لیپوماتیک سینه و مزایای این عمل زیبایی

لیپوماتیک سینه و مزایای این عمل زیبایی

عمل زیبایی لیپوماتیک سینه

با توجه به متداول بودن عمل زیبایی لیپوماتیک سینه در جهان معمولا همواره گزارش های متنوع و مفیدی از آن به گوش خواهد رسید. در واقع عمل زیبایی lipomatic سینه می تواند در کاهش حجم سینه، تغییر وضعیت نوک پستان، تغییر و اصلاح شکل پستان و سینه تاثیر گذار باشد.

البته معمولا پزشکان متخصص انجام عمل عمل زیبایی لیپوماتیک سینه را برای افراد مسن پیشنهاد نمی کنند.

 

عمل زیبایی لیپوماتیک سینه

 

یکی از مناسب ترین و ایده آل ترین روش هایی که برای کاهش حجم سینه تا کنون شناخته شده است عمل زیبایی لیپوماتیک سینه می باشد، دلیل این انتخاب این است که با حداقل زخم و اسکار پس از عمل زیبایی لیپوماتیک سینه می توان شاهد نتایج قابل قبولی بود.

این نتایج به راستی می تواند بسیار در سلامت فرد نیز تاثیر گذار باشد زیرا بیمار هیچ درد و ناراحتی را حس نخواهد کرد و در کوتاه مدت بهبود خواهد یافت.

 

آمادگی و مشاوره پیش از انجام لیپوماتیک سینه

قبل از انجام هر عمل زیبایی یا حتی درمانی مانند عمل زیبایی لیپوماتیک سینه بهتر است تا با اطلاعات کاملی به پیشواز عمل زیبایی برویم.

در واقع یکی از مهم ترین نکاتی که در رابطه با عمل زیبایی لیپوماتیک سینه وجود دارد این است که اطلاعات کافی داشته باشیم، دانستن تمامی نکات مورد نیاز و دستورالعمل ها باعث خواهد شد تا از بروز عوارض احتمالی و مشکلاتی خاص جلوگیری به عمل آید.

 

آمادگی و مشاوره پیش از انجام لیپوماتیک سینه

 

قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک سینه معمولا جلسات مشاوره ای برگزار خواهد شد تا به بیماران این اجازه داده شود به راحتی و بدون هیچ مشکلی بتوانند تمامی سوالات خود را مطرح کنند،

در جلسه آمادگی و مشاوره پیش از انجام عمل زیبایی تخلیه چربی های سینه پزشک تمامی سوابق پزشکی و دارویی شما را بررسی خواهد کرد تا بهترین و درست ترین تصمیم برای عمل شما گرفته شود.

همچنین در طول این جلسات مشاوره ای نکاتی به شما گوش زد خواهد شد که باید قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک سینه رعایت کنید. رعایت این نکات باعث می شود تا کمترین خطر گریبان گیر شما شود.

به عنوان مثال یکی از مهمترین نکاتی که قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک سینه ذکر خواهد شد این است که برای مدتی باید از مصرف داروهای ضد التهابی، مکمل های گیاهی، آسپرین و مشتقات آن خودداری نمایید زیرا این موارد باعث خواهد شد تا خط ابتلا به عفونت و خون ریزی افزایش پیدا کند.

استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های الکلی باعث می شود تا روند درمان آرام تری را سپری کنید و همچنین احتمال ابتلا به عفونت های داخلی را افزایش خواهد داد.

قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک سینه به شما گفته خواهد شد تا بعد از انجام عمل زیبایی lipomatic سینه نیز باید چه مواردی را رعایت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب نمایید.

همان طور که گفته شد با توجه به مکالمات و اطلاعاتی که در مورد عمل زیبایی لیپوماتیک سینه در جلسه مشاوره رد و بد خواهد شد به راحتی می توان اطمینان حاصل کرد که این مرحله تا چه اهمیت دارد.

 

نتایج حاصل از عمل تخلیه چربی سینه

معمولا عمل زیبایی لیپوماتیک سینه زمانی انجام خواهد گرفت که فرد تصمیم به اصلاح وضعیت سینه خود، کاهش حجم آن و هم چنین بهبود شکل آن داشته باشد، در روش های سنتی هیچ گاه بیمار رضایت کافی از نتایج نداشته و حتی ممکن بود باعث ایجاد مشکلاتی در بدن شود.

در روش های سنتی با استفاده از گرما معمولا آسیب هایی به بافت های ثانویه ایجاد می شد در صورتی که امروزه در زمان انجام عمل زیبایی لیپوماتیک سینه و روش های نوین شاهد کمترین آسیب به بافت های اطراف بدن بیمار خواهیم بود.

 

نتایج حاصل از عمل تخلیه چربی سینه

 

نتایجی که پس از عمل زیبایی لیپوماتیک سینه به دست خواهد آمد خیلی زود مشاهده می شود، در واقع با توجه به روش هایی که در عمل زیبایی lipomatic سینه مورد استفاده قرار می گیرد بیمار بلافاصله و پس از عمل زیبایی می تواند شاهد نتایجی باشد که مدت ها انتظار آن را می کشید.

چربی های اضافی و زائد با روش های امنی ابتدا سست شده و سپس از بافت سینه خارج خواهند شد و این عملیات بدون هیچ آسیبی به سینه و حتی بدون نیاز به برش های عمیق انجام خواهد شد.

البته بعد از اتمام روند عمل زیبایی لیپوماتیک سینه فرد ممکن است کمی درد و تورم و حتی کبودی خفیفی را در بافت سینه خود حس کند و همین موضوع می تواند دلیلی باشد که نتوان نتایج نهایی را مشاهده نمود.

نتایج نهایی به مرور زمان پس از کاهش تورم و کبودی های ناشی از عمل زیبایی لیپوماتیک سینه به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.

 

لیپوماتیک سینه یکی از ایمن ترین روش ها

شاید در مقایسه با روش های سنتی مشاهده کنید که ماهیت عمل زیبایی تفاوتی نداشته است اما باید بدانید که تکنیک های استفاده شده در عمل زیبایی لیپوماتیک سینه کاملا نوین و جدید بوده و همین موضوع می تواند باعث شود تا ایمن ترین عمل ممکن انجام گیرد.

امنیت و اطمینان پس از عمل زیبایی lipomatic سینه یکی از مهم ترین مزایایی است که بسیاری را نسبت به انجام این عمل زیبایی ترغیب می نماید.

علیرغم اینکه چربی های استخراج شده قابلیت استفاده مجدد را دارند کمترین آسیب به بافت های کناری سینه وارد خواهد شد، به دلیل استفاده از دستگاه های پیشرفته هیچ گونه عوارض خاصی بیمار را تهدید نخواهد کرد و از این حیث بسیار جذاب و مفید خواهد بود.

در واقع نتایجی که پس از عمل زیبایی تخلیه چربی های سینه حاصل می شود بدون هیچ برش عمیقی به دست خواهد آمد و در حقیقت شما همان سینه و پستان را پس از عمل زیبایی مشاهده خواهید کرد با این تفاوت که حجم آن کاهش یافته است.

 

مزایای کاهش حجم سینه با تخلیه چربی سینه

شاید برخی هنوز نسبت به انجام عمل زیبایی لیپوماتیک سینه دچار شک و تردید باشند در نتیجه در این قسمت می توانید با مزایای خاص این عمل زیبایی آشنا شوید. عمل زیبایی lipomatic سینه با تمامی روش های دیگر تفاوت های بزرگی دارد که همین تفاوت ها باعث شده تا متداول ترین و بی خطر ترین روش محسوب شود.

 

مزایای کاهش حجم سینه با تخلیه چربی سینه

 

به دلیل استفاده از تکنیک های خاص و کانول ها بسیار ظریف و باریک و همچنین استفاده از ارتعاش برای سست کردن بافت سلول های چربی بیمار روند بهبودی سریعی را تجربه خواهد کرد، فردی که نسبت به انجام عمل زیبایی لیپوماتیک سینه اقدام خواهد کرد در مدت کوتاهی می تواند به زندگی عادی بازگردد و مطمئن باشد که مشکلی وی را تهدید نخواهد کرد.

بعد از عمل زیبایی lipomatic سینه هیچ زخم واضح و بزرگی بر روی بافت سینه مشاهده نخواهد شد و به راحتی 20 تا 50 درصد حجم سینه که به واسطه چربی های زائد اشغال شده بود کاهش خواهد یافت.

به دلیل تکنیک های مورد استفاده برای سست کردن سلول های چربی، عوارض جانبی به حداقل خود خواهد رسید و همچنین چربی های استخراج شده در آینده مورد استفاده قرار خواهند گرفت و می توان از آن ها برای تزریق در نقاط دیگر بدن استفاده نمود.

برای مشاوره جهت عمل زیبایی لیپوماتیک سینه با مشاوران کلینیک تخصصی پوست و مو نیل در تماس باشید، و یا از طریق چت آنلاین سایت سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *