تزریق چربی بهترین درمان لاغری صورت

امروزه از عمل زیبایی تزریق چربی به عنوان یک روش زیبایی دائمی برای برجسته کردن نواحی مختلف صورت و بدن استفاده می شود. با استفاده از این روش می توان چربی را از مناطق با چربی با کیفیت برداشت کرده و در نواحی مورد نیاز مانند زیر چشم، گونه، سینه، باسن و سایر نواحی دیگر تزریق کرد.

تزریق چربی بهترین درمان لاغری صورت

تزریق چربی یک عمل زیبایی غیر تهاجمی با نام fat injection در دنیا شناخته شده است که از نظر پزشکان و سازمان های بهداشت و دارو به عنوان یک روش سالم و ایمن به منظور افزایش حجم و برجستگی برخی نواحی بدن و همچنین رفع چروک ها و گودی های زیر چشم و گونه ها به جهت جوان سازی و زیبایی پوست استفاده می شود.

آیا تزریق چربی برای افراد لاغر قابل استفاده است ؟

بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا ذخایر چربی کافی دارند که بتوان از آن برای برداشت و پیوند چربی استفاده کرد. اگرچه ممکن است این نگرانی منطقی به نظر برسد، اما جالب است بدانید که افراد لاغر بهترین کاندید و گزینه برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی هستند.

این مورد علاوه بر اینکه برای عمل زیبایی تزریق چربی به مناطقی مانند گونه ها و پیشانی یا دست ها و سایر موارد صادق است بلکه برای زنانی که قصد بزرگ تر کردن سینه ها و باسن خود را دارند نیز صدق می کند.

آیا تزریق چربی برای افراد لاغر قابل استفاده است ؟

برای یک فرد لاغر، بهترین بهترین منطقه برای اهدای چربی همیشه جایی است که با تغییر وزن فرد به راحتی دچار نوسان و تغییر نشود و با ثبات تر از سایر مناطق بدن باشد. پزشکان معمولا از چربی های قسمت ران افراد لاغر برای پیوند یا تزریق چربی به سایر مناطق استفاده می کنند.

چربی های موجود در بدن افراد لاغر بسیار با کیفیت تر، سالم تر و همچنین دارای طول عمر بیشتر و هماهنگی بیشتر از نظر اندازه، نسبت به افراد چاق می باشد. به همین علت استفاده از چربی های افراد لاغر برای تزریق چربی به قسمت های مورد نیاز باعث پایداری و عدم نوسان پس از تزریق و همچنین سازگاری بیشتر خواهد شد.

پس در جواب سوال آیا تزریق چربی برای افراد لاغر قابل استفاده است ؟ باید بگوییم که افراد لاغر خود از بهترین کاندیدا های عمل زیبایی fat injection هستند و استفاده از این روش برای آن ها خطری به دنبال ندارد.

تاثیرات تزریق چربی برای افراد لاغر

عمل زیبایی تزریق چربی به طور عمده تقریبا برای هر فردی موثر بوده و در اکثر موارد عمل زیبایی تزریق چربی موفقیت آمیز بوده و شخص به نتایج دل خواه خود رسیده است. عمل زیبایی fat injection تاثیر بسیار زیادی در ظاهر فرد ایجاد می کند و می تواند ظاهری دل نشین و جذاب به شخص مورد نظر بدهد.

عمل زیبایی fat injection به فرد کمک می کند تا اندام و صورتی استخوانی و لاغر خود که همیشه باعث آزار و ناراحتی آن ها از اندام های خود بوده است را تبدیل به صورت و اندام توپر تر بکنند. تزریق چربی به نواحی مختلف بدن و به خصوص صورت سبب رفع گودی ها و چروک ها و همچنین ظاهر استخوانی صورت برای همیشه خواهد شد.

همین موضوع سبب افزایش اعتماد به نفس شخص مورد نظر خواهد شد و شخص میتواند با اعتماد به نفس بیشتری در جوامع حاضر باشد و دیگر از اندام و ظاهر لاغر و استخوانی خود شرمسار و خجالت زده نشود.

چه افرادی می توانند تزریق چربی به صورت انجام دهند ؟

شاید این نکته باعث حیرت و تعجب شما شود ولی به طور کلی همه افراد، حتی کسانی که چربی های آن ها بسیار کم است کاندیدا و گزینه خوبی برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی به صورت هستند. تنها کافیست که شخص مورد نظر دارای ویژگی هایی مانند سلامتی فیزیکی خوب، عدم داشتن مشکلاتی و یا بیماری هایی در زمینه گردش خون و همچنین عدم استعمال دخانیات باشند.

چه افرادی می توانند تزریق چربی به صورت انجام دهند ؟

بازم به ذکر است که سن افراد نباید کمتر از 18 سال باشد زیرا این سن، سن رشد افراد محسوب می شود و تزریق چربی برای این گونه افراد گزینه مناسبی نیست.

برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی به صورت کافی است تا یک بانک یا سایت چربی باکیفیت و خوب داشته باشید تا پزشک از آن ناحیه بدن شما که دارای چربی های پایدار و با ثباتی است مقداری از چربی های آن را برداشت کند. سپس می توان چربی برداشت شده را به هر نقطه از صورت شخص تزریق کرد.

چنانچه دارای هر گونه بیماری خاصی هستید یا از داروهای خاصی مانند روان کننده خون استفاده می کنید حتما قبل از انجام عمل زیبایی fat injection این موضوع را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید تا از بروز عوارض ناشی از تزریق چربی جلوگیری شود.

مراقبت ها و عوارض ناشی از تزریق چربی

عمل زیبایی تزریق چربی نیز مانند سایر عمل های زیبایی دارای عوارضی و مراقبت هایی است که باید به آن ها توجه شود. انتخاب یک مرکز زیبایی مناسب و همچنین پزشک با تجربه و مجرب، در کاهش و عدم وقوع عوارض جانبی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

  1. بعد از عمل زیبایی تزریق چربی، ممکن است بیماران برای چند روز احساس ناراحتی و بدی را تجربه کنند
  2. ممکن است دردی به مدت 1 الی 4 هفته پس از عمل زیبایی fat injection در نواحی عمل شده به وجود آید، پزشک شما می تواند برای رفع و کاهش این درد برای شما یک مسکن و آرام بخش تجویز کند تا به راحتی بتوانید به فعالیت های روز مره خود بپردازید.
  3. شایع ترین و رایج ترین نوع عارضه پس از عمل زیبایی تزریق چربی، تورم و کبودی در محل تزریق شده است که ممکن است این این عوارض تا 1 الی 2 هفته پس از عمل زیبایی طول بکشد.
  4. اگر تزریق چربی را برای سینه های خود انجام دهید، پزشک به شما توصیه خواهد كرد كه حتما چند هفته پس از انجام عمل زیبایی سینه بند بپوشید.
  5. و برای باسن نیز به مدت ده روز پانسمان را درجا قرار دهید. اگر تزریق چربی را به باسن خود انجام دهید، پزشک به شما توصیه خواهد کرد تا به مدت 10 روز پانسمان را باز نکنید.
  6. اگر شما برای انجام عمل زیبایی fat injection از لیپوساکشن استفاده کنید، باید به مدت سه هفته از لباس های تنگ برای پوشش ناحیه لیپوساکشن شده استفاده کنید
  7. ورزش کردن و انجام فعالیت های شدید برای کسانی که برای تزریق چربی از لیپوساکشن استفاده کرده اند به مدت دو هفته ممنوع است.

مراقبت ها و عوارض ناشی از انتقال چربی

چنانچه عوارض احساس کردید که عوارض وخیم تر شده و رو به بهبودی نیست، باید در اولین فرصت این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید تا اقدامات لازم را انجام دهد. به طور کلی تمامی عوارض ناشی از عمل زیبایی تزریق چربی بعد از چند هفته فروکش و رفع می شوند و نباید در مورد آن نگران باشید.

امیدواریم از مقاله تزریق چربی بهترین درمان لاغری صورت استفاده کرده باشید.

در کلینیک پوست و مو نیل با استفاده از تکنولوژی نانو و سلول های بنیادی تزریق چربی به روش نانوفت انجام میشود که بدون هیچگونه عوارض های احتمالی باعث بهتر شدن محل انجام عمل میشود. شما همراهان کلینیک نیل می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه تزریق چربی در صورت با مشاورین ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *