تزریق ژل به صورت و تاثیرات این عمل

تزریق ژل به صورت و تاثیرات این عمل

تزریق ژل به صورت

تزریق ژل به صورت برای شادابی و جوان سازی پوست صورت می گیرد و باعث می شود که چین و چروک های صورت از بین برود.

همچنین از جمله دیگر مزایای تزریق ژل یا همان فیلر به صورت شامل از بین بردن جای جوش در صورت و بالا بردن افتادگی های صورت که ناشی از زخم بوده می شود. وقتی سن بالا می رود، بیشتر افراد به چین و چروک های صورت خود حساسیت پیدا می کنند.

قرار گرفتن در نور خورشید و سال های زیادی که عضلات صورت کار می کنند مانند جوید، نگاه کردن و خندیدن باعث می شود تا پوست شما چروک شود و بافت های عضلانی صورت افتادگی پیدا کنند. بهترین درمان برای از بین بردن این افتادگی ها تزریق ژل یا فیلر به صورت است.

 

تزریق ژل به صورت

 

تزریق فیلر به صورت به منظور زیباتر نمودن صورت، گزینه ای بسیار طبیعی در برابر عمل های جراحی می باشد. با تزریق ژل به صورت شما هیچ دوران نقاهتی نخواهید داشت و شما را بیهوش نمی کنند، پس تزریق فیلر به نواحی صورت ضرری ندارد و برای افرادی که سنشان بالا رفته است و یا افرادی که میخواهند صورت پرتر و زیباتری داشته باشند توصیه می شود.

چرا که یکی از مهمترین تغییراتی که با افزایش سن صورت می گیرد، کاهش حجمی است که صورت شما دارد. پوست بسیار نازک تر خواهد شد و در برابر هر اشعه و ضربه ای مقاومتی از خود نشان نخواهد داد.

یکی از کارهایی که شما می توانید برای بازیابی بافت های نرم صورت خود انجام دهید تزریق فیلر به صورت است که نیازی به جراحی ندارد. این عمل موجب می شود که شیارهایی که در صورت شما به وجود آمده است پر شود و یا کاهش پیدا کند.

تزریق فیلر به صورت می تواند به استخوان های گونه شما حجم دهد و خطوطی که در کناره لب ها و صورت شما به وجود آمده است را از بین ببرد. بدین ترتیب، ژل های که به پوست تزریق می شوند، یکی از مهمترین ابزاری هستند که در زیبایی و جوان سازی نقش مهمی را ایفا می کنند.

 

نحوه تزریق ژل به صورت

در ابتدا شما باید دقت داشته باشید که در مورد بیماری های خود با پزشک متخصص زیبایی که قرار است، تزریق فیلر شما را انجام دهد صحبت کنید و او را آگاه سازید تا ایشان در مورد عوارض تزریق به شما اطلاع دهد. بعد از آن پزشک به شما برنامه ای ارائه می دهد که در آن نحوه استفاده از پرکننده های جای جوش و بخیه را مشخص می کند.

مراحل انجام کار به شرح زیر می باشد :

  1. تمامی ژل هایی که نواحی صورت را پر می کنند دارای مواد بی حس کننده موضعی هستند، که این امر موجب می شود تزریق فیلر به صورت راحت تر باشد و هیچ دردی نداشته باشد.
  2. در ابتدا ناحیه ای که باید ژل تزریق شود را مشخص می کنند.
  3. بعد از این که تزریق فیلر به صورت انجام شد، بلافاصله کمپرس یخ را بر روی آن نواحی می گذارند تا صورت شما کبودی و تورم کمتری داشته باشد.
  4. شما باید برای اینکه هرچه زودتر ورم و کبودی صورتتان خوب شود، از مواد معدنی استفاده کنید تا هم پوست شما ظاهر زیبایی پیدا کند و هم کبودی هایتان از بین برود.

مدت زمانی که تزریق فیلر به صورت زول می کشد 30 الی 60 دقیقه است، که زمان آن بیشتر به این امر بستگی دارد که شما درخواست تزریق ژل به کدام ناحیه های صورت را داشته باشید.

 

نحوه تزریق ژل به صورت

 

اگر شما مایل باشید می توانید درخواست دهید تا برایتان از بی حس کننده های موضعی استفاده کنند، ولی مصرف آنها چندان ضروری نمی باشد چرا مقدار دردی که هنگام تزریق filler به صورت وجود دارد بسیار ناچیز و قابل تحمل است.

امکان دارد بعد از تزریق به صورت بخش های صورت شما با یکدیگر متفاوت باشد، در این صورت شما نباید نگران شوید، چرا که این تفاوت به علت ورم ایت و بعد از سه روز شما می توانید نتیجه واقعی آن را مشاهده کنید.

شما می توانید بعد از تزریق به راحتی کارهای خود را انجام دهید و حتی آرایش کنی، فقط باید از انجام دادن کارهای غیر عادی خودداری کنید.

 

مزایای تزریق ژل به صورت

مردان و زنان می توانند با استفاده از تزریق فیلر برای پر کردن چروک های پوست خود، با نشانه های بالا رفتن سن مبارزه کنند و جوانی را برای خود به ارمغان بیاورند.

امکان دارد که تزریق موجب شود صورت شما ورم کند، ولی ورم آن در حدی نیست که سایرین متوجه شوند و این ورم فقط تا 3 روز است و بعد از آن به طور کلی از بین می رود.

برخی از افراد بعد از اینکه انتقال فیلر به صورت خود را انجام دهند، امکان دارد که نتیجه را در همان لحظه مشاهده کنند و از نتایج آن راضی باشند.

 

مزایای تزریق ژل به صورت

 

موادی که درون این ژل های پرکننده وجود دارد حاوی پروتئین های طبیعی می باشند که تزریق آن به صورت هیچ عوارضی نخواهد داشت ، بلکه چین و چروک های شما را از بی می بر و شکاف های عمیقی را که در صورت شما ایجاد شده است را نابود می کند.

 

اقدامات قبل از تزریق ژل به صورت

دو هفته قبل از انجام این عمل شما باید از مصرف برخی از داروها اجتناب کنید. این داروها عبارتند از ویتامین ای، آسپرین، جنسینگ و سیر، به طور کلی شما باید از مصرف هرگونه دارویی که دارای اسید استیل سالسیلیک می باشد خودداری کنید.

دو روز قبل از تزریق فیلر به صورت از مصرف بروفن و نوشیدنی های الکلی هم باید پرهیز کنید.

این داروها عوارضی برای بدن ندارند، ولی به این خاطر باید قبل از تزریق filler به صورت از مصرف آنها باید پرهیز نمود که این داروها در صحیح عمل کردن تزریق ژل اختلالی ایجاد می کنند و موجب می شود ژل به خوبی در صورت شما نخوابد و یا عوارضی داشته باشد.

 

مراقبت های پس از تزریق ژل به صورت

باید دقت داشته باشید که بعد از تزریق filler به صورت خود از نمک کمتری استفاده کنید، چرا که مصرف زیادی نمک باعث می شود صورت شما بیش از حد ورم کند.

باید بعد از انتقال ژل به صورت تا چند روز سر خود را پایین نگه ندارید. چند روز اول باید از کمپرس یخ استفاده کنید و بعد از آن از کمپرس گرم استفاده کنید.

شما برای تزریق ژل به خط خنده هیچ محدودیتی ندارید و می توانید هر سال این ژل را تزریق کنید تا خط خنده شما به طور کلی از بین برود.

نگران قرمزی و تورم صورت خود نباشید، چرا که این امر شایع است و بعد از چند روز از بین می رود. به هیچ عنوان نواحی را که ژل تزریق کرده اید نباید ماساژ دهید.

 

مراقبت های پس از تزریق ژل به صورت

 

همانطوری که بیان نمودیم در چند روز اول باید از کمپرس یخ استفاده کنید و از گرم کردن نواحی مانند خط خنده باید خودداری کنید.

دوش گرفتن و حمام رفتن هیچ محدودیتی ندارد، فقط دقت داشته باشید زیاد سر خود را پایین نگه ندارید.

باید تا چند روز اولیه از مصرف نوشیدنی های الکلی، برنزه کردن صورت و ورزش کردن پرهیز کنید، چرا که این فعالیت ها باعث می شوند که صورت شما سرخ شود.

اگر خط خنده شما کبود شد، جای هیچ نگرانی نیست، شما با قرار دادن کمپرس یخ هر روز به مدت 15 دقیقه می توانید کبودی را از بین ببرید.

تزریق ژل به صورت در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان توسط تنها مدرس filler injection در خاورمیانه انجام میشود.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید.

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *