کاشت ابرو با موی بدن تا چه حد می‌تواند در پرشدن ابرو ها موثر باشد.

کاشت ابرو با موی بدن

کاشت ابرو با موی بدن

کاشت ابرو را می توان یکی از روش های نوین موجود دانست که جایگزین روش های قدیمی مانند تاتو و هاشور برای برطرف کردن مشکل زیباسازی ابروها می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم به مقاله جامع که در آن همه چیزکاشت ابرو را مورد بررسی قرار دادیم؛ مراجعه کنید.

زیرا بسیاری از افراد به دلایل مختلف مانند استفاده زیاد و مکرر از مداد ابرو، استرس، بیماری و غیره، فولیکول های ابروهایشان آسیب دیده و به دلیل آسیب و صدمه فراوان، فولیکول ها قادر به رشد مجدد نمی باشند.

 

کاشت ابرو با موی بدن

 

در عمل زیبایی transplant eyebrow به روش FUT پزشک به صورت واحدی فولیکول های موی جدید در مکان های قبلی کاشته و باعث تقویت و رشد فولیکول ها خواهد شد.

 

کاشت ابرو با موی چه نقاطی انجام می شود ؟

در عمل زیبایی کاشت ابرو همانند کاشت مو از روش FUT استفاده شده و همانند آن می توان از محل های اهدا کننده که موهای آن ناحیه از نظر ضخامت و طول شبیه به موهای ابرو می باشند، برای پیوند ابرو استفاده کرد. از محل های اهدا کننده برای کاشت ابرو می توان به سر اشاره کرد. البته که نه تنها در این روش کاشت ابرو بلکه در کاشت ابرو به روش SUT مشکلاتی برای فرد وجود دارد که در یک مقاله به صورت مجزا با عنوان مشکلات روش‌های کاشت ابرو به آن پرداختیم.

اما در بعضی از موارد نمی توان از موی سر برای transplant eyebrow استفاده کرد زیرا موهای سر بیش از حد رشد خواهند کرد و برای کاشت ابرو مناسب نخواهند بود.

از دیگر ناحیه اهدا کننده برای کاشت ابرو می توان به موهای پا و ساعد اشاره کرد. پاها منابع ایده آل برای فولیکول های ناحیه اهدا کننده می باشند و برای کسانی که قصد انجام عمل زیبایی کاشت مو را دارند، مناسب می باشند.

 

کاشت ابرو با موی چه نقاطی انجام می شود ؟

 

فولیکول ها در پاها نسبت به سر رشد کمتر و کندتری داشته و در طولانی مدت به میزان کمتری افزایش طول خواهند داشت.

در این نقاط موهای رشد کرده، در مقایسه با موهای سر ریزتر، ظریف تر و کوتاه تر خواهند بود در نتیجه پا یک ناحیه اهدا کننده مناسب برای transplant eyebrow خواهد بود.

در گاهی مواقع نیز اگر ابروهای فرد خیلی نازک باشند، می توان از موهای انگشتان دست نیز استفاده کرد که تمامی این موارد به شرایط  فرد برای کاشت ابرو بستگی دارد.

یکی از مشکلات عمده در پیوند ابرو می توان به عدم تغییر جنس فولیکول های مو اشاره کرد. به طور مثال همانطور که گفته شد، اگر از فولیکول های موی سر برای عمل زیبایی کاشت ابرو استفاده شود، مشخصات و هویت فولیکول ها عوض نخواهد شد و همانند موهای سر در ناحیه ابرو به رشد خود ادامه خواهد داد.

ولی در حالت کلی و معمول پاها گزینه و منبع مناسبی برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو خواهند بود.

 

آیا کاشت ابرو را می توان با موی بدن انجام داد ؟

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که برای عمل زیبایی transplant eyebrow از چه نقاطی فولیکول های مو جدا خواهند شد و آیا می توان از موهای بدن برای عمل زیبایی کاشت ابرو استخراج و استفاده کرد ؟

پاسخ به این سوال مثبت خواهد بود اما عوامل دیگری نیز موثر خواهند بود. به طور مثال یکی از نکته های مهم در کاشت ابرو، پزشک متخصص می باشد.

زیرا بسیاری از پزشکان برای عمل زیبایی transplant eyebrow از موهای گردن و سر بجای موهای نقاط دیگر بدن استفاده خواهند کرد و فولیکول های موی سر را نسبت به سایر نقاط بدن مانند پا، مناسب تر می دانند.

 

آیا کاشت ابرو را می توان با موی بدن انجام داد ؟

 

اگرچه در مقابل بسیاری از پزشکان برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو از موهای دیگر نواحی اهدا کننده مانند پاها، ساعد و انگشتان استفاده می کنند اما این پزشکان نیز نکته ای را یادآور و متذکر خواهند شد و آن خم ابرو خواهد بود.

همانطور که میدانید فولیکول های طبیعی ابرو، در مراحل رشد خود، کمی خم داشته و این خم باعث زیبایی هرچه بیشتر ابروها خواهد شد. حال اگر از نواحی مختلف بدن فولیکول جمع آوری شود.

باید این فولیکول ها کمی خم داشته باشند تا در مراحل بعدی رشد خود همانند ابروها کمان پیدا کرده تا در ظاهر ابروها پس از عمل زیبایی transplant eyebrow تغییری ایجاد نشود.

به یاد داشته باشید که تنها هدف عمل زیبایی کاشت ابرو، روییدن و رشد مجدد ابروها نخواهد بود و باید برای برگرداندن زیبایی ابروها پس از عمل زیبایی transplant eyebrow نیز تلاش کرد.

 

نتایج و تاثیرات پیوند ابرو با موی بدن

بسیاری از افراد نگران زمان رشد ابروها پس از عمل زیبایی کاشت ابرو و مشاهده نتایج خواهند بود. باید گفت که به دلیل استفاده از روش FUE  که یکی از جدیترین روش های کاشت ابرو به شمار می‌رود در عمل زیبایی transplant eyebrow مشاهده نتایج پس از عمل امکان پذیر خواهد بود.

البته شایان ذکر است که اگرچه نتیجه و ایده ی کلی پس از عمل زیبایی کاشت ابرو نمایان است اما ابروهای کاشته شده پس از مدتی ریزش پیدا خواهند کرد و این ریزش ابروها عادی بوده و جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

در حالت کلی و پس از تمامی تغییرات و ریزش ها در طول دوران نقاهت، نتیجه کلی و نهایی پس از گذشت حدودا 4 الی 6 ماه یا حتی در بعضی از موارد تا یک سال بعد از transplant eyebrow قابل مشاهده خواهد بود که این مدت با روش های متعددی که در مقاله تقویت ابرو بعد از کاشت به آن پرداختیم می‌تواند بسیار مثمر ثمر باشد.

 

نتایج و تاثیرات پیوند ابرو با موی بدن

 

عمل زیبایی کاشت ابرو روشی دائمی بوده و مشکلات تاتو و هاشور نظیر کمرنگ شدن رنگ ابروها، عدم توانایی در تغییر شکل و ظاهر ابروها و غیره را نخواهد داشت.

با اینکه کاشت ابرو روشی دائمی بوده اما همواره به یاد داشته باشید که فولیکول های کاشته شده در transplant eyebrow همیشه نیازمند مراقبت خواهند بود.

اگر شما همانند گذشته از رنگ های شیمیایی، مداد و سایه های ابرو و غیره استفاده کنید دوباره شاهد ریزش ابروهای خود خواهید بود؛ زیرا فولیکول های کاشته همانند سایر فولیکول ها توانایی مقابله با مواد شیمیایی را نداشته و در مقابل این مواد آسیب پذیر خواهند بود.

همچنین عمل زیبایی کاشت ابرو باعث افزایش اعتماد به نفس در شما خواهد شد؛ زیرا بسیاری از افراد به دلیل نداشتن ابرو همواره خجالت زده شده و ناراحت خواهند بود.

شما خواهید توانست با انجام عمل زیبایی transplant eyebrow زیبایی را به چهره خود بازگردانده و از داشتن ابروهایی زیبا لذت ببرید.

پس بهتر است حال که هزینه ای برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو متقبل می شوید، کمی مراعات کرده و در نگهداری از ابروهای خود بیشتر دقت نمایید.

 

هزینه پیوند ابرو با موی بدن

یکی از دغدغه های همه افراد در ابتدا برای شروع یک عمل زیبایی هزینه ی آن خواهد بود. بسیاری بر این باورند که هزینه ی بیشتر دلیل بر نتیجه ی بهتر و کار بی نقص پزشک خواهد بود.

اما باید گفت که این باوری غلط است. بسیاری از پزشکان با توجه به مهارت و امکانات انجام عمل زیبایی transplant eyebrow مبلغ بیشتری دریافت خواهند کرد.

از عوامل موثر در هزینه عمل زیبایی کاشت ابرو می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. هزینه مشاوره اولیه پزشک
  2. دستمزد پزشک
  3. بیهوشی
  4. تسهیلات

عمل زیبایی کاشت ابرو به طور معمول عملی آرایشی محسوب خواهد شد درنتیجه تحت پوشش بیمه درمانی قرار نخواهد گرفت اما اگر transplant eyebrow به دلیل بیماری، شکستگی و غیره، ضروری باشد ممکن است تحت بیمه درمانی پوشانده شود.

البته هزینه عمل زیبایی کاشت ابرو به موارد نام برده شده محدود نخواهد شد. به یاد داشته باشد که برای انجام عمل زیبایی transplant eyebrow شاید شما نیازمند انجام تعدادی آزمایش باشید که برای آنها نیز باید هزینه ای در نظر گرفته شود.

 

هزینه پیوند ابرو با موی بدن

 

همچنین امکان اینکه بعد از عمل درد داشته باشید و یا شاهد عوارض جانبی نیز باشید، وجود خواهد داشت. در نتیجه هزینه های تهیه ی داروی پس از عمل زیبایی transplant eyebrow نیز جزء هزینه های عمل زیبایی کاشت ابرو خواهد بود.

بهتر است تمامی این شرایط را در نظر گرفته و سپس برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو اقدام فرمایید.

کاشت ابرو به روش های نوین در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل دارای مجوز از وزرات بهداشت و درمان توسط متخصصان با تجربه انجام میگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم به مقاله خدمات کاشت ابرو در کلینیک نیل مراجعه کنید.

برای تعیین وقت مشاوره حضوری، با مشاوران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *