برای مشاوره رایگان تماس بگیرید
هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟ بررسی 0 تا 100 نکات

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟ پاسخ این سوال می‌تواند تاثیر زیادی در انتخاب و تصمیم‌گیری فرد متقاضی برای کاشت ابرو داشته باشد. بررسی دلایل مرتبط با پاسخ سوال هزینه کاشت ابرو چقدر است، به موارد مختلفی وابسته است که در این مقاله قصد داریم به بررسی زیر و بم این موضوع بپردازیم تا بعد از یک انتخاب حساب شده به نتیجه ایده‌آل خود برسید.

پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تقویت ابرو بعد از کاشت ابرو به مقاله ای که در اتاق فکر کلینیک نیل تولید و تالیف شده است، مراجعه کنید.

کدام روش کاشت ابرو مناسب من است؟

یکی از موارد مهم و کلیدی که می‌تواند در سوال هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟ ، تاثیرگذار باشد بدون شک نوع روش انتخابی شما برای کاشت ابرو است؛ البته که نباید از تاثیر تعداد گرافت‌های کاشته شده در تعیین قیمت کاشت ابرو نیز غافل شد.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید یا در تحقیقات ابتدایی خود به آن پی بردید، برای کاشت ابرو با چند روش مشخص هم‌چون کاشت ابرو به روش SUT، کاشت ابرو به روش FUT و کاشت ابرو به روش FUE مواجه هستید که انتخاب بهترین روش به بودجه و میزان خالی بودن ابروی شما مرتبط است.

روش های کاشت ابرو با هزینه مناسب 

به دلیل ارتباط سوال هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟ با روش‌های کاشت ابرو که به آن‌ها اشاره کردیم، لازم است توضیح مختصری در خصوص چگونگی هر یک از روش‌ها در اختیار شما قرار دهیم تا با نگرشی بهتر، برای انتخاب بهترین روش کاشت ابرو اقدام کنید؛ البته نکته مهم و کلیدی که اشاره به آن خالی از لطف نیست، تصمیم نهایی پزشک برای بررسی بهترین روش مناسب با نیازهای شما است.

 کلینیک نیل با بهره‌مندی از پزشکان و گروه مشاورین متخصص، آماده ارائه اطلاعات مهم و کاربردی براساس تجربه چندین و چندساله خود در زمینه کاشت مو است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات رایگان مشاوره کاشت ابرو کلینیک نیل با مشاورین ما در ارتباط باشید.

کاشت ابرو به روش SUT

کاشت ابرو به روش SUT یکی از روش‌های به‌روز و پرطرفدار کاشت مو و ابرو در جهان به شمار می‌رود که به دلیل پیروی از تکنولوژی روز دنیا، علاوه‌بر کاهش عوارض جانبی، مزایای فراوانی نیز دارد. این روش که به وسیله دستگاهی با نام سافر انجام می‌شود، طی 2 الی 3 ساعت به طول می‌انجامد که خود یک مزیت بسیار مهم و کارآمد شناخته می‌شود.

در کاشت ابرو به روش  SUT با کمک دستگاه sufer فولیکول‌های مو به صورت تک به تک و جداگانه از ناحیه پشت گوش و پشت سر استخراج می‌شوند و به این ترتیب جهت پیوند، مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ در نهایت فولیکول‌های برداشته شده، در سوراخ هایی که روی ابرو ایجاد شده‌اند توسط دستگاه sufer کاشته خواهد شد.

کاشت ابرو به روش FUT

در بالا به این موضوع اشاره کردیم که وقتی سوالی هم‌‌چون هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟ ، مطرح می‌شود؛ یکی از اولین شرایط و نکات مهم که در تعیین قیمت این پروسه، نقش اساسی برعهده دارد، روش انجام کاشت ابرو است. کاشت ابرو به روش FUT به دلیل ظرافت بالاتر، در کنار شرایط راحت‌تر گزینه مناسبی برای این عمل محسوب می‌شود و به نوعی روش اصلی کاشت ابرو نیز به حساب می‌آید. در این روش برای هر ابرو نیاز به پیوند 300 الی 400 تار مو از قسمت پشت سر است و نکته مهم‌تر عدم نیاز به تراشیدن مو در قسمت بانک مو که خود موضوع بسیار مهمی است.

کاشت ابرو به روش FUE

استخراج واحد فولیکولار «FUE» نوعی تکنیک نوین و بدون پیچیدگی است که طی آن با استفاده از یک پانچ (0.8 یا 1.0 میلیمتر) می‌توان به راحتی واحدهای فولیکولی را از ناحیه اهدا کننده خارج کرد؛ موها از ناحیه اهدا کننده، یعنی از قسمت پشت سر و یا کنار گوش که همخوانی بیشتری با موهای ابرو دارند برداشته شده و در ناحیه ابرو کاشته می‌شوند.

هزینه کاشت ابرو با متدهای مختلف

این فرآیند با توجه به تراکم مورد نظر برای ابرو، ممکن است چند ساعت طول بکشد و در هر ابرو از 100 تا 700 گرافت برای پیوند ابرو استفاده می‌شود.

سایر عوامل تاثیرگذار در هزینه کاشت ابرو

نوع روش کاشت ابرو به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در پاسخ به سوال « هزینه کاشت ابرو چقدر است » مطرح می‌شود؛ اما به عنوان تنها عامل شناخته شده محسوب نمی‌شود؛ بنابراین هستند موارد دیگری از این دست که در تعیین قیمت کاشت ابرو می‌توانند تاثیرگذار باشند؛ در این بخش به معرفی هر یک خواهیم پرداخت.

هزینه کلینیک و پزشک

اگر قرار به ارائه پاسخی کوتاه در جواب سوال « هزینه کاشت ابرو چقدر است » بود، بدون شک بعد از نوع کاشت ابرو به هزینه کلینیک و پزشک اشاره می‌کردیم؛ بهترین پزشک کاشت ابرو وکلینیک کاشت ابرو دو موضوع متفاوت اما مرتبط به یک‌دیگر هستند که در زمان انتخاب باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید.

هزینه یک پزشک متخصص

همان‌طور که در مقاله بهترین دکتر کاشت ابرو به این موضوع اشاره کردیم، کاشت ابرو به دلیل ظرافت بالا در کاشت و نکاتی از این دست، یک موضوع مهم برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل به شمار می‌رود. هزینه دریافتی پزشک حاذق به طور قطع از پزشکان درجه دو و سه بیشتر است. در مورد کاشت ابرو به دو دلیل نزدیکی به چشم و تاثیر فراوان در زیبایی باید به این موضوع توجه کنید که عدم اعتماد به پزشکان کار بلد ممکن است برای شما گران تمام شود. اما برای شناخت یک پزشک حاذق دو نشانه سابقه درخشان و شاغل بودن در کلینیک معتبر معیارهایی قانع کننده برای اعتماد به شمار می‌روند.

عوامل موثر در هزینه کاشت ابرو

راه‌های شناخت کلینیک معتبر و هزینه آن

پزشک و کلینیک دو عنصر مرتبط در رسیدن به نتیجه ایده‌آل هستند. کلینیک معتبر به دلیل بهره‌مندی از تیم باتجربه، نتیجه‌ای ایده‌آل را برای شما رقم می‌زند. یکی دیگر از موارد مهم در کلینیک معتبر که توجه به آن خالی از لطف نیست، بدون شک پشتیبانی مناسب از خدمات ارائه شده است؛ شما با اعتماد به کلینک‌های معتبر می‌توانید خیال خود را از نتیجه نهایی به میزان قابل توجهی راحت کنید.

هزینه‌های مرتبط با مراقبت‌های قبل و بعد از عمل

اما مورد آخر که در خصوص سوال « هزینه کاشت ابرو چقدر است » می‌توانیم در مورد آن صحبت کنیم؛ هزینه‌های جانبی قبل و بعد از کاشت ابرو است.

قبل از انجام کاشت ابرو، انجام آزمایش‌ها تنها هزینه‌‌ای هستند که می‌توانیم به آن‌ها اشاره کنیم؛ عموما پزشک برای کسب اطلاعات کلی و این موضوع که بیماری خاصی ندارید برای شما آزمایش‌هایی تجویز می‌کند که هزینه آن‌چنانی را برای شما به همراه نخواهد داشت.

هزینه های قبل و بعد از کاشت ابرو

اما مورد آخر هزینه‌ مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو است که در هزینه داروها، شامپو و موارد این چنینی خلاصه می‌شود که این موارد هم هزینه زیادی را برای شما دربر نخواهد داشت. به طور کل هزینه کاشت ابرو عدد سنگین و غیر منطقی نیست و برای افراد واجد شرایط مبلغ ارزنده‌ای است؛ زیرا جذابیت شما را چند برابر می‌کند.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

تعیین هزینه کاشت ابرو همان‌طور که در خصوص آن صحبت کردیم، به معیارهای متفاوتی وابسته است. نوع کاشت ابرو به عنوان مهم‌ترین معیار در کنار هزینه‌های کلینیک و پزشک، برای هر فردی عدد متفاوتی است که ارائه یک عدد واحد را برای ما غیر ممکن می‌کند. گفتنی است برای کسب اطلاعات تکمیلی از هزینه‌های کاشت ابرو با مشاورین کلینیک نیل در تماس باشید.

سوالات متداول

 1.  هزینه کاشت ابرو چقدر است؟
  پاسخ این سوال مانند اثر انگشت برای هر فردی متفاوت است؛ زیرا روش‌های گوناگونی برای این عمل وجود دارد که هر یک عدد خاص خود را دارند؛ البته که نباید هزینه کلینیک و پزشک را دست کم گرفت؛
 2. سن مناسب کاشت ابرو چقدر است؟
  کاشت ابرو به دلیل شرایط خاص‌تر سن دقیقی برای ارائه به عنوان سن کاشت ابرو ندارد، اما در حالت کلی سن بلوغ به عنوان حداقل سن مناسب برای کاشت ابرو است؛
 3. چند روش برای کاشت ابرو وجود دارد؟
  کاشت ابرو به روش‌‌های SUT، FUT و FUE سه روش رایج برای کاشت ابرو هستند که روش آخر یعنی FUE بهترین گزینه شناخته می‌شود.
 4. آیا کاشت ابرو دائمی است؟
  بله، البته اگر در یک کلینیک معتبر و به دست افراد زبده انجام شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *