لیزر موهای زائد پاها و نکات کلی آن

لیزر موهای زائد پاها و نکات کلی آن

لیزر موهای زائد پاها

اگر شما به فکر لیزر موهای زائد پاهای خود هستید باید در مورد نکات بسیار مهمی در این مورد آگاه شوید و در جریان قرار بگیرید. امروزه بیشتر افراد به فکر لیزر موهای زائد پاهای خود هستند و برای اینکه زیباتر شوند حتما به سراغ لیزر موهای زائد پاهای خود می روند.

روش های زیادی برای از بین موهای زائد پا وجود دارد ولی آن روش ها دیگر قدیمی شده اند و جدیدترین و بهترین روشی که وجود دارد لیزر موهای زائد پاها می باشد.

 

لیزر موهای زائد پاها

نکاتی که باید در مورد لیزر موهای زائد پاها بدانید

بسیاری از افرادی که به فکر لیزر موهای زائد پاهای خود هستند باید از این نکات آگاه شوند.

 

نتیجه کامل لیزر درمانی بعد از چند دوره

بعد از اینکه شما برای لیزر موهای زائد پاهای خود به پزشک مراجعه کنید دو تا سه هفته رشد مویی در پاهای خود مشاهده نمی کنید، بعد از آن موهای شما از 10 تا یکی رشد می کند و برای از بین بردن آنها باید باری دیگر به پزشک مراجعه کنید.

اینکه شما باید چندین بار به نزد پزشک بروید و درمان خود را قطعی کنید به ضخامت مو و پوست بدن شما بستگی دارد، برخی از افراد در طول 3 جلسه به طور کلی موهای زائد پاهایشان از بین می رود و در برخی از افراد تا 8 جلسه طول می کشد.

 

قبل از لیزر موهای خود را بتراشید

شما باید قبل از که برای لیزر موهای زائد خود به پزشک مراجعه کنید، موهای خود را با تیغ بتراشید که از این طریق ریشه های موی شما مشخص می شود و توسط نور لیزر از بین می رود.

 

نکاتی که باید در مورد لیزر موهای زائد پاها بدانید

 

هرچه موهای بدن ضخیم تر باشد کارآیی لیزر روی موها بیشتر می باشد و بهتر لیزر می شوند. به همین دلیل است که بیشتر پزشکان قبل از اینکه برای لیزر موهای اضافی پاهای خود مراجعه کنید توصیه می کنند که موها را با تیغ اصلاح کنید.

 

لیزر کردن پاها بسیار سریع است

بسیاری از افراد گمان می کنند که برای لیزر موهای زائد پاهای خود باید وقت زیادی را صرف کنند و چندین ساعت در اتاق پزشک باشند. در صورتی که این بور اشتباه است و تنها 20 دقیقه طول می کشد که موهای بدن شما لیزر شود.

حتی کسانی که پر مو هستند و در پاهای خود موی زیادی دارند فقط در 20 دقیقه لیزر آنها طول می کشد و بعد از آن می توانند کارهای دیگر خود را انجام دهند.

 

بعد از لیزر به باشگاه نروید

گرمایی که از طریق لیزر در پوست شما ایجاد شده است تا 24 ساعت ماندگار می باشد. به همین دلیل باید شما از انجام ورزش هایی که موجب می شود به بدن شما آب بخورد خودداری کنید.

شما هنگامی که به باشگاه می روید عرق می کنید و یک محیط گرم و دوست داشتنی را برای باکتری های و تکثیر آنها در بدن خود به وجود می آورید، همچنین باید از سونا رفتن و دوش آب گرفتن هم خودداری کنید.

 

گاهی اوقات رشد مو بعد از لیزر بیشتر می شود

اینکه گاهی اوقات موی شما به جای اینکه کمتر رشد کند با رشد بیشتری مواجه می شودی درست است، این اتفاق بیشتر زمانی رخ می دهد که شما بدون مشورت با پزشک خود اقدام به لیزر موهای زائد پاهای خود کنید، شما باید قبل از اینکه اقدام به چنین امری کنید با پزشک خود مشورت کرده و او از پیش آمدن این اتفاق جلوگیری می کند.

 

گاهی اوقات امکان دارد استفاده از محصولات زیبایی خود را قبل و بعد از لیزر تغییر دهید

بسیاری از افراد عادت دارند که پوست خود را اسکراب می کنند و از کرم های پاک کننده بدن استفاده می کنند، به این دسته افراد توصیه می شود که باید 2 هفته قبل از لیزر موهای زائد پاهای خود از این محصولات استفاده نکنند. چرا که این محصولات شیمیایی می باشند و استفاده از آنها موجب می گردد که بعد از لیزر پوست شما دچار سوختگی شود.

 

لیزر موهای زائد پاها مزیت های دیگری هم دارد

بسیاری از افراد بر این باور هستند که لیزر موهای زائد پاها فقط موجب از بین رفتن موهای زائد میشود و تاثیری دیگر ندارد و در صورتی که شما با انجام لیزر پوستی نرم تر، صاف تر و سفید تر خواهید داشت.

با انجام لیزر روی پاها موهای دائمی بدن شما کاهش پیدا می کند و همین امر موجب زیبایی پاهای شما می شود.

 

با لیزر کردن پاها دیگر نیازی به روش های دیگر ندارید

بسیاری از افراد برای اینکه موهای زائد بدن خود را از بین ببرند از تیغ، رنگ کردن موها و یا ریش تراش هایی استفاده می کنند که درد بسیاری را برای آن باید تحمل کنند و یا رنگ کردن موها موجب سوختن پوست می شود و عوارض دیگری را برای پوست شما دارد ولی لیزر موهای زائد پاها اگر زیر نظر پزشکی مجرب باشد بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد شما می شود.

 

کارایی بر روی همه نقاط پوست دارد

هر قسمت از پاهای شما که تیره شده باشد و موهای زیادی داشته باشد که شما گمان کنید آنها قاب درمان نیستند توسط لیزر بهبود پیدا می کنند و تمامی موهای شما را از بین می برند، پس به این ترتیب جای هیچ نگرانی نیست.

 

هورمون های نوظهور در پاها

لیزر موهای اضافی پاها تا 90 درصد به طور کامل از بین می رود ولی گاهی اوقات امکان دارد که هورمون های نوظهور در پا موجب رویش مجدد مو شوند که آنها هم قابل درمان می باشند و از بین می روند.

 

آیا بعد از انجام لیزر موهای زائد نور خورشید برای شما مضر است ؟

پزشکی که شما برای لیزر موهای زائد پاهای خود به او مراجعه می کنید، تشخیص می دهد که شما باید چه اقداماتی را قبل و بعد از لیزر انجام دهید. اما باید آگاه باشید که بیشتر پزشکان توصیه می کنند که قبل و بعد از لیزر باید در معرض نور خورشید قرار نگیرید.

 

آیا نور خورشید بعد از انجام لیزر برای شما مضر است ؟

 

همچنین اگر پوست شما بیش از حد تمیز باشد باید صبر کنید و بعد عملیات لیزر را روی پوست خود انجام دهید، چرا که موجب می شود بدن شما دچار سوختگی شود.

 

آیا انجام دادن لیزر موهای زائد پاها دردناک است ؟

پزشکان آمریکایی در مورد رفع موهای اضافی پاها توضیح می دهند که حذف کردن موی پا به وسیله لیزر به این گونه است که نور لیزر با رنگدانه هایی که در مو به کار رفته است برخورد می کند و با از بین بردن آن رنگدانه ها لیزر موهای زائد پاها را انجام می دهد.

 

آیا انجام دادن لیزر موهای زائد دردناک است ؟

 

این نور زمانی که با رنگدانه ها برخورد می کند گرمایی را تولید می کند که این گرما به فولیکول رنگدانه های مو آسیب وارد می کند. درد لیزر موهای زائد پاها در مقایسه با پوست نازک چانه بسیار ناچیز است و دردناک نمی باشد.

با استفاده کردن از لیزرهای خنک کننده برای لیزر موهای زائد پاها، انفجار هوای سرد در نور لیزر رخ می دهد که وجود هوای سرد موجب می گردد که نور لیزر هیچ دردی نداشته باشد.

پس بدین ترتیب اگر برای رفع موهای زائد پاها از دستگاه های خنک کننده مانند الکساندرایت نوبلکس استفاده کنید برای شما هیچ دردی به همراه نخواهد داشت و در واقع از بین رفتن موهای زائد برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود.

لیزر موهای زائد یکی دیگر از خدمات پوست کلینیک تخصصی پوست و مو نیل میباشد که با دستگاه های به روز دنیا نظیر الکساندرایت نوبلکس با سیستم خنک کننده قوی انجام میگیرد و هیچگونه حساسیت، سوختگی، و قرمزی روی پوست به جای نمیگذارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید یا از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

لیزر موهای زائد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *