لیپوماتیک سینه در زنان

لیپوماتیک سینه در زنان یکی از عمل های زیبایی رایج در کلینیک های زیبایی بوده که به دلیل مزایای ویژه ای که دارد مورد توجه و استقبال قرار گرفته است.

در ابتدا باید ذکر کنیم که این عمل زیبایی برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که تمایل دارند تا سایز سینه های خود را کاهش دهند و میزان چربی اضافی موجود در سینه های خود را به حداقل برسانند.

لیپوماتیک سینه در زنان

علاوه بر این موضوع عمل زیبایی Lipomatic سینه برای افرادی که به دلیل داشتن سینه های بزرگ از کمردرد، گرفتگی گردن و پشت درد رنج می برند کاملا مناسب می باشد.

اگر شما یکی از افرادی هستید که به دلایل ذکر شده می خواهید لیپوماتیک سینه را انجام دهید این مقاله به شما در تصمیم گیری کمک خواهد نمود.

قبل از هرگونه جراحی ابتدا باید سینه ها توسط پزشک معالج به طور کامل مورد معاینه قرار گیرند. همچنین انجام ماموگرافی و سونوگرافی از جمله کارهای ضروری قبل از عمل Lipomatic می باشد.

انجام عمل زیبایی سینه برای خانم های جوان تا میانسال قابل انجام می باشد به شرطی که پوست سینه قابلیت ارتجاعی خود را حفظ کرده باشد به منظور رسیدن به حالت ایده آل پس از انجام عمل زیبایی، فرد باید کاملا با پزشک معالج خود راحت بوده و آنچه را که پس از عمل انتظار دارد به طور کامل بگوید.

عمل لیپوماتیک سینه حدودا به مدت دو ساعت طول می کشد. طی این عمل شکاف هایی ریزی به اندازه ی دو میلی متر در زیر و بغل سینه ایجاد می شود که این شکاف های محل خروج چربی ها می باشند و چربی ها از طریق این شکاف ها خارج خواهند شد.

در این عمل ابزار کانولا از طریق این شکاف ها وارد سینه شده و عمل تخریب چربی ها را انجام می دهد و در نهایت سینه ها به همان اندازه ای که پزشک به شما گفته است در می آیند.

نکته قابل توجه در رابطه با این موضوع این است که استفاده از این ابزار به حساسیت نوک پستان ها آسیبی نمی رساند.

از دیگر مزایای عمل لیپوماتیک سینه عدم نیاز به بیهوشی می توان اشاره کرد که این امر به خصوص برای افرادی که دارای حساسیت به داروهای بیهوشی هستند بسیار کارآمد و مناسب در نظر گرفته می شود.

آیا لیپوماتیک در سینه زنان امکان پذیر است ؟

لازم به ذکر است که بافت و ساختار سینه از دو بخش غدد و بافت چربی تشکیل شده است و به دلیل وجود این بافت چربی، مقدار اضافی ان به روش لیپوماتیک سینه قابل حذف می باشد.

Lipomatic سینه به دلیل اینکه خونریزی و خطرات ناشی از عمل های جراحی دیگر را ندارد به شدت توسط بانوان مورد استقبال قرار گرفته است.

آیا لیپوماتیک در سینه زنان امکان پذیر است ؟

در صورت انجام مراقبت و توصیه های پزشکی پس از عمل، لیپوماتیک سینه به هیچ وجه خطرناک نخواهد بود و فرد میتواند پس از سه روز استراحت به زندگی روزمره و کار خود بازگردد. البته برای انجام ورزش استفاده از سوتین پس از انجام این عمل زیبایی الزامی می باشد.

استفاده از سوتین مناسب پس از عمل لیپوماتیک سینه نیز به شکل گیری و فرم دهی سینه ها کمک شایانی می کند. محل شکاف ها پس از عمل Lipomatic سینه بسته نمی شود، بلکه توسط پانسمان بسته می شود تا راه برای خروج خون آبه های اضافی وجود داشته باشد. همچنین رعایت بهداشت و تمیز کردن نواحی اطراف آن تا دوبار در روز توصیه می گردد.

کاندید های مناسب جهت تخلیه چربی سینه

لیپوماتیک سینه برای افرادی که می خواهند یه سایز و اندازه ی دلخواهشان برسند توصیه می شود.

کاندید های مناسب جهت تخلیه چربی سینه

همچنین افرادی که به هردلیلی من جمله افزایش وزن، بارداری، شیردهی و…دارای سینه های نامتقارن هستند و یا به دلایل گوناگون مانند افزایش سن، عدم نشستن صحیح و… دارای سینه های افتاده هستند، Lipomatic سینه پیشنهاد می شود.

لیپوماتیک سینه برای افرادی قابل انجام می باشد که :

  1. دارای سلامت عمومی بدن باشند.
  2. از یک هفته قبل از عمل زیبایی از کشیدن سیگار و مصرف الکل اجتناب کرده باشند
  3. از دوره ی شیردهی آن ها 4 الی 8 هفته گذشته باشد.
  4. همچنین افرادی که انجام عمل لیپوماتیک را برای آن ها منع نکرده باشد

البته باید بگوییم که Lipomatic سینه برای کسانی که حالت ارتجاعی پوست آنها حفظ شده باشد حتی در سن بالا نیز قابل انجام است. همچنین انجام این عمل زیبایی برای افرادی که بیشتر بافت سینه شان را غدد تشکیل می دهد توصیه نمی شود.

لیپوماتیک در سینه زنان چگونه انجام می شود ؟

به منظور انجام عمل Lipomatic سینه ابتدا باید فرد آنچه را که از سینه های خود پس از عمل انتظار دارد به طور واضح برای پزشک معالج خود بیان کند. سپس تست های مختلف بر روی پستان فرد انجام می شود که از جمله ی آن ها می توان به بررسی توسط پزشک، ماموگرافی و سونوگرافی و… اشاره نمود.

لیپوماتیک در سینه زنان چگونه انجام میشود ؟

از چند هفته قبل از عمل فرد باید از مصرف سیگار و الکل خودداری کند. انجام عمل به این گونه است که ابتدا مقداری ماده ی بی حسی به ناحیه مورد نظر تزریق می شود. باید از قبل این موضوع در نظر گرفته شود که فرد نسبت به ماده ی بی حسی حساسیت و یا واکنشی نداشته باشد.

سپس برای شروع عمل زیبایی ابتدا چندین شکاف بسیار کوچک به اندازه ی دو الی سه میلی متر در نزدیکی بافت چربی سینه ایجاد می شود و سپس دستگاه کانولا که به صورت 360 درجه می چرخد از طریق شکاف ها وارد بافت چربی سینه شده و سبب تخریب بافت چربی می شود.

مزیت های استفاده از لیپوماتیک در سینه زنان

عمل لیپوماتیک سینه از جمله جراحی های رایج و پرطرفدار می باشد و علت این امر نیز ویژگی ها و مزیت های خاص آن است. از جمله مزیت های آن می توان به تقارن سینه ها، بهبود وضع افتادگی سینه ها، جذابیت بیشتر و … اشاره نمود که ویژگی هایی از لحاظ ظاهری بودند.

  1. از دیگر ویژگی های خوب Lipomatic سینه می توان به عدم نیاز به بیهوشی، عدم وجود خونریزی، دوره ی نقاهت کوتاه مدت که معمولا به طور متوسط 3 روز می باشد نیز اشاره کرد.
  2. از دیگر مزیت ها می توانیم بگوییم که کبودی بعد از عمل بسیار کمتر خواهد بود. زخم هایی که ناشی از ایجاد شکاف هستند بسیار کوچک بوده و تا مدتی پس عمل دیگر قابل مشاهده نخواهند بود.
  3. همچنین لیپوماتیک سینه نیازی یه بستری شدن در بیمارستان نداشته و پس از پایان جراحی فرد می تواند به خانه برود.
  4. میزان تورم و درد نیز در این نوع جراحی بسیار کمتر بوده و پس از چند روز به طور کامل محو می شود.
  5. از جمله مهمترین مزیت های Lipomatic سینه می توان به هزینه های آن اشاره کرد که در مقایسه با سایر جراحی های مشابه بسیار مقرون به صرفه بوده و هزینه ی کمتری دارند.

در نتیجه می توان بیان کرد که عمل لیپوماتیک سینه که از جمله رایج ترین عمل زیبایی در دنیا می باشد که دارای عوارض جانبی و خطر عمل بسیار کمتری نسبت به جراحی های مشابه است.

به این صورت که فردی که مورد عمل لیپوماتیک قرار می گیرد در معرض بیهوشی یا خونریزی ناشی از عمل نبوده و با ایجاد شکاف های بسیار کوچک نسبت به تخلیه ی چربی و کاهش سایز و حجم سینه اقدام می کنند.

در این جراحی غدد موجود در بافت سینه آسیبی ندیده و فرد حتی می تواند پس از عمل زیبایی و با گذشت زمان اقدام به شیردهی نماید.

عمل لیپوماتیک حتما باید در مراکز معتبر جراحی انجام شود. شما برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران کلینیک تخصصی پوست و مو نیل با شماره داخل سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *