همه چیز در مورد کاشت ابرو و نکات ضروری آن

همه چیز در مورد کاشت ابرو و نکات ضروری آن

همه چیز در مورد کاشت ابرو

بسیاری از افرادی که می خواهند کاشت ابرو انجام دهند باید همه چیز در مورد کاشت ابرو را بدانند و بعد اقدام به کاشت نمایند.

به همین دلیل بسیاری از افراد همه چیز در مورد کاشت ابرو را مطالعه می کنند و یا از پزشک خود سوال می کنند و سپس برای کاشت ابروهای خود اقدام

میکنند.

همه چیز در مورد کاشت ابرو

ابرو یک از مهمترین قسمت های صورت می باشد که در زیبایی هر فرد تاثیر بسزایی می گذارد، به همین دلیل باید افرادی که می خواهند کاشت ابرو انجام دهند همه چیز در مورد کاشت ابرو را بررسی کنند، چرا که شاید کاشت ابرو دچار عوارضی باشد و همچنین چگونگی مراقبت از ابروها شیوه خاص خود را دارد که با عمل های زیبایی دیگر متفاوت است.

شما باید قبل از اینکه همه چیز در مورد کاشت ابرو را بدانید از این امر مطلع شوید که کاشت ابرو یکی از بهترین روش های زیبایی برای ابرو می باشد.

بسیاری از خانم ها بر این باور هستند که انجام تتو و هاشور برای زیبایی ابروهایشان تاثیر بسزایی دارد، در صورتی که هاشور کردن و تتو حالت طبیعی ابروها را از بین می برد و حالتی مصنوعی در ابروها ایجاد می کند، جدای از این درد و خونریزی که در هاشور و تتو ابروها وجود دارد از جمله خطرات آن محسوب می شود، همچنین تتو و هاشور را به سختی می توان پاک کرد.

همه چیز در مورد کاشت ابرو و روش های آن

همه چیز در مورد پیوند ابرو شبیه کاشت مو می باشد ولی تفاوت بارزی که در این دو وجود دارد این است که باید در کاشت ابرو ظرافت و دقت بیشتری خرج شود چرا که ابروها تاثیر بیشتری در زیبایی دارند.

همانطوری که می دانید برای کاشت ابرو، تعدادی از موهای کناره گوش را جدا کرده و با عمل جراحی به ابروها پیوند می زنند. قواعد و اصولی که در کاشت مو وجود دارد در مورد کاشت ابرو هم صدق می کند، به این ترتیب که موهای ابرو هم بعد از چند روز ریزش پیدا می کند و سپس تا حدود سه ماه شروع به رشد مجدد می کنند.

در ادامه همه چیز در مورد کاشت ابرو که در مورد روش های کاشت می باشد را بیان می کنیم.

همه چیز در مورد کاشت ابرو و روش های آن

یکی از اولین روش های کاشت ابرو روش FUT می باشد که این روش به این دلیل که خونریزی و درد زیادی را به همراه داشت در همان جلسات اولی که پزشکان از آن استفاده می کردند منسوخ شد و کشورهای مختلفی که همه چیز در مورد کاشت ابرو را بررسی نموده بودند، به این نتیجه رسیدند که این روش برای کاشت ابرو مناسب نمی باشد.

بعد از این که این روش برای کاشت ابرو منسوخ شد، روش FUE مورد استفاده قرار گرفت که هم اکنون هم این روش از جمله بهترین روش کاشت ابرو می باشد.

اگر شما می خواهید همه چیز در مورد پیوند ابرو را بررسی کنید، اولین موردی که باید در مورد روش های کاشت ابرو را مورد بررسی قرار دهید روش FUE می باشد.

در این روش نیازی نیست شما جلسات متعددی را برای کاشت ابرو نزد پزشک بروید، در این روش خبری از برش های وحشتناک و بخیه های دردسر ساز نمی باشد.

یکی از مهمترین مزیت های این روش این است که در این روش دیگر نیازی نیست دوران نقاهت خاصی را پشت سر بگذرانید، همچنین کسانی که ابروهای خود را تتو یا هاشور کرده اند هم می توانند از این روش استفاده کنند و تتو و هاشور ابروی خود را از بین ببرند.

در روش نوین کاشت ابرو که تی اس میکروگرافت نام دارد کاشت با دستگاه انجام میشود و بر خلاف روش های سنتی هیچ گونه جای خراش روی پست باقی نمی ماند. در روش تی اس میکروگرافت تراکم موهای کاشت شده به وضوح بیشتر از روش های سنتی میباشد.

همه چیز در مورد عمل پیوند ابرو و نکات ضروری آن

همانطوری که بیان کردیم عوارض کاشت ابرو در روش FUT بسیار زیاد بود و از جمله عوارض آن خونریزی، بخیه های شدید، تعداد جلسات متعدد، بیهوشی، تورم و درد بود.

ولی با آمدن روش FUE این عوارض دیگر وجود ندارد و شما می توانید با خیالی راحت بروی ابروهای خود این روش را انجام دهید. البته شایان ذکر است که برخی از خانم ها بسته به سیستم بدنی که دارند احتمال دارد که زیر چشم هایشان ورم کند.

همه چیز در مورد عمل پیوند ابرو و نکات ضروری آن

ولی به طور کلی اگر می خواهید همه چیز در مورد کاشت ابرو و عوارض آن در روش FUE آشنا شوید باید بدانید که عوارضی برای شما ندارد و روشی بسیار مطمئن برای اینکه شما ابروهای زیباتری داشته باشید است.

در روش میکروگرافت هم با توجه به ظرافت و دقت بالا نتیجه پیوند ابرو کاملا رضایت بخش بوده و بیمار به دوران نقاهت طولانی نیاز ندارد.

نکته ای مهمی که وجود دارد این است که شما باید مراقبت های بعد از کاشت ابرو را از پزشک خود سوال کرده و طبق آن عمل کنید در این صورت کاشت ابروی شما موفقیت آمیز خواهد بود.

نکات لازم درباره کاشت ابرو و کسانی که نیاز به آن دارند

همانطوری که می دانید کاشت ابرو یکی از روش های جراحی زیبایی به شمار می رود که امروزه بسیاری از خانم ها به آن علاقه پیدا کرده اند و آن را انجام می دهند.

ولی قبل از هرچیزی باید همه چیز در مورد پیوند ابرو که چه کسانی به آن بیشتر نیاز دارند را بدانید. در کاشت ابرو تعدادی از موهای کناره گوش شما برداشته می شود و به ابروهای شما پیوند زده می شود و این روش یکی از بهترین روش هایی می باشد که برای پرپشت کردن ابرو انجام می شود.

نکات لازم درباره کاشت ابرو و کسانی که نیاز به آن دارند

اما آیا همه خانم ها به کاشت ابرو نیاز دارند ؟

در ادامه برخی از افرادی که نیاز بیشتری به کاشت ابرو دارند را معرفی می کنیم.

  1. بسیاری از افراد یکه ابروهای کم پشتی دارند به دنبال این هستند که همه نکات مهم در مورد کاشت ابرو را جستجو کنند تا ابروهای پرپشتی برای خود داشته باشند. این دسته از افراد از جمله افرادی هستند که کاشت ابرو برای آنها نیاز می باشد.
  2. بسیاری از خانم ها فرم ابروی زیبایی ندارند و به طور دائم سعی می کنند با مداد و مواد شیمیایی دیگری فرم ابروهای خود را زیباتر کنند. آنها می توانند با کاشت ابرو برای همیشه ابروهای زیبایی داشته باشند و دیگر از مواد شیمیایی استفاده نکنند.
  3. برخی از افرادی که به علت بیماری ها گوناگون ابروهای خود را از دست داده اند با کاشت ابرو می توانند باری دیگر ابروهای زیبایی داشته باشند. این دسته از افراد بهترین راهی که می توانند تجربه کنند کاشت ابرو می باشد چرا که راه های دیگر شاید برای آنها عوارضی جبران ناپذیر داشته باشد.
  4. برخی از افرادی که در ابروهای آنها جای زخم، بخیه و سوختگی وجود دارد می توانند با کاشت ابرو جای آنها را از بین ببرند. آنها با کاشت ابرو نه تنها ابروهای زیباتری خواهند داشت بلکه جای زخم و بخیه آنها هم از بین خواهد رفت.
  5. برخی دیگر از خانم ها که قبلا ابروهای خود را به وسیله تتو و هاشور فرم داده اند به دنبال این هستند که راهی دیگر برای زیبایی ابروهای خود پیدا کنند.

این افراد که راه های قبلی زیبایی ابرو را رفته اند با مطالعه و جستجو کردن همه چیز در مورد کاشت ابرو به این نتیجه پی می برند که بهترین روش برای آنها کاشت ابرو می باشد که زیبایی آنها را تضمین می کند.

اگر نگران ماندگاری تتو و هاشور بر روی ابروهای خود هستید، باید گفته شود با روش هایی که پزشک شما در کاشت ابرو انجام می دهد جای تتو و هاشور را از بین می برد و مطمئنا شما از کاشت ابروی خود لذت خواهید برد.

در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل انجام کاشت ابرو به روش های مختلف و به خصوص روش نوین تی اس میکروگرافت توسط پزشک متخصص انجام میشود. در وحله آخر اگر سوال هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ ذهن شما را درگیر خود کرده است پیشنهاد می‌کنیم حتما با مشاورین ما در کلینیک نیل در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *