کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut بدون درد و خونریزی

همواره یکی از مهمترین نکاتی که بر روی زیبایی هر فردی تأثیر گذار است طاس بودن سر یا کچلی است که میتواند توجه تمام افراد را در نگاه اول به خود اختصاص دهد.

اما اگر شما در همین نکته تمامی قوانین و علم را بکار برده و توسط روش‌های بروز کاشت مو مثل SUT اقدام به این کار کنید میتوانید توجه دیگران را به زیبای و طبیعی بودن موهای خود جلب نمایید.

 

زیبایی و جذابیت با کاشت مو به روش sut بدون درد و خونریزی

 

همواره در تمامی سن‌ ها توجه به زیبایی مو از اهمیت خاصی برخوردار است اما با مرور زمان و افزایش سن به دلایل مختلفی مانند ژنتیکی، بیماری و غیره ممکن است موهای شما دچار ریزش شده و یا حتی خط رویش مو مقداری انحراف پیدا کرده و تغییر کند و به عقب حرکت نماید.

در نتیجه یکی از بهترین راه‌ های درمان چنین مواردی می‌تواند کاشت مو باشد اما برای این کار روش‌ های متفاوتی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها می‌تواند در موارد خاصی مورد توجه قرار گیرد.

در این بین اما یکی از مهمترین موارد در عمل کاشت مو می‌تواند روش و متود استفاده شده در آن باشد زیرا هر متدی دارای دستورالعمل خاص و مراحل مختلفی است که انتخاب درست آن به عهده پزشک است پس باید به آن دقت شود.

 

زیبایی و تأثیر کاشت مو به روش SUT بر روی نتیجه نهایی

همان طور که گفته شده روش استفاده شده در عمل کاشت مو بسیار مهم است و امروز با توجه به تعداد زیاد پزشکانی که نسبت به عمل  زیبایی کاشت مو اقدام می‌کنند و همچنین متدها مختلف موجود، این تخصص پزشک جراح زیبایی است که می‌تواند مشخص کند چه روشی می‌تواند استفاده شود تا بهترین نتیجه حاصل گردد پس دقت کنید که حتماً در انتخاب پزشک جراح خود بسیار دقت نمایید.

یکی از جدیدترین روش‌ های کاشت مو SUT است که میتوان از آن به نوعی از بروزترین و دقیق‌ ترین روش‌های کاشت مو نام برد زیرا نه تنها ترکیب کاملی از تمامی روش‌های پیشین است بلکه با توجه به اینکه این روش کاملاً اتوماتیک و توسط دستگاه انجام خواهد شد دارای دقت و سرعت بالایی می باشد.

در نتیجه به عمل‌ های بدون دستگاه خودکار می‌تواند در یک زمان مشخص تعداد بیشتری تار مو را پیوند دهد.

در واقع یکی از مهمترین اموری که پس از عمل کاشت مو به آن توجه می‌شود مسئله خط رویش موهاست و اینکه آیا پس از عمل نتایج طبیعی هستند یا خیر.

دقیقاً این موضوع در روش SUT به وضوح دیده خواهد شد زیرا خط رویشی کاملاً طبیعی و بسیار زیبا با تراکم مناسب و هم اندازه به وجود خواهد آمد که بسیار در زیبایی فرد تأثیر گذار خواهد بود.

مراقبت‌های مورد نیاز پس از انجام عمل زیبایی کاشت مو به روش SUT

پس از انجام عمل کاشت مو  شما نیاز نیست کار خاصی انجام دهید اما در حالت کلی توصیه می‌شود حدود 2 تا 3 هفته از انجام فعالیت‌ های سنگین پرهیز کنید.

در هفته‌ های اول محل انجام پیوند مو به روش SUT را به آرامی شستشو دهید تا آسیبی به بافت‌های پیوند شده وارد نشود و همچنین سعی کنید از ایجاد خراش و یا ماساژ دادن ناحیه‌ هایی که به روش SUT کاشت مو انجام شده پرهیز نمایید.

در عمل کاشت مو به روش SUT از یک دستگاه جدا کننده استفاده خواهد شد که به صورت کاملاً اتوماتیک و بسیار سریع نسبت به جداسازی تک تک فولیکول‌ های مو در ناحیه اهدا کننده اقدام خواهد کرد سپس پس از جداسازی تمامی تار های مو مورد نیاز برای انجام پیوند مو به روش SUT و فرآوری آنها همین روند برای کاشت مو نیز به صورت اتوماتیک با دستگاه انجام خواهد شد.

همین موضوع استفاده از دستگاه‌ های پیشرفته باعث خواهد شد که در ناحیه اهدا کننده هیچ درد و خون ریزی ایجاد نشده و همچنین تراکم موهای معمولی نیز حفظ شود و در ناحیه‌ای که کاشت مو انجام خواهد شد شاهد تراکم بسیار عالی و مناسب به همراه کیفیت بالا و خط رویشی طبیعی خواهیم بود.

تفاوت های کاشت مو به روش SUT

در روش‌ های معمولی کاشت مو در هر جلسه تعداد محدودی تار مو پیوند زده خواهد شد که همین موضوع باعث خواهد شد تا تراکم و زیبایی نتیجه پس از عمل کمی دچار ابهام شود.

در صورتی که در عمل زیبایی کاشت مو به روش SUT به دلیل استفاده از دستگاه خودکار و اتوماتیک حدوداً 14 هزار تار موی واقعی که کاملاً طبیعی بوده و از بدن خود شما و از ناحیه اهدا کننده برداشت شده است استفاده شده و پیوند زده خواهد شد که همین موضوع باعث میگردد که نتیجه پس از عمل کاملاً طبیعی و خط رویشی همراه با تراکم مناسب را ارائه دهد که موجب رضایت صد در صدی مراجعین از ای روش یعنی SUT شده است.

 

تفاوت های کاشت مو به روش sut

 

یکی دیگر از برتری‌ های روش SUT نسبت به روش‌ های سنتی برداشت و کاشت موی طبیعی توسط پزشکان این است که عمل برداشت بسیار دقیق و سریع انجام خواهد شد و این کار به نوعی انجام خواهد گرفت که هیچ درد و خونریزی را به همراه نخواهد داشت بلکه حتی می‌تواند باعث شود تا نتایج زیباتر نمایش داده شوند.

در روش‌ های سنتی شما شاهد استفاده از تیغ جراحی خواهید بود که همین موضوع باعث ایجاد درد، خونریزی و دوران نقاهتی طولانی خواهد شد اما در روش SUT به دلیل استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک هیچگونه مشکلی به وجود نخواهد آمد و تنها در یک جلسه حدود 14 هزار تار مو به دقت برداشته و کاشت مو انجام خواهد شد و در نهایت بیمار دچار هیچ گونه خونریزی، تورم، التهاب و دردی نخواهد شد.

 

مزایای کاشت مو به روش SUT

با توجه به تمامی نکات گفته شده برای روش کاشت مو SUT مزایای بسیار زیادی وجود دارد به طور مثال هم چنان میتوان گفت به دلیل سرعت و تعداد بالای برداشت و کاشت مو در یک جلسه نیاز نیست تا با توجه به خستگی بیمار در جلسات طولانی و متعدد روش‌ های سنتی مجدداً تکرار شود و همین موضوع باعث خواهد شد تا بیماران رضایت بیشتری از روش SUT داشته باشند.

به طور خلاصه میتوان موارد بسیاری را از مزایای روش و متد جدید SUT در عمل زیبایی کاشت مو دانست که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.

 

 

 

مزایای کاشت مو به روش sut

 

  1. روش کاشت مو SUT بسیار جدید و نوین بوده و تماماً توسط دستگاه‌ های اتوماتیک انجام می‌شود
  2. به نسبت روش‌های سنتی دارای سرعت و دقت بالاتری است
  3. می‌تواند خط رویشی طبیعی با تراکمی بسیار مناسب ایجاد نماید
  4. هیچ نیازی به استفاده از مواد بیهوش کننده، تیغ جراحی و دوران نقاهت طولانی نخواهد داشت
  5. به دلیل سرعت و دقت بالای دستگاه در یک جلسه قابل انجام است
  6. به دلیل درد بسیار اندک رضایت بیماران در این روش بسیار بیشتر شده است.

در رابطه با معایب این عمل نمی‌توان حتی صحبت کرد زیرا روش SUT در حالی به وجود آمد که هدف اصلی آن از بین بردن تمامی ایرادها و مشکلات روش‌های سنتی در گذشته بود.

در نتیجه به سادگی می‌توان گفت که این روش از کمترین عوارض و معایبی برخوردار است و همین موضوع است که باعث شده  اکثر مراجعین و متقاضیان عمل زیبایی کاشت مو از پزشک جراح متخصص خود بخواهند تا در صورت امکان از این روش استفاده نمایند.

 

آیا کاشت مو به روش SUT دائمی خواهد بود ؟

در پاسخ به این سؤال به سادگی می‌توان گفت با توجه به اینکه فولیکول‌های برداشت شده در روش SUT کاملاً استاندارد برداشت خواهند شد و کوچکترین آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌گردد.

همچنین به دلیل پیوند درست آن‌ها به دلیل استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک و طبیعی بودن آن‌ها موجب شده است تا در کنار تمامی مزایایی یاد شده از این روش به موضوع دائمی بودن آن نیز دقت شود.

در روش SUT به دلیل استفاده از موها و فولیکول‌های خود فرد از ناحیه اهدا کننده نتایج پس از عمل بسیار قابل تأمل بوده و با توجه به دقت انجام عمل پیوند مو به روش SUT نتایج عمل کاملاً دائمی خواهد بو و تراکم و خط رویشی زیبا را به ارمغان خواهد آورد که می‌تواند با توجه به تغییر عمده‌ای که به وجود آمده در زیبایی فرد بسیار تأثیر گذار بوده و هر شخصی را در اولین دیدار متعجب نماید.

هزینه ی کاشت مو به روش SUT

همواره یکی از مهم‌ترین مواردی که بیماران و متقاضیان در تصمیم خود اعمال خواهند کرد موضوع هزینه یک عمل پیوند مو به خصوص SUT است اما این نکته الزامی است که بگوییم با توجه به اینکه روش SUT کاملاً اتوماتیک و توسط پیشرفته‌ ترین دستگاه‌ های ممکن انجام خواهد شد.

کار دستگاه‌ های اتوماتیک نیاز به تمرکز و تخصص بسیار بالایی خواهد داشت اما همچنان هزینه نهایی این عمل کاملاً مقرون به صرفه بوده و تفاوت چندانی با روش‌ های سنتی نخواهد داشت.

 

هزینه ی کاشت مو به روش sut

 

در عمل کاشت مو به روش SUT مواردی مانند محل انجام عمل زیبایی، میزان تخصص پزشک، نوع دستگاه استفاده شده و عوامل دیگری می‌تواند در هزینه نهایی تأثیر گذار باشد.

کلینیک تخصصی پوست و مو نیل دارای تمامی مجوز های لازم از وزارت بهداشت و درمان آماده ارائه خدمات کاشت مو به روش sut با تراکم بالا به شما عزیزان میباشد.

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *