برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

تزریق بوتاکس به زیر چشم

تزریق بوتاکس به زیر چشم

امروز عمل زیبایی تزریق بوتاکس یکی از راه حل هایی است که برای رفع چین و چروک های نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که نسبت به انجام عمل زیبایی botox injection اقدام می کنند می دانند که این روش یکی از جایگزین های تزریق ژل یا تزریق چربی می باشد.

در واقع عمل زیبایی تزریق بوتاکس باعث خواهد شد تا عضلات قسمت هایی از صورت واکنش های عصبی خود را از دست داده و همین موضوع باعث می شود تا چین و چروک ها به مرور زمان رفع شود و دیگر خبری از آن ها نباشد.

معمولا افراد می دانند که عمل زیبایی botox injection می تواند باعث رفع چین و چروک های اطراف بینی، دهان، خطوط لب یا پیشانی شود اما آیا عمل زیبایی تزریق بوتاکس می تواند چین و چروک های ناحیه زیر چشم را نیز رفع کند ؟

آیا تزریق بوتاکس به زیر چشم موثر خواهد بود ؟

تزریق بوتاکس یا به عبارتی سم بوتولینوم که معمولا به صورت محاوره ای بوتاکس گفته می شود. دارویی است که به صورت موقتی می تواند باعث کاهش انقباض های عضلانی شود، این انقباض ها که سبب چین و چروک هایی خواهند شد رفته رفته متوقف شده و در نتیجه چین و چروک ها کاهش خواهند یافت.

آیا تزریق بوتاکس به زیر چشم موثر خواهد بود ؟

با توجه به تحقیقات انجام شده در مورد نتایج به دست آمده از عمل زیبایی تزریق botox به زیر چشم نمی تواند میزان تاثیر گذاری آن را مشخص نمود زیرا نتایج همواره به موارد بسیار زیادی بستگی خواهند داشت. اما نکته ای که اثبات شده است وجود تاثیرات مثبت عمل زیبایی botox injection در زیر چشم می باشد.

در مطالعه و تحقیقی که در سال 2003 به صورت جامع بر روی بیماران متقاضی تزریق botox به زیر چشم انجام شد مشخص گردید که در پلک های پایینی تاثیرات چشم گیری به وجود آمده است اما نتایج در افراد مختلف متغیر بود.

در زیر چشم و خطوط پا کلاغی چین و چروک ها به شدت کاهش خواهند یافت و همین موضوع نشان از تاثیرات مثبت تزریق بوتاکس به زیر چشم خواهد بود.

با توجه به نتایج این تحقیقات مشخص گردید که برای به دست آمدن نتایجی باب میل افراد و بیماران حدود به 8 واحد بوتاکس نیاز است. بهتر است به تصمیم پزشک متخصص خود احترام گذاشته و واحد های بیشتری تزریق نکنید زیرا این مورد می تواند باعث بروز عوارضی برای شما گردد.

هزینه تزریق بوتاکس به زیر چشم

یکی از مهم ترین مواردی که همواره مورد توجه بیماران قرار خواهد گرفت هزینه های ناشی از هر نوع عمل زیبای مانند عمل زیبایی تزریق بوتاکس به زیر چشم است. هزینه های عمل زیبایی botox injection به زیر چشم می تواند با توجه به شرایط بیماران و حتی پزشکی که این روند درمانی را انجام می دهد متغیر باشد.

هزینه های ناشی از عمل زیبایی تزریق بوتاکس حتی می تواند با توجه به محل انجام تزریق بوتاکس و کلینیک نیز متغیر باشد. فردی که عمل زیبایی botox injection به زیر چشم را انجام می دهد صرف نظر از هزینه های کلینیک و تزریق بوتاکس باید هزینه هایی مانند داروهای بی حسی، داروهای تجویز شده پزشک متخصص و غیره را نیز پرداخت نماید. همین موضوع باعث خواهد شد تا هزینه های تمام شده برای عمل زیبایی botox injection به زیر چشم کمی متفاوت باشد.

حتی مواردی مانند تعداد واحد های سم بوتولینوم که در هنگام انجام تزریق بوتاکس مورد استفاده قرار می گیرد نیز می تواند در هزینه های نهایی botox injection تاثیر گذار باشد.

در صورتی که در انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس به زیر چشم به دلیل هزینه های آن تردید دارید می توانید از مشاوره های رایگان کلینیک ها با تجربه و مطرح استفاده نمایید تا با پیش بینی هزینه ها بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

عوارض جانبی و خطرات احتمالی تزریق بوتاکس به زیر چشم

مانند هر عمل زیبایی دیگری انتقال بوتاکس به زیر چشم نیز می تواند برخی عوارض احتمالی و خطراتی را به همراه داشته باشد. البته میزان تجربه و مهارت پزشک متخصصی که botox injection را انجام خواهد داد می تواند در نتایج به دست آمده تاثیر گذار بوده و تا حد زیادی از بروز هر گونه عوارض جانبی جلوگیری نماید.

عوارض جانبی و خطرات احتمالی تزریق بوتاکس به زیر چشم

پزشک متخصص و ماهر می داند که بهترین و درست ترین انتخاب ها با توجه به شرایط بیمار چیست و قطعا از روش هایی استفاده خواهد کرد که هیچ خطری بیمار را تهدید نکند. البته در موارد بسیار نادری عوارض جانبی خفیفی گزارش شده است.

بی حسی در ناحیه تزریق، بسته شدن نا خود آگاه چشم، تیک های عصبی، افتادگی پلک و تورم شدید می تواند از متداول ترین عوارضی باشد که گریبان گیر بیمارانی خواهد بود که نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق botox به زیر چشم اقدام کرده اند، دقت داشته باشید چنین مواردی به راحتی قابل جلوگیری خواهد بود.

خون ریزی، کبودی، سرگیجه، درد و قرمزی پوست از عوارض جانبی دیگری است که می تواند فرد را دچار مشکل کند معمولا در چنین مواردی پیشنهاد می شود تا با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا با دریافت نکات و دستورالعمل هایی بتوانید این مرحله از عمل زیبایی botox injection به زیر چشم را نیز سپری کنید.

آیا تزریق بوتاکس به زیر چشم دائمی خواهد بود ؟

شاید نتایج حاصل از تزریق botox را بلافاصله مشاهده نکنید زیرا آثار و نتیجه هایی که از botox injection به زیر چشم به دست خواهد آمد معمولا بین 3 تا 7 روز نمایان خواهد شد. البته در مواردی ممکن است نتایج تا یک ماه دیگر نیز ظاهر شوند.

آیا تزریق بوتاکس به زیر چشم دائمی خواهد بود ؟

در بهترین شرایط نتایج به دست آمده از انتقال بوتاکس به زیر چشم بین 6 ماه تا 1 سال باقی خواهد ماند و پیشنهاد می شود که برای دائمی بودن و ماندگاری بیشتر نتایج به دست آمده عمل زیبایی botox injection به زیر چشم را مجددا تکرار کنید.

تکرار عمل زیبایی تزریق بوتاکس به زیر چشم می تواند نتایج بلند مدت تری را به همراه داشته باشد و این گونه از وضعیت صورت خود راضی خواهید بود.

کاندید مناسب برای انجام تزریق بوتاکس زیر چشم

معمولا کسانی که عمل زیبایی تزریق بوتاکس به زیر چشم را انتخاب می کنند به دنبال رفع چین و چروک های اطراف بینی و خطوط پا کلاغی صورت هستند.

کاندید مناسب برای انجام تزریق بوتاکس زیر چشم

هر کسی می تواند به عنوان یک کاندید مناسب برای انجام عمل زیبایی botox injection به زیر چشم در نظر گرفته شود اما علاوه بر تمایل به انجام تزریق بوتاکس مواردی وجود دارد که بهتر است قبل از انجام عمل زیبایی botox injection به زیر چشم به آن ها دقت شود و تنها در چنین شرایطی بهتر است نسبت به انجام تزریق بوتاکس اقدام کنید.

  1. معمولا بهتر است کسی که نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس اقدام می کند به سن قانونی یعنی 18 سالگی رسیده باشد.
  2. فرد باید دارای عضلات سالمی در ناحیه صورت خود باشد، در botox injection به زیر چشم دقت زیادی به سلامت زیر پلک خواهد شد.
  3. به طور کلی فرد باید از سلامت بدنی و روحی برخوردار بوده و هیچگونه عارضه ی عصبی نداشته باشد.
  4. بهتر است افرادی که در دوران بارداری یا شیردهی قرار دارند از انجام botox injection برای مدتی امتناع کنند.
  5. بهتر است افراد مسن با وضعیت چین و چروک های شدید پوستی در صورت از انجام عمل زیبایی تزریق botox به زیر چشم امتناع ورزند.

تزریق بوتاکس در کلینیک تخصصی پوست و مو نیل دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان توسط پزشکان متخصص این زمینه انجام میشود.

برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید یا از طریق چت سایت سوالات خود را با ما در میان بگذارید.