لیزر موهای زائد بیکینی

لیزر موهای زائد بیکینی

موهای زائد امروزه یک معضل و مشکل اساسی برای زیبایی افراد محسوب می‌شود و به جرات می‌توان گفت که وجود همین موهای زائد برخی از افراد به شده کلافه و ناراحت کرده و آن‌ها را به این فکر فرو می‌برد که چگونه می‌توان از شر این موهای زائد خلاص شد. پاسخ قطعی و آسان لیزر موهای زائد است.

لیزر موهای زائد بیکینی

بنابراین همین درخواست‌های متعدد باعث شد تا روش‌های نوین و مطلوبی در این بین ظاهر گردند تا به داد همگان از دست این مشکل برسند؛ که از جمله یکی از این روش‌های نوین و مطلوب روند زیبا سازی لیزر موهای زائد است.

به جرات می‌توان گفت که روند زیبا سازی لیزر موهای زائد علاوه بر اینکه یکی از بهترین روش‌های موجود در زمینه خود بوده و هست و خواهد بود یکی از پر کاربردترین روندهای زیبا سازی نواحی مختلف بدن در بین تمام روش‌های زیبایی به شمار می‌رود.

آمارها نشان دهنده این است که هر ساله به تعداد کسانی که خواستار روند زیبا سازی لیزر موهای زائد در نواحی مختلف بدن خود هستند افزوده می‌شود.

به احتمال زیاد ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که یک روز از خواب بلند شوید و بخواهید که به نظافت خود برسید و با دیدن موهای زائد در نواحی مختلف بدن خود با خود بگویید که باز هم نوبت اصلاح این موهای زائد فرا رسیده و حوصله اصلاح کردن این موهای زائد و عصبانی کننده را نداشته باشید.

همچنین شاید این افراد با خود بگویند کاش اصلاً این موهای زائد نقاط مختلف بدن اصلاً وجود نداشت؛ و چه می‌شد اگر این موهای زائد از بین بروند. یکی از بهترین راه‌های چاره لیزر موهای زائد خواهد بود.

لیزر موهای زائد بیکینی و نکات ضروری آن

همان گونه که گفته شد بسیاری از افراد یا به عبارتی می‌توان گفت تقریباً همه کسانی که دارای مو زائد در جای جای بدن خود هستند صد در صد از این مشکل ناراحت کننده رنج می‌برند؛ و برای یک بار هم که شده خواهان از بین رفتن این موهای زائد به طور دائمی هستند.

یکی از نواحی دارای این گونه موهای زائد ناحیه بیکینی است.

لیزر موهای زائد بیکینی و نکات ضروری آن

روند زیبا سازی laser hair removal به خاطر اینکه یک روش کاملاً دائمی به حساب می‌رود و یک روند سرپایی بوده و با داشتن کمترین عوارض جانبی احتمالی در دسترس همگان قرار گرفته است. یک روش کاملاً ایده آل، مناسب و منتخب برای افراد خواهد بود.

پیرو نکات ذکر شده بالا، روند لیزر موهای اضافی قسمت ژنیتال یا همان laser hair removal اندام تناسلی یکی از پر طرفدارترین روش‌های درمانی در شاخه لیزر موهای زائد به شمار می‌رود چرا که لیزر موهای زائد بیکینی مزایای بسیار فراوانی و خاص خود را دارد که اکنون به برخی از این مزایا اشاره مختصر و کوتاهی خواهد شد :

 1. نداشتن سوزش و خارش: داشتن موهای زائد بیکینی احتمال این را نیز به همراه خواهد داشت که ناحیه بیکینی در برخی از مواقع دچار خارش و سوزش شوند که با انجام دادن روند laser hair removal بیکینی این مشکل تا حدود بسیار زیادی و یا به عبارتی تقریباً حل خواهد شد.
 2. کاهش شدید احتمال مبتلا شدن به بیماری‌های عفونی و انگلی با انجام دادن روند لیزر موهای زائد بیکینی : در صورتی که افراد دارای موهای زائد بیکینی هستند همواره احتمال این خطر که به بیماری‌های عفونی دچار شوند بسیار زیاد خواهد بود.

همچنین موهای زائد بیکینی مکان مناسبی برای زندگی کردن انگل‌هایی همچون شپش خواهد بود؛ که با انجام دادن روند laser hair removal بیکینی همه این مشکلات تقریباً حل خواهد شد.

 1. کاهش احتمال انتشار یافتن زگیل در ناحیه بیکینی: افرادی که به روند لیزر موهای زائد بیکینی روی آورده‌اند شاهد کاهش احتمال تکثیر زگیل در این ناحیه بوده‌اند که این خود یک حسن بزرگ محسوب می‌شود.
 2. رفع تیرگی در ناحیه بیکینی: وجود موهای زائد بیکینی به مرور زمان سبب این خواهد شد که در ناحیه بیکینی تیرگی خلیلی ایجاد شود؛ اما این مشکل با انجام دادن روند laser hair removal بیکینی یه آسانی قابل حل خواهد بود.
 3. نبود زخم و خراش و خونریزی ناشی از اصلاح کردن با تیغ با انجام دادن روند لیزر موهای زائد بیکینی: همان گونه که اطلاع دارید اصلاح موهای زائد بیکینی یکی از سخت‌ترین و دردناک‌ترین کارهای روزمره به شمار می‌رود.

چرا که علاوه بر اینکه در ناحیه بیکینی زخم و جراحت ایجاد می‌شود و فرد از این موضوع درد می‌کشد احتمال ایجاد عفونت نیز در نواحی جراحت دیده به شدت افزایش خواهد یافت؛ و همچنین ممکن است این زخم‌ها و جراحت‌های ناشی از اصلاح کردن موهای زائد بیکینی توسط تیغ آسیب‌های جدی به اندام تناسلی افراد وارد کند.

 • کاهش شدید جوش‌های ناحیه بیکینی : پس از این که بیمار روند laser hair removal را انجام داد شاهد کاهش شدید جوش‌های ناحیه بیکینی خواهد شد.

مراقبت‌های بعد از لیزر موهای زائد بیکینی

بیمار همواره وظیفه دارد تا بعد از انجام روند لیزر موهای زائد بیکینی به مراقبت از آن نواحی برای مدت زمان مشخصی بپردازد تا مشکلات و عوارض ناشی از انجام روند laser hair removal بیکینی سلامت بیمار را تهدید نکرده و آن را در خطر نیندازد.

مراقبت‌های بعد از لیزر موهای زائد بیکینی

همچنین بیمار از نتیجه روند رفع موهای زائد بیکینی کاملاً راضی باشد. اکنون به اشاره چندین مورد از مراقبت‌های بعد از روند laser hair removal بیکینی پرداخته می‌شود از جمله :

 1. پس از انجام روند لیزر موهای زائد بیکینی به مدت 48 ساعت از گرفتن دوش با آب داغ پرهیز شود.
 2. از رفتن به مکان‌های گرمی به سان استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی و غیره پس از انجام روند لیزر موهای زائد بیکینی برای مدت زمان مشخص که پزشک متخصص تعیین خواهد کرد به شدت پرهیز و اجتناب شود.
 3. پس از انجام روند لیزر موهای زائد بیکینی تا حد امکان از قرار گیری در زیر نور مستقیم آفتاب خودداری شود و در صورت ضرورت از کرم‌های ضد آفتاب با SPF بالا استفاده شود.
 4. از ویتامین E برای رفع تاول‌های ایجاد شده مورد استفاده قرار گیرد.
 5. پس از انجام روند laser hair removal بیکینی از محصولات آرایشی و عطری بر روی ناحیه بیکینی اجتناب شود.

عوارض جانبی لیزر موهای زائد بیکینی

علاوه بر این که هر روند درمانی برای خود مزایا و خاصیت‌های فراوانی به همراه دارد دارای یک سری عوارض جانبی احتمالی خواهد بود؛ و بیمار باید از هر روند درمانی انتظارات معقولانه‌ای داشته باشد؛ و نباید فکر کند که روندهای درمانی بدون عارضه خواهند بود.

روند درمانی لیزر موهای زائد بیکینی هم این گونه است. با این که روند laser hair removal بیکینی به عنوان یکی از کم عارضه ترین روندهای زیبا سازی محسوب می‌شود.

عوارض جانبی لیزر موهای زائد بیکینی

اما همان گونه که گفته شد لیزر موهای زائد بیکینی هم دارای برخی عارضه‌های جانبی احتمالی خواهد بود که بیمار موظف است در طول روند درمانی چه قبل از روند از بین بردن موهای اضافی و چه بعد از آن از وجود این عوارض جانبی اطلاعات کافی داشته و با رعایت نکات ذکر شده برای بهبود این عارضه‌ها تلاش کند.

 • سوختگی پوست : همان گونه که کاملاً پیداست نحوه کار روند laser hair removal بیکینی استفاده از گرمای بیش از حد برای سوزاندن ریشه‌های مو خواهد.

پس کاملاً مشخص است که گرمایی که در طی روند لیزر موهای زائد بیکینی به بدن بیمار وارد می‌شود این احتمال را خواهد داشت که ناحیه بیکینی دچار سوختگی خفیف شوند.

 1. خارش در ناحیه بیکینی بعد از انجام روند لیزر موهای زائد
 2. پوسته پوسته شدن و سفتی پوست ناحیه بیکینی
 3. عفونت در ناحیه بیکینی بعد از انجام روند laser hair removal
 4. قرمزی پوست در ناحیه بیکینی بعد از انجام روند لیزر موهای زائد
 5. سوزن سوزن شدن پوست ناحیه بیکینی و بی حسی آن ناحیه
 6. تورم در اطراف فولیکول‌های مو در ناحیه بیکینی بعد از انجام روند لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی دیگر از خدمات پوست کلینیک تخصصی پوست و مو نیل میباشد که با دستگاه های مناسب و به روز دنیا نظیر الکساندرایت نوبلکس با سیستم خنک کننده قوی انجام میگیرد و هیچگونه حساسیت، سوختگی، و قرمزی روی پوست به جای نمیگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *