تزریق ژل ژوویدرم تا چه حد در زیبایی تاثیرگذار است؟

تزریق ژل ژوویدرم چیست ؟

بسیاری از افراد از باریک بودن لب، کوچک بودن گونه ها و یا وجود خطوط و چین چروک هایی بر صورت خود رنج می برند.

شما خواهید توانست با تزریق ژل به این مشکلات خاتمه داده، از داشتن صورتی بی نقص لذت ببرید و بر زیبایی ظاهری خود بیفزایید که در این باب Filler injection ژوویدرم به کمک شما آمده است تا بدون نگرانی درباره پرکننده های صورت، از آن استفاده کنید و از نتیجه ی آن راضی باشید. برای آشنایی با خدمات تزریق ژل در کلینیک نیل به این صفحه مراجعه کنید. 

 

تزریق ژل ژوویدرم چیست ؟

 

ژوویدرم در واقع نوعی پرکننده پوستی-تزریقی بر مبنای هیالورونیک اسید می باشد که شامل محصولات مختلفی است. تمامی این محصولات برای از بین بردن مشکلاتی از قبیل رفع علائم پیری صورت، برجسته کردن لب و گونه ها و غیره به وجود آمده اند.

برای ساخت این محصولات برای تزریق ژل از غلظت های مختلف هیالورونیک اسید استفاده شده است.

در تزریق ژل با استفاده از محصولات ژوویدرم، از ژل صاف و نرمی استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است که این Filler injection موقتی بوده و بعضی از بیماران برای دستیابی به نتیجه ی دلخواه به چندین جلسه تزریق ژل نیازمند خواهند بود.

توجه داشته باشید که ژوویدرم شامل انواع مختلفی است و برای تزریق ژل ژوویدرم باید با توجه به نیاز خود از هرکدام استفاده کنید. محصولات Juvederm XC حاوی لیدوکائین برای ایجاد بی حسی موضعی بوده تا هم Filler injection به راحتی صورت پذیرد و هم بیمار درد کمتری حس کند.

همچنین محصولات Juvederm Ultra XC حاوی فرمولاسیون برای حجم دهی بیشتر و از بین بردن چین و چروک استفاده خواهند شد.

ژوویدرم شامل محصولات مختلفی می باشد که برای افزایش حجم مورد نیاز در نقاط مختلف صورت طراحی شده اند. در اینجا به اختصار درباره ی مناطق هدفمند برای ژوویدرم توضیحی داده شده است.

سوالات رایج در حوزه تزریق ژل

گونه ها

برای بالا بردن و حجم دادن به گونه های خود خواهید توانست از Juvederm Voluma® XC در تزریق ژل ژوویدرم خود استفاده کنید.

اطراف بینی و دهان

Juvederm Vollure™ XC و Juvederm Vollure™ XC برای از بین بردن و نابودی خطوط اطراف بینی و دهان طراحی شده اند.

لب ها

 از Juvederm Vollure™ XC و Juvederm Volbella® XC نیز در ناحیه لب ها استفاده خواهد شد. شما از این برند می‌توانید در فرم دهی لب‌ها به دو نوع قلبی و باربی استفاده کنید؛ البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که در تزریق ژل لب مدل باربی و یا تزریق ژل لب مدل قلبی فرم و حالت صورت شما موضوع بسیار مهمی است که باید حتما به آن توجه کنید.

 

استفاده ها و مزایای استفاده از تزریق ژل ژوویدرم

همانطور که گفته شد از تزریق ژل برای جوان سازی پوست صورت و رفع علائم پیری استفاده خواهد شد. Filler injection ژوویدرم یکی از محبوب ترین پرکننده های صورت موجود در بازار است و راه حلی مناسب برای زیباسازی پوست شما خواهد بود.

 1. Juvederm Volbella® XC که برای حجیم کردن و از بین بردن خطوط عمودی لب و اطراف لب استفاده خواهد شد.
 2. Juvederm® Ultra XC نیز برای حجیم کردن لب و از بین بردن خطوط آن طراحی شده اما تفاوتش با Juvederm Volbella® XC در میزان پرکنندگی می باشد.
 3. تزریق ژل با استفاده از Juvederm Voluma® XC نیز به بالابرندگی و افزایش حجم گونه ها کمک خواهد کرد.
 4. Juvederm® XC برای محو کردن خطوط اطراف دهان و بینی و از بین بردن چین و چروک مناسب خواهد بود.
 5. Juvederm Vollure™ XC نیز همانند Juvederm® XC برای از بین بردن چین و چروک شدید تر و عمیق تر استفاده خواهد شد.

استفاده از Filler injection ژوویدرم مزایایی نیز به همراه خواهد داشت که در زیر به تعدادی کمی از آنها اشاره شده است.

 

استفاده ها و مزایای استفاده از تزریق ژل ژوویدرم

 

راحت و آسان بودن ژوویدرم

این ژل به دلیل دارا بودن لیدوکائین، باعث ایجاد بی حسی موضعی در فرد شده و در ایجاد احساس راحتی در بیمار در زمان قبل و بعد از تزریق کمک خواهد کرد.

صاف و طبیعی بودن Filler injection ژوویدرم در اطراف دهان

یکی از بهترین روش ها برای افزایش حجم لب و نرمی آن، استفاده از تزریق ژل ژوویدرم می باشد که این ژل به دلیل دارا بودن اسید هیالورونیک باعث صافی و نرمی لب شما خواهد شد.

مشاهده ی سریع و آنی نتایج Filler injection ژوویدرم

در برخی از پرکننده های پوستی، زمانی قادر به مشاهده ی نتیجه خواهید بود که زمان درمان به پایان رسیده باشد اما در تزریق ژل ژوویدرم، بعد از تزریق سریعا نتایج حاصله را مشاهده خواهید کرد.

کوتاه بودن زمان انجام تزریق ژل

گاهی اوقات تزریق ژل در کمتر از 15 دقیقه انجام خواهد شد و بیمار در همان روز به انجام فعالیت های روزانه ی خود خواهد پرداخت.

دارا بودن قابلیت تجزیه پذیری Filler injection ژوویدرم

پرکننده هایی که مبنای آنها اسید هیالورونیک می باشد، تجزیه پذیر بوده و در نهایت از بین خواهند رفت.

قابلیت بازگشت فرم اندام ها به ظاهر قبل از تزریق ژل

یکی از بهترین مزایای تزریق ژل ژوویدرم، قابلیت برگشت پذیر بودن آن می باشد؛ یعنی اگر بیماری از نتایج حاصله ناراضی باشد، می تواند ژل تزریق شده را خارج نماید.

 

عوارض جانبی و خطرات ناشی از تزریق ژل ژوویدرم

با اینکه Filler injection نوعی عمل زیبایی نبوده و شما تنها با یک تزریق ژل به نتیجه ی دلخواه دست می یابید، اما دارای عوارض جانبی و خطرات مخصوص به خود خواهد بود. پدیدار شدن کمی تورم و کبودی می تواند از عوارض جانبی تزریق ژل به حساب بیاید. از دیگر عوارض جانبی Filler injection می توان موارد زیر را نام برد.

 1. قرمز شدن محل تزریق شده
 2. ایجاد حساسیت در آن ناحیه
 3. برآمدگی
 4. احساس دردی جزئی
 5. خارش

به یاد داشته باشید که تمامی این عوارض طی 2 الی 4 هفته طول کشیده و پس از آن از بین خواهند رفت.

 

عوارض جانبی و خطرات ناشی از تزریق ژل ژوویدرم

 

اما نکته ی بسیار مهم در انتخاب پزشک خواهد بود. اگر پزشک شما Filler injection را در رگ خونی انجام دهد، شما شاهد عوارض جدی تری مانند زخم دائمی، ناهنجاری بینایی، کوری و یا حتی سکته مغزی خواهید بود.

پس در انتخاب پزشک خود کمی محتاط تر عمل کنید. تمامی افرادی که تزریق ژل انجام می دهند باید دارای مجوز و گواهینامه بوده و از سپردن تزریق به افرادی مانند آرایشگران بدون مجوز تزریق ژل، خودداری به عمل آورید.

برخی افراد ممکن است در صورت مصرف داروهایی به مشکل برخورده و مصرف این داروها برایشان عوارضی به همراه داشته باشد که در این صورت سریعا به پزشک Filler injection خود اطلاع داده و وی را در جریان بگذارید تا هرچه سریع تر مراحل درمانتان آغاز شود. این عوارض ممکن به صورت عوارضی مانند موارد زیر نمایان شوند.

 1. حضور علائم آلرژیک مانند داشتن پوستی قرمز، متورم، تاول زده، خس خس سینه، سفتی در قفسه سینه، مشکلات مربوط به گلو مانند بلعیدن، صحبت کردن و تنفس سخت، تورم زبان، صورت، گلو و غیره.
 2. تحریک و سوزش بسیار در نقطه ای از بدن که از این دارو استفاده شده است.
 3. تورم خیلی زیاد
 4. تغییر رنگ در قسمتی از پوست که در آنجا تزریق صورت گرفته است.

در صورت داشتن هر یک از این علائم و یا پدیدار شدن علائم سکته مغزی مانند گیجی، ضعف، مشکل در صحبت یا تفکر، حس افتادگی یک طرف اعضای صورت و یا از دست دادن تعادل فورا با پزشک متخصص Filler injection تماس گرفته و از راهنمایی های ایشان پیروی کنید تا خطر رفع شود.

 

هزینه های تزریق ژل ژوویدرم

شما برای انجام Filler injection مسلما هزینه ای را در نظر گرفته و آن را متقبل خواهید شد اما هزینه ی تزریق ژل به فاکتورهایی وابسته بوده و شما با آگاهی به این موارد خواهید توانست که هزینه ی در نظر گرفته شده توسط پزشک را نسبت به این فاکتورها سنجیده و سپس اقدام به تزریق ژل نمایید.

هزینه ی تزریق ژل می تواند به عواملی مانند پزشک شما و ارزش بازار خدمات بر اساس شهری باشد که شما قصد انجام Filler injection را در آن دارید. همچنین منطقه ی مورد نظر برای انجام تزریق ژل نیز در هزینه ی آن تاثیرگذار خواهد بود.

 

هزینه های تزریق ژل ژوویدرم

 

به طور مثال برای از بین بردن خطوط لبخند، ممکن است که پزشک شما به دو یا سه سرنگ نیاز داشته باشد که در این حالت هزینه ی انجام Filler injection نسبت به نواحی که به تعداد کمتری سرنگ نیاز دارند، بیشتر خواهد شد.

همچنین مقدار ژل مورد نیاز برای تزریق ژل در هزینه ی آن موثر خواهد بود. اگر شما ناحیه ی وسیعی را برای Filler injection انتخاب کرده اید، باید انتظار هزینه ی بیشتری نیز داشته باشید.

به همین دلیل بهترین راهکار برای مطلع شدن از قیمت ها، تماس با پزشکان کاردان تزریق ژل مختلف و سوال درباره ی قیمت های انجام Filler injection ژوویدرم خواهد بود.

 تزریق ژل یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در زیبایی صورت میباشد که در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل با استفاده از برندهای معتبر دنیا توسط متخصص پوست، به شما عزیران ارائه میشود. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید. برای اطلاع از هزینه تزریق ژل لب می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *