شرایط کاشت ابرو

با مقاله شرایط کاشت ابرو با ما همراه باشید. عمل زیبایی کاشت ابرو ، عملی که امروزه طرفداران خود را پیدا کرده است، به عنوان طبیعی ترین روش برای دستیابی به ابروهایی خوش حالت و حجیم پیشنهاد می شود.

فرایند کاشت ابرو در بین جراحی های زیبایی به عنوان یکی از کم عوارض ترین عمل ها شناخته شده است و با کمترین احتمال آسیب و خطر شما را در رسیدن به نتیجه ی مورد نظرتان یاری می کند.

شرایط کاشت ابرو

در واقع عمل زیبایی eyebrow transplant، مطمئن ترین روش برای ترمیم حالات و حجم ابرو و از بین بردن نارضایتی های شما پیرامون وضعیت ابرویتان می باشد.

چه کسانی شرایط مناسبی برای انجام کاشت ابرو دارند ؟

نکته ی خوب راجع به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، آن است که محدودیت هایی زیادی برای انجام آن وجود ندارد. اکثر افراد می توانند از تاثیرات شگفت انگیز آن بهره مند شوند.

اما شرایطی وجود دارند که تعین کننده ی میزان موفقیت این عمل برای افراد مختلف خواهند بود:

  1. سن : غالبا در سنین کمتر از سی سالگی، الگوی ریزش ابرو در افراد تثبیت نشده است. اگر شخصی زیر این سن اقدام به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو کند، نتیجه ی ایده آل فرایند eyebrow transplant را مشاهده خواهد کرد، اما با گذشت زمان و گذر از سن 30 سالگی، نیازمند تجدید این فرایند خواهد بود.
  2. سلامت عمومی : با اینکه عمل زیبایی کاشت ابرو، جراحی مختصر و فاقد خطرات جانبی می باشد، اما همچنان نیازمند سوابق و پیشینه های مناسب سلامتی می باشد.

اشخاصی که از بهداشت عمومی کاملی برخوردارند، به دلایل ثابت ماندن وضعیت بدنی شان، بهترین پاسخ را به عمل eyebrow transplant خواهند داشت.

چه کسانی شرایط مناسبی برای انجام کاشت ابرو دارند ؟

از طرفی افراد با شرایط بهداشتی و سلامتی ناپایدار مانند افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا دیابت، با توجه به اینکه میزان هورمون ها، فشار خون و سایر پارامتر های سلامتی شان متغیر است، ممکن است قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو نیازمند پیگیری مقدماتی برای دریافت بهترین نتیجه از فرایند eyebrow transplant باشند.

  1. تناسب رنگ تار موی ابرو و رنگ پوست : اگر رنگ ابرو با رنگ پوست متناسب باشند، نتایج کاشت ابرو با پوشش مناسب تار های ابرو همراه خواهد بود. تناقض رنگ میان پوست و تارهای ابرو، موجب می شود که به تار های ابروی بیشتری برای داشتن پوشش مناسب پوست نیاز باشد.

آمادگی و مراقبت های قبل از پیوند ابرو

حال که تصمیم به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو گرفته اید، لازم است از مقدمات این عمل آگاه شوید تا بهترین شرایط را برای انجام عمل eyebrow transplant فراهم کنید.

آمادگی و مراقبت های قبل از پیوند ابرو

به نکات زیر به عنوان مهمترین مقدمات این فرایند توجه کنید:

  1. یک هفته قبل از انجام عمل زیبایی کاشت مو از انجام فعالیت سنگین و پر هیجان دوری کنید. شما باید تلاش کنید وضعیت بدن خود را در پایدار ترین حالت ممکن حفظ کنید.
  2. از مصرف مسکن هایی نظیر استامینوفن و ایبوپروفن پرهیز کنید. این مسکن ها رقیق کننده ی خون می باشند و ممکن است باعث افزایش شدت و مدت زمان التهاب و کبودی ناحیه ابرو بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو شوند.
  3. مصرف مکمل های تقویتی را یک هفته قبل از انجام عمل eyebrow transplant قطع کنید. این مکمل های نیز اثراتی مشابه مسکن های رقیق کننده ی خون دارند.
  4. روز قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، حتما زمانی را به استحمام اختصاص دهید. چرا که بهتر است تا 24 ساعت بعد از انجام عمل eyebrow transplant استحمام نکنید.
  5. حتما از همراهی شخصی دیگر مطمئن شوید. رانندگی برای شما بعد از اتمام فرایند کاشت ابرو مجاز نمی باشد.
  6. مهم ترین نکته قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، انتخاب یک پزشک ماهر و با تجربه و کلینیکی معتبر با خدمات با کیفیت معتبر می باشد که تضمین کننده صحت انجام عمل و درست طی شدن دوران نقاهت عمل eyebrow transplant خواهد بود.

شرایط دوران نقاهت پیوند ابرو

مهم ترین نکته ای که راجع به عمل زیبایی کاشت ابرو باید بدانید، آن است که عمل eyebrow transplant دوره ی نقاهت و مراقبت طولانی ندارد؛ اما در نظر داشته باشید که برای مشاهده ی بهترین ترین نتیجه از این عمل زیبایی لازم است صبور باشید!

کامل ترین تاثیر عمل زیبایی کاشت ابرو در بهترین حالت تا یک سال پس از اتمام فرایند eyebrow transplant قابل مشاهده خواهد بود.

در نظر داشته باشید که عدم بروز اثر عمل زیبایی کاشت ابرو در ماه های اول به معنی نقص در انجام فرایند عمل eyebrow transplant و یا کاربردی نبودن آن نمی باشد، بلکه با توجه به اساس، عملکرد و تغییرات پس از اتمام پروسه ی این عمل زیبایی، گذشت مدت زمان یکسال تا حصول ایده آل ترین نتیجه الزامی می باشد.

شرایط دوران نقاهت پیوند ابرو

در هفته اول پس از عمل کاشت ابرو کبودی ها و التهابات جزئی در آن ناحیه قابل مشاهده است که با پایان هفته اول هیچ اثری از آن ها نخواهد ماند.

با گذشت 4 ماه از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو تغییرات بسیار جزئی و محدود در ناحیه ی ابرو قابل مشاهده است که در مقایسه با نتیجه ی کامل و تاثیر اصلی عمل زیبایی eyebrow transplant اصلا قابل توجه نمی باشد.

بعد از اتمام یک سال از فرایند کاشت ابرو، تاثیر مفید و رضایت بخش عمل eyebrow transplant بارز می شود و تغییرات صورت و چهره ی شما کاملا قابل توجه اطرفیانتان قرار خواهد گرفت.

پس رسیدن به ابروانی خوش حالت و پرپشت نیازمند گذراندن دوره ی بازیابی یک ساله ی عمل زیبایی کاشت ابرو به طور کامل و با رعایت نکات و مراقبت های لازم می باشد. در این صورت خود شما نیز از مشاهده ی تاثیر فوق العاده ی آن شگفت زده خواهید شد.

مراقبت های بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو

بعد از انجام هر فرآیندی، مراقبت ها و مراعاتی برای حفظ کیفیت نتیجه و تاثیر آن فرایند ضروری است.

عمل های زیبایی از جمله عمل زیبایی کاشت ابرو نیز مانند تمام فرایند ها نیازمند رعایت مجموعه ای از نکات برای تضمین کیفیت نتیجه ی آن ها می باشند.

شما با رعایت موارد زیر می توانید، از دریافت بهترین تاثیر از عمل زیبایی کاشت ابرو مطمئن باشید:

مهم ترین دوره ی مراقبتی هفته ی اول بعد از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant می باشد. در این هفته از انجام فعالیت های سنگین، فعالیت هایی که احتمال برخورد اجسام و اشیایی به پوست ابرو و ایجاد آسیب در اثر انجام آن وجود دارد جدا پرهیز کنید.

بعد از انجام عمل کاشت ابرو ممکن است جراحات بسیار ریزی در ناحیه ی پوست ابرو ایجاد شود، نهایت مراقبت و توجه را تا ترمیم کامل پوست آن ناحیه لحاظ کنید.همواره در فواصل منظم آن ناحیه را با آب شستشو دهید و سپس ضد عفونی کنید، در غیر این صورت و در اثر بروز عفونت، تاثیر چشمگیری در کیفیت نتیجه عمل کاشت ابرو مشاهده خواهد شد.

از تماس مستقیم صورت با نور آفتاب، اشعه UV و برخورد با فشار آب زیاد اجتناب کنید.

در صورت بروز التهاب در ناحیه ی ابرو تا یک هفته پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو از کمپرس سرد در این ناحیه استفاده کنید.در صورت تداوم اثرات تورم و التهاب در ناحیه ی ابرو بیش از یک هفته، حتما با پزشک خود در این بار مشورت کنید.

استفاده از مواد آرایشی در ناحیه ی ابرو و پوست اطراف آن تا یک هفته پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو ابدا توصیه نمی شود.

کلینیک تخصصی پوست و مو نیل با بکارگیری جدیدترن متد های کاشت ابرو آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است، شما بزرگواران می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سوالاتی همچون هزینه کاشت ابرو چقدر است با مشاورین ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *