تزریق ژل به زیر چشم برای رفع گودی و کبودی

 تزریق ژل به زیر چشم برای رفع گودی و کبودی

تزریق ژل به زیر چشم

تزریق ژل به زیر چشم یکی از روش هایی است که می توان از این روش برای پر کردن گودی زیر چشم استفاده کرد. تزریق ژل یا فیلر ( filler ) به زیر چشم باعث می شود که کبودی های زیر چشمان شما بهبود پیدا کند و چهره شما را جوانتر و شاداب تر نماید.

بیشتر کسانی که می خواهند تزریق فیلر به زیر چشم را انجام دهند، از گودی و کبودی زیر چشم خود شکایت دارند و میخواهند کبودی ها را از بین ببرند.

گودی و کبودی زیر چشم فقط مخصوص کسانی که سنشان بالا رفته نیست، بلکه بسیاری از افراد جوان هستند که زیر چشم هایشان کبود است. این افراد باید تزریق فیلر را انجام دهند تا جوانی آنها بیشتر به چشم بیاید.

 

تزریق ژل به زیر چشم

 

گودی و کبودی زیر چشم افرادی که جوان هستند می تواند ارثی باشد و یا اینکه بر اثر بیماری های مختلف به وجود آمده است. به هر دلیلی که باشد، بدون شک چهره شما را زیبا نشان نمی دهد و اصولا چهره ای غمگین و ناراحت خواهید داشت. بدین ترتیب اگر می خواهید کبودی و گودی زیر چشم های خود را از بین ببرید میتوانید تزریق فیلر به زیر چشم را انجام دهید.

هدف اصلی از تزریق فیلر ها به زیر چشم، رفع گودی، کبودی و چین و چروک هایی است که به وجود می آیند. امکان دارد که گودی زیر چشم بر اثر لاغری بیش از حد، بیماری و یا ارثی باشد که بر زیبایی شما تاثیر منفی می گذارد.

بیشتر کسانی که گودی زیر چشم مبتلا هستند، به دنبال راهی می گردند که آن را از بین ببرند. به این افراد می توان انجام عمل زیبایی تزریق ژل به زیر چشم را پیشنهاد نمود.

یکی دیگر از عواملی که موجب می گردد شما عمل نامبرده را انجام دهید، بالا رفتن سن می باشد. با افزایش سن پلک های پایینی شما حالت فرورفتگی پیدا می کنند. و این فرو رفتگی باعث می شود شما چهره ای پیر و غمگین داشته باشید. پلک زیر چشم اغلب از قسمت های دیگر صورت تیره تر می باشد و این به این علت است که بیشتر از نواحی دیگر چشم نور را بازتاب می دهد.

برخی از افراد ممکن است در سنین جوانی دچار این تیرگی شوند و اگر استرس داشته باشند، به بیماری های طولانی مدت دچار باشند، خواب مناسب نداشته باشند، مواد صرف کنند و ورزش نکنند این سیاهی زیر چشم آنها بیشتر می شود.

تزریق پرکننده ها به زیر چشم و همان ناحیه ای که تیره شده است، باعث می شود که حجم آن اضافه شود و حالت تیرگی خود را از دست دهد.

پس بدون شک یکی از اقداماتی که شما می توانید برای زیباتر نمودن صورت خود و از بین بردن گودی و کبودی زیر چشم انجام دهید تزریق ژل به زیر چشم است که یک نمای صاف و زیبایی را در زیر چشم شما تا گونه هایتان ایجاد می کند.

 

انواع ژلهای مورد استفاده برای تزریق ژل به زیر چشم

برای تزریق ژل به گودی های زیر چشم انواع گوناگونی وجود دارد که پزشکانی که در این زمینه تخصص دارند آن را به سه گروه نیمه موقتی، دائمی و قابل جذب یا موقتی تقسیم کرده اند.

ژل های دائمی به این دلیل که هنوز تاییدیه سازمان غذا و دارو را نگرفته اند برای هیچ بیماری تجویز نمی شوند و بیشتر پزشکان از این ژل های دائمی برای تزریق ژل به زیر چشم استفاده نمی کنند.

 

ژل های موقتی

این نوع از ژل که به زیر چشم تزریق می شود، بسیار ایمن است و هیچ حساسیت و آلرژی را به وجود نمی آورد. ژل های موقتی برای زیر چشم از هیالورونیک اسید که در بافت بدن شما موجود است تهیه می شوند و ماندگاری این ژل ها در زیر چشم از 7 الی 9 ماه است.

 

ژل های نیمه موقتی

کسانی که چین و چروک هایی عمیق دارند بیشتر از این ژل استفاده می کنند و این نوع ژل دارای 20 درصد میکرواسفرهای کوچکی می باشد که عملکرد فوق العاده ای برای از بین بردن چروک های زیر چشم دارد.

 

نحوه تزریق ژل به زیر چشم

تزریق ژل به زیر چشم برای از بین بردن کبودی ها و سیاهی هایی که در زیر چشم وجود دارند استفاده می شود و بعد از اینکه این ناحیه ها را با کرم بی حس کننده بی حس کردند، ژل های پرکننده را از طریق کانول بسیار ریزی که مخصوص تزریق ژل به زیر چشم می باشد به درون این بافت ها انتقال می دهند و هیچگونه دردی ندارد.

 

نحوه تزریق ژل به زیر چشم

 

این روش و تزریق ژل به زیر چشم باعث می شود که حجم بافت های زیر چشم که از بین رفته بود دوباره بازگردد و چهره شما را بسیار زیباتر می کند. مدت زمانی که تزریق فیلر ( filler ) طول می کشد 15 الی 30 دقیقه می باشد.

نتیجه انجام عمل ذکر شده همان لحظه قابل مشاهده می باشد و شما می توانید از دیدن چهره خود لذت ببرید. ماندگاری این ژل در لایه های پوست شما 8 الی 16 ماه است.

در ادامه با مزایای این عمل آشنا میشویم …

 

مزایای تزریق ژل به زیر چشم

برای اینکه تزریق ژل به زیر چشم اصولی داشته باشید، متخصص پوست که برای شما این کار را انجام می دهد، اطراف چشم شما را با بی حسی موضعی می کند، این بی حسی از طریق لوله های باریکی به نام کانولا که به میکروکانولا هم معروف است انجام می شود.

بی حسی موضعی برای تزریق پرکننده ها به زیر چشم هیچ آسیبی به ناحیه عروق و اعصاب ایجاد نمی کند و شما با خیالی آسوده میتوانید از آن برای از بین بردن گودی و کبودی زیر چشم خود استفاده کنید.

 

مزایای تزریق ژل به زیر چشم

 

پزشک شما مقدار مورد نیازی از پرکننده ها را به محل مورد نظر شما یعنی همان قسمت گودی چشمها تزریق می کند و بعد از آن با ماساژ دادن این ناحیه، این ژل را در زیر چشم پخش می کند.

ماساژ دادن برای اینکه ژل شما تاثیر خوبی در از بین بردن گودی های زیر چشم داشته باشد بسیار موثر است.

همانطوری که بیان نمودیم شما بلافاصله بعد از این اینکه تزریق فیلر به زیر چشم خود را انجام دادی می توانید نتیجه عملکرد آن را ببینید ولی نتیجه واقعی آن دو هفته بعد معلوم می شود. اگر انتقال ژل به قسمت زیر چشم شما صحیح باشد تیرگی های زیر چشم شما بهبود پیدا می کند و گودی ها هم از بین می رود.

 

مراقبت های بعد از تزریق ژل به زیر چشم

بعد از اینکه انتقال ژل به زیر چشم را انجام دادید، تا سه روز نباید به صورت خود آب بزنید و باید از تمرینات ورزشی خود خودداری کنید. سعی کنید برنامه های مهم کاری و اجتماعی را تا 3 روز توقف کنید.

این احتمال وجود دارد که در ناحیه زیر چشم قرمزی، کبودی و تورم به وجود آید، همچنین شاید لب های شما هم متورم شود. شما باید حواستان باشد که تا 3 هفته هیچگونه ماساژی را روی صورت خود انجام ندهید.

 

مراقبت های بعد از تزریق ژل به زیر چشم

 

اگر یک هفته از انجام تزریق شما گذشته بود و شما هیچ نتیجه قابل ملاحظه ای را مشاهده نکردید، باید بعد از 3 هفته مجددا برای تزریق اقدام کنید.

شما باید قبل از این تزریق فیلر به زیر چشمان خود را انجام دهید از مصرف هرگونه مسکن و داروهایی مانند امگا 3 و ویتامین ای خودداری کنید.

توجه داشته باشید که تزریق ژل به زیر چشم باید حتما در کلینیک های مجوز دار و دارای تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان انجام گیرد. در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل تزریق فیلر توسط تنها مدرس filler injection در خاورمیانه انجام میشود.

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *