خط خنده را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند.

هزینه تزریق ژل به خط خنده در کلینیک نیل

موارد اثرگذار بر هزینه تزریق ژل به خط خنده موارد زیر هستند:

 • نوع چین و چروک موجود در نواحی اطراف لب و یا دهان شما ( منظور چین و چروک سطحی و یا عمقی است.)
 • اندازه خط خنده ( میزان ژل استفاده شده برای رفع خط خنده و به تبع، هزینه آن تابع طول خنده است. هرچه طول خنده بیشتر و یا خط خنده عمیق تر باشد، هزینه تمام شده برای تزریق نیز بیشتر است.)
 • برند ژل مورد استفاده
 • دستمزد پزشک (این مسئله نیز تحت تاثیر تجربه جراح انتخابی شماست.)
 • هزینه‌های مربوط به کلینیک
 • و …

سخن پایانی

تزریق ژل به خط دور لب یا همان خط لبخند از آن دسته اعمال جراحی زیبایی است که مانند تزریق ژل لب می‌تواند در جوان‌تر به نظر رسیدن چهره شما نقش بسیار چشمگیری داشته باشد. تزریقی کم‌خطر که در صورت توجه تمام و کمال به بایدها و نبایدهای قبل و بعد از آن می‌توانید بهترین نتیجه ممکن را داشته باشید. این روش به واسطه عدم استفاده از پانسمان و … در مقایسه با سایر روش‌های جوان سازی پوست، روشی ایمن‌تر، کم تهاجمی‌تر و ارزان‌تری است.

ماندگاری ژل تزریق شده به عواملی چون کیفیت ژل تزریق شده، میزان نوشیدن آب روزانه و رعایت توصیه های پزشک بعد از تزریق ژل بستگی دارد.

 1. از بین بردن کلیه چین و چروک‌های سطحی و عمقی نواحی اطراف لب و دهان​
 2. جوانسازی پوست

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =