تزریق ژل به لب و نحوه انجام این عمل

تزریق ژل به لب و نحوه انجام این عمل

تزریق ژل به لب برای زیبایی بیشتر لب ها

لب یکی از قسمت های صورت می باشد که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی شما دارد بسیاری از خانم ها با تزریق ژل یا ( تزریق فیلر ) به لب های خود آنها را زیباتر می کنند.

هرچه لب های شما زیباتر باشد شما صورت زیباتری هم خواهید داشت. زمانی که سن شما بالاتر می رود، حجم لب های شما کمتر می شود و ارتفاع لب ها هم کاهش پیدا می کند، این عوامل باعث می شود تا برجستگی لب های شما کاهش پیدا کند.

در این صورت تزریق ژل به لب یکی از بهترین راه هایی است که شما می توانید برای اینکه لب های خود زیبا تر سازید انجام دهید.

 

تزریق ژل به لب برای زیبایی بیشتر لب ها

 

تزریق ژل به لب برای از بین بردن این تغییرات ناگهانی در لب های شما بسیار مفید است و تاثیر بسزایی در زیبایی شما می گذارد.

همانطوری که بیان نمودیم برجستگی، ارتفاع و ججم لب رابطه مستقیمی با افزایش سن شما دارد.

لب تحتانی شما به طور طبیعی از لب فوقانی حجیم تر و بزرگتر می باشد و نیمه چپ و راست لب شما به همدیگر شبیه هستند، حجم و تقارنی که در این دو ناحیه وجود دارد بسیار مهم می باشد. به این دلیل که در تزریق فیلر به لب مهمترین کاری که انجام می شود این است که حاشیه لب ها را حجم می دهند و برجسته تر می سازند. و به این ترتیب می باشد که زیبایی صورت شما افزایش پیدا می کند.

لب بالایی از دو قسمت  تشکیل شده است که این دو قسمت توسط حاشیه لب از همدیگر جدا می شوند.

با به وجود آمدن چروک های موازی و عمودی در قسمت سفیدی لب بالایی، ظاهر آن زیبایی خود را از دست می دهد و زمانی که شما رژ لب میزنید چروک های لب بیشتر خود را نشان می دهند و ظاهر نامطلوبی را به وجود می آورند.

معمولا لب پایینی از لب بالایی ججیم تر می باشد و کمی هم از لب بالایی جلوتر قرار گرفته است.

می توانیم بگوییم که لب پایینی تقریبا دو برابر از لب بالایی بزرگتر می باشد، در حالی که هر دو قسمت را به عنوان خواهر می شناسند ولی با یکدیگر تفاوت دارند. نیمه چپ و راست هر کدام از لب ها مانند دو قلوهایی تصور می شوند که با یکدیگر بسیار تقارن دارند. گاهی اوقات که این تقارن از بین می رود شما می توانید با تزریق ژل آن را بازگردانید، چرا که تقارن لب های بسیار در زیبایی شما مهم می باشد.

 

نحوه تزریق ژل به لب

تزریق ژل به لب باید بسیار کم خطر و مطلوب باشد و زیبایی شما را بیشتر سازد. در صورتی که تصمیم دارید عمل را در جایی به غیر از کلینیک های تخصصی و نزد پزشک غیر متخصص این کار انجام دهید، از انجام آن باید خودداری کنید.

باید برای تزریق فیلر به لب نزد پزشک متخصص زیبایی بروید تا او شناخت کافی و دقیقی از اجزای صورت شما به خصوص لب ها داشته باشد.

مهمتر از همه این که پزشک باید به تکنیک انجام کار آشنایی کاملی داشته باشد، وی باید آگاهی کاملی از چگونگی انتقال فیلر به لب، مقدار استفاده از ژل و شناخت کافی از لایه های پوست داشته باشد.

 

نحوه تزریق ژل به لب

 

مقداری که ژل به لب های شما تزریق می شود بستگی به سطحی بودن و عمقی بودن آن دارد، بسیاری از افراد که نیاز به مقدار بیشتری تزریق ژل به لب دارند دارای چروک های بیشتری می باشند و باید نوع تزریق آنها به صورت عمقی باشد. ولی افرادی که چروک های کمتری در لب دارند باید تزریق آنها به صورت سطحی باشد.

ترکیبات هیالورونیک اسید که در بافت لب ها وجود دارند و به این علت که آب زیادی را جذب می کند و نقش مهمی در حجم دهی لب ها دارد، هنگام تزریق فیلر به لب باید از حجم کمتری استفاده شود تا لب ها حالت ناخوشایندی نگیرد.

پس از این که لب های شما بی حس شد و آمادگی لازم را برای تزریق به دست آوردید برای اینکه لب های شما زیبا شود و حالت ناخوشایندی به خود نگیرد، محل را با محلول ضد الکل و ضد میکروب تمیز می کنند.

بعد از این به وسیله سرنگ های مخصوص تزریق ژل به لب و سوزن های ظریفی که برای این کار تعبیه شده اند، در زاویه ای دست، میزان دقیقی از ژل را در نواحی مختلف زیر پوستی لب تزریق می کنند.

 

توصیه های لازم برای تزریق ژل به لب

باید دقت داشته باشید که بسیار تبحر و تکنیک پزشک در انجام این عمل مهم است، و باید با اطلاع از نحوه عملکرد پزشک به لب های خود فیلر تزریق کنید.

قبل از اینکه هر اقدامی برای لب های خود انجام دهید، باید نزد پزشک روید تا لب های شما را معاینه کند، تا اگر لب ها دچار اختلالی بودند آنها را رفع نماید.

فرم لب باید نزدیک به سایز اولیه باشد و بسیار طبیعی جلوه کند، اگر فرم لب حالت غیر طبیعی بگیرد، فرم صورت شما بسیار نامطلوب می شود و نه تنها برای شما زیبایی نمی آورد بلکه صورت شما را بسیار غیر طبیعی می سازد.

 

توصیه های لازم برای تزریق ژل به لب

 

شما می توانید نحوه تزریق ژل به لب را خودتان انتخاب کنید، برخی از افراد فقط دور لب خود را می خواهند حجم دهند و برخی دیگر به طور کلی می خواهند لب های خود را جدا سازند. در هر صورت شما می توانید میزان مصرف را طبق هزینه های اعلام شده انتخاب کنید.

باید در انجام این عمل به قسمت مرکزی لب ها بسیار توجه نمود، در غیر اینصورت تزریق به دو طرف هیچ فایده ای ندارد.

برخی از افراد که برای تزریق ژل لب مراجعه می کنند، باید قبل از اینکه به لب های خود ژل تزریق کنند، حجم سایز چانه خود را باید افزایش دهند، در غیر اینصورت لب های زیبایی نخواهند داشت.

طبق اصول و قوانین که در زیبایی شناسی مطرح است، باید لب بالا 20 درصد کوچکتر از لب پایین باشد و همچنین عقب تر هم قرار گیرد.

 

مراقبت های بعد از تزریق ژل به لب

بعد از اینکه شما عمل تزریق فیلر رو انجام دادید، به این علت که خون رسانی در این ناحیه زیاد است، احتمال دارد که لب ها دچار خون مردگی شود. شما باید برای جلوگیری از این امر از کمپرس یخ استفاده کنید یا اینکه از داروهای امگا 3، ویتامین ای و یا مسکن های متنوع استفاده کنید.

در روز اول بعد از این که شما به لب های خود ژل تزریق کردید، یکی سری از نکات را باید رعایت کنید تا لب های شما دچار التهاب، خون مردگی و تورم نشود.شما در روز اول از انجام دادن ورزش های سنگین باید بپرهیزید و در گرمای شدید نمانید.

 

مراقبت های بعد از تزریق ژل به لب

 

همین طور یکی دیگر از عواملی که موجب تورم و التهاب لب ها می شود، مصرف نوشیدنی های الکلی می باشد که باید از خوردن آنها هم پرهیز کنید. معمولا در روز اول لب های شما داری تورم می باشد که این تورم معمولی می باشد و نگران نباشید.

امکان دارد که در روز اول لب های شما تا 45 دقیقه بی حس باشد، شما باید سعی داشته باشید در مدتی که لب هایتان بی حس است از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید، چرا که امکان دارد به صورت ناخودآگاه لب هایتان را گاز بگیرید، پس بهتر است صبر کنید تا بی حسی شما از بین برود.

تزریق ژل به لب یکی از خدمات کلینیک تخصصی پوست و مو نیل میباشد که انجام این عمل توسط تنها مدرس filler injection در خاورمیانه انجام میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *