جدیدترین روش کاشت ابرو

جدیدترین روش کاشت ابرو

جدیدترین روش کاشت ابروی طبیعی

شاید شما نیز یکی از افرادی باشید که از ظاهر ابرو های خود راضی نیستید. ابرو های هر فردی می تواند به دلایل مختلفی ریزش پیدا کرده و با مشکلاتی روبرو شود.

این مشکلات باعث خواهد شد تا افراد دیگر نتوانند ظاهر دل خواه خود را به دست آورند. تا زمانی که ابرو ها در جای درست خود قرار دارند هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد اما درست در زمانی که به دلیلی این نعمت را از دست دهید متوجه خواهید شد که چار چوب صورت خود را از دست داده اید. در چنین شرایطی عمل زیبایی کاشت ابرو یکی از روش های درست و ایده آلی است که می تواند استفاده شود.

جدیدترین روش کاشت ابروی طبیعی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم روش های جدیدی به کار برده خواهند شد تا بیماران کمترین درد و بهترین نتیجه را داشته باشند، همین موضوعات باعث شده تا امروز در اکثر کلینیک های زیبایی که عمل زیبایی کاشت ابرو در آن انجام می شود از FUE به عنوان یکی از روش های نوین و جدید کاشت ابرو استفاده شود. در ادامه توضیحاتی مبنی بر جدیدترین روش کاشت ابرو ارائه خواهیم کرد.

جدید ترین متد پیوند ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUE می تواند برای زنان و مردان مورد استفاده قرار گیرد و هیچ محدودیتی از این بابت وجود نخواهد داشت.

هر فردی در هر سنی البته اگر به سن قانونی رسیده باشد و هیچ مشکلاتی از قبیل شرایط و بیماری های خاص و همچنین داروهای مصرفی نداشته باشد می تواند نسبت به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو اقدام نماید.

جدید ترین متد پیوند ابرو به روش FUE

اگر چه معمولا کسانی که نسبت به انجام عمل زیبایی eyebrows transplant اقدام می کنند به دلایل مختلفی دچار ریزش ابرو شده اند که یکی از این دلایل می تواند افزایش سن باشد، علاوه بر افزایش سن افراد به دلایلی مانند سوختگی، تروما، آسیب، شکستگی و روش های درمانی شیمیایی ممکن است ابرو های خود را از دست دهند که در چنین شرایطی عمل زیبایی کاشت ابرو به کمک آن ها خواهد آمد.

روش FUE که به عنوان یکی از جدیدترین روش های کاشت ابرو محسوب می شود می توان گفت عملی بدون درد و خون ریزی با کمترین استفاده از برش و جراحی محسوب می گردد.

با استفاده از میکرو ابزار هایی که در این روش نوین مورد استفاده قرار خواهد گرفت در هنگام برداشت و استخراج فولیکول های مو از بانک مو و ابرو هیچ گونه زخم، خون ریزی، اسکار و زخم های پوستی به وجود نخواهد آمد.

در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT که برای کاشت ابرو استفاده می شد، تکنیک هایی مانند برداشت تار های مو به صورت یک نوار پوستی در متد FUE حذف شده است و همین نکته باعث خواهد شد تا هیچ زخم و علامتی بر روی پوست و ناحیه اهدا کننده فولیکول باقی نماند. عملا یکی از بهترین روش ها و متد های عمل زیبایی کاشت ابرو FUE است زیرا هیچ زخم و علائمی باقی نخواهد ماند.

تار های ابرویی که پس از استفاده از عمل زیبایی کاشت ابرو به روش FUE کاشته خواهد شد برای مدتی در ابرو بلافاصله پس از عمل مشاهده خواهد شد و معمولا به مدت 4 تا 8 هفته باقی خواهد ماند، رفته رفته در ادامه فرد شاهد ریزش این تارهای کاشته شده خواهد بود و سپس نهایی ترین نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو به روش FUE پس از 6 تا 8 ماه ظاهر خواهند شد.

استفاده از دستگاه های پیشرفته در کاشت ابرو

در تکنیک کاشت ابرو به روش FUE فولیکول هایی که برای eyebrows transplant استفاده خواهند شد توسط دستگاه ها و میکرو ابزار های پیشرفته ای که تنها قطری معادل 0.7 تا 0.7 میلی متر را دارند استخراج خواهند شد.

استفاده از میکرو ابزار ها و تکنولوژی های اتوماتیک استخراج تارهای مو و فولیکول برای کاشت ابرو می تواند تا حد زیادی احتمال ابتلا به خون ریزی، زخم، اسکار و زخم پوستی حاصل از استخراج فولیکول و تارهای مو را رفع نماید.

استفاده از میکرو ابزار ها هم چنین می تواند باعث شود تا تارهای مو بدون هیچ آسیبی استخراج شوند و در زمان کاشت آن ها هیچگونه آسیبی به آن ها وارد نشده و در نتیجه کاشتی طبیعی را خواهند داشت.

روش های نوین رباتیکی که برای عمل زیبایی کاشت ابرو مورد استفاده قرار خواهد گرفت می تواند باعث به چالش کشیدن بسیاری از مشکلات شده و آن ها را به راحتی پشت سر بگذارد، به عنوان مثال فولیکول ها می توانند با سرعت بالا و در قطر های دقیقی بدون هیچ گونه ترشح و خون ریزی استخراج شوند.

کاشت ابرو به روش FUE چگونه انجام می شود ؟

در جلسه ای که عمل زیبایی کاشت ابرو انجام خواهد شد ممکن است بین 100 تا 200 فولیکول برای کاشته شدن در ابرو استخراج شود، در مرحله اول فولیکول های مورد نظر به روش های نوین یعنی FUE از بانک مو استخراج خواهد شد و سپس می توان از آن ها برای عملیات eyebrows transplant استفاده کرد.

کاشت ابرو به روش FUE چگونه انجام می شود ؟

یکی از مواردی که در مورد کاشت ابرو وجود دارد این است که فرد برای پوشش زخم ها، آلوپسی ها و سوختگی ممکن است تنها از 10 تا 50 فولیکول استفاده کند اما برای پوشش کل ابرو قطعا تعداد فولیکول های بیشتری مورد نیاز خواهد بود.

کل روند جدیدترین روش کاشت ابرو به روش FUE تحت بی حسی موضعی انجام خواهد شد و هم چنین برای آرامش بیشتر بیمار از محلول لیدوکایین و آدرنالین استفاده خواهد شد.

به لطف استفاده از پیشرفته ترین روش های استخراج فولیکول یعنی FUE بدون هیچ گونه اصلاح و بهبودی می توان از این فولیکول ها برای کاشت در منطقه جدید استفاده کرد.

تک تک فولیکول ها با دقت بالایی در ناحیه ابرو در عمق و زاویه ی خاصی کاشته خواهد شد، این دقت بالا به این دلیل است که تارهای مو واقع شده در ناحیه ابرو دارای زاویه ی خاصی خواهد بود و در صورتی که عملیات کاشت ابرو و عمل زیبایی کاشت ابرو موفقیت آمیز نباشد و ابرو ها در زاویه ی درستی کاشته نشوند فرد قطعا نتایج باب میل خود را دریافت نخواهد کرد.

نتایج عمل پیوند ابرو به روش FUE

پس از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو فرد می تواند نتایج را به صورت آنی مشاهده کند اما برای دستیابی به نتایجی دائمی بهتر است کمی صبر کنید، زیرا نتایج دائمی پس از ریزش ابتدایی تار های ابرو کاشته شده نمایان خواهد شد.

تارهای مویی که در ابتدا کاشته خواهند شد برای اینکه روند رشد و سیکل رشد درستی را به دست آورند در ابتدا ریزش پیدا کرده و فولیکول ها تارهای ابروی جدیدی را ایجاد خواهند کرد، این تارهای ابروی جدید ممکن است در 6 ماهه اول پس از روش روند رشد کندی را دنبال نمایند و پس از آن رشد آن ها سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد، این رشد سریع نیاز به مراقبت های جدی دارد تا همواره تراکم و حجم ابرو به صورت ایده آل مشخص گردد.

پس از مراقبت های بسیاری که به صورت کوتاه کردن و مرتب کردن دائمی انجام خواهد شد شما می توانید شاهد روند و رشد عادی ابرو های جدید خود باشید، این روند رشد سریع به دلیل استفاده از تارهای مو در نواحی مختلف پشت گردن یا کنار گوش خواهد بود و تا زمانی که فولیکول های کاشته شده با محل جدید خود یعنی ابرو و سیکل رویش تار مو در آن ها سازگار شوند نیاز به مراقب خواهند داشت.

امیدواریم از مقاله جدیدترین روش کاشت ابرو استفاده کرده باشید.

کلینیک تخصصی پوست و مو نیل ارائه دهنده خدمات کاشت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *