برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

برای رسیدن به جذابیت بیشتر خدمات زیبایی زیادی وجود دارد که معروف‌ترین و پرطرفدارترین خدمات میان تمامی آن‌ها، بدون شک کاشت مو است؛ البته این موضوع بیشتر برای آقایان صادق است، هرچند که کاشت مو برای خانوم‌ها هم طرفداران چندان کمی ندارد؛ اما سوال مهم و شاید نکته‌ای که متقاضان کاشت مو به آن فکر می‌کنند، تجربه کاشت مو در افرادی است که در گذشته این عمل را انجام داده‌اند؛ به همین دلیل امروز به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت تا در تصمیم‌گیری دغدغه آن‌چنانی نداشته باشید.

کاشت مو که رسیدن به نتیجه ایده‌آل به موارد زیادی همچون دقت در انتخاب بهترین دکتر کاشت مو و کلینیک معتبر بستگی دارد به عنوان پرطرفدارترین خدمات زیبایی شناخته می‌شود؛ به‌گونه‌ای که شما در هر شهری که سکونت داشته باشید بدون شک یک متخصص کاشت مو در آن فعالیت می‌کند.

اگر پای تجربه دوستان در کاشت مو نشسته باشید؛ نکته‌ای که عموما به آن اشاره می‌کنند؛ تاثیر مراقبت‌های بعد از کاشت مو  است که در کنار موارد بالا؛ یعنی نقش پزشک و کلینیک تاثیر بسزایی در رسیدن به نتیجه ایده‌آل دارند. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم موضوعی که در خصوص کاشت مو لازم است به آن توجه کنید تا با دیدی کامل برای کاشت مو اقدام کنید.

شاخص‌ترین تجربه کاشت مو در میان زیبا جویان  

در حالت کلی جدای از روند رشد مو که بعد از کاشت به عنوان مهم‌ترین عامل فرایند رشد شناخته می‌شود، برخی علائم و واکنش‌ها در میان متقاضیان که تجربه‌‌های کاشت مو به صورت ثابت به چشم می‌خورد که عموما به شرح زیر هستند:

  • خارش
  • سوزش
  • پوست پوست شدن
  • دلمه شدن
  • خون‌ریزی
  • ورم صورت
  • ریزش موها
  • و …

مواردبالا از رایج‌ترین علائمی بودن که در تجربه دوستان در کاشت مو به چشم می‌خورد؛ نکته‌ای که در این خصوص لازم است به آن توجه کنید نقش برخی عوامل در کاهش عوارض‌هایی است که در بالا به آن اشاره کردیم؛ در حالت کلی اگر بخواهیم هر کدام از این موارد به طور کاملا بررسی کنید؛ زمان زیادی از شما گرفته خواهد شد؛ به همین دلیل به صورت بولت‌وار به معرفی هر یک خواهیم پرداخت تا با دید بهتر برای کاشت مو اقدام کنید.

عوامل مهم در بهبود نتایج  و تجربیات کاشت مو

اگر خواندن کامنت‌هایی که سرآمد تجربه کاشت مو هستند را مطالعه کرده‌باشید، موضوعی که به‌صورت محسوس به چشم می‌خورد در موارد مختلفی از قبل کاشت مو (زمان انتخاب کلینیک و پزشک) و در حین کاشت (موارد لازم برای آمده شدن فرایند کاشت مو) و حتی بعد از کاشت (مراقبت‌های بعد از کاشت مو) خلاصه می‌شود که لازم است به آن توجه کنید.

تجربه دوستان در کاشت مو (قبل از فرایند)

اگر بخواهیم میان قبل، در حین و بعد از کاشت مو یک کدام را به عنوان مهم‌ترین عامل در بهبود نتایج  و تجربیات کاشت مو معرفی کنیم کاری بس مشکل و غیر ممکن است؛ زیرا تمامی آن‌ها به یک اندازه برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل مهم هستند؛ اما در خصوص نکاتی که قبل از فرایند لازم است به آن توجه کنید می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

انتخاب پزشک و رابطه آن با تجربه کاشت مو

پزشک به عنوان کننده کار نقش مهمی در رسیدن به نتیجه دلخواه شما دارد؛ اما عموما زیباجویان برای رسیدن به خواسته‌های خود مادیات را به عنوان عامل اصلی می‌شناسند که این موضوع با رسیدن به نتیجه ایده‌آل و نهایی فاصله زیادی ایجاد خواهد کرد؛ پس باید به این نکته توجه کنید که پزشک نقش کلیدی را در رسیدن به نتیجه ایده‌آل و نهایی ایفا می‌کند.

انتخاب کلینیک و رابطه آن با تجربیات کاشت مو

در نگاه اول اگر موضوع قیمت بالاتر را به‌طور کل فاکتور بگیریم؛ طرز برخورد بهتر به عنوان سطحی‌‌ترین ویژگی و تمایز کلینیک‌های برتر شناخته می‌شود؛ اما همکاری با پزشکان بنام و تکنسین‌های کاربلد به عنوان اصلی‌ترین عامل برای رسیدن به نتیجه اید]آل شناخته می‌شود.

انتخاب روش و رابطه آن با تجربه مثبت زیباجویان

روش‌های متفاوتی برای رسیدن به نتیجه نهایی و ایده‌آل وجود دارد که شناخت بهترین موضوع و متد به‌طور کامل با خصوصیت، ویژگی و احتمال بیماری‌های زمینه‌ای شما ارتباط دارد. در خصوص روش‌های کاشت مو می‌توانیم به SUT ، FUT، میکروگرافت و FIT خلاصه شود.

مطالب پیشنهادی

تجربه کاشت مو  و عوامل تاثیرگذار در حین و بعد از کاشت

در خصوص حین فرایند کاشت صرفا شما باید به نکاتی که پزشک قبل از کاشت مو به شما گوش‌زد می‌کند توجه کنید؛ این موارد که در عدم استفاده از دخانیات، مشروبات الکلی و … خلاصه‌می‌شود؛ رابطه‌ای مستقیم با کاهش سرعت روند درمان و خونریزی دارد.

مراقبت‌های بعد از کاشت مو مانند مصرف مرتب قرص‌هایی که باعث تقویت مو های کاشته شده می‌شوند و شامپوهای مناسب بعد از کاشت مو همه و همه از آن دست مواردی هستند که در بهبود فرایند رشد مو بعد از کاشت بسیار مهم و اثربخش هستند و سرآمد آن‌ها در مثبت بودن تجربه کاشت مو خلاصه می‌شوند.


مروری بر مطالبی که تا به این لحظه مطالعه کردید


تجربه کاشت مو خوب یا بد به عوامل و نکات مختلفی وابسته است که هر کدام از آن دست مواردی است که شما به عنوان زیباجو باید به آن توجه کنید. تجربه کاشت مو چه از زبان دوستان و چه از نظر نکاتی که پزشکان از مراجعین خود دریافت کردند؛ همه و همه در چند مورد ثابت هم‌چون خارش، سوزش، درد و خونریزی خلاصه می‌شوند. شما اگر به عنوان زیباجو به دنبال تجریبات کاشت مو هستید تا تصمیم بگیرید کاشت مو انجام دهید یا خیر؛ باید بگوییم اگر به توصیه‌های قبل، حین و بعد از کاشت مو توجه کنیدتجربه یا بهتر است بگوییم خاطره شیرینی از این فرایند خواهید داشت.

بررسی تجربه کاشت مو از زبان مشتریان

اگر بخواهیم به بررسی کامنت‌ها، نظرات و تجربه کاشت مو از زبان زیباجویان بپردازیم؛ بدون شک با نظرات مثبت و منفی مواجه می‌شوید که تصمیم‌گیری را برای شما سخت‌تر می‌کند. قبل از پرداختن به نظرات ارائه شده از جانب دوستان لازم است مقاله‌ای را به شما معرفی کنیم که با مطالعه آن تمامی سوالات ذهن شما را به طور کامل برطرف می‌شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است تا حتما به مقاله همه چیز در مورد کاشت مو حتما سربزنید.

اما در خصوص تجربه کاشت مو بیان شده از جانب متقاضیان اگر بخواهیم صرفا به صورت کامنت به بررسی آن‌ها بپردازیم، نتیجه حاصله برای شما به اندازه کافی مفید نخواهد بود؛ به همین دلیل ما در کلینیک نیل با مشورت پزشکان به بررسی تمامی نشانه‌ها و تجربیاتی که از جانب زیباجویان مطرح می‌شود، خواهیم پرداخت؛ البته این تجربیات برمبنای زمان سپری شده بعد از فرایند کاشت است که می‌تواند مرجع مهمی برای شما باشد.

تجربه کاشت مو در هفته ابتدایی

هفته ابتدایی یا بهتر است بگوییم چند روز ابتدایی شاید مهم‌ترین و سخت‌ترین قسمت کار تا چند روز ابتدایی باشد. کاشت مو برای شما بعد از عمل با پانسمان شروع می‌شود، بعد از دو الی سه روز (براساس نظر پزشک) شما می‌تواند اولین حمام را بعد از کاشت تجربه کنید و این فرایند را با مصرف شامپو مناسب مو کاشته شده ادامه دهید.

تجربیات کاشت مو در هفته‌های دوم و سوم

این فرایند بعد از دو الی سه هفته به ثباتی می‌رسد که نشانه آن در کاهش میزان قرمزی کف سر خلاصه می‌شود. در این مدت هم‌چنان خارش شما را همراهی می‌کند؛ البته از دیگر ویژگی‌های این بازه زمانی باید به ورم صورت بعد از کاشت مو اشاره کنیم که راه چاره این شرایط ابتدا اعتماد به پزشک متخصص خلاصه می‌شود؛ البته که این شرایط با قرص به سادگی رفع می‌شود.

ماه پنجم و تجربیات مرتبط با کاشت مو

در ماه پنجم شما با رشد 30%  از موهای خود مواجه می‌شوید که کمی فر هستند، شانه کردن راهکار مناسبی است تا قسمت فر شده هم صاف شود، در این شرایط باید با ملایمت بیشتر شانه کنید تا به موهای شما آسیب جدی وارد نشود. مصرف قرص‌هایی همچون فلوکستین و برخی از ویتامین‌ها در فرایند رشد مو تاثیر بسزایی دارند.

تجربیات کاشت مو

نه ماه بعد از کاشت مو و شرایط موجود

در این مدت موهای شما رشد زیادی داشته که این موضوع را مدیون پزشک خود هستید. شاید در این شرایط پوست سر شما به شرایط قبلی خود برگشته باشد؛ اما باید بدانید که هنوز 20 درصد از موهای شما رشد نکرده است. بعد از گذشت یک سال نکته‌ای که در خصوص کاشت مو باید به آن توجه کنید این است که این فرایند بعد از 1 سال به حالت ایده‌آل خود خواهد رسید؛ یعنی فرایند کاشت مو فرایندی یک ساله است.


کلام آخر


کاشت مو از آن دست خدمات زیبایی است که برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل باید چندین و چند موضوع را به‌طور هم‌زمان درنظر بگیرید. آن‌چه که از جانب شماست در مراقبت‌های قبل و بعد عمل و انتخاب در پزشک خلاصه می‌شود و مابقی آن در تخصص پزشک نهادینه شده است. کلینیک نیل شهرک غرب با بهره‌گیری از پزشکان با‌تجربه و تکنسین‌های مجرب آماده خدمت رسانی به شما زیباجویان عزیز است.