تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت گامی موثر برای زیبایی

یکی از مهم ترین مسائلی که همواره ما در طول زندگی خود با آن روبرو خواهیم شد پیری و چین و چروک صورت است.

صورت و چهره یکی از بخش های حیاتی بدن به حساب می آید زیرا همواره در ارتباط با دیگران به وضوح قابل مشاهده بوده و در زیبایی فرد تاثیر گذار خواهد بود از همین رو چین و چروک های صورت تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی خواهد گذاشت.عمل تزریق چربی به صورت می تواند راه حل مناسبی برای این موضوع باشد.

 

تزریق چربی به صورت گامی موثر برای زیبایی

 

زمانی که شما توسط عمل زیبایی تزریق چربی به صورت نسبت به از بین بردن چین و چروک ها در صورت خود اقدام می کنید شاهد طبیعی بودن نتایج خواهید بود.

مواد استفاده شده برای تزریق یعنی همان سلول های چربی کاملا به صورت طبیعی توسط بدن خود شما تولید شده است.در نتیجه از آن برای تزریق در صورت استفاده خواهد شد تا بدون هیچ گونه حساسیتی روند ترمیمی طی شود.

 

تاثیر تزریق چربی به صورت در جوانسازی و زیبایی

انتقال چربی به صورت یکی از بهترین و طبیعی ترین راه های شناخته شده برای کاهش چین و چروک های صورت است که موجب خواهد شد در طول یک عمل سرپایی پس از استخراج چربی های مورد نظر از بدن بیمار، سلول های چربی تصفیه شده و سپس برای پیوند یا تزریق در نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار گیرد.

انتقال چربی به صورت باعث خواهد شد تا تمامی آکنه ها و فرو رفتگی های صورت از بین رفته و ظاهری جوان تر و زیبا تر داشته باشید. زمانی که صورت شما درگیر چین و چروک شود قطعا پوست های شما افتادگی پیدا کرده و ظاهر طبیعی خود را از دست خواهد داد. خط لبخند و خطوط پا کلاغی حالت طبیعی خود را از دست می دهند و زیبایی صورت شما دچار اختلال خواهد شد.

 

تاثیر تزریق چربی به صورت در جوانسازی و زیبایی

 

اما درست بعد از انتقال چربی به صورت شما می توانید شاهد برگشت زیبایی به صورت خود باشید زیرا تمامی نواحی فرو رفته مجددا پر خواهد شد و چین و چروک ها به واسطه پر شدن توسط چربی از بین خواهد رفت و گویی صورت شما دوباره از نو ساخته شده است.

با وجود تمامی این تغییرات در پوست صورت شما هیچ گونه عوارض و حساسیتی را تجربه نخواهید کرد و دلیل این امر تنها استفاده از چربی های بدن خود شماست که تحت یک عمل لیپوماتیک استخراج خواهد شد.

عمل انتقال چربی به صورت حتی می تواند باعث ترمیم بافت گونه ها و لب ها نیز شود و زیبایی را برای این اعضای صورت به ارمغان آورد.

 

آیا شما کاندید مناسبی برای انجام تزریق چربی به صورت هستید ؟

عمل ترنسفر چربی به دلیل طبیعی بودن مواد مورد استفاده و سلول های چربی هیچ گونه حساسیت و آلرژی به همراه نخواهد داشت.

تزریق چربی به صورت می تواند به عنوان یک مکمل عمل های جراحی صورت نیز در نظر گرفته شده و در نمایش نتایج بهتر سهم به سزایی داشته باشند.

اما اکنون قصد داریم به بزرگ ترین سوال در مورد این عمل پاسخ دهیم.

آیا شما می توانید یک کاندید مناسب برای انجام این کار باشید ؟

بهترین روش برای تعیین بهترین افراد و مناسب ترین شرایط برای تزریق چربی به صورت کدام است؟

 

آیا شما کاندید مناسبی برای انجام تزریق چربی به صورت هستید ؟

 

پیشنهاد می شود تا قبل از انجام تزریق حتما با یک پزشک متخصص مشورت کنید و هم چنین در انتخاب پزشک متخصص جراح نیز دقت لازم را به عمل آورید.

درصد بالایی از احتمال موفقیت ترنسفر چربی و نتایج پس از عمل به میزان مهارت و تخصص پزشک بستگی دارد اما در حالت کلی چند شرط اساسی وجود دارد که می تواند بیان کننده این باشد که شما یک کاندید مناسب برای انجام این عمل هستید.

  1. نیاز به تزریق در بافت های عمیق
  2. سلامت جسمی نسبی
  3. چین و چروک در صورت شما به وضوح مشاهده شود
  4. عدم استعمال دخانیات
  5. چشم اندازه واقع بینانه نسبت به نتایج حاصل از تزریق

 

آمادگی های قبل از انجام تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت نیز مانند هر عمل جراحی ترمیمی و پزشکی دیگری نیاز به برخی نکات و دستورالعمل های قبل از عمل دارد. این عمل نسبت به دیگر عمل های تزریق پر کننده و ژل کمی گسترده تر و وسیع تر انجام خواهد شد.

در حالی که انتقال چربی به صورت یک روش غیر جراحی محسوب خواهد شد و نیازی به استفاده از تیغ جراحی و بیهوشی ندارد و تنها با استفاده از بیحسی موضعی در ناحیه مورد نظر تزریق چربی به صورت انجام خواهد شد.

معمولا برخی نکات وجود دارد که در کلینیک مطرح خواهد شد و بیماران می توانند از آن استفاده نمایند.

 

آمادگی های قبل از انجام تزریق چربی به صورت

 

  1. همواره به یاد داشته باشید که بهترین کار پیش از عمل دریافت تمامی آزمایش های پزشکی مورد نیاز و انجام ارزیابی توسط پزشک متخصص زیبایی است.
  2. اگر از داروی خاصی مصرف می کنید سعی کنید تمامی موارد را با پزشک خود در میان گذاشته و سعی کنید تا مصرف آن ها را قطع یا کنترل کنید.
  3. تا چند هفته قبل و بعد از عمل تزریق چربی به صورت از استعمال دخانیات و سیگار کشیدن پرهیز کنید.
  4. تحت هیچ شرایطی از داروهای مکمل گیاهی و ضد التهاب مانند آسپرین و مشتقات آن استفاده نکنید زیرا خطر ابتلا به خونریزی را تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

 

روند ترمیم توسط تزریق چربی به صورت

انجام انتقال چربی به صورت معمولا با استفاده از بی حسی موضعی انجام خواهد شد. روند درمانی به صورت سرپایی بوده و بین 1 تا 3 ساعت طول خواهد کشید که این زمان وابسته به وسعت ناحیه مورد تزریق است که ممکن است کوچک یا بزرگ باشد. بسته به نوع وضعیت بیمار و محل درخواست تزریق ممکن است مدت زمان عمل طولانی تر شود.

چربی هایی که برای انتقال به صورت استفاده خواهد شد از نواحی کناره های شکم یا باسن توسط روش های لیپوماتیک استخراج خواهد شد سپس پس از اینکه به مقدار لازم چربی از ناحیه اهدا کننده برداشت شد از طریق یک دستگاه تصفیه تمامی ناخالصی های آن از بین رفته و سلول های چربی خالص توسط سرنگ های تزریقی در ناحیه مورد نظر تزریق خواهد شد.

در نواحی مختلف و خاص روند انتقال چربی به صورت چندین بار انجام خواهد گرفت تا یک شبکه از سلول های چربی در کنار هم شکل گیرد و بتوند فرم مناسبی به چهره دهد و نتیجه کاملا مطابق میل بیمار باشد.

نتایج حاصل از ترنسفر چربی به صورت معمولا بلافاصله قابل تشخیص خواهد بود اما برای اینکه شاهد بهترین نتایج و کامل ترین سطح از بهبود و ترمیم باشیم نیاز به چند هفته زمان است تا پیوند بافت های چربی با بدن در ناحیه گیرنده به درستی انجام شود و پس از آن تغذیه سلول های چربی انجام شده و نتایج به صورت دائمی قابل مشاهده خواهد بود و اینگونه برای مدت طولانی مجددا از چین و چروک های صورت جلوگیری خواهد.

کلینیک تخصصی پوست و مو نیل دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان در زمینه تزریق چربی به روش های نوین از جمله نانوفت آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره حضوری با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

 

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *