انواع پوست مناسب برای لیزر موهای زائد

انواع پوست مناسب برای لیزر موهای زائد

پوست مناسب برای لیزر موهای زائد

هر شخصی در زندگی خود قطعا با مشکلاتی از بابت موهای زائد روبرو شده است، مشکلاتی که باعث خواهد شد تا فرد از ظاهر خود خجالت زده شده یا آزار ببیند، در برخی نقاط این موهای زائد می تواند باعث ایجاد مشکلات بسیار شود و اعتماد به نفس فرد را نابود کند، در چنین شرایطی عمل زیبایی لیزر موهای زائد یکی از بهترین راه های درمان این موضوع می باشد.

 

پوست مناسب برای لیزر موهای زائد

 

البته با توجه به رنگ های مختلف پوست بدن انسان برخی معتقد هستند که انجام عمل زیبایی لیزر موهای زائد بر روی پوست ممکن است فرد را دچار مشکلاتی کند، رنگ پوست و جنس پوست تاثیر به سزایی در نتایج به دست آمده داشته و تا حد زیادی می تواند باعث شود تا نتایج تحت تاثیر قرار گیرند و در نتیجه نتایج مطلوب حاصل نخواهد شد.

دقت داشته باشید که قبل از انجام laser hair removal بهتر است حتما با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد عمل زیبایی لیزر موهای زائد و همچنین انواع لیزر های استفاده شده و پوست های مختلف آگاهی لازم را به دست آورید.

 

لیزر موهای زائد و انواع پوست

انواع پوست مناسب برای لیزر موهای زائد و تاثیرات انجام این کار در زیبایی پوست افراد نقش بسزایی دارد.

امروزه عمل هاي زيبايي دچار تغييرات زيادي شده اند كه يكي از به روز ترين و مهم ترين آنان ورود لیزر موهای زائد برای انواع پوست به صنعت عمل هاي زيبايي محسوب خواهد شد كه انقلابي گسترده ای در اين صنعت و علم پزشکی زیبایی به وجود آورده است.

اين اتفاق براي تمامي ما بارها رخ داده است كه قصد خلاصي از شر موهاي زائد خود را داشته ایم و امروز استفاده از لوازمي مانند انواع ژيلت ها، موبرها، روش هایی مانند اپیلاسیون و بند انداختن با توجه به ايجاد حساسيت هايي مانند جوش و قرمزي پوست و غیره امروزه جاي خود را به دستگاه هايي مانند لیزر موهای زائد داده است كه علاوه بر راحتي و موثر بودن روشي قابل اطمينان است.

 

لیزر موهای زائد و انواع پوست

 

شما با laser hair removal مي توانيد به راحتي و با صرفه جويي در هزينه هاي خود به صورت مادام العمر براي از بين بردن موهاي زائد از انتخاب روشي قطعي و دائمي یعنی عمل زیبایی لیزر موهای زائد لذت ببريد.

دستگاه هاي لیزر موهای زائد علاوه بر از بين بردن موهاي زائد می تواند براي انواع پوست استفاده شوند، در روند استفاده از دستگاه پوست برای رنگ های مختلف باید انتخابی درست انجام شود که قطعا توسط پزشک انجام خواهد شد.

این انتخاب باید طوری باشد كه باعث تغيير رنگ پوست نشود و به روشي اصولي، يكپارچه با كمترين آسيب ديدگي برای رفع موهای زائد از دستگاه مناسب لیزر موهای زائد استفاده شود.

مطالب مرتبط و پیشنهادی

 

بهترین لیزر برای از بین بردن موهای اضافی

انواع پوست به ٦ طبقه ي مختلف كه طيف آن شامل رنگ هاي روشن تا رنگ هاي تيره مي باشد تقسیم بندی می شوند که ممکن است هر کدام از ما یکی از این 6 طیف رنگی را داشته باشیم که در این صورت هر طیف رنگی باید دقت خاصی در هنگام انجام عمل زیبایی لیزر موهای زائد داشته باشند..

دستگاه هاي متفاوتي براي laser hair removal و انواع پوست استفاده مي گردد كه دانستن اطلاعات اندكي درباره ي آن ها و نحوه ي كارشان در كنار تخصص لازم و کافی، مي تواند باعث رسيدن به نتيجه ي مورد قبول شما از عمل زیبایی لیزر موهای زائد و انواع پوست شود.

 

بهترین لیزر برای از بین بردن موهای اضافی

 

شما مي توانيد با توجه به خواسته ي خود هر ناحیه از بدنتان را در معرض لیزر موهای زائد قرار دهيد و از تاثير بي نظير آن شگفت زده شوید.

به طور معمول مناطقي از بدن مانند چانه، لب، خطوط بيكيني و همچنين زير بغل بيشتر مورد درخواست افراد است؛ اما اكثرا افراد پس از مشاهده تاثيرات بي نظير laser hair removal اقدام به استفاده از آن براي كل مناطق بدن خود مي كنند تا براي يك بار و به طور دائمي از شر موهاي زائد خود و دردسرهاي آن خلاص شوند.

دستگاه هاي لیزر موهای زائد و انواع پوست به سه مدل ديويد، الكساندريت و ياگ تقسيم مي شوند. امروزه همچنین از روش و تکنولوژی ديگري به اسم IPL استفاده مي گردد، اما این تکنولوژی برای افرادي كه خواستار رفع دائمي موهاي زائد خود مي باشند گزينه مناسبي نيست.

دستگاه هاي لیزر موهای زائد دايويد با توجه به سيستم كاري خود به طور مناسب و سريعي باعث رفع موهاي زائد مي گردد و مي تواند باعث ایجاد نتایجی مناسب برای رنگ هاي پوست و مو از بلوند و قهوه اي و حتي تيره تر گردد.

دستگاه لیزر موهای زائد الكساندريت نيز براي موهاي قرمز و مناطق بزرگ تر بدن بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرد و با دقت خاصی می تواند بدون آسیب به پوست موجب حذف این نوع از تار های مو شود اما این نوع laser hair removal براي پوست هاي تيره مناسب نمي باشد.

دستگاه ليزر موهای زائد ياگ، از دو دستگاه ديگر بسيار قوي تر بوده و براي موهاي ضخيم تر مورد استفاده قرار مي گيرد. همچنين استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد ياگ اين شرايط را براي ما فراهم مي كند تا براي انواع پوست حتي پوست های برنزه نيز از آن استفاده كنيم.

 

بهترین نوع پوست برای انجام لیزر موهای اضافی

امروزه از روش هاي متفاوت براي لیزر موهای زائد و انواع پوست استفاده مي گردد كه با توجه به شرايط خاص هر فرد قابل انتخاب است اما پيشنهاد افراد متخصص و كارشناسان در اين حيطه آن است كه افراد داراي موهاي پرپشت، سياه و ضخيم يكي از بهترين اثرات laser hair removal را در بدن خود مشاهده مي نمايند.

 

بهترین نوع پوست برای انجام لیزر موهای اضافی

 

انواع پوست مناسب برای لیزر موهای زائد کدامند ؟

تفاوت موهای افراد در ميزان ضخامت، پر پشتي و ساير عوامل باعث تفاوت در طول دوره ي رفع موهاي زائد مي گردد اما به طور ميانگين افراد با حدود ٦ تا ٨ جلسه استفاده مداوم و منظم از دستگاه لیزر موهای زائد مي توانند نتيجه ي دائمي و عالي آن را مشاهده كنند.

براي نتيجه گيري بهتر از لیزر موهای زائد شما مي توانيد مناطقي از بدن خود را كه قصد ليزر آن را داريد تميز نماييد و قبل از رفتن به دوره ي بعدي موهاي زائد خود را بتراشيد تا باعث تاثير دو چندان آن شويد.

 

خطرات و عوارض جانبی لیزر موهای زائد در شرایط مختلف

از مراقبت هاي بعد از استفاده از لیزر موهای اضافی مي توان به جلوگیری از تابش مستقيم نور آفتاب اشاره نمود كه استفاده از كرم هاي ضد آفتاب و لوسيون بدن مي تواند گزينه ي مناسبي باشد.

از عوارض لیزر موهای زائد مي توان به قرمزي، سوزش، خارش و مواردي از اين قبيل اشاره كرد كه با توجه به مهارت متخصص و به روز بودن دستگاه و كيفيت آن قابل پيش گيري است.

در برخي موارد به طور خاص امكان مجدد رشد مو وجود دارد كه جاي هيچ نگراني اي وجود ندارد چون جنس اين موهاي زائد تغيير نموده و بسيار نازك و ظريف مي باشد كه با توجه به درخواست خود شما با درمان هاي سالانه به طور كل از بين مي رود.

همچنين افرادي كه داروهاي خاصي مانند آنتي بيوتيك را استفاده مي كنند بايد تمام اطلاعات دارويي خود را در اختيار پزشك متخصص قرار دهند تا با مشورت او زمان مصرف يا منع مصرف دارو را انتخاب كنند.

شايد يكي از سوال هاي پيش آمده براي شما ميزان هزینه ی لیزر موهای زائد باشد. با توجه به مناطقي از بدن شما كه براي ليزر مورد استفاده قرار مي گيرد قيمت ها متفاوت مي باشد اما سوال اصلي تر اين است كه آيا اين كار ارزش اين هزينه را دارد ؟

پاسخ قطعا مثبت است زيرا شما با استفاده از لیزر موهای زائد نه تنها از شر موهاي زائد خود رها مي شويد بلكه شاهد شادابي، صاف شدن و پاكيزگي هميشگی مناطق بدن خود خواهيد بود كه مي توانيد آن را به طور عملي از تمام افرادي كه تنها قصد ليزر موي زائد يك منطقه از بدن خود را داشتند اما بعد از آن پس از مشاهده ي تاثيرات شگرف آن تصميم به ليزر كل بدن خود گرفته اند مشاهده نماييد.

به طور قطع يكي از بهترين روش ها براي خلاصي از شرموهاي زائد و دردسر هاي بعد از آن انجام ليرز موهاي زائد است.

امیدواریم از مقاله انواع پوست مناسب برای لیزر موهای زائد بهره کافی برده باشید.

لیزر موهای زائد یکی دیگر از خدمات پوست کلینیک تخصصی پوست و مو نیل میباشد که با دستگاه های مناسب و به روز دنیا نظیر الکساندرایت نوبلکس با سیستم خنک کننده قوی انجام میگیرد و هیچگونه حساسیت، سوختگی، و قرمزی روی پوست به جای نمیگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *