مرحله دوم تزریق چربی

امروزه در سراسر دنیا مردم از روش های زیبای گوناگونی در جهت زیبا سازی و خوش فرمی صورت خود استفاده می کنند که البته در این راه بیشتر افراد بنا به این دلیل که راه های اشتباهی را انتخاب می کنند در رسیدن به هدف خود باز می مانند. بنابراین پزشکان متخصص به این افراد توصیه می کنند که از عمل زیبایی تزریق چربی استفاده کنند.

مرحله دوم تزریق چربی

چرا که عمل زیبایی تزریق چربی به یک روش درمانی و زیبایی کاملا تضمینی به حساب می آید؛ و دارای فواید و نتایج بسیار فراوانی است.

تزریق چربی چند مرحله دارد ؟

همان طور که از مطالب بالا درم می‌ شود عمل زیبایی fat injection یکی از روش های زیبایی خوب و پر بازده جهت بهبود زیبایی فرد به شمار می آید.

بنابراین بیمارانی که همواره خواهان است صورتی زیبا و خوش فرم هستند می‌ توانند تنها با یک بار استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی نتایج شگفت انگیز و حیرت آور آن را مشاهده نمایند و به مدت زمان قابل توجهی حدوداً ۱۲ ماه الی 16 ماه از داشتن صورت زیبا و خوش فرم لذت ببرند.

تزریق چربی چند مرحله دارد ؟

اما برای اینکه این بیماران بتوانند از عمل زیبایی fat injection نتایج کامل و دائمی بهره بگیرند نیاز به چندین جلسه جهت تزریق چربی نیاز خواهند داشت. این تعداد جلسات برای انجام عمل زیبایی انتقال چربی برای هر فردی نسبت به شرایط جسمی خود متفاوت خواهد بود.

اما در حالت معمول تعداد جلسات انجام شده برای عمل زیبایی fat injection بر روی بیماران حدودا ۲ یا ۳ جلسه می باشد و این بیماران پس از انجام این جلسات عمل زیبایی تزریق چربی می توانند نتایج شگفت انگیز و تعجب آور آن را به صورت کامل و دائمی مشاهده کنند.

به عبارتی این‌ گونه می ‌توان گفت برای این که بیماران بتوانند نتایج مثبت و فواید عمل زیبایی تزریق چربی را تا آخر عمر بر روی چهره‌ شان ببینند باید عمل زیبایی fat injection را دو یا سه بار انجام دهند.

آیا تزریق چربی نیاز به تکرار دارد ؟

اکثر بیمارانی که قصد انجام عمل زیبایی تزریق چربی را دارند یا از عمل زیبایی fat injection برای یک بار بهره مند گشته اند. حتما این سوال در ذهن شان پیش می آید که آیا برای رسیدن به نتایج کامل و دائمی عمل زیبایی انتقال چربی نیاز به تکرار دوباره عمل زیبایی تزریق چربی خواهد بود یا خیر؟

برای اینکه بتوان به این سوال مهم و کلیدی در جوابی کامل و اساسی داد نیاز به کمی توضیح خواهد بود. همان طور که می دانید عمل زیبایی تزریق چربی یک عمل کم عارضه و کاملاً بی خطر برای بیمار خواهد بود که دلیل آن هم استفاده از مواد طبیعی و همچنین عدم استفاده از هر گونه ماده مصنوعی یا ساخته بشر می باشد.

آیا تزریق چربی نیاز به تکرار دارد ؟

به عبارتی این گونه می توان گفت که در عمل زیبایی fat injection از همان چربی های اضافی موجود در نواحی مختلف بدن بیمار به سان شکم، ران و بازو جهت تزریق چربی استفاده می شود.

این چربی تزریق شده یا به اصطلاح سلول ‌های چربی تزریق شده تحت عمل زیبایی تزریق چربی نوعی بافت زنده محسوب می شوند و با متصل شدن این سلول‌ های چربی به نواحی تحت درمان با تغییرات فیزیکی بدن همچون لاغر شدن این سلول های چربی نیز دست خوش تغییر خواهند شد.

بنابراین با لاغر شدن بدن بیمار این چربی های متصل شده نیز کاهش خواهند یافت. از طرفی دیگر نیز ممکن است این سلول های چربی تزریق شده در ناحیه تحت درمان تزریق چربی، بنا به دلایل مختلفی همچون از بین رفتن و مردن سلول های چربی به ناحیه تحت درمان متصل نشوند و پس از گذشت چندین ماه جذب بدن شوند.

بنابراین با این تفاسیر می توان نتیجه گرفت که برای این که بیمار بتواند زیبایی و خوش فرمی لازم را به دست آورد نیاز به استفاده مجدد از عمل زیبایی تزریق چربی خواهد بود.

در چه مواقعی مرحله دوم تزریق چربی انجام خواهد شد ؟

همان گونه که در متن بالا به آن اشاره کافی شد حتماً به این موضوع پی بردید که برای اینکه بتوانید از عمل زیبایی fat injection به صورت کامل و دائمی بهره مند شوید نیاز دارید تا عمل زیبایی انتقال چربی را حداقل دو بار انجام دهید.

به عبارتی تنها با یک بار انجام عمل زیبایی تزریق چربی بیمار نمی تواند نتایج بسیار دائمی را کسب نماید.

در چه مواقعی مرحله دوم تزریق چربی انجام خواهد شد ؟

در حالی که قصد بیمار این است که این زیبایی و خوش فرمی ماندگار بوده و تا آخر عمر او دوام داشته باشد و تنها تأثیر موقتی برای بیمار زیاد جالب نخواهد بود؛ اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که در چه موقعی مرحله دوم تزریق چربی انجام می شود؟

این سوال کمی تخصصی به حساب می آید بنابراین برای جواب دادن به این سوال نیز باید از آمار ها و مشاهدات تخصصی استفاده شود. در این میان برخی آمار های جالب وجود دارد که می تواند جواب این سوال را برای شما مهیا سازد. این آمار ها این گونه نشان می‌دهند که عمل زیبایی تزریق چربی برای چندین ماه نتایج ایده آل را برای بیماران فراهم می سازند و پس از آن چربی های تزریق شده توسط عمل زیبایی fat injection کم کم جذب بدن می شود.

بنابراین پس از گذشت حدود یک الی یک و نیم سال پس از انجام عمل زیبایی تزریق چربی حدود ۳۰ درصد از چربی تزریق شده نواحی تحت درمان به صورت دائمی با گیر خواهد ماند.

اما این مقدار نمی تواند برای بیماران مقدار مناسبی باشد به همین جهت پس از گذشت حدود ۱۲ ماه از عمل زیبایی تزریق چربی، بیمار خود را دوباره برای انجام عمل زیبایی fat injection آماده می سازد تا با انجام دوباره عمل زیبایی انتقال چربی چربی های جذب شده توسط بدن دوباره تامین شوند.

مزیت های مرحله دوم تزریق چربی و انجام مجدد آن

همان طور که می دانید و در ابتدای بحث هم به آن اشاره شده عمل زیبایی fat injection دارای مزایا و نتایج مثبت بسیار فراوانی می باشد. به همین جهت عمل زیبایی تزریق چربی خود را از سایر روش های زیبایی در زمینه خود متمایز ساخته است.

این مزایا و نتایج مثبت را می توان تنها با یک بار استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی به صورت موقتی به دست آورد؛ اما برای اینکه بتوان این نتایج به صورت دائمی بهره مند شد نیاز به انجام مجدد عمل زیبایی fat injection خواهد بود.

به عبارتی این گونه می توان خاطر نشان کرد که مزایای مرحله دوم عمل زیبایی انتقال چربی همان مزایای عمل زیبایی تزریق چربی در مرحله اول را دارا می باشد با این تفاوت که مزایای مرحله دوم fat injection می ‌تواند تقریباً دائمی باشد.

به هر حال قصد بر این است که یک سری از این مزایا و نتایج مرحله دوم عمل زیبایی تزریق چربی در زیر بازگو شود از جمله :

  • خوش فرمی چهره : عمل زیبایی تزریق چربی می ‌تواند توازن را برای صورت هایی که بنا به دلایل مختلفی توازن خود را از دست داده اند هدیه کند و به خوش فرمی صورت بیمار بیانجامد.
  • حجم بخشی به صورت بیمار : اگر بیمار تمایل به حجم بخشیدن به صورت خود را دارد پزشک متخصص انتقال چربی می تواند مقدار زیادی چربی البته به اندازه استاندارد و بی خطر را به صورت بیمار تزریق کند که این امر موجب حجیم تر شدن صورت بیمار خواهد شد.
  • پرکردن فرورفتگی ها : عمل زیبایی تزریق چربی می تواند گزینه مناسبی برای پر کردن فرو رفتگی های صورت باشد.
  • جلوگیری از افتادگی
  • تثبیت صورت
  • افزایش اعتماد به نفس
  • جوانسازی

در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل تزریق چربی به صورت حرفه ای و تخصصی توسط جراح پلاستیک و به شیوه انحصاری نانوفت صورت میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *