تزریق ژل به خط لبخند و تاثیر آن بر زیبایی صورت
دانستنی ها, تزریق ژل

تزریق ژل به خط لبخند و تاثیر آن بر زیبایی صورت

دکتر فرامرز نگهدار مغانلو    18 تیر 1398
عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند

عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که با افزایش سن و پیری برای افراد رخ خواهد داد در مورد چین و چروک های صورت خواهد بود. چین و چروک های ناشی از پیری و افزایش سن باعث می شود تا ظاهر شما دچار تغییر شده و زیبایی خود را به مرور از دست دهد. اما همواره عمل زیبایی تزریق ژل می تواند علاوه بر جوان سازی و زیبا سازی صورت باعث بهبود جلوه ویژگی های صورت مانند لبخند خواهد شد. البته تزریق ژل علاوه‌بر خط لبخند در لب هم می‌تواند زیبایی‌های فراوانی را به همراه داشته باشد؛ مثلا در تزریق ژل مدل قلبی نکته‌ای که باید به آن توجه

عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند

خط لبخند یکی از ویژگی های منحصر به فرد صورت هر شخصی محسوب می شود. زمانی که لبخند می زنید زیبایی صورت خود را به رخ طرف مقابل خود خواهید کشید، در نتیجه خطوط لبخند و زیبایی آن می تواند نقش مهمی در چهره شما ایفا نماید.

خطوط لبخند می تواند دچار مشکلات بسیار زیادی شود، برخی اوقات پیری باعث افزایش چین و چروک در خط لبخند خواهد شد.

افتادگی و عدم تقارن خطوط لبخند نیز یکی از مشکلات دیگری است که در صورت برخی وجود دارد. تمامی این موارد می تواند توسط عمل زیبایی تزریق ژل به راحتی درمان شود.

تقویت و بهبود خط لبخند با تزریق ژل

خطوط لبخند در صورت اشخاص نشان دهنده یک زندگی شاد و پر از انرژی است. زمانی که لبخند می زنید می توانید شادی را منتقل کنید و انرژی خود را به معرض نمایش بگذارید اما با افزایش سن مشاهده می شود که خطوطی که باعث زیبایی صورت و لبخند شده اند عمیق تر شده و همین عمیق تر بودن همراه چین و چروک ها زیبایی چهره را دچار مشکل کرده و سن شما را بسیار بیشتر نشان دهد.

تقویت و بهبود خط لبخند با تزریق ژل

البته نکته ای که وجود دارد این است که هیچ کس نمی تواند به صورت کامل از مشکلات و عوارض پیری فرار کند اما در واقع موارد و نکاتی وجود دارد که به واسطه آن ها می توان از نشانه های زودرس پیری جلوگیری کرد.

عمل زیبایی تزریق ژل یکی از مهم ترین و بهترین راه حل هایی است که برای فرار از نشانه های پیری مانند چین و چروک خطوط لبخند استفاده می شود.

شما پس از انجام عمل زیبایی تزریق ژل می توانید از شر تمامی خطوط لبخند و چین و چروک های آزار دهنده صورت خود خلاص شوید، اگر در حال حاضر تصمیم به رفع چنین مشکلاتی گرفته اید قطعا راه های بسیار زیادی پیش روی شما وجود دارد.

پزشک متخصص زیبایی شما در مورد تمامی راه حل های موجود اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهد داد اما معمولا یکی از متداول ترین روش ها در چنین مواقعی عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند است که می تواند باعث بهبود وضعیت چین و چروک ها و اصلاح خط لبخند شود.

اصلاح خط لبخند بدون جراحی با تزریق فیلر

همان طور که از این عنوان مشخص است یکی از راه حل های متداولی که برای اصلاح خط لبخند و چین و چروک های اطراف آن استفاده می شود عمل زیبایی تزریق ژل است. این روش درمانی و ترمیمی نیازی به جراحی ندارد و بدون هیچ گونه برشی عمیقی این روند انجام خواهد شد.

پزشک متخصص زیبایی شما برای انجام عمل زیبایی filler injection تنها از طریق یک نقطه تزریق ژل را انجام خواهد داد و سپس ژل ها و فیلر های تزریق شده را به مناطق مختلفی به صورت یکنواخت منتقل خواهد کرد. خطوط لبخند در گذر زمان به دلیل تابش مستقیم نور خورشید، افزایش سن و موارد دیگر می تواند دچار مشکل شود.

اصلاخ خط لبخند بدون جراحی با تزریق فیلر

در نهایت این خطوط با به هم پیوستن زیبایی صورت شما را دست خوش تغییراتی خواهد کرد. در چنین مواردی استفاده از تزریق ژل و عمل زیبایی filler injection به خط لبخند یکی از بهترین روش های مورد استفاده است.

شما نیازی به انجام جراحی ندارید و می توانید از فیلر ها و ژل های آماده که از انواع مختلفی ساخته شده اند استفاده نمایید. انتخاب ژل مناسب برای عمل زیبایی تزریق ژل کاملا بر عهده متخصص زیبایی و هماهنگی با شما انجام خواهد شد.

بهترین ژل برای استفاده در خط لبخند

معمولا یکی از که روزمره ترین حرف هایی که شنیده می شود این است که خنده بر هر درد بی درمانی دوا است. البته کسی که این حرف را می زند قطعا از خطوط لبخند ازار دهنده و چین و چروک های اطراف آن آگاهی لازم را ندارد. خطوط اضافی و چین و چروک های ناحیه خط لبخند می تواند بسیار آزار دهنده باشد. پر کننده های مختلفی برای استفاده در عمل زیبایی تزریق ژل مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین ژل برای استفاده در خط لبخند

در بین تمامی برند ها و انواع متخلفی فیلر و پرکننده ای که برای عمل زیبایی تزریق ژل مورد استفاده قرار می گیرد هیچ گاه شاید نتوان بهترین گزینه را انتخاب کرد.

همواره برای انتخاب بهترین ژل هنگام استفاده در عمل زیبایی تزریق ژل معیار ثابتی وجود ندارد بلکه باید با در نظر گرفتن موارد مختلفی مانند سابقه پزشکی بیمار، داروهای مصرفی، حساسیت، محل تزریق و غیره نسبت به انتخاب ژل مناسب اقدام کرد.

به عنوان مثال پر کننده های هیالورونیک پوستی یکی از متداول ترین ژل های پر کننده ای است که مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به ساختار آن ها حساسیت کمتری برای بیماران به وجود خواهد آورد. نتایج حاصل از عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند با برند و نوع هیالورونیک معمولا بین 2 تا 3 سال نیز باقی خواهند ماند.

این فرمول و ژل استفاده شده سال هاست که در بهترین مراکز دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و برای رفع چین و چروک، اصلاح خط لبخند، حجم و غیره به کار خواهد رفت.

تزریق ژل باعث جلوگیری از چه مشکلاتی خواهد شد ؟

با توجه به نوع استفاده از تزریق ژل مشخص است که برای رفع چین و چروک، اصلاح خط لبخند، حجیم کردن و غیره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بسیاری از افراد وجود دارند که در جوانی دچار چین و چروک صورت خواهند شد و به ناچار با استفاده از عمل زیبایی filler injection نسبت به رفع آن ها اقدام می نمایند.

جالب ترین نکته در مورد عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند این است که نتایج طولانی مدتی باقی خواهد گذاشت.

هزینه تزریق ژل به خط لبخند

هزینه های انجام عمل زیبایی تزریق فیلر به خط لبخند ثابت نخواهد بود زیرا به موارد بسیار زیادی بستگی دارد. میزان استفاده از ژل ها و فیلر های تزریق کننده و همچنین نوع مواد استفاده شده می تواند تاثیر بسیاری داشته باشد. در برخی از افراد مقدار زیادی ژل برای تزریق مورد نیاز است و همین موضوع در نتیجه تاثیر گذار خواهد بود.

یکی دیگر از مواردی که در هزینه های عمل زیبایی filler injection تاثیر گذار خواهد بود موضوع تخصص و میزان مهارت پزشکی است که این عمل را انجام خواهد داد. برخی پزشکان به بهانه هزینه های ناچیز با کیفیتی نامرغوب و همچنین موادی نامرغوب عمل زیبایی تزریق ژل را انجام خواهند داد اما باید آگاه باشید که نباید هزینه را به عنوان یک معیار در نظر بگیرید.

علاوه بر تخصص و تجربه پزشک متخصص عوامل زیادی مانند محل انجام عمل زیبایی filler injection، داروها و نسخه های تجویز شده، داروهای بی حسی و بیهوشی نیز در هزینه های تمام شده برای عمل زیبایی تزریق ژل تاثیر گذار خواهد بود.

در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل انجام عمل تزریق ژل توسط تنها مدرس filler injection در خاورمیانه انجام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه تزریق چربی به صورت و سایر نقاط بدن با ما در تماس باشید.

دکتر فرامرز نگهدار مغانلو، دارای فلوشیب پوست و مو، با بیش از ۱۰ سال سابقه کاشت مو و همچنین عضو انجمن جراحان پیوند مو و عضو هیات علمی دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =