تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره

عمل زیبایی تزریق چربی می تواند بهترین انتخاب برای آن دسته از بیمارانی که می خواهند باری دیگر به چهره خود زیبایی را هدیه دهند باشد.

 

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره

 

امروزه با پیشرفت روز افزون علم روش های زیادی برای زیبای افراد به وجود آمده است اما همه این روش ها ارزش امتحان کردن را ندارند و بهتر است از تجربه دیگران بهره مند شد؛ که اکثر این تجربه ها حاکی از این است که عمل زیبایی تزریق چربی می تواند بهترین گزینه روی میز باشد.

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره به چه صورت است ؟

ترمیم چهره با استفاده از تزریق چربی

همان گونه که به مزایای عمل زیبایی fat injection به اندازه کافی اشاره شد عمل زیبایی تزریق چربی می تواند تا حدود بسیار زیادی چهره بیمار را ترمیم دهد. ممکن است برخی از بیماران به علت افزایش سن و پیری زودرس، بروز حوادث ناگوار و ناخوشایند همچنین تصادف، برخی اختلالات ژنتیکی مشکلات ارثی زیبایی چهره خود را از دست دهند که این یک مشکل بزرگ برای آن ها تلقی می شود.

 

ترمیم چهره با استفاده از تزریق چربی

 

اما این بیماران می ‌توانند با استفاده از عمل زیبایی fat injection و بهره گیری از فواید و نتایج مثبت آن زیبایی ظاهری چهره خود را بهبود ببخشند. حال شاید با خود بپرسید چگونه عمل زیبایی تزریق چربی باعث ترمیم یافتن چهره بیماران گرفتار به این معضلات می شود ؟

همان طور که می دانید در عمل زیبایی fat injection از چربی های اضافی نواحی مختلف بدن جهت انتقال چربی استفاده می شود بنابراین عمل زیبایی انتقال چربی هیچ گونه عارضه ای در بر نخواهد داشت یا اگر هم داشته باشد به سایر عوامل بستگی دارد.

به عبارتی در عمل زیبایی تزریق چربی چربی که در ناحیه تحت درمان تزریق می شود بدن خود بیمار بوده و بدن بیمار با آن سازگاری کامل خواهد داشت.

پس از اینکه چربی توسط پزشک متخصص تزریق چربی در ناحیه تحت درمان تزریق شد این چربی های تزریق شده در آن نواحی از چهره که به علت بروز مشکلاتی همچون پیری و حوادث ناگوار دچار افتادگی و فرورفتگی شده بودند باعث حجم بخشیدن به آن نواحی شده افتادگی و فرو رفتگی آن ها را به صورت قابل ملاحظه ‌ای ترمیم خواهد کرد.

بنابراین عمل زیبایی fat injection ها نه تنها هیچ گونه مشکل و عارضه ای را برای استفاده کنندگان از آن به وجود نخواهد آورد بلکه با استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی می توان آن مشکلات و معضلاتی که به زیبایی ظاهری چهره بیمار لطمه وارد کرده بودند را رفع کرد.

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره چه تاثیراتی دارد ؟

 

آیا تاثیرات ناشی از تزریق چربی به چهره ماندگار است ؟

همان طور که کاملاً بدیهی است یکی دیگر از معیار های مهم جهت انتخاب عمل زیبایی fat injection برای درمان و ترمیم چهره مدت زمان ماندگاری و دوام آن خواهد بود.

به عبارتی می توان گفت که برای همه بیمارانی که قصد انجام عمل زیبایی انتقال چربی جهت ترمیم صورت خود را دارند این موضوع بسیار مهم خواهد بود که پس از انجام عمل زیبایی fat injection نتایج آن چقدر بر روی چهره شان ماندگار خواهد بود؟ چرا که می ‌خواهند از این طریق بسنجند که عمل زیبایی تزریق چربی ارزش انجام دادن را دارد یا نه ؟

 

آیا تاثیرات ناشی از تزریق چربی به چهره ماندگار است ؟

 

در جواب این سوال بسیار مهم باید خاطر نشان کرد که عمل زیبایی تزریق چربی از آن دسته از عمل های زیبایی به شمار می رود که نتایج بسیار طولانی مدت و قابل توجهی را برای بیمار ارائه می دهد.

همچنین آمار ها نشان می دهد که نتایج عمل زیبایی انتقال چربی می تواند بین یک سال تا دو سال دوام داشته باشد و بیماران در طول این مدت دیگر نیازی به هیچ گونه روش درمانی نخواهند داشت.

به عبارتی این گونه می توان گفت که تنها با یک بار استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی می توان از نتایج آن تا حدود دو سال بهره مند شد بدون اینکه بیمار به هیچ گونه روش دیگری نیازمند باشد.

 

تاثیرات مثبت تزریق چربی به چهره جهت ترمیم

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره چیست ؟

عمل زیبایی تزریق چربی همواره مورد تحسین آن دسته از بیماران قرار گرفته که حداقل یک بار از عمل زیبایی fat injection استفاده کرده اند و نتایج و تاثیرات مثبت آن را تجربه کرده اند.

علاوه بر بیماران پزشکان متخصص نیز از عمل زیبایی انتقال چربی به شدت تعریف و تمجید می کنند و به بیمارانی که خواستار داشتن صورت زیبا هستند عمل زیبایی تزریق چربی را پیشنهاد می کنند.

چرا که عمل زیبایی fat injection فواید و نتایج مثبتی را دارا می باشد که سایر روش های زیبایی در این زمینه از داشتن این نتایج مثبت عاجز هستند.

اما برای اینکه سایر بیمارانی که قصد انجام عمل زیبایی تزریق چربی را دارند باید از سوابق و نتایج مثبت آن به صورت کامل و با خبر باشند تا با بررسی این نتایج مثبت بتوانند به این نتیجه برسند که عمل زیبایی fat injection می تواند برای آنها موثر واقع شود.

به همین جهت در زیر لیستی از نتایج و فواید عمل زیبایی تزریق چربی جهت ترمیم چهره بیمار قرار داده شده است تا سایر بیمارانی که از نتایج مثبت عمل زیبایی انتقال چربی جهت ترمیم باخبر نیستند اطلاع داشته باشند.

از جمله نتایج عمل زیبایی fat injection جهت ترمیم بیماری عبارتند از:

 1. رفع افتادگی پوست : به علت افزایش سن و بروز برخی بیماری های نادر پوست بیمار دچار افتادگی های شدیدی می شود که این افتادگی پوست به زیبایی بیمار لطمه وارد می کند بنابراین با انجام این عمل زیبایی تزریق چربی می توان این افتادگی پوست را تا حد بسیار زیادی بر طرف کرد.
 2. پر کردن فرو رفتگی های چهره : ایجاد زخم بر اثر حوادث تلخ و وجود جوش های جوانی آثار نامطلوب فرورفتگی بر چهره بیمار را بر جای می گذارد که این فرو رفتگی های نامطلوب با استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی به آسانی رفع می شوند.
 3. حجم دهی به پوست صورت بیمار : ممکن است بنا به دلایل مختلفی همچون لاغری پس از دوران بارداری یا پیری زودرس شورت بیمار حجم و اندازه طبیعی خود را از دست داده و لاغر تر از قبل به نظر برسد؛ اما خبر خوب برای این بیماران این است که می توانند با استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی این لاغری صورت را برطرف نموده و صورت خود را حجیم تر سازند.
 4. بازگشت اعتماد به نفس : آن دسته از بیمارانی که به دلیل کاهش زیبایی چهره خود بنا به دلایل مختلف از اعتماد به نفس شان نیز کاسته شده بود با انجام عمل زیبایی تزریق چربی دوباره این اعتماد به نفس آنها باز خواهد گشت.

عوارض ناشی از تزریق چربی به چهره

عمل زیبایی تزریق چربی با این که در لیست کم عارضه ترین عمل های زیبایی در زمینه خود به شمار می رود اما دارای عوارض جانبی احتمالی می باشد که بهتر است بیمار قبل از انجام عمل زیبایی fat injection از آنها به اندازه کافی مطلع گشته و به نوعی برای انجام عمل زیبایی انتقال چربی این عوارض جانبی احتمالی را بپذیرد.

 

عوارض ناشی از تزریق چربی به چهره

 

بنابراین پزشکان متخصص تزریق چربی موظف خواهند بود تا این عوارض جانبی احتمالی عمل زیبایی fat injection را در اختیار بیماران قرار دهند. از جمله برخی عوارض جانبی احتمالی عمل زیبایی انتقال چربی عبارتند از :

 1. خارش
 2. احساس درد
 3. تورم
 4. کبودی
 5. عفونت
 6. التهاب
 7. بی حسی

البته بهتر است ناگفتنی نماند که در عمل زیبایی تزریق چربی برخی از این عوارض جانبی احتمالی بسیار نادر بوده و ممکن است در هر چند ده عمل یک عمل این عوارض احتمالی را داشته باشند.

همچنین برخی از این عارضه ها بسیار طبیعی بوده و ممکن است در هر عمل زیبایی به غیر از عمل زیبایی تزریق چربی صورت گیرند. همچنین این عارضه های جانبی احتمالی از عمل زیبایی انتقال چربی کاملا موقتی بوده و پس از گذشت مدت زمانی با استفاده از نکاتی به آسانی قابل رفع خواهد بود.

امیدوارم از مقاله تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره استفاده کرده باشید.

 

در کلینیک پوست و مو نیل با استفاده از تکنولوژی نانو و سلول های بنیادی تزریق چربی به روش نانوفت انجام میشود که بدون هیچگونه عوارض های احتمالی باعث بهتر شدن محل انجام عمل میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره داخل سایت تماس بگیرید و یا از طریق چت سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.